Sayfa 61 Toplam 65 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 51 59 60 61 62 63 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1603 adet sonuctan sayfa basi 1,501 ile 1,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 34.Hafta l Trabzonspor 1 - 2 Bursaspor l Maç Sonucu

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canin sagolsun İbrahim. Detaylarda ayrissak da yolumuz ve hedefimiz bir olsun.
    Ondan hiç şüphem yok zaten.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir Allah'ın kulu maçın taktik analizin yapmadı.Durica-Uğur haftalardır sos veriyor.Araya atılan her top sıkıntı.Fenerbahçe maçının ilk yarısı her geldikleri atak 4'e 3 falan oldu.Orta sahada bütünlük zaten yok oldu haftalardır bir de okay gibi oyuncunun yerine medjani oynayınca defanstaki hantallığa hantallık kattık.
    uğur-durica-medjani-onazi...şu dörtlü nasıl oyunda halimiyet kursun nasıl kademe anlayışına sahio olsun nasıl ayağında top tutsun.Bursaspor çabuk ve hızlı adamlarıyla sürekli dikine oynadı.İstatistik tablosunu da bu şekillendirdi.Biz ise olcay'ın yokluğunda ilk defa birarada oynayan hücum dörtlüsü ile çok hareketsiz bir yapıya büründük.Üstelik arkalarında medjani-onazi ikilisi yer aldı.İnanılmaz,inanılmaz.
    Bu maç ile birlikte camiamızın ne kadar çatlak hain dolu ve saf insanlar barındırdığını görmüş olduk.Adamlar şike yapan başkanlarını hapisten çıkarırken biz tatili düşünen oyuncularımızın maç kazanamamasını şikeye yormaya çalışıyoruz.Yazıklar olsun size.Sizinle değil şampiyonluk yoluna bakkala bile gidilmez.Dün genel kurulunda aziz bile bu kadar saçmalamadı yazıklar olsun be

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi son paragrafın haricinde zaten olayı özetlemişsin.son 2 ayda başakşehir maçının ilk yarısı ve fenerbahçe maçının ikinci devre dışında top oynamamış bir takımın şampiyonluk yaşamış can havlinde büyük bir camiaya kaybetmesi şike midir ?
    Bu takım kayseri'ye yenildiğinde maç başlığında saatlerce nefretimi kustum dile gelmeyecek şeyler söyledim en büyük tepkiyi ben verdim ; aklı selim insanlar form düşüklüğüdür olur öyle şeyler gibi ifadelerle geçiştirdiler durumu.Ertesi hafta küme düşmüş adana'yı yenemedikleri zaman kendşme geldim ve tamam beyler şike falan yok bu ruhsuz herifler sezonu bitirmiş akılları tatilde dedim.
    Şimdi bu süreçte çıkıp tek kelime etmeyen insanlar hatalardır ruhsuz ruhsuz dolaşan takıma rize için ekstra motivasyon ile oynamadı diye maç sattı imasında bulunuyor.Ekstra motivasyonla oynamak da bir nevi teşvik-şike olmayacak mıydı ? 2 ayda 2 maç kazanan trabzonsporun bursa'ya kaybetmesi olanaksız mıdır ?
    Abi sen taraftara futbolculara bu maç özelinde mi kızgınsız 2 ay özelinde mi ?2 ay özelinde ise saygı duyacağım.Kayseri'ye kaybettikten sonra sesi çıkmayanlar cumhurbaşkanının memleketi fenerbahçenin kalesi düştü beşiktaşın düşmanı ligde kaldı diye linç kampanyası başlattı.Sosyal medyada Aziz çakalının 3-5 paralı hesabı çalıp oynuyor kendi taraftarımız bile dik duramıyor.
    Ben dün maçı izledim.Yemin ediyorum 2 ay önce oynanan rize-trabzon maçına şike var derim buna diyemem.Bursalılar resmen inanmış bütün şehir akın etmiş.Ağladılar ya ağladılar.Rize'de stat boştu.Bir kere daha gurur duydum ben trabzonsporla.Yanlış anlaşılmasın maç saatığı için falan değil.beşiktaş fenerbahçe galatasaray siyaset istedi diye bütün hafta algı yaptı diye teşvik şikesi sayıp ayrı motivasyonla oynamadığı için.
    Kendi taraftarımız türlü senaryolar kurarken sinan engin dü akşam" ne trabzon'u kardeşim.Adamlar 2 ay önce ligi bitirdi.Top mu oynuyorlar haftalardır.9 yabancı çıktı sahaya maç mı sat diyecekler oyuncularına" diye konuştu.Ben bu camiamızın saf duygusal ve cahil insanlarından bıktım.
    Anliyorum Ogün.

Şike, Bursa, Rize kelimeleri gecmeden, baskalarinin menfaatini veya ifadelerini onemsemeden sadece Trabzonspor penceresinden bakalim diyorum.

Gecen sezonki farkli yenilgiler, Gumushane ve Kızılcabölük rezillikleri ve son sekiz haftadaki Trabzonspor'un durumuna uzuluyorum. Trabzonspor'un siradan bir takim gibi bahaneler üretmesi (sezonu erken acmak, hedefsiz kaldigimiz icin motive olamadik gibi) agrima gidiyor. Ama cogunluk buradan bakmiyor. Kendileri bilir.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Gümüshane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye kulüpten biri cıkıp bişey demiyor? Trabzonu lekelemeye çalışıyolar
    Maç sonunda Hikmet KARAMAN, bu şehir bunu unutmaz. DÜŞMEK TAMAM DA NASIL DÜŞTÜĞÜMÜZ ÖNEMLİ diyerek bizi maç satmakla, maça asılmamakla suçluyor.
    TS üstümüzdeki 2 takıma da sahasında yenildi diyor.
    Sanki TS sahasında yenilmez diye bir kaide var. BU-1
    Sonra diyor ki, hele bir maçı izleyelim. Sonra konuşuruz. Bu ne tezat. ETTİ-2
    Metin KALKAVAN da, bu şehir 100 yıl da 500 yıl da geçse bunu unutmaz dedi. İkinci devrenin en iyi takımlarından TS BİZİM MAÇTA NASIL, KAYSERİ VE BURSA MAÇLARINDA NASIL OYNADI BAKSINLAR dedi. BU DA 3
    Bursa inanmış, %100 konsantre olmuş vaziyette geldi, asıldı, yıkılmadı ve maçı aldı. Maç tertemiz. Eksikleri olan takımımız elinden geleni yaptı. Üstelik 90 dak.susmayan Bursa taraftarına helal olsun.
    Rize'de kaç kişi vardı stadda. 5000 civarı. İftarı bahane etmesinler. Aparatif alıp maça gelebilirlerdi.
    Rize'de Rizespor değil FB başta olmak üzere İstanbul takımları tutulur. Siz önce Rizespor'lu olun da sonra konuşun. BU DA 4

2011'DE ŞİKEDEN CANI YANAN TS CAMİASINI DOLAYLI DA OLSA ŞİKE YAPMAKLA SUÇLAYAN RİZESPOR'A GEREKLİ CEVAP PAZARTESİ GÜNÜ RESMİ SİTEDEN VERİLMELİDİR.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sami Kuk'u göreniniz var mı ?
    34 KUK 53 plakalı aracıyla kendisini yollara vurduğuna dair rivayetler var herkes merak içerisinde

Nereden
    Zonguldak

Yönetimden şöyle okkalı bir açıklama ve bu söylemleri kullanan herkesi dava etmesini bekliyorum
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Biz dün abdülkadir'i bile oynatamadık elalem şike der diye.Bursaspor'un trabzonspor'a futbolcu veya para teklif ettiğini düşünen var mı? Varsa çıksın konuşsun.Yoksa zırlamasın.Ben ve benim gibi düşünenlerin bursaspor'un ligde kalmasını istemesi şike olmuyor.Aziz ve itlerinin yarattığı suni algıya dik durmak oluyor.Allah'ın izniyle bu akşam göztepe de lige çıkacak.Şehrini müdafa eden dik duran takımlarla oynanacak bu lig.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu durumda en çok kızdığım başkan. Çık konuş, ne bekliyorsun, iyice izi mi kalsın çamurun?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

Anliyorum Ogün.

Şike, Bursa, Rize kelimeleri gecmeden, baskalarinin menfaatini veya ifadelerini onemsemeden sadece Trabzonspor penceresinden bakalim diyorum.

Gecen sezonki farkli yenilgiler, Gumushane ve Kızılcabölük rezillikleri ve son sekiz haftadaki Trabzonspor'un durumuna uzuluyorum. Trabzonspor'un siradan bir takim gibi bahaneler üretmesi (sezonu erken acmak, hedefsiz kaldigimiz icin motive olamadik gibi) agrima gidiyor. Ama cogunluk buradan bakmiyor. Kendileri bilir.
    Abi ben de anlıyorum.Ligin ikinci yarısında maç kaznırken bile her hafta yönetim başlığında muharrem usta'ya 7-0'ın 6-0'ın hessabını sordum.Ölümü gösterip sıtmaya razı ettiler bizi.Öyle ki 51 puanla bitirdiğimiz sezonu başarı görüp böbürleniyorlar.Bu çok alçakça bir yönetim taktiğidir.Dibi gösterip kırıntılarla tatmin etmek.
    Ama abi sen şu konuda hak verebiliyor musun bana ? Bütün hafta boyunca trabzonspor'u bu maçı kazanmak zorunda hissettirmek üzerine oluşan algı teşvik-şike değil midir ? Trabzonspor böyle bir savaşın içine düşmüş olmasaydı abdüşlerle ve gençlerle çıkacaktı muhtemelen.Birçok oyuncu erkenden tatile gidebilirdi.Böyle bir ortamda trabzonspor'a yapılan baskı bursa'ya haksızlık değil midir ? Olağanı zorlamak değil midir ? Teşvik değil midir ? Biz aziz ve itlerinin yarattığı bu algıya niye direnemiyoruz da kendi taraftarımız şike kelimesini ağzına alabiliyor .Maç öncesi blacj hunter mı nedir bir kullanıcı trabzonspor kaybederse en büyük şikecidir yazdı bu forumda.İşi bu noktaya getirmek teşvik şikesi değil midir ? İşte biz böyle anlayışın hayallerini suya düşürdük istemeden kaybederek.Ben çok mutluyum.Aziz'in cesareti varsa açsın şike konusunu dibine kadar hesaplaşalım.

Nereden
    Zonguldak

Biz dün abdülkadir'i bile oynatamadık elalem şike der diye.Bursaspor'un trabzonspor'a futbolcu veya para teklif ettiğini düşünen var mı? Varsa çıksın konuşsun.Yoksa zırlamasın.Ben ve benim gibi düşünenlerin bursaspor'un ligde kalmasını istemesi şike olmuyor.Aziz ve itlerinin yarattığı suni algıya dik durmak oluyor.Allah'ın izniyle bu akşam göztepe de lige çıkacak.Şehrini müdafa eden dik duran takımlarla oynanacak bu lig.
    Evet keyifli bir iftar sonrası akşamı bizi bekliyor.

Mayıs 2011'de aldığı teşvikle köpek gibi bizim maça asılıp şikebahçeye yatan Satılmışşehir'in elenmesi keyifli olacak.

Yüce Mevlam sevinçlerimizi çalan şehrin takımını değil Göztepe'yi Süper Lige çıkart. Onlara güç kuvvet ver.

Allah doğrularla beraberdir daima.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu durumda en çok kızdığım başkan. Çık konuş, ne bekliyorsun, iyice izi mi kalsın çamurun?
    Başkanın sessiz kalması, bir cevap metni hazırladığına işarettir.
    Mutlaka bize yakışır biçimde yanıtlayacaktır.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Bu arada 2 ay önce biz şampiyon olamazsak şenol'umuz olsun moduna girenleri de dün yavru şikeciler akçaklıklarıyla kendine getirmiştir umarım.Anlayın be artık anlayın.Bu takımın kendinden başka dostu yok.İlla birilerine tutunmak istiyorsanız namuslu bir şekilde rekabet edilecek camialar arayın kendinize.Bursa onlardan biriydi.İbrahim Yazıcı'nın Bursaspor'u.İyiki kaldınız.En şerefli rekabetlerde siz de olursunuz inşallah.

Tolga Okumuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rize yönetim ve teknik heyetinin kendi başarısızlıklarına kılıf aramalarını bizim taraftarımız üzerine alıp cevap veriyor hatta bazılarımız da yine bizim takımı maç satmayla itham ediyor.

Bu sadece taraftar bazında kalmıyor kulübün sözde ileri gelenleri ve kalemleri de topa girip yine takımımıza imalarda bulunuyorlar.

Tanıyın bunları arkadaşlar.
    Yazın bir kenara. Fişleyin bunları.
    Unutmayın !!!

Trabzonspor'un kupalarına haciz gelmesiyle alakalı olarak akrabasının görevden alınması üzerine Sürmen'in Başkan Usta'ya tepki sesleri yükselmeye başlamıştı.
    Trabzonspor'un divan başkanı Ali Sürmen'de tepki gösterenler arasında. İşte Sürmen'in sosyal medya paylaşımı;

Umarım kulübümüz bu toplara girip ağız dalaşı yapmaz.
    Ya da sadece şunu resmi siteden yayınlayıp konuyu kilitler.

Son maçtan sonra "bizi Trabzonspor küme düşürdü" diyen Rizespor ve konuyla hiç alakası olmayan cas ve fifa tarafından şike tescilli Fenerbahçe yönetimine;

Fenerbahçe 3 –Kayseri 3
    Kayseri 4 – Fenerbahçe 1

Fenerbahçe 0 – Bursa 1
    Bursa 1 – Fenerbahçe 1

Kayserispor 2 – Rizespor 1
    Rizespor 2 – Kayserispor 4

Bursapor 2 – Rizespor 1
    Rizespor 6 – Bursaspor 1

Rize 1 – Fenerbahçe 5
    Fenerbahçe 2 – Rize 1

Trabzonspor 2 – Rize 2
    Rize 0 – Trabzonspor 1
    Trabzonspor kendini ,70-80'lerin kafasını yaşayan,futbolculuğundan sonra bir adım kendisini geliştirmemiş,dünya futbolundan bihaber,çağın sisteminden uzak,hayrına öz evlatçı,tek özelliği eski Trabzonsporlu olması olan futbol yobazlarından kurtarmadıkça başarılı olması mümkün değildir.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkanın sessiz kalması, bir cevap metni hazırladığına işarettir.
    Mutlaka bize yakışır biçimde yanıtlayacaktır.
    Bence hemen cevap vermesi lazımdı. Çalışana parası teri kurumadan verilsin hadisi var. O halde sen de kulübüne atılan iftiraların cevabını vakit geçirmeden vermek mecburiyetindesin. Yok eğer o kırılmasın, bunun tepkisini çekmeyeyim, ne şiş yansın ne kebap gibi yaklaşımlar güdülüyorsa bu yaklaşımlarla doğruya ulaşamayız

Al işte adam divan başkanı olmuş ama birleştirici olacağına fırsattan istifade muhalefet derdinde, kulübünü töhmet altında bırakması sorun değil herhalde
    Konu Travelair tarafından (04.06.2017 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bunlar daha çok anırırlar trabzon bizi düşürdü diye.beter olun

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Abi ben de anlıyorum.Ligin ikinci yarısında maç kaznırken bile her hafta yönetim başlığında muharrem usta'ya 7-0'ın 6-0'ın hessabını sordum.Ölümü gösterip sıtmaya razı ettiler bizi.Öyle ki 51 puanla bitirdiğimiz sezonu başarı görüp böbürleniyorlar.Bu çok alçakça bir yönetim taktiğidir.Dibi gösterip kırıntılarla tatmin etmek.
    Ama abi sen şu konuda hak verebiliyor musun bana ? Bütün hafta boyunca trabzonspor'u bu maçı kazanmak zorunda hissettirmek üzerine oluşan algı teşvik-şike değil midir ? Trabzonspor böyle bir savaşın içine düşmüş olmasaydı abdüşlerle ve gençlerle çıkacaktı muhtemelen.Birçok oyuncu erkenden tatile gidebilirdi.Böyle bir ortamda trabzonspor'a yapılan baskı bursa'ya haksızlık değil midir ? Olağanı zorlamak değil midir ? Teşvik değil midir ? Biz aziz ve itlerinin yarattığı bu algıya niye direnemiyoruz da kendi taraftarımız şike kelimesini ağzına alabiliyor .Maç öncesi blacj hunter mı nedir bir kullanıcı trabzonspor kaybederse en büyük şikecidir yazdı bu forumda.İşi bu noktaya getirmek teşvik şikesi değil midir ? İşte biz böyle anlayışın hayallerini suya düşürdük istemeden kaybederek.Ben çok mutluyum.Aziz'in cesareti varsa açsın şike konusunu dibine kadar hesaplaşalım.
    Ben hazirlik macinda bile Trabzonspor'un kazanmasini isterim Ogun. O yuzden baskalarinin soylediklerine ihtiyac duymadan takimin galibiyetini dogal sonuc bellemisim. Tesvik icin algi calismalari, manipulasyon olacak. Bunlar yarin da olacak. Biz de o silahla mucadele edelim,akilli olalim. Onlari bosa cikarmak icin kaybettik demek bana akil isi gelmiyor. Biz kazansaydik dun "Tuh, Aziz sevindi" mi douecektiniz? Biz niye baskalarina gore ayarliyoruz kendi mutlulugumuzu, basari kistasimizi?

Dun bir arkadas sey dedi, "Rize'nin bu sezonki basarisi Euroleague sampiyonlugudur". Guzel nükte, peki Trabzonspor'un basarisi ne? Koca hic.

"Hee Basaksehir'le berabere kaldik, Bjk'yi sampiyon yaptik... Bursa'ya yenildik Rize'yi dusurduk, Aziz cildirdi..."
    Kabullenemiyorum acikcasi Ogun.

Attigim videoda Hamdi ne diyor? "Biz Trabzonspor'uz. İstersek 5 atariz, istersek 10 atariz." O ruhtan cok uzaklastik ne yazik ki.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Biri şikayet etse başları fena belaya girer, söyledikleri sözlerin suç olduğunu bilmiyorlar video çekip internete koyuyorlar Allah ın cahilleri. Kulüpten bir avukatın aslında bunları şikayet etmesi lazım.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

Ben hazirlik macinda bile Trabzonspor'un kazanmasini isterim Ogun. O yuzden baskalarinin soylediklerine ihtiyac duymadan takimin galibiyetini dogal sonuc bellemisim. Tesvik icin algi calismalari, manipulasyon olacak. Bunlar yarin da olacak. Biz de o silahla mucadele edelim,akilli olalim. Onlari bosa cikarmak icin kaybettik demek bana akil isi gelmiyor. Biz kazansaydik dun "Tuh, Aziz sevindi" mi douecektiniz? Biz niye baskalarina gore ayarliyoruz kendi mutlulugumuzu, basari kistasimizi?

Dun bir arkadas sey dedi, "Rize'nin bu sezonki basarisi Euroleague sampiyonlugudur". Guzel nükte, peki Trabzonspor'un basarisi ne? Koca hic.

"Hee Basaksehir'le berabere kaldik, Bjk'yi sampiyon yaptik... Bursa'ya yenildik Rize'yi dusurduk, Aziz cildirdi..."
    Kabullenemiyorum acikcasi Ogun.

Attigim videoda Hamdi ne diyor? "Biz Trabzonspor'uz. İstersek 5 atariz, istersek 10 atariz." O ruhtan cok uzaklastik ne yazik ki.
    Doğru abi bunlar için üzülelim.Adana'yı yenemediğimiz için gençleri yenemediğimiz için kayseriyi yenemediğimiz için üzülelim.Ama bursa'yı yenemedik diye de bunlardan daha fazla üzülmeyelim.Anlam yüklemeye çalışan hainlerin ekmeğine yağ sürmeyelim.Trabzonspor kayseri adana hatta rize'ye ne oynadıysa fazlasını oynamıştır azını oynamamıştır dün akşam.
    Ben trabzonsporun gücünden aldığı hayıflanmalarıma kayseri maçında son noktayı koydum abi.Muharrem Usta ve saz arkadaşları avrupa'ya gitmemek için takımın modunu düşürmeseydi bu takım 3.lüğün en büyük adayıydı.Camiaya dibi göstermek için bir anadolu takımından 7 yemek trabzonspor için politika olmamalı.Ya da önümüzdeki sezonun yükünü azaltmak için avrupaya gitmemeyi tercih ederek ivme yakalamış takımın havasını bozup puan kaybına alıştırmak politika olmamalı.Ya da sezona 5.6.lık başarı gibi sözlerle girip sezon ortasında vites değiştirmek politika hiç olmamalı.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Rizede Havanat bahcesinin oldugunu bilmiyordum.. yoksa dagadaki ayilar yemek icin köylere mi indi??

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Nereden
    İstanbul

Ben bir daha bu başlığa girmeyeceğim.Hatta bu safsatalar devam ederse birçok şeyden de vazgeçerim.Şunları hafızalarda canlandırayım da vazifem son bulsun ;
    Trabzonspor'un son 10 yılında taraftarlarının ağzını açık bıraktığı tek maç 2 ay önceki rize maçıdır.Hadi eyvallah.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

simdi hiko ile baskani trabzon bizi küme düsürdü deyip yollarini devam ederler, degilmi. neyse önemli degil, filmin devami olacak nasilsa.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Full HD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Videodaki mallara bakin hahaha IQ falan 0 galiba.

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu Rizespor ne seneye 2.lige düşerler unutulur gider biz işimize bakalım
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    Trabzon

Genel olarak bir değerlendirme yaparsak ligin üçte ikisine yakın bir bölümü bizim için kötü geçti diyebiliriz iyi ritim yakaladığımız bir dönem oldu ki başarılı olmak istiyorsak bu bölümü gelecek sezonlar tüm genele yaymamız gerek.

Bu sezonun en büyük kazanımı bizim açımızdan yusuf yazıcı oldu diyebilirim futbol olarak çok fazla gelişim gösteremedik fakat ikinci yarıda 30 puanın üstüne çıkabilmemiz bir potansiyelimizin olduğunu gösteriyor bu durum önümüzdeki yıllar için bir veri olarak görebiliriz.

Kadro derinliğimiz olmadığından dolayı ikinci yarı nefesimiz son virajı dönmeye yetmedi haliyle bu durum bize transfere ihtiyaçımız olduğu gerçeğini tekrar gündeme getirdi.Peki kadro derinliği nasıl oluşur sorusuna gelirsek buna verilecek cevap şudur ki ilk onbire aldığın her oyuncu yedek kulübeninde güçlenmesi anlamına gelir.Kadro derinliğini nokta atışı 4 veya 5 ilk onbir oyuncusuyla sağlayabiliriz.

İkinci yarıya başladığımız kadro aslında güzel bir ritim yakaladı bizim yapacağımız şey o onbirin futbol kalitesini daha yukarıya çıkarmak olmalı.Örneğin,ndoye nin oyun sitilinde ama ondan daha genç dinamik olanını bulmalıyız,birebirde çok iyi olan castillo nun son hareketlerini geliştirmeliyiz fakat ona güvenerek yola çıkmamalıyız bunun içinde kanada final pas şut becerisi yüksek bir oyuncu takviye etmeliyiz.Yusuf yazıcıyı daha çevik dinamik hale getirmeliyiz,savunma derinliğine çabuk bir stoper yerleştirmeliyiz,orta sahanın göbeğinden skora katkıyı arttırmak için oyun görüşü yüksek bir oyuncu o mevkiye eklemeliyiz.Bu stratejik hamleleri yapabilirsek rüzgarda arkamızdan eser ise 70 puan barajını aşabiliriz.

Son olarak rizenin küme düşmesini sadece bize bağlaması kendileri açısından talihsizlik olmuş be rizeliler adama sorarlar 34 maçın 24 ünde puan kaybederken neredeydiniz.Başkan ve t direktörlerin açıklamalarını anlık öfkelerine veriyorum.Ortamı germek isteyenlere karşı sağduyulu olmalıyız.Futbolun içinde dost düşman diye bir kavram yoktur rakip vardır.Her takım saygı çerçevesi içinde bizim rakibimizdir.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Tolga Okumuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rize yönetim ve teknik heyetinin kendi başarısızlıklarına kılıf aramalarını bizim taraftarımız üzerine alıp cevap veriyor hatta bazılarımız da yine bizim takımı maç satmayla itham ediyor.

Bu sadece taraftar bazında kalmıyor kulübün sözde ileri gelenleri ve kalemleri de topa girip yine takımımıza imalarda bulunuyorlar.

Tanıyın bunları arkadaşlar.
    Yazın bir kenara. Fişleyin bunları.
    Unutmayın !!!

Trabzonspor'un kupalarına haciz gelmesiyle alakalı olarak akrabasının görevden alınması üzerine Sürmen'in Başkan Usta'ya tepki sesleri yükselmeye başlamıştı.
    Trabzonspor'un divan başkanı Ali Sürmen'de tepki gösterenler arasında. İşte Sürmen'in sosyal medya paylaşımı;

böyle zamanların en çok bu yönünü seviyorum zira renkler daha kolay seçiliyor kimin aslında ne olduğu ortaya çıkıyor. unutmam artık ali sürmen'ide
    sadece aşk bizimkisi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)