Sayfa 62 Toplam 65 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 52 60 61 62 63 64 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1603 adet sonuctan sayfa basi 1,526 ile 1,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 34.Hafta l Trabzonspor 1 - 2 Bursaspor l Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nihat Günay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rize'nin veya Bursa'nin dusmesi umurumda degil. Ben Trabzonspor'un kaybetmesine uzuluyorum. Son sekiz haftadaki performansi sorguluyorum. Kazanirken bülbül gibi şakıyan dillerin kayip haftalarindaki suskunluguna şaşıyorum. Trabzonspor kaybetti diye sevinen tiplerle takimdaş olmayi sorguluyorum.

*

Dun akşam eve dönerken dolmuşta arka koltukta iki bjkli konusuyor. "Abi Trabzon maci vermiş. Kadrolarina baktim, hep yeni oyuncular. Hicbirini tanimiyorum."

Dönüp dedim ki "Olcay cezali, Onur ve Okay sakat. Bunlar disinda kadroda olmayan kim var? Ac telefondan bak. Yedek diyebilecegin Esteban ve Medjani var. Bu takim alti haftadir kazanamiyor."

Ele karşı takimi boyle savunurken icimden yonetim, hoca, futbolcu ve taraftarimiza olan ofkem dinmemisti. Mactan once "Trabzonspor'u dile dusurmeyin, dile dusen ayaga da düşer" demistim. Simdi butun ithamlarla, dunku maglubiyete sevinenler ugrassin.
    İşin özeti bu... Eline sağlık Oğuz
    Adalet Yoksa, Barış da Yok...

TSLIEMRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Kimse için ölümüne oynamaya mecbur değiliz tablo ortada 6 haftadır zaten kazanamamışız uzatılacak bir mevzu yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

Fb bayrağını köprüden aşağı atanları yakalayıp ifadesini alan sevgili devletimiz Rize'ye de uğrayacak mı acaba?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nihat Günay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fb bayrağını köprüden aşağı atanları yakalayıp ifadesini alan sevgili devletimiz Rize'ye de uğrayacak mı acaba?
    en fazla Spor musabakalarını izleme yasağı alırlar,Zaten Rize nin maçlarına gitmiyorlardı.
    onlara diyorumki, Güzel insanlar, bayrak yakıp başkalarını suçlayacagınıza , Rizespor maçlarında takımınıza destek verseydiniz,yönetiminizi suçlasaydınız.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Trabzon zaten kaç haftadır iyi değil Bursa bizden daha hırslıydı çünkü bizim iddamız yok zaten defansımız kötü maça asılacak oyuncun da yok kupa hırsızlığını Bursa maçıyla örtmeye çalışan rize ve fenerli guruplar var işte gayet normal.Bizim koca şampiyonluk kupası gitti şikeyle hala konuşuryorlar .Rizeye ikinci ligde başarılar Bursayı da tebrik ederim.

Şimdi ileriye bakıp seneye ligi parselleyecek kadromuzu kurmamız lazım.Hayırlısı olsun
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Güney Amerika

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersuna ben çok destek verdim gelmesinide çok istedim ama bu hocayla kesinkle zirve yarısı verilmez.Adamın suratında hırs yok yenilince üzüntü yok sanki büyük takım hocası degilde sıradan bir anadolu takımı hocası bizi büyük takımdan mı saymıyor ???Emin oldugum konu Ersunun bu takımın şampiyon olabileceğine olan inancı kesinlikle yok.Ayrıca futbolcular la özel röportaj yapılsa tek tek hicbiri Trabzonsporun şampiyon olabileceğine inanmıyor sonucu ortaya çıkar.10 puan avantajla başlasalar lige en fazla 3. bitirirler ligi.

Olayın Ersun hocayla alakası yok Beşiktaşın şampiyonluk kadrosuyla bizimki bir mi? O kadar eksiğimiz var ki? Biz bu sene kümeyi görüyorduk ikinci yarı toparlamasaydık unuuldu bu sanırım bu hoca sayesinde oldu nankörlük yapmamak lazım.Kadromuz çok kötü Ersun vasat genel bir kadroyla iş yapmaya çalışan bir hoca ona imkan verilsin o zaman görülür faydası kadromuz yok anlayın artık bunu
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

yenilmesek iyiydi, bir takım düşecekti rize düştü.

bursa'da en az rize kadar düşmeyi hak etmişti.

bizim uşaklar maça kendilerini tam veremediler.

son maçlar hep böyledir.

iddia yoksa konsantrasyon kolay değil.

Nereden
    Güney Amerika

Unutmadan kimse söylememiş Antep gibi dağ gibi takım düşmüş Rize düşse kaç yazar.Antep bu ya antep.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Sakarya

bursaspor istanbul kulüplerine karşı dik durmuş da bilmem ne? siz neden bahsediyorsunuz uşaklar? ben sakaryadayım şu bursa sığıntısının ne mal olduğunu gayet iyi biliyorum. fb ye bjk ye çatması sözde 4. büyük biziz algısı yüzünden. yoksa trabzonu falan sevmezler.... tabi bütün istanbul takımlarına atar gider yapamaz korkudan. mesela sağlam gs yancısıdır. gs nin paçalarına sürünmekten geri durmazlar öylede yalaktır bunlar.... ligden düşme mücadelesi veren trabzonspor olsaydı maç bursada oynansaydı yani roller tamamen değişseydi, bursa trabzonu düşürmek için ölümüne oynardı ölümüne.... biz büyük kulübüz derlerdi kimin düşeceği kimin çıkacağı bizi ilgilendirmez bursaspor küçük hesaplar yapmaz çıktığı her maçı galibiyet için oynar derlerdi. trabzondan nasıl görünüyor bilmiyorum ama sakaryadan ve tr genelinden görünen şu: trabzonsporun büyüklük algısı yıkıldı... malesef.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı simenli-54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bursaspor istanbul kulüplerine karşı dik durmuş da bilmem ne? siz neden bahsediyorsunuz uşaklar? ben sakaryadayım şu bursa sığıntısının ne mal olduğunu gayet iyi biliyorum. fb ye bjk ye çatması sözde 4. büyük biziz algısı yüzünden. yoksa trabzonu falan sevmezler.... tabi bütün istanbul takımlarına atar gider yapamaz korkudan. mesela sağlam gs yancısıdır. gs nin paçalarına sürünmekten geri durmazlar öylede yalaktır bunlar.... ligden düşme mücadelesi veren trabzonspor olsaydı maç bursada oynansaydı yani roller tamamen değişseydi, bursa trabzonu düşürmek için ölümüne oynardı ölümüne.... biz büyük kulübüz derlerdi kimin düşeceği kimin çıkacağı bizi ilgilendirmez bursaspor küçük hesaplar yapmaz çıktığı her maçı galibiyet için oynar derlerdi. trabzondan nasıl görünüyor bilmiyorum ama sakaryadan ve tr genelinden görünen şu: trabzonsporun büyüklük algısı yıkıldı... malesef.
    Siz mi karar veriyorsunuz Trabzonsporun büyüklüğüne ? Karar mercii falan mısınız ?

Nereden
    Sakarya

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz mi karar veriyorsunuz Trabzonsporun büyüklüğüne ? Karar mercii falan mısınız ?
    18 yaş için dil fazla uzamış maşallah.... tabiki ben karar vermiyorum sevgili kardeşim. buna trabzonsporun kendisi karar veriyor.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon zaten kaç haftadır iyi değil Bursa bizden daha hırslıydı çünkü bizim iddamız yok zaten defansımız kötü maça asılacak oyuncun da yok kupa hırsızlığını Bursa maçıyla örtmeye çalışan rize ve fenerli guruplar var işte gayet normal.Bizim koca şampiyonluk kupası gitti şikeyle hala konuşuryorlar .Rizeye ikinci ligde başarılar Bursayı da tebrik ederim.

Şimdi ileriye bakıp seneye ligi parselleyecek kadromuzu kurmamız lazım.Hayırlısı olsun
    Söylenecek en doğru vevablardan bir tanesidir.

Ertan OKUMUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Trabzon maçı sattı diyen fenerli ve rizeli kardeşlere gelsin;
    2 puanlı sistem ve averaji çok daha iyi olan kardeşleri evinde maçı kaybeder 2-3 ancak rizenin rakipleride kazandığı için Rize düşer,fenev de averajla ligde kalır

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonsporlu olmak bir yaşam biçimidir..

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rizeliler Bayrak yakma olayında 2011 yılın daki şikeyi ifade ederek tescilliyorlarlar adeta. Trabzonspor mücadele etti elinden geldiği kadar son haftalardaki gücü performansı belliydi. Kelin merhemi olsa önce kendi yarasını sarardı. 4.lük 5.lik beklerken bizde avucumuzu yaladık.. Ne yani Rize kendini kurtaramamış sa Trabzonspor Rizesporu korumak için şike mi yapacaktı Bursaspor maçı için. Rizeliler benim bildiğim kadarı ile Rizesporu Fenerbahçeyi tuttukları gibi tutmuyorlar. Ağlamalarına gerek yok. Rizespor asansör takım bu sene gider seneye tekrar dönerler. Hem bu kaçıncı düşüşleri. ...ları eğri çıkınca Trabzonspordan bilsinler. Fenerbahçe ile ilgileneceklerine takımlarına sahip çıksınlar yada konuşmasınlar. Zaten konuşanların %90ı Fenerbahçelilerdir.

Şerafettin Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Tarihindeki en büyük başarısı Adebayor ile transfer görüşmesi yapmayı deneyen bir kulüpten bahsediyoruz ne kadar anırsalarda seslerinin buraya ulaşmasının imkanı yok

Nereden
    İstanbul

Maç kazanılır, kaybedilir o önemli değil.Senin düşen rakibine karşı motivasyonun çok zordur ki ben maçta gereğincede oynadıklarını düşünüyorum. AMMa hani buradaki bazı klavye delikanlıları var ya Bursa'ya yenilelim diyerek ona, buna atar gider yapanlar işte onlar hiç konuşmasın.Daha maç başlamadan sen takımını karalayıp sonra millete kızma hakkını nerden buluyor sunuz? Başka konulara giripte bir de ona buna şikeci diyorsun, sonra takımını şike yapmaya davet ediyorsun. Rakipler aşağı çekmek için herşeyi söyleyebilir.Ama kendi takımına şikeci yaftasını layık gören sözde şerefli, gururlu hatta beni Trabzonspor'un büyüklüğünü anlamamakla suçlayan çakma delikanlı taraftara yazıklar olsun. Şimdi tükürdüklerini mi yalarlar, yoksa yine klavye delikanlılığımı yaparlar artık kendileri bilir.

O inşallah Bursa'ya yeniliriz diyenler ah ah ah.........

Hala da yüzsüzce bu forumdalar.
    Konu sason tarafından (04.06.2017 Saat 20:01 ) değiştirilmiştir.

Gümüshaneli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Konu Gümüshaneli61 tarafından (04.06.2017 Saat 21:36 ) değiştirilmiştir.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı simenli-54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    18 yaş için dil fazla uzamış maşallah.... tabiki ben karar vermiyorum sevgili kardeşim. buna trabzonsporun kendisi karar veriyor.
    "trabzonsporun kendisi karar veriyor"

Arkadaşım kusura bakma da Berke de sana haklı olarak senin cürumun ne de Türkiye ve Sakarya'nın iki dakkada analizini çıkarmışsın ve koskoca Trabzonspor'un büyüklüğüne dil uzatabiliyorsun diye sormuş. Ki bence de haklı yani
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

arkadaşlar ne kadar dert etmişler yazmışlar

bakıyorum şike iması bile yapan var tertemiz takıma

HANİ ANLAMIYORUM SENİN TOPÇULARIN CASTİLLO ONAZİ MAS PERRERİA NE DİYECEK BİZİM BAŞKAN

HA BU MAÇA İYİ ASILIN BU UŞAKLARDA BİZİM HEMŞERİ KOMŞUDUR

BU MU YANİ

VEYA BUNU DEMESİ HATIR ŞİKESİ DENEN VE İŞİN ŞERAZESİNİ KAYDIRAN OLAYIN TA KENDİSİ DEĞİLMİDİR. YANİ BU DA BİR ŞİKE DEĞİLMİDİR.

GELELİM RİZEYE KAYSERİYE BURSAYA KAYBETTİN YOK ÖYLE YOK BÖYLE

YA BANANE ARKADAŞ NERDE VAR BÖYLE BİR MANTIK

SEN MAÇINI KAZANMAMIŞSIN

MAÇLARINI KAZANSAYDIN DA POTAYA DÜŞMESEYDİN

BIRAKIN BU İŞLERİ ARKADAŞLAR YA

GEÇELİM TRANSFERE

NE ZAMAN BAŞLIYOR TRANSFER DÖNEMİ

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gümüshaneli61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Oylemi dur?

Ptt 1.ligde buluşursunuz şimdi. (Siz doğal yolla onlar FİFA yoluyla).
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Spor Toto Süper Lig'in son haftasında deplasmanda Trabzonspor'u 2-1 mağlup ederek ligde kalan Bursaspor'da büyük bir gurur yaşanıyor. Yeşil beyazlı ekibin başında tarihi 90 dakikaya çıkan ve maçı kazanarak Bursaspor'u ligde tutan Mustafa Er, Sporx'e konuştu. Büyük bir gurur yaşadıklarını belirten Mustafa Er, 'şike' iddialarına da tepki gösterdi.

"Trabzonspor'un şike yapması olur mu?"
    Böyle şeyler olur mu? Bahsedilen kulüp Trabzonspor yapmayın. Trabzonspor'dan bahsediyoruz. Herkes kendi göbeğinden kesilir.

"Rize son 5 maçta 4 galibiyeti nasıl aldı?"
    O zaman ben de çıkıp diyebilirim Rizespor 29 haftada 6 maç kazandı. Son 5 maçta nasıl 4 maç kazandı? Bunlar doğru şeyler değil. Biz şunu biliyorduk. Trabzonspor istekli başlayacak ama tatil modunda. Trabzonspor gerçek 11'iyle oynadı. Ben de 15 yıl futbol oynadım, bu tarz maçlarda oyuncuların bavulu soyunma odasındadır. Ama bizim bavulumuz yoktu orada. Biz kazanmaya gittik ve bütün stratejimizi ona göre yaptık. Böyle şeylerin çok ucuz olduğunu düşünüyorum. Trabzonspor için böyle şeyler yakışmıyor, Trabzonspor da Türkiye'nin büyük kulüplerinden.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli

Bunlar süper lige çıkarken ligin ilk yarısını bilmem kaçıncı bitirip sonra da bizden aldıkları Eren Albayrak ve Sercan Kaya sayesinde şampiyon olmadılar mı?

O zaman teşekkür etmeyenler bugün bizi nasıl sorumlu gösterebilir?

Ertan OKUMUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Eskişehir,Antep ,Rize aynı ligde,ilahi adalet!!!

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonsporlu olmak bir yaşam biçimidir..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SanMarino reyiz, baskan ne yapmaya çalisiyor o zaman peki ? Seneye sampuan mi olacagiz ? Vallahi seneye sampiyon olamazlarsa biraksinlar gitsinler ya da seneye hedef degistirdik 3.olsak yeter desinler milletle dalga geçmesinler... avrupa yorgunu o kadar takim olacakken bizim aradan siyrilmamiz gerek kesinlikle... 2.ligi de basari sayanin simdi dümdüz sövecem kötü olacak..... ha 2. bitirdin ha 5. bitirdin hiç mi hiç fark yok çünkü sonunda gidecegin yer en iyi ihtimal avrupa ligidir, kimse kendini kandirmasin 2.olup eleme geçip gruplara kalacagimizi sanmasin... bizim hem câmiayi "desarj" etmek için hem de 20m€'yu almak için hem de avrupa'nin en önemli kupasinda kendimizi gösterip seviye atlamamiz için âcilen sampiyon olmamiz mutlaktir... 2.lik falan hikâyedir ve VALLAHI de basari degildir... DE GIL DIR
    basairdir yaa diyen diktirsin gitsin yetti artik fuzuli iyimserlikler fuzuli 2.likler.... avrupa'da yok orda burda yokuz finansal ferpley midir ne fuskidir dedirtmesinler bassinlar parayi b kalite degil a kalite takim kursunlar... aradaki fark 10 15m€'dur, 1.olur katil samp ligine al 20m€'yu keyfine bak... lütfen yaa lütfen bu yönetim bu isi seneye bitirsin, daha 20 sene boyunca sampiyonluk istersem serefsizim...
    Sefer ben Başkanın irade sahibi olduğuna inanmıyorum. Tam 3 aydır yönetimdeki gruplaşmalarla uğraşmaktan takıma vakit ayıramıyor. Aklı başında her yönetici son 6 hafta için hocaya hesap sorar. Ancak biz böyle bir yönetici grubuna sahip değiliz.

Başka yerden bakalım. Bu kulüp artık iş adamlarının oyuncağı oldu. Yürekli adamlar bir kenara çekildi. Para akla galip geldi. Trabzonsporluluk dediğin şey kimin daha çok parası varsa onun daha fazla nemalandığı durum haline geldi. Burada fakir olup zengin hayranı yüzlerce taraftar sistem eleştirisi yapmaktan çekinir hale gelmiş. Kimse hiç bir hataya, yanlışa dur diyemiyor.

Bu yeni yönetim anlaşılan göre BMN sitesinde aylık 10 bin dolar ve altı kazanan herkes az Trabzonsporludur. Sormaya, sorgulamaya hakkı yoktur. Trabzonspor ruhu maalesef bu durumlara düşmüştür. Akıl üreten, kulübüne katkı yapan insanlar yerine kelli, felli paranın köpeği olmuş adamlar kulüp binasında cirit atıyor.

Geçen sezon başında onlarca hakaret yedim. İlk 5 kesinlikle olamaz derken bugünleri görüyordum. 7-0'ı eleştirmemiz bile birilerine battı. Zengin koca arayışındaki bazı taraftarlar öylesi sevdalısı olmuş ki iradenin, ne yapsan yap dönüşü yok.

Önümüzdeki yıl hedef de, olabilecek yer de bellidir. İlk 4 bile zor hatta neredeyse imkansız. Yeri geldiğinde delilleriyle tekrar izah ederiz.

Nereden
    İngiltere

giray bulak denen şerefsiz herif şuan şike yaptığımızı söylüyor resmen.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)