Sayfa 51 Toplam 65 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1603 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 34.Hafta l Trabzonspor 1 - 2 Bursaspor l Maç Sonucu

Semih AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Temiz oldu
    ŞAMPİYON TRABZON

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

8 maçta 7 puan topladık.
    bu da ersuna yazılsın.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tatile çıkan futbolcularla bu kadar oldu.Şike imasi yapanlar da teşvik niyetine maça asılmamızı bekledi,bize ne.

Nereden
    Ankara

Rize akhisar maçını kaç taraftar izlemiş acaba. Rizelilerin bile umrunda değil. Biz burda kendimizi paralıyoruz. Komik. Adamlar rizenin düşmesinene değil şikecilerin şampiyon olamamasına üzülüyor
    Konu serdaracıl tarafından (03.06.2017 Saat 20:08 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Trabzon

Nasip bu işler. Bursa son haftalarda çok kötüydü, Rize nisbeten daha derli toplu bir görüntü vermişti. Son maç 2 puan farka düşünce gidişata bakarak çoğu kişi bursanın düşeceğine inandı. Ama bursa bu maça 3-4 gün önceden orduya kampa gelmiş çok da iyi hazırlanmışlar. Bizim son haftalardaki verimsiz oyunumuz devam edince böyle bir sonuç ortaya çıktı. Rizeye üzüldüm ama zaten bursa ile puan farkı 4 hafta önce 9du. Yani iş buraya kadar gelmesi bile mucizedir. Aslında bursa kendi kendini zora soktu. Yoksa kadro kalitesi olarak Rize'de daha iyi olduğu tartışılmaz. Bursa taraftarı takımını yalnız bırakmadı. Rizede ise tribünler boştu. Bursanın taraftarı bariz olarak kümede kalmayi daha çok istedi. Neyse hakeden kaldı diğeri düştü. Bursa camiası bu durumdan iyi bir ders çıkaracaktır. Bir daha bu duruma düşerlerse kurtulmalari zor olabilir. İşe başkanı göndererek başlarlarsa iyi ederler.

Rizeye geçmiş olsun. Yönetim ara transfer döneminde kadroya takviye yapmaliydi. Çok kasmadilar. Rizede bu halden en büyük sorumlu yönetimidir. Bursada üst üste olagandisi işler olmasa idi çok daha önceden küme düşmeyi garantilemis olurlardi.Aslında hikmet hocaya Rizeye uzuldugumden daha çok üzüldüm. İstedikleri yapılamadı.

Gelelim bize. Son 6 haftadır kazanamadik. 6 hafta önce aslında kendimizden çok daha emindik. Ama şimdi soru işaretleri arttı. İyi transferlere ihtiyacımız var. Gangrene gitmiş parmak/lar varsa kesilmeli. Oyalanma lüksümüz yok. Hoca bu seneyi rahat geçirdi. Sezon boyunca yapmadığı oyuncu değişiklikleri bunu gösteriyor. Seneye söz verilen takım için hem yönetim hem de hoca daha fazlasını yapmak zorunda. Öncelikle iyi transfer haberleri bekliyorum. Kadro kalitesi artmalı. İnşallah hayırlısı olur.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bugünkü oyundan rahatsız değilim. Gayet normaldi. Sahada kötü iki takım vardı ki eksiktik.
    Şike iması yapan her kim olursa olsun bu forumdan süresiz uzaklaştırılmalı.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

twitter çok kötü karışmış yalnız.

İsmail Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben bu sene tüm maçlarımızı izledim. Genel olarak çok farklı bir maç değildi. Ayrıyetten rize düşmüş bursa kalmış bize ne?
    Geldik, Gidiyoruz...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yorumlarda Rizeliler üzerinden gitmezseniz iyi olur.

Rizeli olarak istediğim oldu. Sadece Alanya'nın kazandığı senaryoyu istiyordum. Kimsenin kızmaya hakkı yok. Trabzon maçları hariç doğru dürüst dolduğunu görmedim stadın. Bugün Bursa taaa nerden gelip takımı motive etti. İstanbul'da bir sürü Rizeli var. Kasımpaşa'ya konuşanların kaçı gitmiş de takımı desteklemiş.

Yedek, rotasyon vs çıksak bende kızardım ama normal kadromuz ile çıktık. Her zamanki oyunu oynadık. Beni asıl üzen şike yaptığı kanıtlanan takımın taraftarı yüzsüzce şike yapmadık derken, bunların gazına gelen taraftarlarımızın Trabzonspor'un şike yaptığını söylemesi, sosyal medyada dile getirmesi vs. Maalesef babamda bunlardan biti ve iki üç haftadır farklı odalarda maç izliyoruz. Yoksa o bana, ben ona laf soka soka maç izlenmiyor.
    ( ゚д゚)

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pereiranın sarı kart gördüğü pozisyonun videosu var mı,bir video editliyorum da lazım bana
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Rize başkanı ile h. karaman'da hemen bize laf çakmışlar. rize sizin yüzünüzden küme düştü. başkasında suç aramayın. amaçları gündemi değiştirip kendilerini kurtarmak.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yallah amatöre kadar yolun var rize

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Şu 34 hafta boyunca takımların iniş ve çıkışlarını gösteren tabloyu nerede bulabilirim? Elden ele yayalım şunu. Bakalım kim kimi düşürmüş.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Karadeniz rizedur rize kümededur
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Nereden
    Ankara

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Havladın dursunlar. Ağlayacaklarına maça gitselermiş. Şikeci onların çoğu. Ağlıyor fenerliler
    En büyük Trabzon

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olabilecek en kötü senaryo gerçekleşti en azından Rize galip gelmese daha rahat etmiş olacaktık. Aslında oyun anlamında geçtiğimiz haftalardan çok da farklı değildik. Pratikte bakıldığında Başakşehir ve FB'den 2 puan aldık fakat o maçlar takımın önümüzdeki sezonu hedef alarak kendisini test ettiği maçlardı. Yine de aynı hırsı bu maçta da göstermeliydik. Fakat oyuncuların maça rahat çıkması ve Bursa'nın tüm gücüyle saldırması sonucu belirledi. Bu karşılaşma öncesinde 5 maçtır kazanamayan bir takım olduğumuzu unutarak yazılan mesajları hoş karşılamak mümkün değil. Lâkin Bursa'nın da 6 haftadır mağlup olduğunu unutmamak lazım. Yediğimiz goller kesinlikle şaibe aranacak cinsten değil ama oynadığımız oyun da sorgulanmalı. İsteyerek olmasak bile kötüydük. Milletin ağzına sakız olmamak adına ne edip ne yapıp berabere bitirmeliydik ama o direnci Pereira haricinde tek bir kişi bile gösteremedi...
    kötü senaryolar bizi buluyor ve peşimizi bırakmıyor...
    na garip bir durum yüzde 10 ihtimal varsa bile bizim kulübü buluyor..

osmanlı rize beraberlik yetiyor
    rize alanya beraberlik yetiyor
    bursa kendi sahasında gençlerbiliği önünde ilk yarı 1-0 galip

.........
    tüm dedikoduyu üzerimize aldık
    1-0 öne geçmişiz beraberliğe bari oynayalım
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Nereden
    Ankara

Rizeli bir Trabzonsporlu olarak Bursa nin ligde kalmasını istiyordum fakat böyle değil. Bizim diğer maçın sonucu ne olursa olsun kazanmamız gerekiyordu. 3 kuruşluk insanların dirdirlarini çekmek zorunda kalmamaliydik.
    TRABZON SPOR

Nereden
    Trabzon

Alıntı orhan42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne olursa olsun bu maçı almalıydık.Umudumuz olan Abdülkadir'i son 5 dakikada oyuna almanın izahati yoktur.Sonrasında 33 hafta boyunca yatıp işini sonmaça bağlayan şikecilerden kendi sahasında 5 yiyip,10-11 sezonunda Manisa'nın başında şikecilere yatan hikmet karaman itine laf verirsiniz..Bu maçı ben unutmak istiyorum,nasıl olur onu bilemeden...
    Haftalardır puan kaybediyoruz bu maça çıkarken zaten bir beklentimiz yoktu kimin ne diyeceğinin önemi yok yabancı futbolcular için zaten sezon bitmiş hiçbirinin umrunda değil.Ersun Hoca zaten haftalardır fantezi yapıyordu bu maça özel bir durumu da yok ki ersun hocanın da kimin kalıp kalmayacağı umrunda değil böyle bir maçtan önce bile aziz yavşağı bizim maçı hedef gösterdi herşey kasıtlı yapılıyor maç sonucuna göre zaten sosyal medyada özel olarak ne yapacaklarını önceden planlamışlardır.

belluschi5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

temiz maç oldu kaybetsek bile Trabzona karşı içimde bi nefret olmayacaktı çıktı adam gibi topunu oynadı tüm futbolcular bu açıdan tebrik ediyorum herkesi. Artık ölüm kalım maçı olduğu için nerdeyse sezonun en iyi topunu oynadık umarım seneye Trabzon&Bursa ele ele şampiyonluk mücadelesi verir. İstanbul hegemonyası birlik olarak yıkılır ancak

özellike bjkl ve fbli köpekler kudurmuş durum da bu da gayet normal Bursaspor küme düşünce akıllarınca dalga geçip eğleneceklerdi ellerinde patlayınca sağa sola saldırıyolar
    Konu belluschi5 tarafından (03.06.2017 Saat 20:23 ) değiştirilmiştir.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rıdvan Dilmen de Rize üzerinden birilerine yalakalık yapmak için üstü kapalı bize sallayıp durdu. Hikmet Hoca maçı izledikten sonra daha çok sinirlenecek diyip bir de gaz veriyor. Sezonun en kötünü maçını oynamışız, oyuncular sahada yürümüşmüş vs... Yahu şu takımın 6 maçtır kazanamıyor kime neyin tesellisini vermeye çalışıyorsunuz. Başakşehir'in ilk yarısı ve FB maçının ikinci yarısı hariç doğru dürüst top bile oynamadık haftalardır...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence Bursa maci öyle ölümüne dahi oynamadi biz hic birsey oynayamadik. Hocamiz bizi resmen kilitledi. Hem kilitledi hemde maci verdi hani yaptigin sey sacma olsa ama netice getirse neyse diyebiliriz ama hem icine ediyorsun hemde kaybediyorsun, 85 dk oyuncu degistirmiyorsun, neden?

Bu Hocanin derdi ne abi, zaman zaman iyi isler yaptirdi ama is yine basa sardi...

Bu takima 10 klas takviye yapsan birsey degisirmi hoca degismedikten sonra, soru bu, rize düsmüs bursa kalmis beni ilgilendirmez, son maca birakipta medet ummak hangi kitapta yazar.
    Konu 6Şafak Aydın1 tarafından (03.06.2017 Saat 20:26 ) değiştirilmiştir.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Üzeyir Gönül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Kimin ne dediği umurumda değil. Hak eden ligde kalmıştır. Bursa'yı tebrik ediyorum. Rize'ye de geçmiş olsun diyorum. Herkes ektiğini biçermiş.
    Bizim taraftarımızdan bazıları zaten taraftar değil. Onların bazıları insan da değil. Bir örnekle açıklayacağım.
    25 yıl sonra lise arkadaşımı buldum. Kendisi aslen Trabzonlu ama Düzce'de yaşıyorlardı. Kendisini bulunca Trabzonsporu takip edip etmediğini sordum. Ben artık Galatasaraylıyım, dedi. Nasıl olur, diye sordum şöyle anlattı: Bir gün Trabzon'da maça gitmişler. Tribünde bazılar Düzce'den maça mı gidilirmiş, oradan beri Trabzonspor tutulmazmış gibisinden abuk subuk laflar etmişler. O da kızmış. O günden beri Galatasaraylı. Anlayın bizdeki bazılarının taraftar profilini.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Üzeyir Gönül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimin ne dediği umurumda değil. Hak eden ligde kalmıştır. Bursa'yı tebrik ediyorum. Rize'ye de geçmiş olsun diyorum. Herkes ektiğini biçermiş.
    Bizim taraftarımızdan bazıları zaten taraftar değil. Onların bazıları insan da değil. Bir örnekle açıklayacağım.
    25 yıl sonra lise arkadaşımı buldum. Kendisi aslen Trabzonlu ama Düzce'de yaşıyorlardı. Kendisini bulunca Trabzonsporu takip edip etmediğini sordum. Ben artık Galatasaraylıyım, dedi. Nasıl olur, diye sordum şöyle anlattı: Bir gün Trabzon'da maça gitmişler. Tribünde bazılar Düzce'den maça mı gidilirmiş, oradan beri Trabzonspor tutulmazmış gibisinden abuk subuk laflar etmişler. O da kızmış. O günden beri Galatasaraylı. Anlayın bizdeki bazılarının taraftar profilini.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Arkadaşın sanki bahane arıyormuş yalnız
    ( ゚д゚)

Nereden
    Trabzon

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aziz maçtan önce hedef gösterdi maaşlı elemanları da sosyal medyayı örgütledi olay bundan ibaret.Azizi içeriye atmayanlar utansın böyle bir karaktersizin istediğini söylemesine izin verirsen işte en küçük bir olayda düşmanlık tohumları ekmeye çalışırlar seni şikeci ilan etmeye çalışırlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aziz yıldırım: "bu bir darbedir. Meydanları boş bırakmayalım"
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)