Sayfa 63 Toplam 65 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 53 61 62 63 64 65 SonuncuSonuncu
Toplam 1603 adet sonuctan sayfa basi 1,551 ile 1,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 34.Hafta l Trabzonspor 1 - 2 Bursaspor l Maç Sonucu

Mücahit Tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hikmet ağlıyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Giray ne kadar sacmaladi ole ya

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Giray Bulak TT olunca merak edip baktım. Ersun Yanal'a olan kinini kusup yine sallayıp durmuş. Abdulkadir yerine niye Aytaç girmedi falan filan. Hepsini geçtim Hikmet Karaman'ı övmek için büyük takımlardaki hocaları küme düşmeye oynayan takımlara getirip görelim bakalım ne yapıyorlar. Bana BJK, FB ve GS'yi vermediler bir kere Trabzonspor'a getirdiler onda da şampiyonluğa oynattım diyor. Sorması ayıp hangi sezon şampiyonluğa oynattı merak ettim...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Bu Rize cok degisik bir memleket.

Bu lige cikaren kimin sayesinde ciktiniz ? 1461 in en iyi 2 oyuncusu size sudan ucuza satilmadimi ?

Lige cikartik bide ligde bizmi tutacagiz ?

Sizin dusmanliginiz Samsunsporunkinden farksiz olmaz. Kendi coplugunuzde oynayin hadi bakim
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

baby_face_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giray Bulak TT olunca merak edip baktım. Ersun Yanal'a olan kinini kusup yine sallayıp durmuş. Abdulkadir yerine niye Aytaç girmedi falan filan. Hepsini geçtim Hikmet Karaman'ı övmek için büyük takımlardaki hocaları küme düşmeye oynayan takımlara getirip görelim bakalım ne yapıyorlar. Bana BJK, FB ve GS'yi vermediler bir kere Trabzonspor'a getirdiler onda da şampiyonluğa oynattım diyor. Sorması ayıp hangi sezon şampiyonluğa oynattı merak ettim...
    Giray Bulak iyi hoca olsa zaten yorumculuk yapmaz. Kulak asmamak lazım. Bu takım hocası ile başkanı ile ve taraftarı ile tüm küstahlara cevabını verecektir.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Gece uykusuz kaldığımıza değdi.
    Satılmışşehir'lilerin penaltılarda elenmesi 2011 Mayıs'ında Hanım bizi bu sezon da şampiyon yapmayacaklar diye Eskişehir'deki 0-0'lık maçtan sonra kalp krizinden rahmetli olan abimizi hatırlattı.
    Ağlayın ulan vicdansızlar
    Biz de ağladık o sezon, pis teşvikçiler
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Giray BULAK denen kişiyi sokakta görsem sen nasıl Trabzon'lusun, TS hakkında nasıl böyle ileri geri konuşursun diye söylemek isterdim.
    İşsiz kalınca dayadı sırtını TRT'ye, ekmek elden su golden sallıyor
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hala mı aynı mevzu boşverin yahu Trabzonspor bu çapsız takımlarla uğraşamayacak kadar büyük, sizlerde aynısını yapın. Düşen düştü iyi de oldu her sene istanbul yalamalarına 6 şar puan veriyorlardı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor sanki son 8 haftadır gelene geçene 5 çekiyordu Bursa maçında yattı.....

Yahu adamlar Trabzonspor için oynamıyor Rizespor için mi oynayacaklardı...... ?
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bir tek sivas eksik 1.ligde.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Asıl sorgulanması gereken 29 maçta 6 galibiyet alan takımın son 5 hafta 4 galibiyet alması. Herkes işine baksın.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giray BULAK denen kişiyi sokakta görsem sen nasıl Trabzon'lusun, TS hakkında nasıl böyle ileri geri konuşursun diye söylemek isterdim.
    İşsiz kalınca dayadı sırtını TRT'ye, ekmek elden su golden sallıyor
    Cep telefonuna yüzde 6 trt haracı koydular. Ekmek elden mi başka bir yerden mi bilmiyorum artık. Boğazlarında kalsın.
    Konu 7can61 tarafından (05.06.2017 Saat 09:32 ) değiştirilmiştir.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir tek sivas eksik 1.ligde.
    Biri çıksın canım düşürmesi zevkli oluyor

baby_face_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı 7can61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biri çıksın canım düşürmesi zevkli oluyor

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İstanbul

Gerçi sizin gibi bir "araştırmacı taraftar" varken tereciye tere satmak gibi oluyor ama bizi çalıştırdığı zaman Sergen bir ara canı isteyip bizi 1 haftalığına liderliğe çıkarmıştı ya, ondan bahsediyor galiba. Sonra Sergen'in salması, Selim ve Macit gibi efsane stoperler ve arkalarında dünya yıldızı Metin Aktaş ile serbest düşüşe geçtik ve sezon ortasında kovuldu Giray Hoca.

Kaldı ki Giray Bulak Trabzonspor'un en fazla yatırım yaptığı ve yatırımlarını heba ettiği teknik adamdır. Önce Breams'ın yardımcısı yapıldı, sonra Breams'la Belçika'ya, oradan da İngiltere'ye kursa götürüldü. Sonuç; 15-20 haftalık vasat altı bir hocalık ve dışarıdan goy goy.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Giray Bulak'a CM Manager oyununda bile takım teslim edilmez.....

Anlayın nasıl bir yokluğa düşmüşüz o dönem
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Madem Giray Trabzonspor'a hakaret ediyor diyorsunuz, neden kampanya yapıp tepkimizi göstermiyoruz TRT'ye? Geçmişte yaptık. Neden şimdi yapmıyoruz?

Hem parasını ödeyeceğiz, hem de kendimize hakaret mi ettireceğiz? Üstelik devlet kanalı! Trabzonspor'a edilemeyen laflar sözüm ona Trabzonlular tutulup bak bu da içinizden denerek ettiriliyor herhalde. Böyle hadsizlik olur mu? Buna dur denmesi gerek. Yoz yerel düzeni temsil eden kesime dur denmeyecekse şampiyonluğa oynayamazsın

Kulübün haklarını savunması için başımıza getirdiğimiz başkan da 3 gündür açıklama yapacak. Ne günlere kaldık!
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mağlup olmak içimize sinmese de "Kişi karşındakini kendinden bilir."
    Rize ve Fenerli yöneticilerin şikeyi Trabzon'a bulaştırma çabası kendi gizli dünyalarını ifşa etmektedir. Ciddiye alıp cevap vermeye bile gerek yok.

Öte yandan Rize idarecilerinden tehditlerin bini bir para. Ulan Trabzonspor bu güne kadar kimin dostluğundan bir fayda sağladı ki düşmanlığınız dan korksun. Bre dangalaklar, bre şuursuz parazitler, bre şapşikler, bre çenesi büzüşesiceler...
    Sen rakiplerine yenil, ağa babandan da 2 maçta 7 gol ye? Sonra yaktın bizi Trabzon...Dostsunuz ve Trabzon kümeye diye bağırıyordunuz ya! Bağırın şimdi bok çukurlarında.

Hikmet Karaman, Giray Bulak denen zerzevatta Trabzon maçı analizi kadar çalıştırdıkları takımların maç önü/sonu analizlerini yapsalardı biri kümede biride masa başında olmazdı.
    Konu Adem CAKIR tarafından (05.06.2017 Saat 13:26 ) değiştirilmiştir.
    .
    Eleştirirken yapıcı olabilmek ve en ağır eleştirilere bile hoş görü ile yaklaşabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklın ilacıdır.
    .

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ertan OKUMUŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskişehir,Antep ,Rize aynı ligde,ilahi adalet!!!

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    sivas ve fb eksik
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

Nereden
    Konya

Hala aynı iddiamı sürdürüyorum.Trabzonspor bu kadar relax oynamamalı.5 haftadır oyunumuz böyleydi,doğrudur ama ben her maç için tv. karşısına geçerken galip gelmemizi görmek istiyorum.Bu kadar gamsız oyunu seyretmek için 3 yılda 1200 lira para harcamışım.Hep bir ümitle soyguncu digitürke yıllık 400 tl ödüyorum.Ama sahadaki umursamaz tavrı görünce çıldırmamak işten bile değil.Rizespor'un gösterdiği tepki ise çoğumuz gibi beni de rahatsız etti.Şikeden mağdur olmuş bir takımı şike ile ilişkilendiren bu ahlaksızlara hala kulüp başkanının çıkıp sunturlu bir cevap vermemesi de acıdır.İte köpeğe meydan bırakırsanız illaki paçanıza yapışacak ve itliğini yapacaktır.şikecilerden 2 maçta 7 gol yiyen bir takım işini son haftaya bırakırsa , yada elin şeyiyle gerdeğe girerse olacağı budur.Kendi pisliğini ve hatasını Trabzonspor'a yüklemeye çalışan çakma terim hiko'ya da birileri Manisaspor'un başındayken yediği hatları hatırlatsın bi zahmet

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Demin Aspor'da eski gs'li kaleci, yeni yorumcu, şöyle dedi: Ersun Yanal'ın beşeri ilişkileri iyi değil. Bana da öyle geliyor. Takımla hoca arasında sevgi saygı bağı yeterince güçlü olmayınca inceldiği yerden kopuyor
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Budur )))))

Ben seneye, transferlerde aradığımı bulamazsam Digitürkü iptal edeceğim....
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Budur )))

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor sanki son 8 haftadır gelene geçene 5 çekiyordu Bursa maçında yattı.....

Yahu adamlar Trabzonspor için oynamıyor Rizespor için mi oynayacaklardı...... ?
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

TFF biz su takım şike yaptı desek hemen ceza yı yapıştırır ama serefsizler dedi mi hiç bir ceza almaz. Rizespor 33 maç neredeydi de konuşuyor bu serefsizler. Hani 6222 kanunu vardı bu rize hocası baskanu belediye başkanı insanları şiddete teşvik ediyorlar.
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Budur )))))

Ben seneye, transferlerde aradığımı bulamazsam Digitürkü iptal edeceğim....
    Digitürkmü kaldı? zaten iptal oldu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)