Sayfa 73 Toplam 73 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 63 71 72 73
Toplam 1820 adet sonuctan sayfa basi 1,801 ile 1,820 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Juraj Kucka

Nereden
    Almanya

Ölüsünü Parma'ya sattık. Orta saha için kayıp, bütçe için kazanç.
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tam bi kaynak israfı idi.ağaoğlunun önemli icraatlarından biri oldu en az zararla göndermesi.

yetenekleri kısıtlı oyunculara bu tür maaşlar vermemek lazım aga.bunlar amiyane tabirle söylersek düz oyuncu tiplemeleridir.ve piyasada ucuza bulabilirsin.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu şekilde bir satış hoşuma gitmedi..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı Milan'dan mı bahsediyorsun ?

Constant transferi sonrası yorumun.

Eklenti 16614
    2.5 milyon avroya 27 yaşında ligin en iyi 11'ine seçilmiş maaşı dışında makul bonservise gelmişti. Kucka transferi gibi 50 çeşit bedel hakkı verilerek kulübün tapusu verilmemişti. Bu yorumumu ısıtıp ısıtıp buraya koyman Kucka'nın boş beleş oyuncu olmadığı anlamına gelmez, yalandan yere savunma pozisyonunda kalma gitti artık gitti.

Nereden
    Trabzon

Ligin en iyi 11'i için kaynağın nedir ? Wiki ve bir kaç siteye baktım göremedim zaten bize gelmeden önce 20 maça çıkmış.

2.5 bonservisine bir o kadar da maaşına verdin İtalya'da piyasası da vardı ama ne yazık ki bonservisini eline verip yollamak zorunda kaldın.

İHO transferi olduğu için takımdan ayrılana kadar sürekli de savundun..gerçi o dönem tüm transferleri savunuyordun..30 m euro harcadığımız o yaz dönemi transferinde hani şu Sefa,İshak,Deniz,Serdar,Musa,Gökhan,Fatih,Anıl,Fer hat vs. gibi adamlar gelirken de ekonomik durumlardan yana kaygı da duymuyordun.

Kucka'ya gelince Milan sıradan bir takım Constant alındığında ise Milan'dan adam aldık burun kıvırıyorsunuz..yersen..

Kucka için çöp,leş vs gibi sürekli abartılı yorumlar yapıldığı için tuhaftır aksini iddaa etmeye çalıştım ama o bonservis bedeli ve yıllık ücretin karşılığını veremediğini de söyledim her zaman..sonuç olarak çöp dediğiniz adam,beleşe gitse bile razı olduğunuz adamdan para kazanarak yollarımızı ayırdık..keşke ondan daha iyileri vardı ya Aytaç ve Bourceanu hah işte onlardan da 3-5 birşey alabilseydik de beleşe gitmeselerdi.
    Konu Emrah KabuL tarafından (16.01.2019 Saat 07:58 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İsmail Saral yaptı transferi.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öyle ye da böyle hiçbir verim alamadığımız ve alamayacağımız bir mirasyediden kurtulduk, yönetimimizi bu sepetlemeden dolayı tebrik ederim.
    Özkan SÜMER

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adama tüm sözleşme bedeli imza attığı anda taahhüt edilmiş. 6 ay oynayıp gitseydi de sözleşme tutarını kuruşu kuruşuna ödemek durumundaydık...

Burak'ın sözleşmesinden sonra bunu da görünce artık bütün iyi niyetimi kaybettim. Bunlar nasıl sözleşmeler Muharrem bey? Trabzonsporlu bir insanın içi nasıl el verir bunları imzalamaya?

Kucka konusunda da hayal kırıklığım büyük oldu. Futbolculuğu konusunda fikrim sabit ama bizde olmadı. Yolu açık olsun...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

İsa Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

yılın bidonu oldu
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Yav boş konuşuyorsun gene. Her zamanki gibi onu şöyle savunuyordun bunu böyle öpüyordun safsatalarını diline dolamış yürüyorsun. Akşamdan sabaha amansız savunduğun herif kulüp tarihinin en fiyasko bedeliyle transfer edildi, Aytaç'ın kırık götü kadar katkı veremedi bırak Bourceanu'yu. Siktir et bunları önüne bak önüne.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

KApatalım arkadaşı.
    Gider ayak bir hayrı dokundu, o da 5 milyon euro kredi sağlamış oldu.

Nereden
    Ankara

Hiç bize gelmemiş, biz de oynamamış sayıyorum. Yine de Allah yolunu açık etsin.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İsa Gündoğdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yılın bidonu oldu
    5. veya 6. maçında söylemiştim bunu. Son yılların en büyük kazığı oldu.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

İsa Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5. veya 6. maçında söylemiştim bunu. Son yılların en büyük kazığı oldu.
    bir umut bekledik ha oldu ha olacak.
    neyse ki en az zararla kapattık gibi görünüyor
    rakamlar gerçekse
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

özçelik61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

soru: 1-bizden alacağı ne kadardır?
    2- alacağını mı ileride alacaklarını mı taksit yaptılar ?
    3- parma bu kadar isterken, kucka bu kadar isterken niye ölü fiyata sattık ?
    4- yönetim niye bu kadar alengire girdi ?, parma parayı peşin verir elimiz rahatlar sonra taksit ederiz mantığı ne derece doğru ? ya taksit zamanı euro 9-10 olursa bunun muhasebesini yaptılar mı?

not:çok lazım bir topçu değildi
    Trabzon-Çaykara-Yeşilalan (Holaysa)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Gitmesine sevindim. Yolu acik olsun.
    TRABZONSPOR 1967

Nereden
    Trabzon

@Fatih Öztürk

Boş konuşan sensin samimi değilsin bir kere.. samimi olsan IHO döneminde saçılan o paralara tepki verir ve yapılan saçma sapan transferleri savunmazdın göstermelik de olsa az bir tepki verirdin.. vermediğin gibi eleştirilere karşı da milleti tehdit ederek cevap veriyordun.. o dönem bu harcanan paralar ki çoğu geri gelmedi seni hiç rahatsız etmiyordu.. şimdi kalkmış fiyaskodan,kulubün ekonomik durumundan falan bahsediyorsun.

Fiyaskodan bahsediyorsan;

Sefa Yılmaz - bonservis 3.5 m euro
    Aykut Demir - bonservis 2.9 m euro
    İshak Doğan - bonservis 2.3 m euro
    Aytaç Kara - bonservis 2.1 m euro
    Erkan Zengin - bonservis 2.25 m euro
    Deniz Yılmaz- bonservis 1.8 m euro
    Serdar Gürler - bonservis 1.3 m euro
    Gökhan Karadeniz - bonservis 900 bin euro
    Musa Nizam - bonservis 750 bin euro
    Anıl Taşdemir - bonservis 400 bin euro
    Alper - bonservis 1 m euro
    Özer - bonservis 1.5 m euro

Yabancıları yazmadım bak sadece bu adamlara 20 m euro bonservis ödendi.. 1-2 si hariç beleşe gittiler.

Kucka'yı hiç bir zaman bahsettiğin gibi akşamdan sabaha falan savunduğum da olmadı.. İ.SARAL'ın yaptığı saçma sapan yorumlar ve kıyaslamalar nedeniyle abartıldığını söyledim sürekli..adam durmuyor hala kalkmış Batuhan daha iyi diyor.

Aytaç'ın götünden başından bahsedip katkı verdiğini söyleyen adam dediğim gibi samimi değildir.. 2.1 m euro bonservis ödediğin adama 3-5 kuruş bonservis veren çıkmadı.. keza Bourceanu da 1.3 m euro saydın bonservisine onunda sözleşmesini fesh etmek zorunda kaldın kiralık yolladığın eski kulübü adama para vermek istemedi ve fesih sonrası transfer ettiler.

Constant'a dönecek olursak geldiğinde sezonun en iyi 11'inde yer almıştı dedin ama kaynak yok merak ediyorum bu dediğin doğru mu..

Neyse artık Kucka gitti uzatmaya gerek yok dedim ya keşke her çöp,kazma dediğiniz adamlardan bonservis alabilsek da beleşe yollamak zorunda kalmasak..daha iyi dediğiniz adamların sözleşmesini fesih etmek zorunda kalırken çöp dediğiniz adamdan ilginç bir şekilde bonservis parası alabiliyoruz.. oysa ki seri b'den taliplisi çıksa kendini şanslı hissetmesi lazımdı ama tekrar Seri A'ya döndü.. Constant'da fesih sonrası Seri A'ya dönüp Bologna ile ligde 3 maça 11'de çıkıp sonra ki sezon İsviçre liginde Sion'a gitmişti.. orada da dikiş tutturamadı.. bakalım Kucka'nın Parma macerası nasıl olacak.

Nereden
    İstanbul

Alıntı özçelik61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soru: 1-bizden alacağı ne kadardır?
    2- alacağını mı ileride alacaklarını mı taksit yaptılar ?
    3- parma bu kadar isterken, kucka bu kadar isterken niye ölü fiyata sattık ?
    4- yönetim niye bu kadar alengire girdi ?, parma parayı peşin verir elimiz rahatlar sonra taksit ederiz mantığı ne derece doğru ? ya taksit zamanı euro 9-10 olursa bunun muhasebesini yaptılar mı?

not:çok lazım bir topçu değildi
    Anladığım kadarıyla:

1 - 1,5 Milyon Euro imaj parası (Sahi Cristiano Ronaldo fuşkiyen) + 400.000 Euro
    2 - İmaj parasını sildik, ilerideki alacaklarını (2,5x1,5 yıl) taksit yaptık. Sözleşmesinde "ne olursa olsun sözleşme sonuna kadar tüm parasını alır" maddesi varmış. (Kaynak: Muhterem yöneticimiz @Yiğit Gayretli )
    3 - Parma topçuyu istiyor ama yıllık 2,5 Milyon Euro verecek kadar enayi değil, zaten böyle bir enayi kulüp yeryüzünde yok. Satamazsak yata yata 2,5'unu alır, biz öde(ye)meyince fifa ve dava yoluyla "tahtamızı" .. yapardı. Kaldı ki Juventus hariç, Seri A topçularının yıllık maaş ortalaması bizim 2 sene önceki maaş ortalamasının çok altında.
    4 - Sıcak para lazım. Fifa'da 18 tane dosyamız varmış, ilk alınacak parayla -galiba- bunları ödeyip transfer yasağını kaldırmaya çalışacağız. Kucka'nın da parasını garanti altına alıp, İtalya'daki vergilerden kaçması gerekiyordu. Uzun pazarlıklardan sonra bu şekilde olabildi. Bu minvalde Jan Marie Pfaff'ın bile parasının ödendiğinden şüphelenmeye başladım. Taksit zamanı Euro 9-10 olsa yapacak birşey yok, tüm kulüpler beraber batacak, biz de "Öz Trabzonspor" isimli bir takıma geçeceğiz.

Not: Katar Emiri'nin veledi hangi bilmem kim El-Tamim'se, ona Trabzonspor forması ve Ganzilis videoları ile şimdiden çalışmalıyız, localardan üçünü birleştirip, "buyrun tüm sülale maç izleyin" deyip, 50 milyon dolardan gazlayarak işe başlamak lazım. Gerçi şimdiki emir, öz amcasını devirip darbe yapmıştı. Kaldı ki İslam ve Arap coğrafyasında dostluklar da daim olmuyor. (Türkiye-Pakistan hariç) Aziz yıldırım ve fenerbahçe takımı ile maç için Halep'e gidip Esad'a fenerbahçe forması giydiren, beraber tatiller yapan devletlümüz, 2 sene sonra adamla -vekaleten- savaşa girişti.

En iyisi "Liverpool Abdülkadir için 27 milyon Pound teklif etti, biz kabul etmedik" yalanına inanmak...
    Konu oflubektas tarafından (16.01.2019 Saat 11:39 ) değiştirilmiştir.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yine yapılan yatırımın karşılığını alamadığımız bir transfer daha oldu.

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kuco'nun insta storysi.
    ( ゚д゚)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)