Sayfa 32 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 30 31 32 33 SonuncuSonuncu
Toplam 814 adet sonuctan sayfa basi 776 ile 800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 32.Hafta l Trabzonspor 0-0 M.Baþakþehir | Maç Sonucu

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ndoyenin 10 maclik periyottaki performansindan mest olupta seneye de kadroda olmali diyen arkadaslara bi sorum var. Sizce de hala kalmali mi?
    Para kazanacaksak gidebilir ama serbest býrakacaksak/tazminat vereceksek bence kalmalý. Zaten hoca da kalmasýný isteyecek büyük ihtimalle.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

shagrath61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Ýsmail SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sahada sürünerek yeterince sattý. Suç onda deðil ama bitik adamlarý takýma dolduranlarda.
    Cardozo dediðin adam bel aðrýsýyla maça çýkmýþ adam. Bize gelmeden önce, benficada da sahayý yýrtmýyordu zaten. Adama pozisyon hazýrlýyorlardý atýyordu.

Adamýn futbol tarzý bu. Adamýn futbol tarzýnýn bu olduðunu bildiðin halde sattý diye aðýr ithamlarda bulunman sana yakýþmadý.

Zira çoðu futbolcunun tepki göstereceði 90+ deðiþikliklerin de bile sesini çýkarmadan profesyonelce iþini yapan biriydi.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ersun'u gram sevmem ama Þenol Güneþ'i yiyen camia Ersun'u da yer. Sonra sezon sonu þampiyonluk kutlamalarýný görüp sinir olur. Dönüp kendi hocasýný kovdurur. Son 34 senede 1 þampiyonluðun var ki onu bile aðýz tadýyla yaþayamamýþsýn. Ersun Yanal bir þeyler deniyor tuttu tutmadý bakarýz. Seneye baktýk performansý çok kötü sezon sonu yollar ayrýlýr. Þu ligde þampiyonluk yaþatacak kaç yerli hoca var? Olanlarýn da kaçý gelir kaçý camia tarafýndan kabul edilir?
    Bunlarý düþünen yok, yalama oldu takým artýk 4 ayda bir hoca deðiþecek takým komple deðiþecek, sistem bu. Futboldan gram anlayan adam bu takýmýn seneye çok can yakacaðýný görür zaten. Hiç transfer yapmayalým bu takýmla seneye ilk 3'teyiz. 2-3 tane nokta atýþý yapabilirsek o zaman þampiyonluða oynayan takým oluruz.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý katre-i.matem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yedek kulübesinde akbaþ, yavru, aytaç, yusuf erdoðan ve abdulkadir olan takým taraftarý teknik direktörünün oyuna müdahale edemediðini konuþuyor. Boþ adam muhabbetleri.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý shagrath61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cardozo dediðin adam bel aðrýsýyla maça çýkmýþ adam. Bize gelmeden önce, benficada da sahayý yýrtmýyordu zaten. Adama pozisyon hazýrlýyorlardý atýyordu.

Adamýn futbol tarzý bu. Adamýn futbol tarzýnýn bu olduðunu bildiðin halde sattý diye aðýr ithamlarda bulunman sana yakýþmadý.

Zira çoðu futbolcunun tepki göstereceði 90+ deðiþikliklerin de bile sesini çýkarmadan profesyonelce iþini yapan biriydi.
    Kusura bakma da 90 + da bile sahada olmamasý gereken bir adamdý kendisi. Fiziksel olarak dip yapmýþ adamý alýrsan o da böyle yapar.

Nereden
    Ýstanbul

Kusura bakma da 90 + da bile sahada olmamasý gereken bir adamdý kendisi. Fiziksel olarak dip yapmýþ adamý alýrsan o da böyle yapar.
    50 maç 25 gol abi o haliyle. Damdoy 25 golü bir arada ancak özetlerde görür bizde.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ben þahsým adýna, her maçtan sonra'' takým olma yolunda'' diye baþlayan cümleler ile konuþan bir hocadan ziyade, biz þunu yapamadýk ya da bunu denedik bu olmadý diyen birini istiyorum.

Bir insan her maçtan sonra ayný açýklamayý yapar mý hocam ? Çýkýp bir günde , ben bu taktiði denedim ama þunun için yaptým de. Ya da 2. yarýnýn baþlarýn da çýkýp, ben avrupa kupalarýna gitmeyi çok önemsemiyorum de. Biz , taraftar olarak ona göre maçlarý izleyelim. Kendi kendimize, þu maçý alýrsak þöyle olur bunu alýrsak böyle olur diye her þeyden habersiz kafamýzda kurmayalým. Seni de yok yere suçlamayalým. Adam böyle yapýyor da, bunu daha önce söylemiþti deyip geçelim. Vallahi ben artýk yoruldum ya.

Bana Halilhodzic samimiyetin de açýklamalar yapan biri lazým. En azýndan takýmýn durumu ne, ne düþünülüyor, hangi sýraya oynayacaðýz biliriz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Tamam da bu senin ona sattý etti demen için geçerli bir neden deðil. Kaldý ki, burak' tan sonra 50 maçta 25 gollük performans veren baþka bir futbolcun var mý ? Adam sakat haliyle 50 maçta 25 gol atmýþ hala beðenmeyip bir de iftira atýyoruz. Bir de 3 sezonda toplamda 6 gol anca atan Ndoye ile ayný maaþa oynadý. Yazýk günah
    Konu shagrath61 tarafýndan (22.05.2017 Saat 09:54 ) deðiþtirilmiþtir.

tanjugunduz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

dostlar hep söylüyoruz da hatta teknik.direktor hatta baþkandan divanda söyledi yeni takviyeler olacak ya adam gibi takviye olmazsa o zaman ne olacak hoca maaþýný alýp yine bizleri mý acýtacak yada baþkan vizyon merak etmeyin mý diyecek . ak kara transferde belli olacak

O ruh geri gelecek
    bu sene SAMPÝYONUZ.

katre-i.matem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý nbay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu verilebilecek en kestirme cevap ,baþakþehirin yedekleri senden çok daha mý iyi ya da kadrosu ? dünki maçta ndoye ya da beronun yerinde abdulkadir olsa herhalde bu ikisinden daha kötü oynamazdý. sen önce mantýklý bir hamle yap sonra yine zeki ya da aytacý orta sahayý kuvvetlendirmek için oyuna sürersin . taraftara sitem yapmak için önce sen doðrularý uygulayacaksýn . hoca bu sezon oyuna müdahale bakýmýndan sýnýfta kalmýþtýr diye düþünüyorum .
    senin elinde castillo gibi yaratýcý bir oyuncun var , haftalardýr adamý oynatmadýn bir inat uðruna puanlarý daðýttýn saða sola .
    Oyuna giren irfan can kahveci ve mahmut tekdemiri gectim oyuna girmeyen bir samuel holmen imiz bile yoktu dun kulubede. Bunu kabul etmek zor gelebilir ama gercekler boyle.

Bizde isteriz daha iyisini ama yusufun aytacin sonradan oyuna girip takimi oldugundan daha geriye goturdugu bir cok mac mevcutken buradan hocaya vurmak abes kaciyor bence.

Abdulkadir ise bir risktir takim icin degil oyuncu icin bir risktir. Hoca o riski almadiysa saygi duymak gerekir. Ligin ilk macinda geriye dustugumuzde Abdulkadiri oyuna alan da ayni Ersun Yanal di.
    Konu katre-i.matem tarafýndan (22.05.2017 Saat 12:57 ) deðiþtirilmiþtir.
    ...6 Aralýk 2015...

Takvim yapraklarýnda "Trabzonspor'un Hacýosmanoðlu Ýþgalinden Kurtuluþ Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    50 maç 25 gol abi o haliyle. Damdoy 25 golü bir arada ancak özetlerde görür bizde.
    Santrafor olarak ikisi elimde olsun 100 maça çýkalým 100'ünde de Damdoy'u oynatýrým. Çoðu hoca da böyle yapar BENCE. Damdoy da çok yeterli deðil ama þu an o oynar. Seneye Burak Yýlmaz tarzý biri lazým bize. Hem top tutacak hem servis yapacak hem duvar olacak hem de buldumu yapýþtýracak. Bu dediðim adam da biraz tuzlu oluyor tabi.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý shagrath61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamam da bu senin ona sattý etti demen için geçerli bir neden deðil. Kaldý ki, burak' tan sonra 50 maçta 25 gollük performans veren baþka bir futbolcun var mý ? Adam sakat haliyle 50 maçta 25 gol atmýþ hala beðenmeyip bir de iftira atýyoruz. Bir de 3 sezonda toplamda 6 gol anca atan Ndoye ile ayný maaþa oynadý. Yazýk günah
    Sahada mücadele etmeyen adam takýmý satmýþ demektir bana göre.

Nereden
    Kuzey Amerika

bjk'yi sampiyon yaptýk sanýrým.

acýkcasý 3 büyüklerin 3'ünüde kendi sahamýzda yenmemiz en kötü 1 almamýz gerekiyor. aksi halde büyük takým olamayacaz

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Sahada mücadele etmeyen adam takýmý satmýþ demektir bana göre.
    Senin anlamadýðýn kýsým, bu adamýn ömrü hayatý boyunca böyle futbol oynadýðý ve sen bunu bilerek aldýn. Kronik bel sakatlýðýný hiç söylemiyorum bile. Baþkasý olsa maça çýkmaz yatardý, en azýndan bu adam çýkýp elinden geleni yaptý. Günah almak çok sýkýntý bir olay. Baþka bir þey demeyeceðim.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

ERsun yanal risk almayý sevmiyorr Birde takým yorgun iken rodalegaý koyuyor adam ne yapabilir koy abdulkadir topla dripling yapýp gitsin ama nerdeee ersunda o cesaretttt

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

8tasli 3 4 kisi kartal isareti yapip tribinde fotograf cektirmeye calisinca arbede yasanmis..senol efendi basimiza ne isler actin anlamissindir umarim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor ÞÝKE YAPMAZ.

Trabzonspor KÝMSE ÝÇÝN OYNAMAZ....

Yener

Yenilir

Berabere kalýr ama

SADECE kendisi için oynar.....

ANLADINIZ MI KOT KAFALÝLAR ?
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Samet GÜVEN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Halen, ceza sahasýnda topu ona ulaþtýrdýðýnda 3 te 2 sini gol yapacaðýný bildiðin santrafor ile ceza sahasýna maç boyunca 3 kere girmeyen adamý mý kýyaslýyoruz?

Hem de iþini dosdoðru yapana takýmý sattý diyerek. Pes.
    Oscar CARDOZO
    Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gerçek deðeri gittikten sonra anlaþýlacak olan bir sanatçý. Ortaçað döneminde ''farklý'' olduðu için idam edilen insanlar gibi.

cem1990 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Belli ki arkadaþlar Cardozonun Benfica da orta sahadan top taþýyýp gol attýklarýný falan düþünüyorlar
    Benfica da kanat diye nitelendirdiðimiz bizde yýllarca olmayan bir sistemi vardý.
    Adam bitirici forvet idi top getirilir atardý.Bizde adama top gitmediði halde 25 gol performans sergiledi kim vardý bu performans yapabilecek?
    Diyin ki bu oyuncu þekli þahsi mentaliteme uymuyor,pas yapacak geri gelecek komple takým oyunu oynayacak eyvallah
    Lakin Cardozo forvet olmaz diyorsanýz buyrun sizi görelim saha da.

Yýldýray Emanet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Galibiyete hasret kaldýk

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Samet GÜVEN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Halen, ceza sahasýnda topu ona ulaþtýrdýðýnda 3 te 2 sini gol yapacaðýný bildiðin santrafor ile ceza sahasýna maç boyunca 3 kere girmeyen adamý mý kýyaslýyoruz?

Hem de iþini dosdoðru yapana takýmý sattý diyerek. Pes.
    Herkesin futbol görüþü farklý olabiliyor da, takýmý sattý denmesi biraz aðýr kaçýyor. Bir de o arkadaþ kimseyle kýyaslama yapmýyor, ndoye örneðini ben verdim.

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Maçý bu sabah izledim. Açýkçasý son vuruþtan ziyade yüksek tempo yapamamýþýz. 60 tan sonra da en dip noktalarý görmüþüz. Baþakþehir gol atacak pozisyonlarý da yakalamýþ.

Oyun olarak iyi zamanlarýmýz da var normal tempo da var düþüþ de var. Böyle olunca ya yenilirsin ya da berabere kalýrsýn.

Olcay, N'doye, Bero futbol olarak bize hiçbir þey katmamýþ. Hatta Olcay 80'lerde emreye arkadan sert faul yaparak maçý kurtarmaya bile çalýþmýþ kendi adýna.

Bilmiyorum sizlerin ne kadar dikkatini çekiyor ama ben bu yýl kesinlikle genç ve iyi bir sað bek alýnmasý taraftarýyým. Joao iyi ama Adebayor falan rahat geçti. beþiktaþ maçýnda da Babel'e ezilmiþti resmen. Gönderilmesin ama as takýmda da düþünülmesin bence.

Ayrýca ben takýmýn Avrupa'ya gitmeye istekli olduðunu düþünmüyorum. Bu yönetim ve teknik kadro tasarrufu olabilir. Seneye gücü Avrupa'ya vermek için. Fakat yanlýþ bir düþünce.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Trabzonspor'un hedefsiz kalarak lige çok erken havlu attýðý, son ana kadar þampiyonluk kovalamadýðý sezonlar bana ýzdýrap veriyor.

Bu sezon son olsun inþallah.

Gerçi 2.devre Gençlerbirliði maçýna kadar çok iyi oynadýk ve iyi puan topladýk.

50.YILDAN ÝTÝBAREN ÞAHLAN EFSANEM
    YAZ DESTANLARI TEKRAR TEKER TEKER
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

"Sahada mücadele etmedi, maçý sattý" denilen Cardozo'nun bi' golünü hatýrlýyorum, orta sahanýn ortasýndan topu sað kanattaki oyuncuya verip, ceza alanýna kadar depar atýp golü yapmýþtý. Maçý hatýrlayamadým þimdi. Ama sattý, mücadele etmedi falan, bunlar komik oluyor.

Normalde Cardozo'nun golcülüðünü, bu takýma katkýsýný ve kalitesini tartýþmam zaten de sattý demek iþi tartýþýlacak boyuta getiriyor.
    Konu Berke6198 tarafýndan (22.05.2017 Saat 13:16 ) deðiþtirilmiþtir.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor ÞÝKE YAPMAZ.

Trabzonspor KÝMSE ÝÇÝN OYNAMAZ....

Yener

Yenilir

Berabere kalýr ama

SADECE kendisi için oynar.....

ANLADINIZ MI KOT KAFALÝLAR ?
    Erman Toroðlu da maçýn ilk yarýsý bittiðinde aynen bunlarý söyledi.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)