Sayfa 2727 Toplam 4002 Sayfadan BirinciBirinci ... 1727 2227 2627 2677 2717 2725 2726 2727 2728 2729 2737 2777 2827 3227 3727 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100026 adet sonuctan sayfa basi 68,151 ile 68,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı TolgaTopçu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şakip, okuyup duruyoruz burda?
    Nerden çikti?
    Musa Nizam yokmu??
    Sakib adamdir
    https://youtu.be/jBTZ24Rc3_4?t=45
    Habunu ne Musa, ne Mas, ne Cale yapabilir(di)...
    Mas o kadar berbat ki, köybasi tarzi caner tarzi hücumcu her sol bek is yapar bizde... Mas savunmada da yok ki, "en azindan savunmasi iyi" desem... Cale'yi aratir oldu...
    Alıntı 61KaleArkasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Scott Sinclair alirsak sampiyonluk icin büyük bir hamle yapariz..
    Iyi topçu da, Iskoç ligi iste, biraz yaniltiyor gibi... James Forrest'i de begenirim degisk bir topçu, vücudu hareketli falan...
    Aberdeen'i 1-2 kere izlemistim aylar önce, genç bir tâne topçulari var hafiften Sinclair tarzinda, bulamiyorum kimdi yaa unuttum ismini... 20 yasinda ya var ya yok...
    Alıntı Ahmet Almacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malatya'nın ilk golünün asistini yapan sol bek 2009-2010 senesine 10m euroya portodan lyona gitmiş
    Aynen, iyi topçuydu bir aralar, yine is görüyor, bizde is yapar... âbisi var o da sag-sol bek, Amiens'da oynuyor su an...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Fransa

Ve Malatya'nin stoperi Sadik, kaptan ayrica, nasil oynadi dün yaa...
    u17 Milli baslamis u21'e kadar oynamis, 1 buçuk sene Trabzon Akçaabat FK topçusuydu 2013-2015 arasi....
    Ocak 93 dogumlu
    Bu sekilde devâm ederse iyi yerlere gelebilir, istikrarli olursa

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve Malatya'nin stoperi Sadik, kaptan ayrica, nasil oynadi dün yaa...
    u17 Milli baslamis u21'e kadar oynamis, 1 buçuk sene Trabzon Akçaabat FK topçusuydu 2013-2015 arasi....
    Ocak 93 dogumlu
    Bu sekilde devâm ederse iyi yerlere gelebilir, istikrarli olursa
    Sakib'a tepkiler sürerken Sadık' i yazman olmamış kardeşim araya 1-2 yabancı topçu sıkıstır dikkatleri dagit

Allah'ı var Sadik dün hakikaten çok iyi oynadı ayrıca.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Besiktas mac ozetine bakiyorum.

Babel diyorum.

Bosta kaldiginda burda ismi gecti, neler neler dendi adam icin. Iyi olsa Kasimpasa felan tutardi.

Tosic diyorum, Genclerdeyken bizimle adi anildi Ligtvdeki yorumlari gordukten sonra zannetim Feridun Sunguru getiriyoruz.

Oyuncularimizi degersizlestirmiyelim.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malatya'nın defansın da ki kıvırcık nasıl büyük maçlarda iyi oynadı hep
    stoperin iyisi orta çizgiye yakın oynadığı zaman belli olur. kapalı oynayan takımlardaki stoperler bu yüzden aldatıcı olabiliyorlar. mesela bilica vardı sivasta havadan yerden top geçirmiyordu ama fenerde arkasında geniş alanda iyi bir stoper olmadığı belli oldu.

ben epruanoyu çok beğeniyorum. ayağı inanılmaz iyi bir stoper.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Besiktas mac ozetine bakiyorum.

Babel diyorum.

Bosta kaldiginda burda ismi gecti, neler neler dendi adam icin. Iyi olsa Kasimpasa felan tutardi.

Tosic diyorum, Genclerdeyken bizimle adi anildi Ligtvdeki yorumlari gordukten sonra zannetim Feridun Sunguru getiriyoruz.

Oyuncularimizi degersizlestirmiyelim.

daha 3-4 gün önce yazdım burda. bjk ve başakşehir kanatlarıyla işi bitiriyorlar. adamlar taliscayıda oğuzhanıda cenkide yeri geliyor yedek bırakıyor. babelle guaresma olmasın bjk rakip kaleye zor gider. keza başakşehir caicara ve viscanın öldürücü bindirmeleri inanılmaz etkili oluyor. bizde iki kanatta inanılmaz etkisiz. abdulkadir oynayınca yine sağ kanat idare ediyorda sol kanat ne hücumda ne savunmada var. 4-5 tane kanat oyuncusu almaktansa 1 tek viscayı almalıydık bence.

yasinylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aziz Beich'i alabilsek çok iyi olur. Mas'ın taliplisi çok iyi para kazanabiliriz. Beich'in hücumu da savunması da çok iyi, özellikle ters kademelere çok iyi giriyor pozisyonunu çabukluğundan dolayı zamanında alabiliyor. Bursa bırakmaz ama Mas gidecekse ancak Beich gelirse yerinde bir hamle yapmış oluruz sol bek için. Bursa'nın kötü olduğu zamanlarda bile oyun içi motivasyonu hep üst seviyedeydi. Takımımızda görmeyi çok isterim gerçekten.

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Behich harika olur da Bursa kolay kolay bırakmaz.
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

yasinylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Koray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Behich harika olur da Bursa kolay kolay bırakmaz.
    Bende öyle düşünüyorum.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Mas, Onazi kullanılmayacaksa ki ben kullanılması taraftarıyım Castillo satılarak para kazanılabilir ve bu parayla 2 tane sağlam stoper alınabilir 1,5 mas 4 onazi 4 de castillo etse 10 milyon Euro fena para sayılmaz bu parayla stoperlerin 3 er yıllık maaşları bile çıkar

Nereden
    İstanbul

Castillo'ya İspanya'dan bir takım 5 milyon euro önermişti aynı teklifi alırsak derhal satmalıyız.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı TolgaTopçu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şakip, okuyup duruyoruz burda?
    Nerden çikti?
    Musa Nizam yokmu??
    celutska neden düşünülmüyor biz stoper arıyoruz

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Mas gidecekse 1 sol bek alınmalı yoksa başka transfer yapılmamalı.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Zonguldak

Bir konuda karar vermemiz lazım

Transferde bedava tecrübeli adamlar mı almalıyız yoksa cüz'i fiyatta genç yetenekler mi bulmalıyız
    Durica ve Perera Bosingwa bizim için iyi birer örnek iyi adamlar ama bu topçular müteahhit işçi gibi işi bittikten sonra giderler
    Celutska aklıma gelen başka topçu yok belki Castillo ve Bero örneği verebiliriz bunları satıp para kazanabileceğin ve yerlerini doldurabileceğin genç topçular

Bence biz 2. yöntemi seçmeliyiz borç fazla olduğu için birinci yöntem zor katkısı yok diğer yöntem para da kazandırıyor
    bunu alacağımız stoperler için söylüyorum genç yetenekli bir adam bulsak Hubocan ve Akbaşla bu işin üstesinden gelirler

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mas gidecekse 1 sol bek alınmalı yoksa başka transfer yapılmamalı.
    Karabüku yenersek en kötü ihtimalle liderle 5 puan fark olacak..

Haftaya sürpriz puan kayıpları da gelebilir..Konya Sivas Kasımpaşa Göztepe dirençli takımlar .

Başakşehir fener besiktas Kayseri Göztepe hepsi içeri gelecek..

Hal böyleyken transfer yapmamak benim capim bu kadar bana 4,5.sira yeter demek gibi bir şey..

Uğur Akbaş Durica hepsi saatli bomba aklıselim bir stoper çok şeyi değiştirir..Mesala Chiriches keşke kiralanabilse..

Onun dışında Mas in durumuna göre ofansif bir sol bek sol tarafi da işler hale getirir ve hem oyunun kalitesini artırır hem de sağ tarafta Perreira ve Abdulkadirin etkinliğini artırır.

Ve alınabilirse Babel, Alanya'da ki Fernandes tarzı bir kanat forvet..

Bunları yapabilirsek biz şampiyonluğa oynayacağız diyebiliriz.

Bu puan farkı ve bu fiksturle de neden olmasın ama önce Karabük maçını kazanmak lazım tabi.

Peki bunları nasıl yapacağız asil soru bu tabi..

Bongonda ve Volkana hizmetlerinden dolayı teşekkür edebiliriz mesala. böyle giderse bu arkadaşlar 2.yari da hiç süre almayacaklar.

Bunlardan ve Mas dan gelecek paraya bir miktar daha eklenerek kiralık yoluyla gerekli adamlar kadroya katılabilir..

Transfer olmazsa olmaz değil ama amaç çok ciddi manada sampiyonluksa evet olmazsa olmaz o zaman işte.
    Konu Uğur Kalyoncu tarafından (18.12.2017 Saat 11:47 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    celutska neden düşünülmüyor biz stoper arıyoruz
    Eğer mu saj bir ironi değilse ;

Celustka'nın gelmesi bir anlam ifade etmiyor. Takım içerisinden de çıkabilir o yeterlilikte bir oyuncu.

Bize çok daha fazlası gerek.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karabüku yenersek en kötü ihtimalle liderle 5 puan fark olacak..

Haftaya sürpriz puan kayıpları da gelebilir..Konya Sivas Kasımpaşa Göztepe dirençli takımlar .

Başakşehir fener besiktas Kayseri Göztepe hepsi içeri gelecek..

Hal böyleyken transfer yapmamak benim capim bu kadar bana 4,5.sira yeter demek gibi bir şey..

Uğur Akbaş Durica hepsi saatli bomba aklıselim bir stoper çok şeyi değiştirir..Mesala Chiriches keşke kiralanabilse..

Onun dışında Mas in durumuna göre ofansif bir sol bek sol tarafi da işler hale getirir ve hem oyunun kalitesini artırır hem de sağ tarafta Perreira ve Abdulkadirin etkinliğini artırır.

Ve alınabilirse Babel, Alanya'da ki Fernandes tarzı bir kanat forvet..

Bunları yapabilirsek biz şampiyonluğa oynayacağız diyebiliriz.

Bu puan farkı ve bu fiksturle de neden olmasın ama önce Karabük maçını kazanmak lazım tabi.

Peki bunları nasıl yapacağız asil soru bu tabi..

Bongonda ve Volkana hizmetlerinden dolayı teşekkür edebiliriz mesala. böyle giderse bu arkadaşlar 2.yari da hiç süre almayacaklar.

Bunlardan ve Mas dan gelecek paraya bir miktar daha eklenerek kiralık yoluyla gerekli adamlar kadroya katılabilir..

Transfer olmazsa olmaz değil ama amaç çok ciddi manada sampiyonluksa evet olmazsa olmaz o zaman işte.
    Opet davasından 17 milyon $ borç çıkmış bize yanılmıyorsam. Mali durum ortada, topçuların parasını bile zar zor veriyoruz. Bu ortamda kesinlikle transfer yapılmamalı. Oynatılmayan oyunculardan 1-2 tanesi de gönderilmeli. "Borç yapmadan, eksikleri tamamlamadan, rakip kadar iyi kadro kurmadan başarı gelmez" safsatasını da hiç doğru bulmuyorum ve transfer şampiyonluğuyla gerçek şampiyon olunmayacağını da anlamışızdır diye düşünüyorum.
    Konu İ. SARAL tarafından (18.12.2017 Saat 12:07 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olaya ne açıdan bakılırsa bakılsın garabet duruyor: Bir kere Opet davası eski haber. Şu an gündeme gelmesi, Yusuf'un aynı fiyata satılabileceği haberi ile birlikte düşünülürse ilginç. İkincisi, anlaşılan Opet sözleşmeye madde yazdırıp ruhsat olmazsa kiramı geriye alırım demiş, ama ruhsatsız yere bile bile mi imza atmış? Üçüncüsü, bu parayı faiziyle geri istiyor, iyi de madem ruhsatsız, ama sen bu sürede para kazandın, senden o parayı isteyen yok mu? Dördüncüsü, söz konusu belediyenin ana muhalefetten olması nedeniyle siyasi bir çekişme yönü de olabilir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Problemleri doğru teşhis edersek minimum transfer ile de sorunun çözülebileceğini düşünüyorum. Rıza hoca ofansif futbolu seviyor elbette öyle olmasa kanatta oynatmak pahasına n'doye u oynatmaz. Ama neden ikinci forveti birincinin yanına koymuyor bunu düşünmek lazım. Burak dediğimiz arkadaş defansif anlamda hiç yok ki bence rıza hoca sene başında burada olsa asla aldırmazdı kendisini. Ama Burak var ve her an gol atabilme olan Burak varsa Burak oynar. Dolayısıyla sistemi ona göre kurmalısın. İkinci bir forveti onun yanına koyunca orta alandan bir adamı eksiltmiş defansif zafiyete dahil olmuş oluyorsun. Hoca bu yüzden kenarda castillo yu değil n'doye u oynatıyor. Mas ileri çıkmıyor zaten ayağı da yok. N'doye da sadece ayağında top tutuyor koşu yok. Yani bu iki arkadaş sol taraftan gol yemeyelim mantığı üzerine varlar. Fakat günümüz futbolu hareketsiz beki kabul etmiyor ki önümüzde jp örneği de mevcut. Bundan ötürü ilk önceliğimiz hızlı ileri geri çıkan iyi bir sol bek olmalı. İkinci olarak rıza hocanın da dediği gibi kanat forvet yani hızlı bir sol kanat. Rıza hoca daha geçen güne kadar castillo için çok umutluydu sanki ama çabuk söndü gibi duruyor. Castillo beyniyle oynamayan her ne kadar yetenekli olsa da karar verme anında sürekli hatalar yapan bir oyuncu. Yani sistem değil kontra atak oyuncusu bana kalırsa. Ona kıyasla Bongonda çok daha iyi bir alternatif ama o da sol da oynamıyor bildiğim kadarıyla. Eğer solda oynuyorsa başka alternatif düşünülmemeli elbet bonservisinden bağımsız bu söylemim. Bir de yattara buralarda neden bu adama danışılmaz bilmem. Kendi memleketinden canavar gibi adamlar bulabilir bence bize. Biz kullanmayı mı bilmiyoruz acaba böyle karakterleri. Her neyse lider tipte stoper arkayı sağlama almak için çok önemli bir şart. Ve gelelim takımın aslında en bariz sorunu olan sekiz numaraya. Biz 2 ile 3. Bölge arasındaki bağlantıyı bir türlü kuramadığımız için Yusuf geri gelip top almak zorunda kalıyor ve asıl etkinlik yeri olan on numaradan uzaklaşmak zorunda kalıyor. Yusuf orada kalmalı yalnızca defansa yardım edeceği zaman geri gelmeli. Orada oyun kurabilecek tipte biri olmalı ki bence elimizde müthiş bir cevher var. Abdülkadir. Bu adamın yeri bence tam burası. Abdül orada oynarsa takım uzun paslarla ileri çıkmayı bırakır ve Burak çok daha fazla pozisyona girebilir. Bence düşünülmeli bu. Okay artık 6 numaranın değişmezi olmalı. Bu denli iyi kesici bulmak zor. Açıkçası ben sosadan ümitli değilim. Sebebi de basit. Yusuf sahanın her yerinde mecburiyetten olan bir oyuncu ve ona rağmen elinden gelen katkıyı veriyor. İyi bir sekiz numara varken Yusuf eforunu yalnızca 3. Bölgeye harcayınca Yusuf un kıymeti anlaşılacak diye düşünüyorum. Sosa Onazi mas castillo esteban gönderilmeli n'doye ve bero hamle oyuncusu olarak kalmalı diye düşünüyorum

Nereden
    İstanbul

Konyasporlu Mehdi takip etmeye değer bir topçu.

ensarusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ikinci yari sampiyonluga oynamak istiyorsak;
    Mutlak 11 e sol acik ve stoper takviyesi yapilmali.
    Mevcut kadroda ise;
    Mas gitmek istiyor iyi teklif olursa aziz behich, sakip ya da osmanlidan pinto olabilir.
    Castillo 5 milyon euro bandinda gidebilir.
    Volkan sen fazlalik gonderilmeli.
    Bongonda kazanilmali.
    Ndoye ye teklif varsa hazir gideri varken satilmali.
    Ve en onemlisi sosayi motive edip 11 e monte edilmeli.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

sol kanata dzudsak hamlesi yapılsa babel etkisi olur.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, sol bek transferi için eski takımı Antalyaspor'un kapısını çalacak.

Trabzonspor’da devre arasında Boca Juniors’a gitmesi neredeyse kesinleşen Emmanuel Mas’ın yerine gelecek isim netleşti... Rıza Çalımbay, Antalyaspor’da beraber çalıştığı Sakıb Aytaç’la çalışmak istediğini yönetime iletti. Stoper için Stetine, sağ açık için Srnic üzerinde çalına bordo-mavili yönetimin Sakıb’ın transferini takas yoluyla sonlandırmaya çalışacağı bildirildi.

26 yaşındaki Sakıb Aytaç'ın sözleşmesi sezon sonunda bitecek. Bu sezon takımıyla 16 maça çıkan Sakıb Aytaç'ı bir dönem Fenerbahçe de gündemine almıştı.

Kaynak: Fotospor
    @Sefer Asan diye diye zorla aldıracan adamı
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Fransa

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakib'a tepkiler sürerken Sadık' i yazman olmamış kardeşim araya 1-2 yabancı topçu sıkıstır dikkatleri dagit

Allah'ı var Sadik dün hakikaten çok iyi oynadı ayrıca.
    Aynen yaa, çok "kiro" oldu degil mi
    Sadik için bir sey demem simdilik ama Sakib gelsin, Mas gitsin... fbye attigi o efsâne gol neydi beeeee

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Antonio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sol kanata dzudsak hamlesi yapılsa babel etkisi olur.
    Aynen öyle kardeşim alınabilecek en iyi topçu ben burada Adrianı alalım diye yırtındım ama onlar Sosayı aldılar durum ortada

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)