Cafedegoygoy
Sayfa 3442 Toplam 3442 Sayfadan BirinciBirinci ... 2442 2942 3342 3392 3432 3440 3441 3442
Toplam 86035 adet sonuctan sayfa basi 86,026 ile 86,035 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arjantin için tam fiyasko oldu ama bu sonuç kesinlikle yanlış kado ile alakalı bu takımda dı maria her türlü oynar.

onuR AKYÜZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sampaoli

Biglia, Banega, İcardi, Lo Celso, Dybala, Rojo, Fazio gibi adamlarla kadro yapmak varken,

Acuna, Meza, Perez, Mercado, Tagliafico gibi adamlarla macera ararsan seni evine yollarlar işte.
    97-Yusuf Yazıcı

----------8---------

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Futbolda orta saha merkez pozisyonunun önemini tekrar görüyoruz. Modric ve Rakitiçli Hırvatistan çöp Arjantini tokat manyağı yaptı.

Sefer Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

hayir ama arhentina grande futebol oynuyor a aaaa... arhentina liginin beyyuk topçilari ortalugi kasup kavurdi... daha var mi river plateden boka cünyirstan maloviç topçular ?? tagliafico falan çöp kere çöp...
    onlari geçtim, otamendi ve enzo perez, bunlarin dogum yeri Türkiye olsa oynayacaklari en iyi takim gençlerbirligi olur...
    yârin otamendi'yi bize belese verseler alirsam serefsizim,,, çöpün önde gideni, pasaport ballisi hiyar herif milyoner oldu... enzo perez desen o da ayni zurna, sagolsun benfica ne kadar tirt latino varsa zengin etti birkaç tâne hâriç...
    sampaoli de sisirilmis balon çikti, bizde belese çalissa istemem öyle salagi...
    Meksika hâriç latinolardan bir nâne olmaz, hepsi elensin, bos beles yapmacik herifler... brezilya falan onun da balonunu patlatacakar, braziyu mraziyu dinlemez Meksika ya da Hirvatlar, ezer geçerler
    Senol Günes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayir ama arhentina grande futebol oynuyor a aaaa... arhentina liginin beyyuk topçilari ortalugi kasup kavurdi... daha var mi river plateden boka cünyirstan maloviç topçular ?? tagliafico falan çöp kere çöp...
    onlari geçtim, otamendi ve enzo perez, bunlarin dogum yeri Türkiye olsa oynayacaklari en iyi takim gençlerbirligi olur...
    yârin otamendi'yi bize belese verseler alirsam serefsizim,,, çöpün önde gideni, pasaport ballisi hiyar herif milyoner oldu... enzo perez desen o da ayni zurna, sagolsun benfica ne kadar tirt latino varsa zengin etti birkaç tâne hâriç...
    sampaoli de sisirilmis balon çikti, bizde belese çalissa istemem öyle salagi...
    Meksika hâriç latinolardan bir nâne olmaz, hepsi elensin, bos beles yapmacik herifler... brezilya falan onun da balonunu patlatacakar, braziyu mraziyu dinlemez Meksika ya da Hirvatlar, ezer geçerler
    ya, masin beduasi tuttu sanirim
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

mehdiks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Şu Avustralya da Aron Mooya hayran kaldım.iniesta benzetmesi yapanlara hak verdim. Bu arada ilginç olan , adsm 1 milyon olan değerini 1 senede 10 milyon euro yapmış nasıl oluyor bu ?

Okayin yerine de Jedinak cuk diye oturur

Pione sisto leş ötesi oynuyor bu maç

Nereden
    Fransa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya, masin beduasi tuttu sanirim
    kesin !
    Alıntı mehdiks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu Avustralya da Aron Mooya hayran kaldım.iniesta benzetmesi yapanlara hak verdim. Bu arada ilginç olan , adsm 1 milyon olan değerini 1 senede 10 milyon euro yapmış nasıl oluyor bu ?

Okayin yerine de Jedinak cuk diye oturur

Pione sisto leş ötesi oynuyor bu maç
    Mooy city'ye gidecekmis diyorlar...
    Senol Günes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek

Nereden
    Trabzon

bizimle ismi son geçenler anreas bjelland(danimarka) ve
    ragnar sigurdsonn(izlanda)opsiyonu var ama kullanmayacak....https://www.transfermarkt.com.tr/rag.../spieler/46478
    damien da silva
    maxime le marchand https://www.transfermarkt.com.tr/max.../spieler/60558
    serdar taşçı
    kevin catherine https://www.transfermarkt.com.tr/kev.../spieler/60603
    bakary kone https://www.transfermarkt.com.tr/bak.../spieler/57186
    alınabilecek bedava belli kalitesi olan topçular....

mehdiks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesin !

Mooy city'ye gidecekmis diyorlar...
    Citynin topçusu imiş galiba ben mi.yanlis anladım transfer market geçmişinde cıty de var . Gerçekten çok.iyi.topcu

Perudan advincula ve carilloya bayıldım birde .

Nereden
    Fransa

Alıntı mehdiks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Citynin topçusu imiş galiba ben mi.yanlis anladım transfer market geçmişinde cıty de var . Gerçekten çok.iyi.topcu

Perudan advincula ve carilloya bayıldım birde .
    Ya da ben mi yanlis hatirliyorum Fransiz spikerlerin dediklerini... evet geçen seneye kadar city'nin topçusuymus Mooy... ama city'ye gidebilir dedikleri ya Mooy idi ya da su an turnuvanin en genci olan Iran asilli Daniel Arzani idi...
    Advincula Bursa'da sanirim 1 sene geçirmisti... istikrarli degil pek, ama demek ki böyle karsilasmalarda daha dikkatli oynuyor, ben de begendim bayagi... Carillo benfica'nin topçusuymus, bu sene wwatford'a kirâlanmis, onu kaparlar bize kalmaz zâten, kirâlik bile... Advincula olabilirdi de, su an ona ihtiyaç yok pek, hele stoper falan alalim da... DaSilva da amma naz ediyor ha, imzâyi at gel baslatma simdi düsünmene laaaa
    Konu Sefer Asan tarafından (Bugün Saat 00:07 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 35 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (10 kayıtlı ve 25 misafir)

1. A.T.R,
  2. annttiigs,
  3. Bilâl ÇOBAN,
  4. Burak,
  5. CesurHamsi,
  6. Emre Bıyıklı,
  7. Gürkan Asma,
  8. ihsan candas,
  9. Isko6161,
  10. Ömrüm Can SEZER