Cafedegoygoy
Sayfa 2688 Toplam 2688 Sayfadan BirinciBirinci ... 1688 2188 2588 2638 2678 2686 2687 2688
Toplam 67182 adet sonuctan sayfa basi 67,176 ile 67,182 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 13 -

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Haftasonu sakatlıktan ötürü bizim maçta oynayamayan Azubuike'nin sezon sonu sözleşmesi bitiyormuş Yeni Malatya ile.

Yedek kulübesine iyi bir hamle olabilir. 20 yaşında, Nijeryalı. 3 sezondur Yeni Malatya'da forma giyiyor.

Neredeyse bedava transfer. Ortasaha merkez bölgesinde oynuyor. O bölge kalabalık. Yine de bonservisi alınıp kiralanabilir.
    Konu Faruk BERBER tarafından (Dün Saat 16:38 ) değiştirilmiştir.
    BordoMavi.Net - ODTÜ

Nereden
    Ankara

Jan kirchhoff neden kulüpsüz acaba? Bilen, takip eden arkadaş var mı?
    En büyük Trabzon

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı toksoy61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sosa-burak-kucka gibi 30 yaş üstü oyunculara (hatta 32 yaş) milyon euro bonservis öderken ve 3 milyon euro garanti maaşlar verirken bu forumda herkes dört köşeydi. bu durumları görenler ise endişeliydi. şimdi herkes bazı şeyleri umarım anlamıştır. bir daha ama bir daha böyle saçma sapan transfer sezonu yaşamak istemiyoruz. başkan kendi cebinden verecekse parayı o başka mesele. ama kendi cebinden para vereni bu zamana kadar da görmedim
    Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu mesajı 08.09.2017 tarihinde yazmıştım.....

Bir arkadaş eksi beğenme verip altına da " Boş Laf " yazmıştı....

Keşke laflarım boş laf olsaydı da ben yanılsaydım.....
    Yani iş dönüp dolaşıp günü kurtarmak adına yapılan herşeyin elde patlamasına varıyor. Malesef.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    .
    Eleştirirken yapıcı olabilmek ve en ağır eleştirilere bile hoş görü ile yaklaşabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklın ilacıdır.
    .

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emirhan Çorumlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esteban - Satilsin veyahut feshedilsin
    Hubocan - Kira Kontrati feshedilsin yada Sene Sonuna kadar Yedek Stoper olarak kalsin
    Jan Durica - Tesekkür edilsin ve yollansin
    Sosa - Kira Kontrati feshedilsin
    Bero - kiralansin
    Olcay - Satilsin
    Volkan Sen - Satilsin veyahut Kontrati feshedilsin
    Burak Yilmaz - Alicisi varsa satilsin (Maliyeti cok yüksek ve hep sakat - Ayrica her Mac sakat sakat oynayip GS Macindan önce sakatlanmasida tesadüf )
    N'Doye - Ara Transferde Paraya bakilmadan satilsin, yada anlasilip feshedilsin... Sene Sonu zaten Kontrati bitiyor

-----------Onur
    Pereira-Ugur-Akbas-Mas
    -------Kucka-Onazi
    Abdüs--Y.Yazici--Castillo
    -------.Rodallega

Yedekler:
    Ugurcan
    (Hubocan)
    Abdurrahim
    Kamil
    Okay
    Batuhan
    Cafer Tosun
    Bongonda
    Sheydaev
    (Burak Yilmaz)
    keske hayat senin dedigin kadar kolay olsaydı.

Nereden
    Ankara

arkadaşlar herkese merhaba konu ile alakasız ama bu haftaki maç için bilet aldım. ilk kez trabzona ve maça geleceğim ve bazı sorularım olacak. trabzonda eşimle gezebileceğimiz yerler hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. ikinci sorumda biletimi doğu alt j blok 1. sıradan aldım herkes kendi koltuk numarasına mı oturuyor yoksa rastgele mi? vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim. kusura bakmayın tekrardan konu ile alakasız yazdığım için.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

tRaiNer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı afyok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese merhaba konu ile alakasız ama bu haftaki maç için bilet aldım. ilk kez trabzona ve maça geleceğim ve bazı sorularım olacak. trabzonda eşimle gezebileceğimiz yerler hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. ikinci sorumda biletimi doğu alt j blok 1. sıradan aldım herkes kendi koltuk numarasına mı oturuyor yoksa rastgele mi? vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim. kusura bakmayın tekrardan konu ile alakasız yazdığım için.
    Biletin için üzüldüm tam Vira'nın olduğu yere almışsın.
    Moralini bozmak istemem ama bilmeyip oraya bilet alan ve eşiyle başka yer aramak zorunda kalan çok insan var.
    Tribün gruplarının olduğu yerlerde maalesef bilet numarasının hükmü yok.
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Nereden
    Ankara

Alıntı tRaiNer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biletin için üzüldüm tam Vira'nın olduğu yere almışsın.
    Moralini bozmak istemem ama bilmeyip oraya bilet alan ve eşiyle başka yer aramak zorunda kalan çok insan var.
    Tribün gruplarının olduğu yerlerde maalesef bilet numarasının hükmü yok.
    Yapma ya napalım hayırlısı önemli olan o stadta maçı izlemek benim için. hiç farketmez çocukluğumuzdan beri tutkuyla tuttuğumuz takımın maçını izlemeye geliyoruz. o havayı bile solumak yeter. teşekkür ederim yardımınız için.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)