Sayfa 3239 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2239 2739 3139 3189 3229 3237 3238 3239 3240 3241 3249 3289 3339 3739 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 80,951 ile 80,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapma simdi bunu yaa... Ferdi'yi zâten benden fazla yazan mi var, o ayri, ama o az daha geride oynuyor gibi, 8 gibi...
    Akbaba fakirin Talisca'si gibi bir sey, tam aradigimiz 10 numara... Yusuf'tan ne eksigi var ? 5 yas büyük olmasi hâricinde, ki o da eksik sayilmaz...
    Ayrica Akbaba nerede gsli oldugunu belirtmis ? o mâlum resim kendisi fransa 61.liginde oynadigi zamandi, birakin da o kadar olsun yâni...
    Dün de adam gibi oynadi
    senin fanatik demen yeterli benim acimdan

o senin dedigin 5 yilda yusuf gelisecek, akbaba daha bugün milli takimda yusufun yedegi, 5 yil sonra isimleri ayni cümlede gectimi bunu yusufa hakaret olarak sayacagiz

tm.de ye bak, 21 yasindaki yusuf tsl de oynayan 2. degerli Türk futbolcu, 2-3 gol daha atarsa bu yaz Türkiyede oynayan en degerli Türk futbolcu konumuna gelecek ve bunu 21 yasinda basarmis olacak

akbaba ve yusuf arasindaki fark bu kadarcik
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artık Trabzonspor ile ilgili daha az katılım gösterme kararı aldım. Maçları seyretmiyordum, artık özetlere de bakma niyetim yok. Forum da dahil daha az dahil olacağım. Çünkü bir şey değiştiremiyorum. Artık dayanamıyorum. Kulüp çiftliğe dönmüş, kulüpdaşlık taraftarlık kavramları yerle bir olmuş, aidiyet duygusu kaybolmuş.

Transferde de bu geçerli. Aidiyet duygusu yok futbolcularda. Amaçsız koşarım, kendimi riske etmem, olmadı gelecek maçlara bakıyoruz derim, antrenmanın bitmesini beklerim, uzamasın uçağa geç kalırım, sağa sola geç kalırım, tatile geç kalırım, paramın peşine düşerim, sahada bana çalım atamazlar, dayılanırım, çevreme rezil olamam vs.

Türkiye'de futbol, diğer birçok konuda olduğu gibi, cehaletin elinde. Sadece üniversite diplomasını kastetmiyorum, ahlak kaybolmuş. Biz burada transfer arıyoruz. Gelen paraya, şöhrete, beraberinde serseriliğe geliyor, kulübe gelmiyor. Doğru futbolcular bulamadığımız sürece isterseniz en sükselisini getirin bir şey elde edemezsiniz. Öte yandan, yanlış bir tek futbolcu bile transfer ederseniz sepetteki diğerlerini etkileyip çürütecektir. Şu anda tüm bu bahsettiklerimden kadroda bolca var. Halimiz de ortada. Bu futbolcularla devam edelim deniyorsa bunu çekmeye devam edersiniz, teknik direktörünüz, yöneticiniz de sizi kandırmaya devam eder, ben artık yokum
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ankara

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niye ati satip esege binelim

yusuf satsam bile oraya abdülkadiri cekip ebrar ile yedeklerim

gs li oldugunu her tarafa gösteren akbabayi ne yapayim

illa birisini alacaksam oraya gider ferdi kadioglunu alirim...
    Aynen
    En büyük Trabzon

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Milan ds sosa için bizi şikayet etmiş.

Avrupa'dan men geliyor

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

senin fanatik demen yeterli benim acimdan

o senin dedigin 5 yilda yusuf gelisecek, akbaba daha bugün milli takimda yusufun yedegi, 5 yil sonra isimleri ayni cümlede gectimi bunu yusufa hakaret olarak sayacagiz

tm.de ye bak, 21 yasindaki yusuf tsl de oynayan 2. degerli Türk futbolcu, 2-3 gol daha atarsa bu yaz Türkiyede oynayan en degerli Türk futbolcu konumuna gelecek ve bunu 21 yasinda basarmis olacak

akbaba ve yusuf arasindaki fark bu kadarcik
    yau ne alâkasi var, fanatik olmasina ragmen adam gibi top oynadi gsye karsi...
    Yusuf 5 sene daha bizde kalirsa gelismez, ben de yeteneklerinin oldugunu düsünüyorum ama bizde gelismesi zor, belli... neyi hakâret olarak sayacagimiz Yusuf'a bagli, belki de senin düsündügünün tersi olur... Yusuf'un top kontrolü, sutu, paslari, hepsi Emre'den kötü su an... hirs konusuna hiç girmeyelim savunmaya da hiç girmeyelim, Emre o konuda çok önde Yusuf'tan su an...
    tm falan hikâye.... Yusuf'u Alanya'ya koyalim hiçbir sey yapamaz, Emre 12 gol 5 gol pasi...

sende de biraz uyusuk topçu sevdâsi var, mas'i seversin Yusuf'u abartirsin, Visça'yi begenmezsin ligde açik ara en fazla gol pasi veren adam 13 gol pasiyla Visça...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Amasya

yau ne alâkasi var, fanatik olmasina ragmen adam gibi top oynadi gsye karsi...
    Yusuf 5 sene daha bizde kalirsa gelismez, ben de yeteneklerinin oldugunu düsünüyorum ama bizde gelismesi zor, belli... neyi hakâret olarak sayacagimiz Yusuf'a bagli, belki de senin düsündügünün tersi olur... Yusuf'un top kontrolü, sutu, paslari, hepsi Emre'den kötü su an... hirs konusuna hiç girmeyelim savunmaya da hiç girmeyelim, Emre o konuda çok önde Yusuf'tan su an...
    tm falan hikâye.... Yusuf'u Alanya'ya koyalim hiçbir sey yapamaz, Emre 12 gol 5 gol pasi...

sende de biraz uyusuk topçu sevdâsi var, mas'i seversin Yusuf'u abartirsin, Visça'yi begenmezsin ligde açik ara en fazla gol pasi veren adam 13 gol pasiyla Visça...
    katilmiyorum sana

yusuf alanyada olsa bugüne kadar yaptiginin 2 katini yapardi, alanyada akbabanin attigi ve hazirladigi gollerin cogu ya duran top yada kontra atak

akbabaya sunulan alanin 3/1 i yusufa sunuluyor

zaten bunlari milli takimda direk gördük, akbabaya sans verildiginde dar alan yüzünden ortalikta yoktu

yusufsa takimin en iyiysiydi

visca icin istedigini düsüne bilirsin, kücük takimlarin cikardigi ne gol krallari ve asist krallari gördüm ben

her sey acik

visca 14 girisimde 1 skor üretiyor

visca 11 suttan 1 gol atiyor

visca genis alan oyuncusu...

sen begene bilirsin, seve bilirsin, transferini isteye bilirsin

lakin yazdigim bu 3 belgelenmis gercek büyük takim oyuncusu olmadigini gösteriyor, ben yanilada bilirim
    sadece gördüklerimi yaziyorum

akbaba dar alanda hareketlenmeyi ve skoru yusuf gibi üretebildigi gün ben onu yusuf ile kiyasa alirim

gercekleri herkes istedigi gibi görebilir

akbabayi keske senin ilk dediginde alsaydik, ama bugün asla

bu cocuklarin oldugu yerde yedek bile oturamaz

yusufun sosayi yedek biraktigi bir zaman diliminde yasiyoruz

Sosa'yi herkes yedek birakir bu aralar
    dar alan tespitine katilmiyorum, Emre o konuda daha iyi, Yusuf'a 2'li skistirma geldi mi hemen kaptiriyor... hepsini geçtim Emre Yusuf'tan çok daha hizli, Yusuf tam bir uyusuk, hirs denen sey yok, hirsini sâdece gol attiktan sonra gol sevinçlerinde görüyoruz...
    Akbaba adam aklli süre aldigi ilk millî karsilasmada golünü de atti... biz Yusuf'un OzanTufan'a yaptigi bam basit gol pasini sisirip durduk, egri oturalim dogru konusalim...
    ne diyim

istedigin gibi görebilirsin
    Konu selcuk tarafından (23.04.2018 Saat 17:10 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Nereden
    Fransa

Sosa'yi herkes yedek birakir bu aralar
    dar alan tespitine katilmiyorum, Emre o konuda daha iyi, Yusuf'a 2'li skistirma geldi mi hemen kaptiriyor... hepsini geçtim Emre Yusuf'tan çok daha hizli, Yusuf tam bir uyusuk, hirs denen sey yok, hirsini sâdece gol attiktan sonra gol sevinçlerinde görüyoruz...
    Akbaba adam aklli süre aldigi ilk millî karsilasmada golünü de atti... biz Yusuf'un OzanTufan'a yaptigi bam basit gol pasini sisirip durduk, egri oturalim dogru konusalim...

Nereden
    Fransa

ayrica Visça en azindan girisiyor bir seyler yapiyor, basit seylerde de küsüp kötü oynayacak biri de degil

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Oyunun bir anda yönünü çevirebilecek pas yeteneği yüksek adamlarımız var ama pası alıp kopup götürecek adam yok bizde. Hep görmek istediğim şey karşılıklı iki tane Yattara. Çalımın olmadığı oyunda bir şeyleri bir anda değiştirmek çok zor. Uzaktan şut denemeleri yapılabilir ki bizde yusuf sosa abdül kucka bu yeteneğe sahip oyuncular ama yeterince denemiyorlar. Maç içinde var olan bütün opsiyonların kullanılması gerek. Oyunculara özgürce hareket edebilecekleri ortamı hazırlamak gerek
    Bunu yapacak adam da hocadır. Önce oyuncuları kanatlandıracak bir hoca sonra da kanatlanmayı başarabilecek iki adamla bu takım uçar gider.

Nereden
    Trabzon

Ben olsam Abdulkadir ve Yusuf'u kenarlara atmam,orta sahada oynamalılar.Kucka-Abdulkadir-Yusuf üçlüsü neden olmasın?Kanat oyuncumuz yok.Özellikle sol taraf,Castillo yaktın bizi.Stoper işi zaten elzem,böyle defans mı olur?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Yeni iskelet şöyle oluşacak tahminen;

Kamil-***-***-Novak
    Okay-***
    Abdülkadir-Yusuf-***

6 altyapı, 1461 veya kiradan dönen oyuncu ile takım kurulacak. Çoğu maliyetli oyuncu ile vedalaşacağımız şimdiden malumunuz.

Bu süreci tamamen destekliyorum. Bu takımda o maliyetli isimler gitse de yine 5-12 arası bitirir. Boşu boşuna geleceği karartmaya gerek yok.

Kaleci hariç şöyle bir kadro kurulabilir;

Kamil-Serdar-Botia-Novak
    Okay(Aytaç)-Kucka(Batuhan)
    Abdülkadir-Yusuf-Ferdi K.
    Ramil Sheydaev

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni iskelet şöyle oluşacak tahminen;

Kamil-***-***-Novak
    Okay-***
    Abdülkadir-Yusuf-***

6 altyapı, 1461 veya kiradan dönen oyuncu ile takım kurulacak. Çoğu maliyetli oyuncu ile vedalaşacağımız şimdiden malumunuz.

Bu süreci tamamen destekliyorum. Bu takımda o maliyetli isimler gitse de yine 5-12 arası bitirir. Boşu boşuna geleceği karartmaya gerek yok.

Kaleci hariç şöyle bir kadro kurulabilir;

Kamil-Serdar-Botia-Novak
    Okay(Aytaç)-Kucka(Batuhan)
    Abdülkadir-Yusuf-Ferdi K.
    Ramil Sheydaev
    İyi ki kadroyu sen kurmuyorsun

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Burak büyük ihtimalle gidecek gibi duruyor.Bari bjkden Gökhan Töre 'yi alsak

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2 sezon önce takimi gencler ile doldurduk son maclar'da.
    Tarihi hezimetleri unutmamak lazim.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Amasya

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak büyük ihtimalle gidecek gibi duruyor.Bari bjkden Gökhan Töre 'yi alsak
    takimin icine neden el bombasi konulsun

Ünal Karaman

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

borc sarmalındayız diye bagırınca yok efendim bizim okadar borcumuz yok dendi tepki gösterildi iste durum budur transfer konusmanında pek anlamı yok ilk önce cark nasıl dönecek ona bakmalıyız isimiz cok cok zor.

Nereden
    Hatay

-------------------------Onur------------------
    Pereria-Semih Kaya-Akbaş(Uğur)--Novak
    ------------------Aytaç--Onazi--------------------
    Töre---------------Abdülkadir------------Olcay
    ------------------------Yazıcı-------------------------
    Avrupa kupalarına oynayan takım olur bence

Nereden
    İstanbul

Keşke Abdülkadir ve Yusuf çıkmasıymış şu alt yapıdan şunu diyecek duruma geldim artık. 1.5 adam çıktı diye öz evlatçıların eli güçlendi vasıfsızlarla dolduracaklar kadroyu. Bari Şenol Güneş gelse de düşmesek.
    Konu Fatih Çelik tarafından (25.04.2018 Saat 13:44 ) değiştirilmiştir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    Hatay

takimin icine neden el bombasi konulsun
    Yok abi ya herkes hatalar yapıyor . Gökhan'ı şu aralar aldın aldın forma giymeye başlarsa alınamaz zaten . Geçmişte hatalar yapmış olabilir.

Nereden
    İstanbul

Yok abi ya herkes hatalar yapıyor . Gökhan'ı şu aralar aldın aldın forma giymeye başlarsa alınamaz zaten . Geçmişte hatalar yapmış olabilir.
    Bu adam kavga etmedi. Bir kere silahla vuruldu. Takım arkadaşının ağzına ise silah dayadı. Böyle bir magandayı ben istemiyorum kulübümde
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    Amasya

ne gecmiste hatasi kardesim

töre kendini mafya babasi olarak görüyor

gecmisdeki sadece trailer di, daha neler görecegiz

yaz bir kenara

Ünal Karaman

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ne gecmiste hatasi kardesim

töre kendini mafya babasi olarak görüyor

gecmisdeki sadece trailer di, daha neler görecegiz

yaz bir kenara
    Köln Kalk'in cocugu Gökhan Töre
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

töre ile alakalı bir yazı okumustum yıllar önce leverkusen den chelsea ya giderken o dönemdeki leverkusen yetkilisine soruyorlar büyük bir yıldız kaybettiniz diye cevap büyük bir yıldız kaybetmedik büyük bir beladan kurtulduk diye cevap vermis.

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    köln kalk'in cocugu gökhan töre

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 7 misafir)