Sayfa 33 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 31 32 33
Toplam 814 adet sonuctan sayfa basi 801 ile 814 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 32.Hafta l Trabzonspor 0-0 M.Baþakþehir | Maç Sonucu

Samet GÜVEN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý shagrath61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herkesin futbol görüþü farklý olabiliyor da, takýmý sattý denmesi biraz aðýr kaçýyor. Bir de o arkadaþ kimseyle kýyaslama yapmýyor, ndoye örneðini ben verdim.
    Hayýr kýyaslýyor. Çok kez kýyasladý. Ýsmail ile ben bu konuda çok atýþtýk, o sebeple biliyorum onun demek istediðini.
    Oscar CARDOZO
    Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gerçek deðeri gittikten sonra anlaþýlacak olan bir sanatçý. Ortaçað döneminde ''farklý'' olduðu için idam edilen insanlar gibi.

shagrath61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Samet GÜVEN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hayýr kýyaslýyor. Çok kez kýyasladý. Ýsmail ile ben bu konuda çok atýþtýk, o sebeple biliyorum onun demek istediðini.
    Cardozo ile ilgili , takýmý sattý top oynamadý falan demesi son derece üzücü bir durumken. Arkadaþýn bu konuda ýsrarcý olmasý þaþýlacak bir durum ortaya çýkarýyor.
    Umarým yanlýþýndan döner ne diyeyim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Erman Toroðlu da maçýn ilk yarýsý bittiðinde aynen bunlarý söyledi.
    Vallahi dinlemedim O'nu..Ben gönlümden geçeni söyledim....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Ertan OKUMUÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    56

Alýntý katre-i.matem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oyuna giren irfan can kahveci ve mahmut tekdemiri gectim oyuna girmeyen bir samuel holmen imiz bile yoktu dun kulubede. Bunu kabul etmek zor gelebilir ama gercekler boyle.

Bizde isteriz daha iyisini ama yusufun aytacin sonradan oyuna girip takimi oldugundan daha geriye goturdugu bir cok mac mevcutken buradan hocaya vurmak abes kaciyor bence.

Abdulkadir ise bir risktir takim icin degil oyuncu icin bir risktir. Hoca o riski almadiysa saygi duymak gerekir. Ligin ilk macinda geriye dustugumuzde Abdulkadiri oyuna alan da ayni Ersun Yanal di.
    O herkesin sevmediði Emre Belezoðlu ilk yada ikinci maçýný bizimle oynarken(96-97 sezonu sanýrým) reþit bile deðildi ve "Ünal Amca ayaðýma bastý" demiþti maç sonrasýnda yani büyük futbolcu,büyük hoca olmak kolay olmuyor iþte..
    Trabzonsporlu olmak bir yaþam biçimidir..

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Sahada mücadele etmedi, maçý sattý" denilen Cardozo'nun bi' golünü hatýrlýyorum, orta sahanýn ortasýndan topu sað kanattaki oyuncuya verip, ceza alanýna kadar depar atýp golü yapmýþtý. Maçý hatýrlayamadým þimdi. Ama sattý, mücadele etmedi falan, bunlar komik oluyor.

Normalde Cardozo'nun golcülüðünü, bu takýma katkýsýný ve kalitesini tartýþmam zaten de sattý demek iþi tartýþýlacak boyuta getiriyor.
    Alýntý Samet GÜVEN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alýntý shagrath61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cardozo ile ilgili , takýmý sattý top oynamadý falan demesi son derece üzücü bir durumken. Arkadaþýn bu konuda ýsrarcý olmasý þaþýlacak bir durum ortaya çýkarýyor.
    Umarým yanlýþýndan döner ne diyeyim.
    Beyler gol atmaktan daha önemli þeyler var futbolda. Takým oyunu oynanýyorsa eli belinde kimse gezemez, 2 metre boyu olmasýna raðmen Necip Uysal'dan kafa topu alamamazlýk yapamaz. He size göre sahada dolaþýr, top gelince de golünü atar, hoþunuza gider orasýný bilemem. Cardozo'nun attýðýndan çok yedirdiði var. Geçmiþte efsane golcüydü eyvallah ama bizdeki hali ve þu an ki hali futbol oynamaya müsait deðil/deðildi. Sýrf adý Cardozo diye gerçeði görmekten kaçýnýyorsunuz. Ndoye tam aradýðýmýz adam deðil eyvallah ama pili bitik Cardozo'dan takým oyununa çok daha yararlý. Santraforun iþi sadece gol atmak diyorsanýz da diyecek bir þeyim yok.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Tolga Okumuþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Ben E.Mas'a hayretler içinde bakýyorum.

Ýnanýlmaz bir düþüþ var.

Alternatifsizlik mi yoksa baþka bir þey mi çözüm bulmak lazým.
    Trabzonspor kendini ,70-80'lerin kafasýný yaþayan,futbolculuðundan sonra bir adým kendisini geliþtirmemiþ,dünya futbolundan bihaber,çaðýn sisteminden uzak,hayrýna öz evlatçý,tek özelliði eski Trabzonsporlu olmasý olan futbol yobazlarýndan kurtarmadýkça baþarýlý olmasý mümkün deðildir.

shagrath61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Ýsmail SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Beyler gol atmaktan daha önemli þeyler var futbolda. Takým oyunu oynanýyorsa eli belinde kimse gezemez, 2 metre boyu olmasýna raðmen Necip Uysal'dan kafa topu alamamazlýk yapamaz. He size göre sahada dolaþýr, top gelince de golünü atar, hoþunuza gider orasýný bilemem. Cardozo'nun attýðýndan çok yedirdiði var. Geçmiþte efsane golcüydü eyvallah ama bizdeki hali ve þu an ki hali futbol oynamaya müsait deðil/deðildi. Sýrf adý Cardozo diye gerçeði görmekten kaçýnýyorsunuz. Ndoye tam aradýðýmýz adam deðil eyvallah ama pili bitik Cardozo'dan takým oyununa çok daha yararlý. Santraforun iþi sadece gol atmak diyorsanýz da diyecek bir þeyim yok.
    Adam benfica da nasýl oynuyorsa bizde de öyle oynadý. Eski hali efsaneydi derken neye göre efsane olduðunu da söylersen bizde bilelim. Benfica da alýp 4 5 kiþiyi çalýmlayýp gol atmýyordu. Gaitan getiriyordu topu ceza sahasýna o da tamamlayýp skor üretiyordu.
    Ayrýca oynadýðý maçlarda öyle dediðin gibi eli belinde gezdiði bir ya da iki maç olmuþtur. Zaten Cardozo' nun bel aðrýlarýný duymayan bir saðýr sultan kaldý sanýrým.

Bu arada defansa gelip, çoðu corner topunu çýkaran adam bize ne zaman gol yedirmiþ gerçek anlamda bilmek istiyorum. Bana maç maç söylerseniz bende özellikle açýp görmediðim yerleri izlemek istiyorum.
    Ben hiç bir zaman isimci bir adam olmadým. Ýsimlere takýlý bir adam olsam, Burak gelsin diye kendimi yýrtarým burada. Ya da colman gelsin orta sahayý toparlasýn derim.
    Ayrýca Cardozo kötü deyip, Ndoye ' u beðenmen ayrý bir ironi. Bursa maçýnda yedirdiði golü hala unutmadým. 3 sezonda toplam 6 gol üretmesi ve bu adam forvetimizdeyken AVRUPANIN EN AZ GOL ATAN 67 takýmýndan 63. sýrada olmamýz da cabasý. Senin mantalitene göre, takýmý oynatsýn ilerde top tutsun gol atmasa da olur.
    Unutmayalým, futbolda maçlar oynayarak deðil gol atarak kazanýlýyor. Oynarak kazanýlsa, bugün ki puanýmýzdan en az 9 puan daha fazla toplamamýz gerekirdi. Gol atamadýðýn için þuan lig de 6. sýradasýn.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Alýntý Tolga Okumuþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben E.Mas'a hayretler içinde bakýyorum.

Ýnanýlmaz bir düþüþ var.

Alternatifsizlik mi yoksa baþka bir þey mi çözüm bulmak lazým.
    Mas ile Pereira arasýnda gözden kaçan bir ufak detay var.
    Mas'ýn önünde ya Castillo ya da Yazýcý oynadý. Castillo defansa saðlýklý destek veren bir adam deðil, Yazýcý'da alýþkanlýk gereði içeri kaçýyor.
    Bu maç özelinde ise arkasýnda sol stoper olan Durica'da yoktu. Buna birde karþýsýnda oynayan Visca olduðu düþünüldüðünde aksamalar normal. Formsuzlukta olabilir.
    Pereira'nýn önünde ise Olcay var...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

yalnýz özetleri izledim ve dikkatimi þu çekti

olcay topu getirip yazýcýyla verkaç yapmaya çalýþýyor ...yazýcý dönüp vuruyor...

bero topu getirip yazýcýya veriyor bero ceza sahasý içinde bomboþ ...yazýcý dönüp vuruyor...

olcay soldan getirip dýþarý ortaladý doðru yerde olan yazýcý topu aldý ...daha uygun konumdaki perera topu bekliyor...yazýcý yine topu kaleye vuruyor...

belki seyircinin de heyecaný ve biranönce gol atma isteði ona böyle tercihler yaptýrdý...

özetlerde tercihler yanlýþ ama maçýn içinde akýþada bakmak lazým...
    yorum yapanlar hiç deðinmemiþ...

yalnýz þu net olcayýn ilk parladýðý maçlar olcay-yazýcý paslaþmalarýndan kaynaklanýyordu
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Samet GÜVEN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yalnýz özetleri izledim ve dikkatimi þu çekti

olcay topu getirip yazýcýyla verkaç yapmaya çalýþýyor ...yazýcý dönüp vuruyor...

bero topu getirip yazýcýya veriyor bero ceza sahasý içinde bomboþ ...yazýcý dönüp vuruyor...

olcay soldan getirip dýþarý ortaladý doðru yerde olan yazýcý topu aldý ...daha uygun konumdaki perera topu bekliyor...yazýcý yine topu kaleye vuruyor...

belki seyircinin de heyecaný ve biranönce gol atma isteði ona böyle tercihler yaptýrdý...

özetlerde tercihler yanlýþ ama maçýn içinde akýþada bakmak lazým...
    yorum yapanlar hiç deðinmemiþ...

yalnýz þu net olcayýn ilk parladýðý maçlar olcay-yazýcý paslaþmalarýndan kaynaklanýyordu
    Maç esnasýnda benim de dikkatimi çekti ama ben burada çoðunlukla Yazýcýnýn yanýnda duruyorum.

Beroya atmadýðý topun savunulacak pek bir yaný yok. Ama olcay verkaçýndaki hamlesi çok güzeldi. Rakibi aldatýp tertemiz þut pozisyonu yakaladý.

Pereiraya vermediðinde de haklýydý bence, çünkü tam yayýn üzeri oradan topu sað kenara açmaktansa vurmak daha doðru bence.
    Oscar CARDOZO
    Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gerçek deðeri gittikten sonra anlaþýlacak olan bir sanatçý. Ortaçað döneminde ''farklý'' olduðu için idam edilen insanlar gibi.

Tayfun Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Yazýcý vursun hocam vursun ki kendine güveni artsýn. Merak etmeyin daha genç zamanla aldýðý pasý geri vermesini de öðrenecek büyük topçu olacak.

Gazetelerde bazen balon haberler görürsünüz o takým takip ediyor falan filan diye ama Y.Yazýcý nýn þuan da gerçek futbol seyircisi içinde Avrupa da bir izleyici kitlesi oluþmaya baþladý bile.

7can61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Yazýcýyý gün geçtikçe daha çok Colmana benzetiyorum. Bir bandana mý hediye etsek ne?

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Tayfun Aydýn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yazýcý vursun hocam vursun ki kendine güveni artsýn. Merak etmeyin daha genç zamanla aldýðý pasý geri vermesini de öðrenecek büyük topçu olacak.

Gazetelerde bazen balon haberler görürsünüz o takým takip ediyor falan filan diye ama Y.Yazýcý nýn þuan da gerçek futbol seyircisi içinde Avrupa da bir izleyici kitlesi oluþmaya baþladý bile.
    iki kere vurdu, üçüncüsünde þuta uygun durumda olmasýna raðmen pas verdi ama vurmasý gerekiyordu pozisyon kayboldu. oyun içinde muhasebe yapmýþ belli ki çok þut attým diye. sonra yine , ikinci yarý direkten dönen topta sað tarafta pereira top istedi ama soluna çekti vurdu bence iyi de yaptý. daha iyi þut atabilir tabi.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

PRÝME BAK PRÝME Duyduk ki, Trabzonspor’un kendi evinde oynadýðý Baþakþehir maçý için galibiyet pirimi 50 bin liraymýþ. Sahi mi dedik… Araþtýrdýk ki doðru. Hayda…. Bu maça bu pirim. Helal olsun yönetime. Demek ki, Avrupa kupalarýna gitmek için yönetim kesenin aðzýný açmýþ. Bir de, hem yönetim hem de teknik kadro Avrupa kupalarýna gitmek istemiyor diye yalan yanlýþ þeyler çýkardýlar. Bu arada, kulüp çalýþanlarýna ramazan ayý için maaþ hesaplarýna 250'er lira para da yatýrýlmýþ…

OKU ve YORUMLA >>>http://www.61saat.com/politik-gugum/...7-h428428.html

61SAAT.COM
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)