Sayfa 55 Toplam 65 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 45 53 54 55 56 57 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1603 adet sonuctan sayfa basi 1,351 ile 1,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 34.Hafta l Trabzonspor 1 - 2 Bursaspor l Maç Sonucu

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adamlar ellerinden geleni yaptılar yenip gittiler.bursayı tebrik ederim

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

It ürür kervan yürür

Bana müsaade
    Iyi geceler

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı tRaiNer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    75 milyon kişi hep bir ağızdan şikecitrabzon diye bize saldırıyor...

Bursa'nın kazanmasını isteyenler umarım bu durumada seviniyordur!

Milyon sayıda insan sosyal hesaplarından karalama kampanyası yapıyor.

Yemediğimiz küfür kalmadı. Bu profildeki taraftara ne söylenebilirki yazık...
    o 75 milyon önce bizim hakkımızı versin tatavaya gerek yok

tRaiNer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı olcay_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o 75 milyon önce bizim hakkımızı versin tatavaya gerek yok

Bende aynı cümleyi kuruyorum ama sesimiz sinek vızıltısı kadar bile değil çıksada takan yok.
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Nereden
    Bursa

Maça asılmadık dostum onu söylemeye çalışıyorum. Bursa'nın bizi falanca tarihte yenmesinin ne önemi var? Senin ima etmeye çalıştığın şey nedir Bursa bizi her halükarda yenerdi mi demek istiyorsun ?
    Maça asılmak için Türk futbolcu sayın en az 7-8 olacak,9 yabancı ile sahaya çıkıp,sezonun son maçında onlardan şampiyon olacakmış gibi oynamalarını beklemek mantıksız,adamın Miili Maçı var,transfer döneminde kalıp,kalmayacağı var,istesen bile riske atmaz kendisini.
    Mesela bu adamlara ne demiş olabilir başkanımız veya Ersun Yanal salın,bırakın mı?
    Nasıl anlatacak bunu veya şöyle düşün maçtan önce Başkan geliyor veya Ersun Yanal geliyor çıkıp bu maçı alacaksınız.
    Bunu her maç öncesi diyordurlar zaten de onların istediği olsa,takım öyle olsa her maçı alır şampiyon olurduk zaten.

Sezon açılış maçında bu takımdan 3 yedik,çok iyi oynamamıza rağmen hem de,futbol bu.

Şikeci İlhan Ekşioğlu gelsin kurtarsın Rizespor'unu.

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Remzi kazmaz denen sikesever avukata bakin rizenin basin sozcusuymus ulan yonetimde bir tane rizesporlu yok bakin kalkavan kazmaz ve digerleri tek tek bakin hepsi istanbul takimi tutuyorlar..hocasi 2011 de tesvik almakdan ceza yemis karaman yavsagi beter olun serefsiz itler agzinizi calkalayin 40 tas su dokunun trabzonun adini agziniza alirken..
    Konu sasone tarafından (03.06.2017 Saat 23:55 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Nereden
    Trabzon

biz kimsenin umurundamıyız? tabiki değiliz. hakkımızı vermemek için ne dolaplar döndü ülkede
    son maçmış kim düşmüş hiç umrumuzda değil bizim de, sanki düşen takımı biz yendik son maç hiç iddaamız yokken

Nereden
    Trabzon

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maça asılmak için Türk futbolcu sayın en az 7-8 olacak,9 yabancı ile sahaya çıkıp,sezonun son maçında onlardan şampiyon olacakmış gibi oynamalarını beklemek mantıksız,adamın Miili Maçı var,transfer döneminde kalıp,kalmayacağı var,istesen bile riske atmaz kendisini.
    Tek soru: Son maçta bile galibiyet primi var mı? ( TFF'nin verdiği primden bahsediyorum)
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alanyasporun penalti yaptiran futbolcusu Rize Pazar dogumlu Aziz ve Ridvan bu konuyuda bir irdelesinler bakalim malum onlar bu konuda cok tecrübeliler.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nereden
    Bursa

Tek soru: Son maçta bile galibiyet primi var mı? ( TFF'nin verdiği primden bahsediyorum)
    Her maçta galibiyet primi var,her maçı alabiliyor muyuz?
    • Memento mori

Nereden
    Trabzon

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her maçta galibiyet primi var,her maçı alabiliyor muyuz?
    Her maçı alamıyoruz haklısın. Bende cevabımı aldım sıkıntı yok. Tartışmamız yersiz.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

2010 - 2011 Sezonunda kalktilar dünyanin gözü önünde sikenin kitabini yazdilar resmen.
    Bir cok Anadolu kulübü, Trabzonspor sampiyon olmasin diye bunlarin altina yatti defalarca.
    Bize it gibi top oynayan takimlar, fe-be ye sira gelince yürüyerek mac kaybettiler.
    5ivassporlular 5ivas'daki macta kombinelerini fe-be lilere sattilar. Eskisehirsporlu oyuncular
    bitis düdügüyle birlikte saha kenarinda kusacak kadar büyük mücadele gösterip enerji harcadilar
    bize karsi ama fe-be ye sira gelince resmen yatas pozisyonuna gectiler. Ben bunlarin ahlaktan
    bahsetmelerini, bir hayat kadininin namustan bahsetmesine benzetiyorum.
    Ben Trabzon sehrini de bilmem Rize sehrini de bilmem. Bugün Trabzonspor sahaya cikip oyununu oynamistir
    ve kaybetmistir. Zaten son 5 mac mi ne kazanamiyorduk kimseye karsi. Oyunumuz belli.
    Bu maci oynayan Trabzonspor degilde Akhisar olsaydi kimse gagasini acip tek kelime etmeyecekti.
    Trabzonspor söz konusu olunca normalde birbirlerine ana avrat söven herifcikler birlik oluyorlar.
    Fe-be sikenin kralini yaparken bu herifciklerin dilleri mamalari kesilecegi korkusuyla bogazlarina kacmisti.
    Bursaspor'u tebrik ediyorum. Bu sezonki hatalarini tekrarlamayacaklardir önümüzdeki sezon.
    Haa unutmadan sunu da söylemeliyim. Atin g.tündeki bit gibi yasayan camialarin cogunlugu olusturdugu su
    ortamda Bursaspor camiasi onlarin hepsinden daha adamdir. Hic degilse mertler, alengirli islere bulasmiyorlar.
    Trabzonspor'a b.k atmaya calisanlar önce kendi kapilarini acip yere dogru bir baksinlar, yiginla pislik görecekler.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alanyasporun penalti yaptiran futbolcusu Rize Pazar dogumlu Aziz ve Ridvan bu konuyuda bir irdelesinler bakalim malum onlar bu konuda cok tecrübeliler.
    Birol Parlak... Tespit olağan üstü... Tebrikler Nazim.

Nereden
    Bursa

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimin umurunda?Adamları sezon boyunca taşıyan dünya klası Love ve iki yabancısı sarı kart cezası aldı,son maç oynamadı,en ufak bir laf edeni duydunuz mu?
    Amaç ahlaklı olmak,dürüst oyun oynamak değil ki,Trabzonspor'u şike davasında psikoljik baskı altına almak,yoksa şikeci başını ne ilgilendiri Trabzon-Bursa maçı.

Yönetimin bunlara vereceği en büyük cevap hafta içi FIFA başvurunu yaptığımıza dair bir kamuoyu açıklaması.
    • Memento mori

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özete bir daha baktım da son yılların en temiz maçı olmuş. Aksini iddia edenler şeref yoksunlarıdır.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

1 numaralı Atatürk ve trabzon düşmanı rize'nin küme düşmesi harika bir gelişme

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

İyi geceler arkadaşlar.
    Çalışıyordum maçı izleyemedim sadece son 15-20 dk.sına bakabildim .

Yolda gelirken şöyle yorumlara bakıyorum da , neymiş vay efendim bilmem kaç milyon bizi konuşuyormuş , vay efendim ele güne ne dermişiz..
    Diğer platformlara bakıyorum , neymiş Trabzonspor şike sürecinden artık bahsetmesinmiş..

Komik vallahi komik..

Kime neyi anlatmaya , neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz ,
    Kanıtlamaya çalıştığınız insanların birçoğu o bahsettiğiniz çevrenizdekiler falan kanıtları ortaya konmuş bir şike sürecini reddeden insanlar değil mi ?
    Ligin son haftası hiçbir hedefi kalmamış bir Trabzonspor , kümede kalmaya oynayan bir Bursapor'a kaybetti hepsi bu.İzlediğim bölümde bunu gördüm sadece.

Bursaspor bu akşam kaybedip düşseydi : E o zaman 1 maç kazanıp kalsaydı , iş son haftaya kalmamalıydı derdim.
    Rizespor düşünce : E o zaman alsaydın İstanbul takımlarından 1 galibiyet ? Çok mu zordu ?

Bu kadar basit.

---------------

Diğer taraftan bakacak olursak Bursaspor'un kalmasına sevindim , çünkü yeni stadları var , deplasmanından şehrine taraftarla,futbolla bütünleşmiş bir takım.Ligde denge açısından da önemli oldu.Sadece kötü yönetiliyorlar bence bu sıralar.

Bırakın konuşşsunlar ,kudursunlar, gerçek yüzlerini bir kez daha göstersinler ,
    Biz yeni sezon transferlerini konuşalım bu akşamdan sonra, kadro planlamasına bakalım.

edit : özete baktım şimdi takımımla gurur duydum bir kez daha.tertemiz maç.
    Konu -Samet tarafından (04.06.2017 Saat 00:31 ) değiştirilmiştir.
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Güzel maç oldu maça çok asılmadık doğrusu buydu hani Bursanın çok üstüne gitmedik rize için oynamadık. Hani onların üstümüze gelmesini bekledik attılar gollerini.

ama golmüzü de attık bence temiz maçtı .şike de olmadı ama kalkıp fenerli rizeliler gibi maçı satmadık.Bursanın ligd eolmasına çok sevindim.Seneye de Trabzonsporumuza güzel transferler yakışır.

Maçın 2-1 bitmesi hatta ilk golü bizim atmamız şüpheleri ortadan kaldırır.rize çok boş konuşmasın ama Trabzonspor Bursa gibi büyük bir camianın kümeye düşmesini istemez işine gelmez.Bursa her zaman istanbula diklenmiştir rize yalakasıdır bu kadar basit.
    Konu erenslash tarafından (04.06.2017 Saat 00:21 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu iş yarın chp+fetö'ye.. Hafta içi chp+fetö+merkel'e... daha sonrasında da chp+fetö+merkel+tüm dış güçler rizespor'u küme düşürdüye kadar gidebülü...
    Adsız1.jpg
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Berkedogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Terim cakmasi bu sehir bunu unutmaz demiş. Asansör takim naptınız kaç senedir. 40 puan al maç sat ligde taraftar kalmadı böyle takim ve hocalar yuzunden.
    Şampiyon olsakta olmasakta En büyük TRABZONSPOR.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

en büyük şike ve hırsızlık Alanya maçında olmuş millette burda sabahtan beri birbirini yiyor. Gün boyu misafir olarak takip ettim ve refresh yapa yapa bütün mesajları okudum inanılmaz şeyler yazılıp çizildi.

Kafasında ligi bitirmiş ve iddiası olmayan bir takım 1-0 öne geçse bile karşısında varını yoğunu ortaya koyan ve hiç bir şansı kalmamış takıma mağlup olur arkadaş . O takımın ismi Bursa değil tepecik bld. dahi olsa olur,olabilir ,olmuşturda (dünya futbol tarihine kısa göz atın ) .

Yattı yatmadı tartışmalarından bağımsız söylüyorum ne rizenin düşmesi ne bursanın kalması zerre umrumda değil. Ne bursa dostumuzdur ne rize düşmanımız maç oynandı sezon kapandı hepsi bu kadar.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Şuraya şu şunu dedi demek şu takım şunu yazdı demek ahmaklık..

Akılları sıra bizi kötüleyecekler.. Aynı kayserispor maçı gibi.. Kötü oynadık yenildik.. Gücümüz bu..

Şimdi gelelim ersun yanala son 8 haftada 1 galibiyet alan kafa.. Bu kafadan hiçbirşey olmayacak büyük ihitimal

Nereden
    Trabzon

Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özete bir daha baktım da son yılların en temiz maçı olmuş. Aksini iddia edenler şeref yoksunlarıdır.
    aynen adamlar bir okadar da kaçırmış
    zaten bizim son 5 maçımızı normal gözle izleyen biri bu kadroyla atak yapamayacağımızı görürdü

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu yaygaranın nedeni rizenin düşmesi değil, fifanın şemsiyesi. Ön hazırlık bunlar hep. feto haracından girdiler şikeci yaftasından çıktılar. çok takmayın bence, havlayan it ısırmaz.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hikmet hoca kendi başarısızlığını gölgelendirmek için bu şehir unutmaz falan diye zırvaladı. Geçeceksin o işi. Kulübü küme düşürdün hesaptan kaç.

Rizeli olarak Rize'yi süper ligde istemiyorum. Fakat Bursaspor'da çok fazla burnu havaya kalkmış bir kulüptü. Onlar düşsün istedim fakat bunda il milliyetçiliğim yoktu.

Düşme kalma maçı sahada 2bin kişi var. Yeni stat yapılmış bomboş. Şehir'in futbola yatırımı yok. Futbola katkısı yok. Neyi unutmayacakmış bunlar. Geçiniz bunları arkadaşlar.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O değil bjklilerin bize olan sempatisi de iyi ki bitti şu maçtan sonra rahatladım bu itlerden hayır gelmeyeceğini anlaşılmıştır umarım 3 ist. takımı da aynı b*k.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)