Sayfa 3224 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 2224 2724 3124 3174 3214 3222 3223 3224 3225 3226 3234 3274 3324 3724 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 80,576 ile 80,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alt yapımızı yabancılara emanet etmeliyiz. Her yaş kademesinde yabancılar olmalı. Adamlar makina gibi takım yapıyorlar. Bizim futbolcular tavuk gibi
    bir sürü akademisyen cogu avrupa görmüs aynı sistemi buraya kurabilirler yabancı hoca maliyetli is düsün riekerink gs altyapıya gelirken yanlıs söylemiyim 15 20 bin euro arası aylık maas alıyordu.sorun hocaların yetersiz egitimidir.bastan assagı yenilenmeli sistem.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fenerbahçenin 18 yaşında ki Makedon ortasaha oyuncusu Elif Elmasla ilgili görüşleriniz nelerdir ?

Sizce gelecekte iyi bir oyuncu olabilir mi ?

Kendisini ne kadar geliştirebilir ?

İyi ve kötü özellikleri nelerdir ?

Trabzonspora gelme ihtimali var mıdır , olur da gelirse eğer Trabzonspora uzun vadede faydalı olabilir mi ?

Videolarını aşağıya koydum.Tanıyanlar tabiki daha iyi yorum yapacaklardır.

https://www.youtube.com/watch?v=sAPLEmJuCQI

https://www.youtube.com/watch?v=gY55Kh4pE78

https://www.youtube.com/watch?v=pjs6qmjuxgc

https://www.youtube.com/watch?v=4x4GkggihOY

https://www.youtube.com/watch?v=JAYDW8fuAY4

https://www.youtube.com/watch?v=sZc5HMpgbmM

Not : Transferlerle ilgili hiçbir bilgim yoktur.Kulüp tamamen batma noktasında olduğu için geleceğe dönük genç oyuncularla ilgili neler yapılabilir diye düşündüğüm için böyle birşey yazdım.Elif Elmas haricinde potansiyelli olduğu vurgulanan Ferdi Kadıoğlu,Umut Bozok vb. gençlerle ilgili de değerlendirmeler yapılması ve bu oyuncuların Trabzonspora gelme ihtimalinin konuşulması gerektiğini düşünüyorum.
    Konu Onur Erçetin tarafından (24.03.2018 Saat 10:09 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bizim u21'i güçlendirmemiz gerekiyor, daha iyi bir sahada oynamalarını sağlayabiliriz, gelecekte trabzonspor'u çalıştırabilecek yarışmacı bir hoca ile çalışarak antrenör de yetiştirebiliriz. iyi bir organizasyonla en iyi seviyedeki genç oyuncular a takımla kaynaşır, u21'de beraber oynarsa, blok olarak a takıma gelebilirler.

altyapıya eğileceksek u21'de şampiyonluk hedefi ile oynamak, biraz seviyeyi yükseltmek gerekir. daha alt kategorilerde daha yoğun bir eğitime geçilebilir. biraz derleyip toparlamak lazım. tek tek oyuncu çekip almak işi uzatıyor.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alt yapı futbolcumuz Sefa Akgün'de problem mi çıktı ?

Kendisini takip ettiğim kadarıyla 2 yıla süper lige damga vuracak seviyeye gelecektir. Umarım sorunsuz bir şekilde 5 yıllık sözleşme imzalanır.
    Konu Sercan Keleş tarafından (24.03.2018 Saat 12:40 ) değiştirilmiştir.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçenin 18 yaşında ki Makedon ortasaha oyuncusu Elif Elmasla ilgili görüşleriniz nelerdir ?

Sizce gelecekte iyi bir oyuncu olabilir mi ?

Kendisini ne kadar geliştirebilir ?

İyi ve kötü özellikleri nelerdir ?

Trabzonspora gelme ihtimali var mıdır , olur da gelirse eğer Trabzonspora uzun vadede faydalı olabilir mi ?

Videolarını aşağıya koydum.Tanıyanlar tabiki daha iyi yorum yapacaklardır.

https://www.youtube.com/watch?v=sAPLEmJuCQI

https://www.youtube.com/watch?v=gY55Kh4pE78

https://www.youtube.com/watch?v=pjs6qmjuxgc

https://www.youtube.com/watch?v=4x4GkggihOY

https://www.youtube.com/watch?v=JAYDW8fuAY4

https://www.youtube.com/watch?v=sZc5HMpgbmM

Not : Transferlerle ilgili hiçbir bilgim yoktur.Kulüp tamamen batma noktasında olduğu için geleceğe dönük genç oyuncularla ilgili neler yapılabilir diye düşündüğüm için böyle birşey yazdım.Elif Elmas haricinde potansiyelli olduğu vurgulanan Ferdi Kadıoğlu,Umut Bozok vb. gençlerle ilgili de değerlendirmeler yapılması ve bu oyuncuların Trabzonspora gelme ihtimalinin konuşulması gerektiğini düşünüyorum.
    gelecege dönük güzelde, bizim okadar merkez oyuncumuz varki kanatlarda bile merkez oynuyor...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alt yapı futbolcumuz Sefa Akgün'de problem mi çıktı ?
    o tempo ile cok zor damga vurması.

Kendisini takip ettiğim kadarıyla 2 yıla süper lige damga vuracak seviyeye gelecektir. Umarım sorunsuz bir şekilde 5 yıllık sözleşme imzalanır.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sol bek oynatılıyor bazı maçlarda tempo sorununu çözmek için.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sol bek oynatılıyor bazı maçlarda tempo sorununu çözmek için.
    sol ayak raket gibi ama agır umarım bu eksikligi giderilir.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gelecege dönük güzelde, bizim okadar merkez oyuncumuz varki kanatlarda bile merkez oynuyor...
    Transfermarkt isimli internet sitesinden oyuncuların oynadıkları pozisyonlara baktım.

Cafer Tosun = Önlibero,Merkez Ortasaha(Asli mevkisi),10 Numara

Elif Elmas = 10 Numara(Asli Mevkisi),Sol Kanat,Sağ Kanat

Abdülkadir Ömür = Merkez Ortasaha(Asli Mevkisi),Sol Kanat,Sağ Kanat

Yusuf Yazıcı = 10 Numara(Asli Mevkisi),Merkez Ortasaha,Sağ Kanat

As takımda yer alan tecrübeli oyuncularımızdan Okay,Kucka ve Sosanın uzun vadede bizimle olmayacaklarını da hesaba katarsak ;

Cafer Tosun,Elif Elmas,Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcının merkez ortasaha,10 numara ve kanat pozisyonlarında rotasyon yaparak kullanılabilmesi mümkün müdür ?

Ortasaha çok kalabalık oluyorsa eğer ;

Yusuf Yazıcı gönderilebilir mi ?

Yazıcı gönderilirse eğer ;

Cafer Tosun merkez ortasaha,Elif Elmas 10 Numara,Abdülkadir Ömür sağ kanat olarak oynayabilir mi oynarlarsa başarılı bir ortasaha kurgusu olabilir mi ?

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.transfermarkt.com.tr/rub...spieler/197602

Herif üç kez gözaltına alınmış. Psikolojik sorunları var. Rehabilite edebilirsek son 20 yılımızın en iyi stoperi olur. Ah şu transfer yasağının ......
    Konu yatmaztara tarafından (25.03.2018 Saat 02:28 ) değiştirilmiştir.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Transfermarkt isimli internet sitesinden oyuncuların oynadıkları pozisyonlara baktım.

As takımda yer alan tecrübeli oyuncularımızdan Okay,Kucka ve Sosanın uzun vadede bizimle olmayacaklarını da hesaba katarsak ;

Cafer Tosun,Elif Elmas,Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcının merkez ortasaha,10 numara ve kanat pozisyonlarında rotasyon yaparak kullanılabilmesi mümkün müdür ?

Cafer Tosun merkez ortasaha,Elif Elmas 10 Numara,Abdülkadir Ömür sağ kanat olarak oynayabilir mi oynarlarsa başarılı bir ortasaha kurgusu olabilir mi ?
    elif elmas fenerin oyuncusu.Nasıl almayı dusunuyorsun?
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Amasya

yazici gitse bile orada sosa, abdülkadir ve ebrar var

cafer tosunu hic yazmiyorum bile, altyapi kariyerinin cogunu santrfor ve 10 numara oynamis olmasina ragmen
    yani merkezde aslinda sinirsiz polyvalent oynar

bu dünya üzerinde 10 numaraya en az ihtiyaci olan takimiz

Ünal Karaman

Nereden
    Amasya

acrica saat 13:00 da gs ye karsi macimiz var, sefa akgünü izlemk isteyenler kacirmasin derim

maci gs tv verecekmis

Ünal Karaman

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

8jk ferdi kadiogluna teklif götürmüs,
    abdu kadar yetenekli bu cocuk.

yazik olur...birde aslen Trabzonlu....biz uyuyalim
    Sevinelim diye sevmedik.....

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

acrica saat 13:00 da gs ye karsi macimiz var, sefa akgünü izlemk isteyenler kacirmasin derim

maci gs tv verecekmis
    Sefa yazdı 1 tane. İlk yarı bitti.
    There is no spoon...

Nereden
    İstanbul

nasil olmaz, bu hafta attigi ilk golden sonra tribüne nasil hareketlendigi bile herseyi anlatiyor

makul olan takima karsi baski, baskiyi bireylere uygulamak bambaska, özellikle böyle genc birine

son ropörtajlari, gol "sevincleri" herseyi anlatiyor
    Bireye baskı eskiye nazaranla bence yok hatta hiç yok eleştirmek baskı değildir.Baskıyı bahane edenler kendilerini geliştirmekte aciz olanlardır.Cenk tosun röportajında 8 saat idman yaptığını söyledi.Türkiye de 8 saat idman yapsınlar göreyim.Baskı'yı aziz yıldırım gibiler yapar.
    Baskı hatta olması lazım.Konsantre olur. İşini odaklanır.Sıradna anadolu takımlaır gibi olursak herşey suni olur.

Nereden
    Amasya

Alıntı sezai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bireye baskı eskiye nazaranla bence yok hatta hiç yok eleştirmek baskı değildir.Baskıyı bahane edenler kendilerini geliştirmekte aciz olanlardır.Cenk tosun röportajında 8 saat idman yaptığını söyledi.Türkiye de 8 saat idman yapsınlar göreyim.Baskı'yı aziz yıldırım gibiler yapar.
    Baskı hatta olması lazım.Konsantre olur. İşini odaklanır.Sıradna anadolu takımlaır gibi olursak herşey suni olur.
    20-30 bin kisinin yuhlamasi, sosyal medyadan ana avrat gitmesi, sacina basina bile karismasi, futbolcu arkadaslari yüzünden yargilanmasi demek elestirmek oluyor...

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avrupada kalır .
    avrupada kalır.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

1461 in hocası cidden gerzek.Gecen haftaki 11 bozdu,4 gol yedi takım.Bu adamdan acilen kurtulmalı takım.

murat cem,ahmet eren neden 11 oynamaz?

melih ve yagızda ne buluyor da surekli 11 oynatıyor.Dümdüz oyuncular.

Biran evvel gonderilmeli.Neden surekli kabiliyetsiz teknik direktorler bizi buluyor.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    İstanbul

20-30 bin kisinin yuhlamasi, sosyal medyadan ana avrat gitmesi, sacina basina bile karismasi, futbolcu arkadaslari yüzünden yargilanmasi demek elestirmek oluyor...
    Onlara dikkate alacak oyuncular var mı? Bence yok.Yabancılar anlamaz.Yerliler kusura bakmayında içimize fb gs bjk oyuncuları sokarsak onlarda çok profesyonel. Adam der futbol bu şans olmadı. İnan hepsi palavra.Bnlara 3,5 milyon verirken ağır yaptırımlarıda olması lazım. onu yapamıyoruz.Muahrrem usta kibar profil.20 30 bin bir kere bağırır istifa der. tesislere gider. Yönetim istifa eder en kolayı. Mehmet atalayında yapacağına gram inanamıyorum. sorun bize gelen topçu gs fb bjk gittiği gibi gelmiyor bizi büyük görmüyor.Biz öle yüz veriyoruz ki futbolculara,padişahım çok yaşa.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

maci gs tv verecekmis
    11:00'de de u17'ye 5-0 yenilmemiz vardi, izlemedim iyi ki izlemedim... alt yapiya güvenenler iyi düsünsün, yok sonuç önemli degil falan palavrasini da anlatmasin kimse.... ulan bizim gençlerde hiç mi utanma yok bee, fbye yenilirler yetmez bir de gsye u17'de 5-0 , u19'da 3-1 yenilirler....
    Sank A takim sürekli yeniyor bu rakipleri de, alt yaslarda da "amaan ne olacak sonuç önemli degil" diyebiliyoruz yâni, hep yeniyoruz tabi yaa ondan...
    Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaldigi yerde devâm edecekse iyi, Türkiye'ye gelip bjkye gidecekse, ayni oguzhan gibi, tfuuu suratina onun da ailesinin de,, o kadar net, oguzhan için ne dediysem ne diyorsam o, aynisi... yeter bee bizi salak yerine koyduklari... islerine geldigi gibi konusurlar hep, biz istedik mi "avrupa'da kalacauk" bjk istedi mi "bjk istersa neden olmasun".... bjk sampiyon mampiyon oldu falan diyenin deeeeee, ulan oguzan bjkye gittiginde bjknin bizden ne fazlasi vardi, parasuzluktan fedâ medâ yabaydiler heey giddiiiii
    61 milyon kere katiliyorum... futbolcu olsaydim da taraftari oldugum takimi tutanlar bana sövseydi keske... Yusuf'a bak, yok gol sonrasi degisk tripler yarim yamalak sevinçler taraftarlara tepkiler... yok "orada bulundugum sürece oraya odaklaniyorum" gibi garip cümle kurmalar, bu ne la ??
    Git avrupa'ya git de ararsin bizi sonra hey gidi hey, ayip yaa Yusuf'un yaptigi...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Amasya

Onlara dikkate alacak oyuncular var mı? Bence yok.Yabancılar anlamaz.Yerliler kusura bakmayında içimize fb gs bjk oyuncuları sokarsak onlarda çok profesyonel. Adam der futbol bu şans olmadı. İnan hepsi palavra.Bnlara 3,5 milyon verirken ağır yaptırımlarıda olması lazım. onu yapamıyoruz.Muahrrem usta kibar profil.20 30 bin bir kere bağırır istifa der. tesislere gider. Yönetim istifa eder en kolayı. Mehmet atalayında yapacağına gram inanamıyorum. sorun bize gelen topçu gs fb bjk gittiği gibi gelmiyor bizi büyük görmüyor.Biz öle yüz veriyoruz ki futbolculara,padişahım çok yaşa.
    2-3 milyonluk kisileri ve yabancilari tartismiyoruz burada

250 bin tl kazanan 20 yasinda bir caykarali usaktan bahsediyoruz

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    11:00'de de u17'ye 5-0 yenilmemiz vardi, izlemedim iyi ki izlemedim... alt yapiya güvenenler iyi düsünsün, yok sonuç önemli degil falan palavrasini da anlatmasin kimse.... ulan bizim gençlerde hiç mi utanma yok bee, fbye yenilirler yetmez bir de gsye u17'de 5-0 , u19'da 3-1 yenilirler....
    bu konuyu altyapi konusunda tartisdik zaten

biz gs len ayni levelde olsak o u19 takiminda abdülkadir ömür, abdurrahim, arda, cafer, ebrar, ahmet hakan, vs olurdu

dün u19 da oynayanlarin bir cogu u17 de oynardi...

fark bu kadar basit
    Konu selcuk tarafından (26.03.2018 Saat 08:05 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Nereden
    Bursa

2-3 milyonluk kisileri ve yabancilari tartismiyoruz burada

250 bin tl kazanan 20 yasinda bir caykarali usaktan bahsediyoruz

bu konuyu altyapi konusunda tartisdik zaten

biz gs len ayni levelde olsak o u19 takiminda abdülkadir ömür, abdurrahim, arda, cafer, ebrar, ahmet hakan, vs olurdu

dün u19 da oynayanlarin bir cogu u17 de oynardi...

fark bu kadar basit
    Yine bu skorla yenilmeleri hiç hoş olmadı,Trabzonspor alt yapısı ile gs altyapısı arasında iki yaş büyük olmasının bir farkı olmamalı bana göre.1461'de fark yemiş rakipten,biraz mücadele yetersizliği var,konsantrasyon eksikliği var.
    • Memento mori

Nereden
    Amasya

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine bu skorla yenilmeleri hiç hoş olmadı,Trabzonspor alt yapısı ile gs altyapısı arasında iki yaş büyük olmasının bir farkı olmamalı bana göre.1461'de fark yemiş rakipten,biraz mücadele yetersizliği var,konsantrasyon eksikliği var.
    düsünmüyorum

hayatinda bir altyapida oynamis olsan 2 yas farkin ne kadar büyük oldugunun farkinda olurdunuz. ayrica sorun sadece yas farki degil, normalde sadece yedek olabileceklerde oynuyor.

bunlar ince isler, sonucta bu altyapi, 3 yil sonra kimse skoru hatirlamayacak ama 1. takima cikmis oyuncular degerli olacak

eskiden bütün kupalari süpüren altyapi takimlarimizda nerdeyse oyuncu cikmiyordu

altyapi skorlan elestirilmez, cikarttigi oyuncu sayisi ile elestirilir
    kupa hedef olsa bu cocuklar gs gibi altta oynatip farklan rahat sekilde kazanilir, böyle bir sacmalik mi istiyorsunuz

bugün bu sonuclar sayesinde elestiri gelirse yarinin yönetimleri bu cocuklari gec alir yukari, bu da erkenden daha fazla zararlidir...

siz bilirsiniz

Ünal Karaman

Nereden
    Ankara

düsünmüyorum

hayatinda bir altyapida oynamis olsan 2 yas farkin ne kadar büyük oldugunun farkinda olurdunuz. ayrica sorun sadece yas farki degil, normalde sadece yedek olabileceklerde oynuyor.

bunlar ince isler, sonucta bu altyapi, 3 yil sonra kimse skoru hatirlamayacak ama 1. takima cikmis oyuncular degerli olacak

eskiden bütün kupalari süpüren altyapi takimlarimizda nerdeyse oyuncu cikmiyordu

altyapi skorlan elestirilmez, cikarttigi oyuncu sayisi ile elestirilir
    kupa hedef olsa bu cocuklar gs gibi altta oynatip farklan rahat sekilde kazanilir, böyle bir sacmalik mi istiyorsunuz

bugün bu sonuclar sayesinde elestiri gelirse yarinin yönetimleri bu cocuklari gec alir yukari, bu da erkenden daha fazla zararlidir...

siz bilirsiniz
    Aynen. Sırf Abdülkadir için bile alt yapıya bunca zaman yapılan tüm yatırımlara değdi.
    En büyük Trabzon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)