Sayfa 41 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 39 40 41 42 43 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1820 adet sonuctan sayfa basi 1,001 ile 1,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Juraj Kucka

Nereden
    İstanbul

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehdi Bourabia, Lawal, Poko, Khalili vs. gibi adamlar bundan iyi. Diğerleri 300-500 bin € bandında maaşları da ancak o kadar. Bu beyefendi ise 5 milyon € bonservis + 2,5 milyon € maaş.
    Bir mehdi için iyi diyebilirim ama Kucka 5+ 2.5 milyonluk top oynamıyor ona katılıyorum .
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir mehdi için iyi diyebilirim ama Kucka 5+ 2.5 milyonluk top oynamıyor ona katılıyorum .
    İsmail'e bakma sen ya , Hürriyet de iyidir Kucka'ya göre.

Her sene takar birine takımdan. Sezon sonuna kadar devam eder takıntısı
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kucka bu takımda oynadığı sürece bu takımdan bir halt olmaz, orta sahamız Okay ve Kucka ile 10 km hızla oynadığı için leş atıyor Okay'ın yanına hızlı sprinter driplingi olan bir orta saha almadanda orta sahamız level atlamayacaktır bi takımı orta sahası şampiyon yapar Kucka sene sonu gider inşallah yoksa makus kaderimiz değişmez bu orta sahayla.
    DOZER CEMİL

Nereden
    Bursa

Kucka'yı Okay ile oynatırsan,bu görev karmaşasına sebep olur,alınmasa kimse neden alınmadı demezdi ama geçen yılki Okay performansı tek başına yeterli olmazdı.
    Bence çok kaliteli bir oyuncu ama bizim takım kurgusu yanlış olduğu için hiç bir futbolcudan gerçek performans verimi alamıyoruz.
    • Memento mori

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsi Kucka'dan faydalı olurdu bize. He asıl bomba Castro'yu unutmuşum.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Ankara

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kucka'yı Okay ile oynatırsan,bu görev karmaşasına sebep olur,alınmasa kimse neden alınmadı demezdi ama geçen yılki Okay performansı tek başına yeterli olmazdı.
    Bence çok kaliteli bir oyuncu ama bizim takım kurgusu yanlış olduğu için hiç bir futbolcudan gerçek performans verimi alamıyoruz.
    Karmaşa olacak bir görevi bile yok ki adamın. Buradaki çoğu kişinin de katıldığı gibi bu adamın ne halta yaradığını anlamıyorum ben. Sahada geziniyor resmen.

Nereden
    Bursa

Karmaşa olacak bir görevi bile yok ki adamın. Buradaki çoğu kişinin de katıldığı gibi bu adamın ne halta yaradığını anlamıyorum ben. Sahada geziniyor resmen.
    Öyle değil işte Kucka iyi bir süpürücü,hava toplarında etkili,ani preslerde de başarılı,dahası ince işleri de yapıyor ama bizim taraftarımız bu kadar para verdik adam gol atacak,asist yapacak,sahada skora etki yapacak beklentisi içinde.
    Örnek verelim Alaves maçında Bongonda'ya attığı pas,Kadıköy'de Burak'a yolladığı çok klas pas gibi eğer oyunu rakibin sahasına yığmayı başarırsan rakibe yaklaşaağı için hem şok presi hem de bu tür ince işleri yapıyor.
    Son Fb maçında da Burak'a çıkardığı uzun mesafeli hareketli topu nasıl düzgünce gol pası yaptığını gördük.

Sorun Kucka'yı 40 metrede kullanırsan sana mükemmel işler yaptırır,bunun için de defansın ileri çıkması,takım boyunun kısalması lazım ama sen adamı 70 metrede koşturursan,biter,zaten o kadar uzun takım boyunda kimse bir şey yapamaz.Burak hariç.

Bizim oyun kurgumuz berbat,defans bir türlü oturmadı ve çok geride kalıyorlar.Sorun burada.
    • Memento mori

Nereden
    Ankara

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle değil işte Kucka iyi bir süpürücü,hava toplarında etkili,ani preslerde de başarılı,dahası ince işleri de yapıyor ama bizim taraftarımız bu kadar para verdik adam gol atacak,asist yapacak,sahada skora etki yapacak beklentisi içinde.
    Örnek verelim Alaves maçında Bongonda'ya attığı pas,Kadıköy'de Burak'a yolladığı çok klas pas gibi eğer oyunu rakibin sahasına yığmayı başarırsan rakibe yaklaşaağı için hem şok presi hem de bu tür ince işleri yapıyor.
    Son Fb maçında da Burak'a çıkardığı uzun mesafeli hareketli topu nasıl düzgünce gol pası yaptığını gördük.

Sorun Kucka'yı 40 metrede kullanırsan sana mükemmel işler yaptırır,bunun için de defansın ileri çıkması,takım boyunun kısalması lazım ama sen adamı 70 metrede koşturursan,biter,zaten o kadar uzun takım boyunda kimse bir şey yapamaz.Burak hariç.

Bizim oyun kurgumuz berbat,defans bir türlü oturmadı ve çok geride kalıyorlar.Sorun burada.
    Sadece hava toplarında etkili evet. Takımda en kolay çalım yiyen adamlardan birisi Kucka. Pas verme yeteneği de sınırlı. Burak'a verdiği pas ise tamamen tesadüf. 500 bin-1 milyon €'ya falan alınsa sesim çıkmaz ama kazığın boyutu artınca benim sesim de artıyor.

Nereden
    Bursa

Sadece hava toplarında etkili evet. Takımda en kolay çalım yiyen adamlardan birisi Kucka. Pas verme yeteneği de sınırlı. Burak'a verdiği pas ise tamamen tesadüf. 500 bin-1 milyon €'ya falan alınsa sesim çıkmaz ama kazığın boyutu artınca benim sesim de artıyor.
    O tarz çok pası var,bir defa olsa tesadüf dersin ama dediğim gibi bu kadar para verince taraftar haklı olarak şapkadan tavşan çıkarsın istiyor,onun için takım boyunu 40 metreye düşür,sana her maç en az 3 şut bir asist yapar diyorum.
    Bu takımda kimse bir şey yapamaz,bu ağır ve geride kalan stoperlerle de takım boyu kısalmaz.
    • Memento mori

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

basit pası çok kötü, adamla al ver yapılmıyor. son iki maçta set hücumu yapmaya çalışınca daha çok göze battı.

Nereden
    Trabzon

Şu adamı dikkate almayın ya.

Burak'a verdiği pas için tesadüf der işte ne bekliyorsunuz ki.

Sivas maçı direkten dönen şutu,Göztepe maçında ki bazukası,ilk Konya maçında çizgiden çıkardığı top,Alaves maçında ki Bongonda'yı asisti,ilk fener maçında Burak'a asisti,2.fener maçında Burak'ın golle sonuçlandıramadığı pas.. hepsi tesadüf adam çöp.

Beğendiği,sözleşme uzatılsın dediği damdoy 3.15 m euro bonservis bedeli 2.5 m euro maaş ile transfer edildi.

Evet golcü diye alındı bu adam ve 52 lig maçında 8 golü var.. ki yarısı boş kale.

Nereden
    Trabzon

Benim tepkim buna zaten damdoyu beğenip de Kucka'ya çöp denmesi. Yoksa bizde söylüyoruz Kucka'nın performansının yeterli olmadığını.Ama bu adama çöp muamelesi yapılması doğru değil..50 kere dedik.. Ayrıca Okay ile arasında dağlar kadar fark yok.

hos_cocuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Neyi paylaşamıyorsunuz? Kucka, Okay'ın kopyası bir oyuncu... Okay'ın yanına siyahi, hareketli, rakibi ısıran, yıldıran, orta alanın açıklarını seri bir şekilde kapatan bir oyuncu lazımdı bizimkiler gittiler Okay'ın aynısına paraları gömdüler. Zaten Okay ağır yanına bir ağar daha koyunca Orta saha kaplumbağa gibi oluyor. Bu transfer planlamasını hangi kim yaptıysa tekme tokat dövülerek kulüpten uzaklaştırılmalıdır.
    Konu Ogün YAZICI tarafından (12.02.2018 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir.
    "Her şeye doğru demek ahmaklıktır. Fakat her şeye yanlış diyen de zorbadır." Mevlana

Kenan Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Steril61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumuna aynen katılıyorum... Takım maç içerisinde nadiren de olsa iyi paslaşıyor. Tam bir ahenk yakaladık derken bu adam topu bir şekilde ya rakibe hediye ediyor ya da olmadık yerlere gönderiyor. Böylelikle zaten zor girebildiğimiz gol pozisyonuna hiç giremiyoruz. Orta alanda ne takımı atağa kaldırabilecek hızı ve adam geçme becerisi var ne de rakip atakları kesebilecek bir etkinliği var. Zaman zaman mücadelenin içindeymiş gibi gözükse de orada da her an kırmızı kartı yeme durumu söz konusu. Açıkçası tam anlamıyla hangi görevi üstlendiğine dair bir işaret yok. Savunmaya doğru düzgün bir katkısı yok. Son gençler maçında yediğimiz pozisyonlar ispatı zaten. Fb maçında yaptırdığı penaltıyı ise hala unutamıyorum. Orta alanda topu iyi kullanabilecek bir tekniği yok. Hücuma katkısı zaten hiç yok.

Kısacası Trabzonsporun herhalde gelmiş geçmiş yediği en büyük kazık. Bu kadar işe yaramaz bir topçuya milyon eurolar verileceğine alt yapıdan alınacak oyunculara şans verilse ne olurdu yani! Bu adamı aratmayacakları gibi çok daha iyi performans göstereceklerine de eminim. Allah bize bu sezon da bolca sabır versin ne diyeyim.
    Bilmukabele hocam. Ersun Yanal'ın en büyük kazıklarından biridir. 2.döneminde alınması için tutturduğu Mbia'nın uzaktan yakından alakası olmayan bir futbolcu. Adı sadece kağıt üzerinde kaldı ne yazık ki... Haftalardır bekliyoruz , onlarca maça çıktı yaptığı olumlu hareketler arkadaşların saydığı gibi iki elin parmağı etmez. Göztepe deplasmanında atttığı golden sonra malum menajerin attığı "kapak olsun sepete" tweeti zaten ne şekilde geliştiğini iyice açık ediyor.

He dersin ki hiç mi yoktu Trabzon'a gelen menajer kazığı oyuncu ? Evet vardı. Ama en azından sahada birşeylerinden istifade ettik. Hakikaten Trabzonspor tarihinin en büyük kazığı. En ufak zararla kurtulurz inşallah.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Kucka oldukça verimsiz bir sezon geçiriyor ancak asla kötü bir oyuncu değil.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Ben de Bu arkadasta umutluyum

Aslinda bir kac kez sol acikta degerlendirilse daha faydali olacagina inaniyorum.

Savasci bir kanatimiz olur. Hem de castillo gibi sadece calim atmaya calismayan, Olcay gibi hic calim atmayan bir acik yerine, Kuco gibi, ayagi paslari duzgun, sutlari saglam bir kanatimiz olur.

Degerlendirmekte fayda var kanimca.

Soyle misal:

Okay Yazici
    Abdulkadir Sosa Kuco

Hem kanatlarimiz savunmaya yeterli sekilde yardim eder, hemde top yapacak ayaklarimiz olur tum ortasahada.
    TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

Alıntı Şahinoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kucka bu takımda oynadığı sürece bu takımdan bir halt olmaz, orta sahamız Okay ve Kucka ile 10 km hızla oynadığı için leş atıyor Okay'ın yanına hızlı sprinter driplingi olan bir orta saha almadanda orta sahamız level atlamayacaktır bi takımı orta sahası şampiyon yapar Kucka sene sonu gider inşallah yoksa makus kaderimiz değişmez bu orta sahayla.
    Katılıyorum sana bu futbolcu her yönden zarar oldu bize.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Gir google'a al istatistikleri yapıştır buraya ondan sonra da bakın görün Okay ve Kucka aynı seviyede diye vıdı vıdı yap ahkam kes bir şey bildigini zannet...

Okay dediğimiz adam ne stoper ne de 6 numara önce gerçek mevkisini öğren sonra da Okay'ın stoper oynadığı maçlardaki ofans istatistiklerinin düşük çıkmasının gayet normal olacağını algıla..Ömrünü merkez ortasaha olarak geçiren Kucka'nın Okay'dan bir gram üstünlüğü olmadığına yanacağına Kucka da Okay kadar oynuyor diye avunuyor haspam...

İstatistik yazar şu adam çok top çalmış der...Çalmış da hangi bölgede çalmış kaç kişi arasında çalmış nerede pas arası yapıyor pasları oyunun akışına uygun mu bu pasın niteliği nedir sahanın sağından soluna uzun pası var mı vs onlarca analizi at kenara yaz rakamı çık işin içinden futbol uleması kesil...Maç oynanırken top kimin ayağındaysa oraya bakan sahanın diğer bölgelerindeki yerleşmeyi göz ucuyla kontrol etmeyen 30 saniye sonra topun nereye gideceğini kestiremeyen herif rakamlarla aklı sıra Kucka'yı Okay'ın üzerine çıkaracak millette aptal kör sersem bi sen akıllısın ya yedireceksin bize...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu adamı almak için ne yorumlar yazıldı buraya ne videolar koyuldu.. "kucka" veya "kuco" milanın ortasahasi full oynamış eksik maçı çok az hatta arkadaşı sosa da alınmış taraftar bayram ediyor yönetim mutlu taraftar mutlu ve menejerler mutlu...

Nereden
    Ankara

Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu adamı almak için ne yorumlar yazıldı buraya ne videolar koyuldu.. "kucka" veya "kuco" milanın ortasahasi full oynamış eksik maçı çok az hatta arkadaşı sosa da alınmış taraftar bayram ediyor yönetim mutlu taraftar mutlu ve menejerler mutlu...
    Yılın 1 numaralı bidonu

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Trabzon

Bugün sahada yoktu orta sahamız level atladı.

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yine kullanamadığımız enlerden bence onaziden kat kat iyidir.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Emre. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Ara ara topla yaptığı koşular gayet iyiydi, genel olarak iyi oynadı . Ama bu adam pas verirken inanılmaz geriliyorum

Nereden
    Ankara

Hiç fark yaratamıyor. Yerine kim oynasa oynasın bu kadar oynar. Verilen paraya takım kurulur, gerçekten yazık.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Trabzon

Ben bile Damdoy'u tebrik ettim adam hala gelmiş fark yaratamıyor diyor.

59 dakika sahada durdu adam 6 kez adam geçmiş.. bu alanda ona en yakın futbolcumuz Abdulkadir (4 kez) dikine 2-3 pozisyonda gayet iyi işler yaptı.. Olcay'ın ofsayta yakalandığı pozisyonda ki pası hangi ortasaha oyuncun verebilirdi ?

Israrla devam edilmeli.. öyle 2 ay falan kesik yememeli bu adam.. sert oyun yapısı,ofansa katkısından faydalanmalıyız.
    Konu Emrah KabuL tarafından (24.02.2018 Saat 22:13 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)