Sayfa 53 Toplam 65 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53 54 55 63 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1603 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 34.Hafta l Trabzonspor 1 - 2 Bursaspor l Maç Sonucu

Nereden
    Konya

Eskilerin bir sözü var , "Şuyu'u vuku'undan beter" diye.Yani söylentisi bile gerçekleşmesinden beter.Kimse şike yaptı veya takım yattı demiyor ama bu tür söylentilerin önün geçmek için futbolcularımız extra çaba sarfetmeli,teknik direktörümüz olacak şahıs takımı motive etmeli ve maçı boş gözlerle seyretmemeliydi.Kızdığım nokta 1-0 sonrası oyunu tutacak çabayı sarfetmememiz.Rölantide oynayıp kazanma odaklı oynamamamız.Yoksa Rize düşmüş umurumda değil.Bu itler zaten şike sürecinin altından hem siyaset hem de yoğun medya desteği ile çıkıp sütten çıkmış ak kaşık rolünü gayet iyi oynarken,aynı odaklar tertemiz bir maziye sahip olan bu kulübe saldıracaklar ve acımadan vuracaklar.Bunun bilincinde olmayan futbolcu topluluğu,teknik heyet ve "Bursa kalsın,r,ze düşsün " diye 10 gündür konuşan taraftarımıza ne diyelim ?

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı kunuba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor şike yapti falan, asla demiyorum, yanlis anlasilmasin. Ancaak; bunu ima eden diger taraftarlara da cok tepki ile bakmayiniz. Ornegin Bursanin durumumda Sivasspor olsa ve ikinci yarida ciktigi maclarda sadece 1 galibiyeti olsa gelenden gecenden 6 yese 5 yese son macta Fenerin karsisina ciksa ve Fener one gecip sonra da maci kaybetse ayni seyi dermiyiz demez miyiz? Bence bugun ne yapip edip en azindan berabere bitirmeliydik. Bu sekilde kendimizi zan altinda birakmak sacma ve rahatsiz edici. Allahindan bul bursa... nerden bulsuysaniz bizi. Ayni zamanda bursa lig icin onemli bir takim ancak; 5 deplasman macinda istanbula gidiyor bu acidan avantajli ve sampiyonluk icin alinan paradan da pay aliyor. rize bizim icin kolay ve yakin bi deplasmandi. stati les turk futboluna en ufak katkilari yok ama bu sefer bursadan fazla haketmislerdi kalmayi. ne ise...
    Bugün bursa 5 tane atması durumunda ligde kalıyor olsaydı 6 tane atardı. kayseri ve bursa'ya evimizde yenilip deplasmanda rize yi yendikten sonra bu iki şehir bir daha tarih boyu dost olmaz. iyi mi oldu kötü mü zaman gösterir ama komsuluk diye bir tabir var, komsumuz kalmadı, daha doğrusu dostumuz..

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ahmet Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.mackolik.com/Puan-Durumu/...Toto-Super-Lig

bak orada haftalık yazıyor , ona tıkla ve istediğin haftanın puan durumuna bak.
    Şöyle bir şey olsa da, yapıştırsak sosyal medyada her yere.

Screenshot_20170603-201305.jpg
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dünyada bizden daha şanssız bir kulüp yoktur. Emsal olarak gösterilebilecek 1(bir) tane bile kulüp yoktur. Yaw arkadaş lig bitmiş, bizlik durum yok son maçı oynayıp transfere odaklanacağız. Normal şartlarda haftalar öncesinden kendini kurtarması gereken takım gelip bizim maça salya sümük çıkıyor, bunlar ligde kalıyor ama yarıştıkları takımda şansa bak, o kadar takım arasından Rize. Ne olursa olsun Karadeniz takımlarıyla olumlu ilişkiler kurulması gerektiğini düşünüyorum ama hepsi alt liglerde sürünüyor veya etine buduna bakmadan bize sövüyor. Rize ile arayı düzelttik derken şimdi bunlarla da bağımız tamamen koptu. Dertsiz stressiz günümüz yok bütün aksilikler gelip bizi buluyor.

Koca dünyada tek örnek bizizdir, başka kulüp olduğunu sanmıyorum. Bizim şanssızlığımız apayrı boyutlarda.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O değil Bursasporlular tribün nasıl yapılır dersi verdi bize

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kopeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün bursa 5 tane atması durumunda ligde kalıyor olsaydı 6 tane atardı. kayseri ve bursa'ya evimizde yenilip deplasmanda rize yi yendikten sonra bu iki şehir bir daha tarih boyu dost olmaz. iyi mi oldu kötü mü zaman gösterir ama komsuluk diye bir tabir var, komsumuz kalmadı, daha doğrusu dostumuz..
    Ben Rizeliyim. Emin olun bizim Rize gibi bir takımın dostluğuna ihtiyacımız yok. He iyi ilişkiler olması iyidir. Oyuncu alır verirsin falan ama yarın olası Trabzon vs fb düellosunda tutacakları taraf belli.

Bizim yapmamız gereken bu tarz takımlardan beklentimiz olmayacak ama düşman da bellemeyeceğiz. Çünkü burada taraftar potansiyelimiz var. Rize'de Samsun'da Ordu'da bir sürü Trabzonsporlu var. Üstüne yeni nesilde bizi düşman bellemeyecek. Hedef bu olmalı. Bize söverler ederler vs normal bunlar. Bizim bu olayları aşmış olmamız lazım.
    ( ゚д゚)

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bu karadeniz takımları geyiği bitmedi gitti. Sana bu zamana kadar ne faydaları oldu bu takımların? Ligde tek amaçları sana çelme takmak olan takımlar bunlar.

Küme düşelim ama Trabzonspor maçını kazanalım sözlerini duydu bu kulaklar. Dostluğumz bitermiş bilmem ne. Rize'nin dostluğuna çok ihtiyacımız var sanki. Kimin kime ihtiyacı olduğunu herkes iyi biliyor. Başı sıkıştığı zaman transfer için araya aracı sokan ve lig atlayan takımlar belli.

O yüzden bu geyiklerden bıktım usandım.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

hikmen karaman : trabzon bizim kocamızdır. adamlar içerde dışarıda bizi istediği zaman yendiler. defalarca 6 yedik avaraj takımı olduk. böyle bir takımı çalıştırdığım için utanıyorum. akp yalakası bir şehirde taraftarı iyi kandırdım pişman değilim

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

şu twitter iyi ki var.

maç sonu yazılan çizilenlerden sonra iyi ki bursa ligte kalmış. maçı kaybetmişiz yenmişiz umrumda bile değil bu saatten sonra. bırakın onların dedikleriyle kendinizi zan altında bırakmayı öyle bir çarpmışız ki itleri hayatları boyu acısını yaşayacaklar şimdi ise kendilerini rahatlatmaya çalışıyorlar gülün geçin yav.

şuraya bak cb başdanışmanı bile abuk subuk twitler atıyor varın siz düşünün gerisini.

içim çok rahat yine söylüyorum şu aptalların laflarına itibar edip kendinizi yormayın da bi düşünün bakalım şikebahçelileri neden bu kadar gerdi bu iş la bi düşünün.

son zamanlarda formsuzduk zaten ligten düşmüş adana'yı 5 farklı yendik de haberimiz mi yok ? bursa can havliyle maç oynadı ve kazandı bu kadar basit.

şu saatten sonra bunun altında bir şeyler arayan şu forumda ki has Trabzonspor'lu olanlar bile gözümde değişik gözükecektir. ayıptır ya.

aziz'in şekeri düşmüştür yine seneye yine şike faliyetlerine başlayacağını duyurmuştu zaten şimdi bi elemanları olmayacak ona yanıyor sizde mendil verin ona.
    Konu Mustafa YILMAZ tarafından (03.06.2017 Saat 21:23 ) değiştirilmiştir.
    sadece aşk bizimkisi

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Rize üzerinden fırsat bu fırsat Trabzonspor'a kinlerini boca ediyorlar. Tın. Öyle böyle değil hem de TTIINN

Benim asıl endişem bu tablo. Felaket.

Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Rizeliyim. Emin olun bizim Rize gibi bir takımın dostluğuna ihtiyacımız yok. He iyi ilişkiler olması iyidir. Oyuncu alır verirsin falan ama yarın olası Trabzon vs fb düellosunda tutacakları taraf belli.

Bizim yapmamız gereken bu tarz takımlardan beklentimiz olmayacak ama düşman da bellemeyeceğiz. Çünkü burada taraftar potansiyelimiz var. Rize'de Samsun'da Ordu'da bir sürü Trabzonsporlu var. Üstüne yeni nesilde bizi düşman bellemeyecek. Hedef bu olmalı. Bize söverler ederler vs normal bunlar. Bizim bu olayları aşmış olmamız lazım.
    rize'de 4 büyük takım taraftarından da esit sayıda mevcut. rize fb nin kalesidir masaldan ibaret. fb rize yi rahat yeniyorsa bizide yeniyor, kac kere 3-4 attılar. o zaman bizde fb nin kalesiyiz. böyle mantık olmaz.

potansiyel falan artık rize'de islemez. bu dakikadan sonra hicbir rize'li kolay kolay bize destek vermez. bugün mactaydım ondan bu kadar emin konusuyorum.

Nereden
    İngiltere

Adam gibi istekli oynasaydi bizim takim, simdi hic kimse laf sokamayacakti.
    Futbolcu olarak her zaman kazanman gerek, hangi mac olursa olsun

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı ts61gogo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam gibi istekli oynasaydi bizim takim, simdi hic kimse laf sokamayacakti.
    Futbolcu olarak her zaman kazanman gerek, hangi mac olursa olsun
    bu avrupa icin gecerli. bizim ülkede son mac iddan yoksa kulüp kim olursa olsun yatar, bizde yattık.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Yenilgiyi başka taraflara baglamayalım
    sahada mücadele eden ama kotu oynayan Trabzonspor vardı
    Olcay olmayınca orta saha eksikliği anlaşıldı
    Onur olsaydı o 2 golu yemezdi
    Hakem eyyam yapıp penaltımızı vermedi

Teknik heyet seneye dersini daha iyi çalışmalıdır,yoksa boyle hezimetlere maruz kalacagız

son lafım Bursa ya,bu kafayla gidersen ,sizin kafanızla gittiği için düşen Rizenin peşinden gidersiniz.

TSLIEMRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı kopeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rize'de 4 büyük takım taraftarından da esit sayıda mevcut. rize fb nin kalesidir masaldan ibaret. fb rize yi rahat yeniyorsa bizide yeniyor, kac kere 3-4 attılar. o zaman bizde fb nin kalesiyiz. böyle mantık olmaz.

potansiyel falan artık rize'de islemez. bu dakikadan sonra hicbir rize'li kolay kolay bize destek vermez. bugün mactaydım ondan bu kadar emin konusuyorum.
    Kardeş onlar önce kendi takımlarını desteklesinler onlardan ya da şundan bundan destek istediğimiz yok.Türkiye genelinde en fazla taraftara olan takımlardan biriyiz sonuçta bizde..Rizespor kaç kişiye oynuyor maçlarını bak veya Rize'de kaç kişi gerçekten Rizesporlu..

Bugün kümede kalma maçı stadın yarısından fazlası boş..

odyseuys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Rizeyi hakettiği yere gönderen Bursaspor'u tebrik ederim. Bu maçla ilgili söylenecek başka söz yok.
    Alıntı f1bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalışıp her sene kombine almak, yağmur çamur demeden üstü açık stadyuma gitmektir...

Nereden
    Ankara

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünyada bizden daha şanssız bir kulüp yoktur. Emsal olarak gösterilebilecek 1(bir) tane bile kulüp yoktur. Yaw arkadaş lig bitmiş, bizlik durum yok son maçı oynayıp transfere odaklanacağız. Normal şartlarda haftalar öncesinden kendini kurtarması gereken takım gelip bizim maça salya sümük çıkıyor, bunlar ligde kalıyor ama yarıştıkları takımda şansa bak, o kadar takım arasından Rize. Ne olursa olsun Karadeniz takımlarıyla olumlu ilişkiler kurulması gerektiğini düşünüyorum ama hepsi alt liglerde sürünüyor veya etine buduna bakmadan bize sövüyor. Rize ile arayı düzelttik derken şimdi bunlarla da bağımız tamamen koptu. Dertsiz stressiz günümüz yok bütün aksilikler gelip bizi buluyor.

Koca dünyada tek örnek bizizdir, başka kulüp olduğunu sanmıyorum. Bizim şanssızlığımız apayrı boyutlarda.
    Aynen. Nasıl iş anlamıyorum
    En büyük Trabzon

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Istanbul usagi devsirme baskan kalkavan ve şikeci karamanla iyi bile kaldin ligde rize..

Nereden
    Ankara

Arkadaş, ligden düşmüş takımı yenememişiz daha ne konuşuluyor
    En büyük Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa'yı düşürelim istiyordum
    ta ki bunu görene kadar

cb başdanışmanı

kudurun

bu zihniyet bize kupayı da vermeyecek
    bunu anladık ama
    feneri düşürmek boynumuzun borcudur...
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rize üzerinden fırsat bu fırsat Trabzonspor'a kinlerini boca ediyorlar. Tın. Öyle böyle değil hem de TTIINN

Benim asıl endişem bu tablo. Felaket.

O berabere kaldigimiz 4 macta forvetin beceriksizligi yüzünden kazanamadik.. o maclarda kötü futbol oynamadik

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Rize konusunu kapatalim beyler adamlar PTT Liginde muhatabimiz degil yani

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Kasım BEKTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ne saçma muhabbet dönüyor
    son 5 maçtır galibiyetimiz yok, herhangi bir iddiamız yok rakip için hayati maç ve bu maçı kaybedince oo
    geçin bu işleri
    bizim her maçı alma gücümüz vardı da ben mi bilmiyorum?
    yoksa biz şikecilere karşı son 15 maçtır bilerek mi galip gelmiyorduk ?
    elbet bir gün... (belki yarın, belki yarından da yakın) ...PARAYA KARŞI EMEĞİN SAVAŞI...

...KONSANTRASYON...

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rizespor sanırım nasıl süperlige çıktığını unuttu Sercan Kaya ve Eren Albayrak transferlerinin nasıl olduğunu herkes biliyor.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sinir bozucu muhabbetler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)