Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 185 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Servet mi?

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Standart Servet mi?

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın Sivasspor'un milli futbolcusu Servet Çetin'i transfer etmek için devrede olduğu belirtildi.

Sivasspor ile Trabzonspor arasında 19 Kasım 2006 tarihinde Sivas'ta oynanan maç için bu kente giden Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz'dan defans oyuncusu Servet Çetin'i istediği ortaya çıktı.

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, yaptığı açıklamada, Servet Çetin'in Trabzonspor'a transferi ile ilgili önümüzdeki günlerde bir gelişme yaşanabileceğini söyledi. Sivasspor ile Trabzonspor arasında yaklaşık bir ay önce oynanan maçta Sivas'a gelen Nuri Albayrak'ın başkanları Mecnun Odyakmaz'dan Servet Çetin'i o dönem istediğini bildiğini ifade eden Ünsal, "Ancak Trabzonspor ligin ilk yarısının bitmesi ile birlikte bize resmi bir teklifte bulunmadı. Bordo-mavili kulübün Servet Çetin için bize bir teklifle gelme hazırlığı içinde olduğunu tahmin ediyoruz. Başkanımız bugün İstanbul'a gitti. Bugünden itibaren bu konu ile ilgili bir görüşme, gelişme olabilir" dedi.

Öte yandan Trabzonspor'un, transferleri takas yolu ile yapma düşüncesi çerçevesince disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakılan Fatih Akyel'i takas yolu ile Servet Çetin'in transferinde kullanabileceği öğrenildi.

al ötekini vur berikine. bunada alıp kaptanlık verirsiniz artık. bize buyuk kluplerde oynamamış adam lazım. inannçla hırsla oynayacak. istanbul yamalarının ne işi var trabzonda. şimdiye kadar bu yamalardan bişe çıktımı.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

yavaş ama iyi bir defans oyuncusudur diğer yamalardan(!) farklı olarak sadece fb"nin yanlış transfer politikası sonucu kulübünde ayrılmıştırbuna rağmen çaılşmış ve tekrar milli takıma seçilmiştir bu şekilde istanbul takımlarından gönderilen futbolcuların basarı durumlarını ve sosyal hayatlarını inceleyiniz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yok artık daha neler !!

Naim
    Ziyaretçi

Allahım Ne olursun bir takımda tutup Sheva yı Transfer etmesin

Nereden
    İstanbul

Ben bu adamın bırakın Trabzonspor forması giymesine, M. Ali Yılmaz tesislerine bile girmesine tahammül edemem. Hangi akla hizmet transfer edilmek istenir anlamış değilim. İnşallah bir pürüz çıkarda gerçekleşmez bu transfer.

Eğer transfer edilirse diğer takım taraftarlarıda bizim maçları, sırf servetin düştüğü aciz durumlara gülmek için izler valla..
    Konu Mesut AKYILDIZ tarafından (22.12.2006 Saat 15:56 ) değiştirilmiştir.

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Servet miiiiiiiii
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Naim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allahım Ne olursun bir takımda tutup Sheva yı Transfer etmesin

abi neden sevmiyosun bu adamı ya şaka bi yana lazım değil ALLAH yolunu açık etsin

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Alıntı Viya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Servet miiiiiiiii
    ne o viya servet degil selpak geliyor selpak

servet:selpak tercume yaptim arakadaslar.
    ver birini al birini devam .eski tas eski hamam.

Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli

çağdaş dan faydalanmayı bilmeliyiz..
    ama ben servete rakip olarak yıldız takımda oynamış biri olarak, servetin hırsına ve çalışma arzusuna hayranım.. o kartalspordayken idmandan sonra en az 1 saat daha çalışırdı sırf kendini geliştirebilmek adına... faydalı olacaktır.. bekleyip göreceğiz..

volkanferhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aman bi o eksikti ..
    eksik kalması daha yararlı bizim için..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şu istanbul takımlarının artıklarını toplamayı ne zaman bırakacaz???
    milyonlarin askisin

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

arkadaşlar ben servetin sivassporda bir çok maçını izledim ve şunu söyleyeyim gerçekten harika maçlar çıkardı sivasta, bence şu an Türkiye liginin en iyi defans oyuncusu diyerek çok iddalaı konuşuyorum, satepanovla çok iyi ikili olurlar ve savunmamız bayağı bi düzelir diye düşünüyorum.. ben servete çok güveniyorum karşısında sheva olmadığı sürece..
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Nereden
    İstanbul

trabzonsporda oynamaması için bi neden yok , ondan daha kötülerinin takımda mevcut olduğunu unutmayalım onu kötülemek için milan maçının hatırlatılması yanlıştır shevchenkoyla açık alanda teke tek kaldığında onu durdurabilecek çok az oyuncu vardır
    fbde oynamış olması dezavantajı bu yüzden emre olsa daha iyi olur yada yasin
    bide önemli özelliği var takla atması
    Konu champions tarafından (22.12.2006 Saat 16:30 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı mutrup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çağdaş dan faydalanmayı bilmeliyiz..
    ama ben servete rakip olarak yıldız takımda oynamış biri olarak, servetin hırsına ve çalışma arzusuna hayranım.. o kartalspordayken idmandan sonra en az 1 saat daha çalışırdı sırf kendini geliştirebilmek adına... faydalı olacaktır.. bekleyip göreceğiz..

evet iyi bilirim çünkü kartallı sayılırım arkadas haklı

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ahmetansu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın Sivasspor'un milli futbolcusu Servet Çetin'i transfer etmek için devrede olduğu belirtildi.

Sivasspor ile Trabzonspor arasında 19 Kasım 2006 tarihinde Sivas'ta oynanan maç için bu kente giden Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz'dan defans oyuncusu Servet Çetin'i istediği ortaya çıktı.

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, yaptığı açıklamada, Servet Çetin'in Trabzonspor'a transferi ile ilgili önümüzdeki günlerde bir gelişme yaşanabileceğini söyledi. Sivasspor ile Trabzonspor arasında yaklaşık bir ay önce oynanan maçta Sivas'a gelen Nuri Albayrak'ın başkanları Mecnun Odyakmaz'dan Servet Çetin'i o dönem istediğini bildiğini ifade eden Ünsal, "Ancak Trabzonspor ligin ilk yarısının bitmesi ile birlikte bize resmi bir teklifte bulunmadı. Bordo-mavili kulübün Servet Çetin için bize bir teklifle gelme hazırlığı içinde olduğunu tahmin ediyoruz. Başkanımız bugün İstanbul'a gitti. Bugünden itibaren bu konu ile ilgili bir görüşme, gelişme olabilir" dedi.

Öte yandan Trabzonspor'un, transferleri takas yolu ile yapma düşüncesi çerçevesince disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakılan Fatih Akyel'i takas yolu ile Servet Çetin'in transferinde kullanabileceği öğrenildi.

al ötekini vur berikine. bunada alıp kaptanlık verirsiniz artık. bize buyuk kluplerde oynamamış adam lazım. inannçla hırsla oynayacak. istanbul yamalarının ne işi var trabzonda. şimdiye kadar bu yamalardan bişe çıktımı.

Kaynak nerde???
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaynak nerde???
    ligtv.com.tr de yazıyor...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence ii biadam deil fener deyken çıkardıı maçları hatırlıyoruz ukrayna yenildimiz maçta ortada
    bu adam başarısız

Alıntı mehmetf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ligtv.com.tr de yazıyor...
    Böle bi haber yok.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böle bi haber yok.
    http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=8907

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

kaynağın doğru olup olmadığı tartışılır ama şu bi gerçek ki trabzon yerli bi defans oyuncusu kesin alacak. bu erdinç olsun servet olsun kesinlikle karşıyım. hele hele erdinç bu takıma bidaha dönerse bizzat kendim idmanı basarım.
    türkiyede defans oyuncusu fazla yok belki ama kesinlikle istanbul takımlarının yamalarını istemiyorum. buna tolgada dahil. bize yeni heyecanlar lazım. oynarken paradan cok geleceğini düşünüp oyuna asılan adam istiyorum.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o sivas yöneticilerinin piyasası artasın diye yaptığı bir oyundur.bizim faroz servet dolu lazım olsa oradan alırdık. farozlular kusura bakmasın........
    İstanbul basını ne bizi sevdi ne de TRABZONUMUZU.....

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hmm simdi kuskulandim, böle birsey umarim olmaz tsk.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

servetin alınmasına bende kesinlikle karşıyım yeterya nedir bu bi akıllı iş yapmayacaklarmı
    ben serveti çok ağır buluyorum vede takıma faydasının olmayacağını düşünüyorum bu yüzden transferine karşıyım
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

BMN'nin iki yüzü, Bilen Bilmeyen, İzleyip de konuşan İzlemeyip de atıp tutan, Önyargısı olmayan Önyargısı olan...(ilk grup mutrup ve jakabioen ) daha uzatmak mümkün. Servet (muhtemel ) transferini biraz değerlendirelim. Milli takımın ilk 11inin şu anda ( son 3 maç itibariyle ) değişmez ismi, febeden Sivasa cüzzi sayılabilecek bir rakkama gittikten sonra ortaya koyduğu futbol şahane.Sivasın biraz üst sıralarda olma müsebbibi kendisi.Fener öncesi de Denizlide harikalar yaratıyordu.İstanbul hayatı kendisini çarptı sonrada Andrei Shevchenko...Ben yaklaşık 20 yıldır futbol takip ediyorum İstanbul değirmeninden çıkı Anadoluya gidip de tekrar milli takıma giden futbolcu görmedim.....Servet hariç.Sivasın biz hariç gayse ve bejeke maçlarını da izlemiş biri olarak Servet Çetin transferine yeşil ışık yakıyorum. Ancaaak Sivas kulübünün açıkladığı 2 milyon Euro fiyatına itirazım var.Onun dışında OKdir.

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BMN'nin iki yüzü, Bilen Bilmeyen, İzleyip de konuşan İzlemeyip de atıp tutan, Önyargısı olmayan Önyargısı olan...(ilk grup mutrup ve jakabioen ) daha uzatmak mümkün. Servet (muhtemel ) transferini biraz değerlendirelim. Milli takımın ilk 11inin şu anda ( son 3 maç itibariyle ) değişmez ismi, febeden Sivasa cüzzi sayılabilecek bir rakkama gittikten sonra ortaya koyduğu futbol şahane.Sivasın biraz üst sıralarda olma müsebbibi kendisi.Fener öncesi de Denizlide harikalar yaratıyordu.İstanbul hayatı kendisini çarptı sonrada Andrei Shevchenko...Ben yaklaşık 20 yıldır futbol takip ediyorum İstanbul değirmeninden çıkı Anadoluya gidip de tekrar milli takıma giden futbolcu görmedim.....Servet hariç.Sivasın biz hariç gayse ve bejeke maçlarını da izlemiş biri olarak Servet Çetin transferine yeşil ışık yakıyorum. Ancaaak Sivas kulübünün açıkladığı 2 milyon Euro fiyatına itirazım var.Onun dışında OKdir.
    Selçuğum okey diyorsa vardır bir bildiği... Alıyoruz o zaman..
    HEPİMİZ TRABZONLUYUZ...!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)