Sayfa 31 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 29 30 31 32 33 SonuncuSonuncu
Toplam 814 adet sonuctan sayfa basi 751 ile 775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 32.Hafta l Trabzonspor 0-0 M.Baþakþehir | Maç Sonucu

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

iyi macti

kazanmaya yakin taraftik

mactan öncede transfer sayfasinda yazdigim gibi en büyük eksigimiz santrafor
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Tuðrul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tandemin medjani durica olmasi gerektigi bugun birkez saha anlasilmistir..ugur ancak yedek olur..onazi yok haftaya yerine medjani oynar ugur duricayi izleriz yine..
    Medjani'nin hatalý paslarý dönüþü kalemizde etkili ataklar gördük.

Medjani kontrol-top saklama-dripling özelliði olmadýðýndan takýmý sabote ediyor.

Hedefleri olan takýma bürünmemiz için Medjani gönderilmeli.

Tayfun Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

65 dakika bu ligin 2. sini sahadan sildik. 4 gün önce maç oynamýþlarda falan da filan da hikaye geçin bunlarý. 65 den sonra düþtük oyundan.

Son 5 senedir kaç tane böyle maç seyrettiniz.

Seneye defansýn göbeðine 2 net transfer. Onazinin saçma sapan top kaybetmeyeni. Olcay ýn kafasý Trabzon da olan versiyonu. Ve adam gibi bir golcü.

Bunlardan daha da önemlisi yedek klübesi. Tunay Torun doðruysa süper hamle. Ndiaye haberleri var gene o da net transfer olur.

Haftaya þikebahçe maçýna iþtahým kabardý bu maçtan sonra.....

Nereden
    Bursa

Alýntý samway Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Seneye þampiyon olacaðýz diye kupaya gitmek istemediler seneye þampiyonluk hayal benden soylemesi azize 6-7 tane super yýldýzla anlaþtý deniliyor bjk daha da guclenýr geyse bu kadar gevsek olmaz yani çok basýtmýs gýbý anlatýlýyor... bu arada 2 haftadýr þike ima ettiðim için ceza yedim bmn den ima ettiðim þike deil buydu benim ama iþte nede olsa bmn !!!
    Stoper, 6-8 numara, 8-10( Orta sahaya çift yönlü oyuncu), Kanat, Santrafor.

11-12 GS takýmý, 15-16 BJK takýmý gibi.

Kadroya 5 tane direkt oynayacak isim alýndýðý takdirde þampiyonluk zor bir hedef deðil.

Diðer rakiplerimiz avrupa'da yýpranarak ligde sendeleyecektir. Lige motive olmalarý da güç olacaktýr.

Dolayýsý ile tek kulvarda oynamak bizim için büyük avantaj. 11-12 GS, 13-14 Ersun FB'si ve 16-17 Chelsea buna örnektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Çare Sadi Tekelioðlu veya Ziya Doðan falan olabilir ))))))
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Nereden
    Bursa

Alýntý Tayfun Aydýn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    65 dakika bu ligin 2. sini sahadan sildik. 4 gün önce maç oynamýþlarda falan da filan da hikaye geçin bunlarý. 65 den sonra düþtük oyundan.

Son 5 senedir kaç tane böyle maç seyrettiniz.

Seneye defansýn göbeðine 2 net transfer. Onazinin saçma sapan top kaybetmeyeni. Olcay ýn kafasý Trabzon da olan versiyonu. Ve adam gibi bir golcü.

Bunlardan daha da önemlisi yedek klübesi. Tunay Torun doðruysa süper hamle. Ndiaye haberleri var gene o da net transfer olur.

Haftaya þikebahçe maçýna iþtahým kabardý bu maçtan sonra.....
    Kanatta Olcay gibi hamle oyuncusu, kýsa boylu oyuncu varken Tunay'a ihtiyacýmýz yok.

Benim görmek istediðim oyuncu tarzý.

C.Ronaldo, Moting, B.Ruiz, Babel gibi zaman zaman forveti çiftleyecek, yüksek toplarda etkili olan bir oyuncu almamýz gerekir.

Set oyununda zorlandýðýmýz zaman içeriye yapýlan ortalarda uzun boyu ile tehdit yaratan isim almalýyýz.

Yönetim ve Ersun Yanal bu þartlarý göze alarak transferi yapmalý.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Tuðrul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kanatta Olcay gibi hamle oyuncusu, kýsa boylu oyuncu varken Tunay'a ihtiyacýmýz yok.

Benim görmek istediðim oyuncu tarzý.

C.Ronaldo, Moting, B.Ruiz, Babel gibi zaman zaman forveti çiftleyecek, yüksek toplarda etkili olan bir oyuncu almamýz gerekir.

Set oyununda zorlandýðýmýz zaman içeriye yapýlan ortalarda uzun boyu ile tehdit yaratan isim almalýyýz.

Yönetim ve Ersun Yanal bu þartlarý göze alarak transferi yapmalý.
    bir tane de o ortalarý yapan çizgi oyuncusu lazým. gole gitmenin, baský oluþturmanýn en kolay yolu. ayrýca kapanan takýmlarý açmak için de önemli. yedek oyuncu olarak da düþünülebilir ama öyle bir oyuncu þart.

Nereden
    Bursa

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bir tane de o ortalarý yapan çizgi oyuncusu lazým. gole gitmenin, baský oluþturmanýn en kolay yolu. ayrýca kapanan takýmlarý açmak için de önemli. yedek oyuncu olarak da düþünülebilir ama öyle bir oyuncu þart.
    Takým halinde çabuk hareket edebilen, oyunun yönünü hýzlý deðiþtiren takým olmalýyýz.

Bütün oyuncular kontrol, dripling, top saklama, pas özelliðine sahip olmalý.

5 tane isim söyledim. Ama Mas için de þüphelerim var. Çok basit oynuyor. Risk alan, üreten bir sol bek lazým.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

bu maçta dk. 70 sonrasý neden aytaçý oyuna almadý hoca!!!!
    Attan inip eþeðe bindik!

sasort - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

maçý izlemedim ama takýmda

o takým olma ruhunu kaybetmiþ görüntüsü var

yusuf sanki ayaðýna geleni vuruyor saðýna soluna bakmaz olmuþ durumu gördüm

beronun saç baþ yolduðu pozisyon özetlerde bir kaç pozisyon

bu sene bitti transfere dönelim bence

olcay yine söylüyorum geldi takýmýn olmayan beyni oldu

bakýn sayý üreten paslarý hep o verdi

erdoðan ne yaptý o kilit paslarý vermek yerine arap atý olmaya çalýþtý

ANCAK OLCAY DA GÖRDÜM KÝ BÝR SEZON AYNI PERFORMANSI VERECEK OYUNCU DEÐÝL BELLÝ BÝR SÜRE SONRA DÝNANÝZMÝNÝ KAYBEDÝYOR

DURÝCA ÝYÝ SAKATLANIYOR

OKAY PERFORMANS DALGALANMASI VE KISMEN SAKATLIK DERDÝ VAR

CASTÝLLO BERO HALA NET KARAKTER ORTAYA KOYAMADILAR

AMA BERO SAKATLANDI HADÝ AMA CASTÝLLONUN TAM OYUNA TUTUNURKEN YEDEK KALMASI BU SÜRECÝ SABOTE ETTÝ. GÖZÜNE GÝRSÝN ERSUN

MEDJANÝ VAR BÝRDE ÝLK GELDÝÐÝ ZAMAN GOL ATARDI. BENDE ÞÖYLE BÝR ÞEY YAZARDIM. BU ADAM GOL ATIYOR ÝYÝ AMA BEN BU ADAMA MEVKÝ BULAMIYORUM. DEFANSA KOYSAN 3 TOPTAN 2 SÝNÝ KAÇIRIR
    ORTA SAHA DESEN YETERSÝZ. FOORVETE KOYSAN O KADARDA DEÐÝL DERSÝNÝZ. YANÝ ADAM KARAKTER OLARAK HÝÇ BÝR YERDE TAM DEÐÝL,

PARA KARÞILIÐI OYNADI SENEYE TUTMAM BEN OLSAM

ONAZÝDE BÝR MEDJANÝ OLUR. ADAM ÖN LÝBERO AMA ÞB LENSE ÇARPIP DÜÞMESÝ BU NASIL ÖN LÝBERO DÝYORUM. OKAY MÜCADELE POTANSÝYELÝ OLMASA ONAZÝ FORMA ALAMAZ. NERDE MBÝA NERDE ONAZÝ AMA YEDEK OLUR. AYAÐINDA TOP TUTABÝLÝYOR KÝLÝT PAS ÝÞLERÝNÝ BECERÝYOR

GELELÝM FORVETLERE

ÝKÝSÝDE ÝÞE YARAMAZ BENCE AMA RODE YENÝ ALINDI KALACAKTIR. FORVET ÞART

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

Ersun Yanal'da sýkýntýlar var. Mesela bugün maçtan sonra yaptýðý açýklamalarda bazý hatalar yaptý. Mesela lig bitmiþ hala sezon baþýndan bahsediyor. Hiçbir oyuncu gelmek istememiþ falan. Yani bu tarz laflarý söylemenin artýk bir manasý yok. Önümüze bakmamiz gerekiyor. Konuþmasýnýn sonuna doðru taraftarý da üstü kapalý eleþtirdi. Yani takým olmak sadece kadro ile deðil taraftar da destek vermeli falan dedi. Ben ne kadar iyi bir takým oluþtursam da taraftar oyuncu seçerse bu takým olmaz demek istedi. Maçtaki hugo tezahüratlarý ve geçen hafta aytaçýn isliklanmasi böyle konusturmuþ olmalý.

Sezon baþý bazý oyuncular gelmemiþ olabilir. Ama durica, onazi geldi devre arasý durumun daha kötüydü perreira geldi. Yani hiçbir oyuncu gelmedi diyorsun bir kere yanlýþ konuþuyorsun durica, onazi bunlar az topçu deðil. En önemlisi böyle birþey yaþamýþ olsan bile dillendirmemen lazým. Bu klüp içinde kalmalý. Böyle açýklamalar klube gönül verenleri yaralar. Bizden daha asagida olan takýmlar ne transferler yaparken, bu þekil konuþmak doðru deðil. Aklýnca ben sizi nerelerden aldým, elestirirken nerden geldiðinizi unutmayin demeye getiriyor.

Kimse taraftara ayar veremez. Herkes iþini yapacak. Taraftar sadece iyi futbol istiyor. Doðru takýmý sahada görmek istiyor. Sen futbol doðrularýný uygula eldeki malzemenin hakkýný ver bu taraftar zaten senle uðraþmaz.

Bence hoca yanlýþ sularda. Burada kendine çeki düzen vermesi gereken kiþi sadece taraftar deðil. Buradan bir baþarý öyküsü çýkacaksa bu hep beraber olacak. Evet takýmýn buralara gelmesinde büyük bir pay hocanýn. Yaptýðý güzel þeyleri yýkmadan devam etse herkes için hayirlisi olur.
    Konu s.ayaz tarafýndan (22.05.2017 Saat 02:48 ) deðiþtirilmiþtir.

shagrath61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Tuðrul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Medjani'nin hatalý paslarý dönüþü kalemizde etkili ataklar gördük.

Medjani kontrol-top saklama-dripling özelliði olmadýðýndan takýmý sabote ediyor.

Hedefleri olan takýma bürünmemiz için Medjani gönderilmeli.
    Dün ki maçý tam anlamýyla izlemiþ olduðuna eminmisin? Pereira ile beraber adam savunmanýn iyisiydi.

Cagdas Topal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Tribünlerin Hugo Hugo tezahuratlarýndan küsüp hiçbir taktiksel deðiþikliðe karýþmayan bir teknik direktör mü olur? Bu nasýl iþtir yahu.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

5. olma þansýmýz çok azaldý. (Feneri yenersek artabilir)
    Dün özellikle ilk 60 dakika oynanan oyunu Kayseri ve Adana maçlarýnda göremedik.
    Akyazý'da 4 maçtýr kazanamýyoruz. Nazar mý deðdi noldu bilmiyorum
    Dün Rodellaga ile baþlamalýydý Hoca
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Engin Koltuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Daha yeni ligin en iyi topunu oynayan takýmý sürklase etmiþ, oynadýðý her takýma bariz üstünlük kurmuþ bir takýma 60 dakika nefes aldýrmadýk. Çok iyi top oynadýk. Son 30 dakikadaki sýkýntý biraz kondisyon biraz da yedek kulübesindeki yetersizlik kaynaklýydý. Takýmýn hýrsý ve kazanma isteði çok iyiydi. Bir çok kiþi oldukça umutsuz gözüküyor ama ligin ilk yarýsý ile ikinci yarýsý arasýndaki farký mümkün kýlan tansferlere imza atan yönetime seneye de bu takýmdan þampiyon bir takým yaratacak transferler yapacaðý konusunda güveniyorum.
    Konu Engin Koltuk tarafýndan (22.05.2017 Saat 08:32 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bir gün mutlaka yeniden...

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Diyoruz, dinletemiyoruz.

Þu takýmýn yapýsýyla oyuncak gibi oynamanýn manasý var mý? Neyse. "Vardýr bir bildikleri" diyip geçelim.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Samet GÜVEN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ýlk yarýdaki oyunu ve baskýyý görünce sýrtlanlar beklemeye geçmek zorunda kaldý. Maçýn son 20 dk sý ise onlar için nimetti.

Aþýrý derecede abartýlmýþ, sadece maç kazanmanýn verdiði özgüven ile topa hakim olabilen belediye takýmýný 70 dk sildik sahadan. 70 den sonra hafta içi 150dk top oynayan rakip düþecek derken bize bi haller oldu.

Ersun 70dk bekleyip aman kazanýrýz düþüncesi ile takýma telepatik yolla müdahale etti!

Ýkinci yarý kurulan takým ligimiz için belli bir ölçüde yeter seviyede. ( Çok çok eksikleri olsa da ) Bu takýma doðru dokunuþlar ile seneye gerçekten tepelerde gezer yarýþýn içinde sonuna kadar ligi götürebiliriz.
    Oscar CARDOZO
    Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gerçek deðeri gittikten sonra anlaþýlacak olan bir sanatçý. Ortaçað döneminde ''farklý'' olduðu için idam edilen insanlar gibi.

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý Engin Koltuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Daha yeni ligin en iyi topunu oynayan takýmý sürklase etmiþ, oynadýðý her takýma bariz üstünlük kurmuþ bir takýma 60 dakika nefes aldýrmadýk. Çok iyi top oynadýk. Son 30 dakikadaki sýkýntý biraz kondisyon biraz da yedek kulübesindeki yetersizlik kaynaklýydý. Takýmýn hýrsý ve kazanma isteði çok iyiydi. Bir çok kiþi oldukça umutsuz gözüküyor ama ligin ilk yarýsý ile ikinci yarýsý arasýndaki farký mümkün kýlan tansferlere imza atan yönetime seneye de bu takýmdan þampiyon bir takým yaratacak transferler yapacaðý konusunda güveniyorum.
    Aynen öyle,
    eleþtiri olacaktýr tabi ama umutsuz olacak ve kýzacak biþi yok,
    mesela ben dün eleþtirilen Yusuf'a bile kýzmýyorum çünkü adam ýþýk saçýyor valla,
    prof bir ekip Castillo ile Yusuf'un üstüne düþsün,gerekli psikolojik desteði versin,bu 2 oyuncu en az 15 milyon euro deðerinde oyuncular olurlar,doðru takviyeler ile de takýmý þampiyonluða götürebilecek oyuncular olurlar,inþallah yönetim bu konuda biþiler yapacaktýr. Ben umutluyum.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Ersun Hoca galibiyet için kadro yapmýþ,ancak 2.ci yarý orta saha oyundan düþünce beraberliði kurtarmaya çalýþtý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Alýntý cubido Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben taraftardaki Rodallega sevgisini anlayabilmiþ deðilim.
    **
    Günaydýn;
    sevgisi demiyelimde,roda'nýn ndoye'ye göre gol vuruþlarýnýn daha saðlýklý olduðunu söyleyelim.

katre-i.matem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Yedek kulübesinde akbaþ, yavru, aytaç, yusuf erdoðan ve abdulkadir olan takým taraftarý teknik direktörünün oyuna müdahale edemediðini konuþuyor. Boþ adam muhabbetleri.
    ...6 Aralýk 2015...

Takvim yapraklarýnda "Trabzonspor'un Hacýosmanoðlu Ýþgalinden Kurtuluþ Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Nereden
    Trabzon

Zevkli bir maç oldu.ilk yarý üstün olan taraf bizdik ikinci yarý ise üstün olan taraf rakip idi maçýn hakký beraberlikti ve öylede bitti.Kazanan kim oldu derseniz antalya ve beþiktaþ oldu diyebilirim.

Maça geçersek Hoca hugo ya yer açmak için uzun zamandýr yaptýðý denemeleri býrakýp ideale en yakýn kadroyla sahaya çýktý ve karþýlýðýný da aldý baþakþehir gibi fb,gs,bjk ya karþý üstün futbol oynamýþ takýma karþý 60 dakika üstün olan taraf idik sonra hücum elemanlarýmýz yorulunca sol taraftan viscaya bir kaç net pozisyon verdik.Keþke hoca ideal hücum hattý düzenine daha erken varsaydý da Avrupa hedefini zora sokmasaydýk neyse hayýrlýsý neyse o olsun artýk.

Maçýn iyileri onur,perreira,medjani,onazi, castillo,yusuf ve ndoye diyebilirim.Bero hariç diðerleri de vasat üzeriydi.
    Okayýn oynama ihtimali olsaydý maçý kazanma þansýmýz daha çok olacaktý,bero hücum bölgesindeki paslasmayý aksattý.

Ersun Hocanýn yapmasý gereken þey bu ideal kadroyu baz alýp ayný özellikleri taþýyan oyuncularýn bir kaç üst seviyesini bulmak olmalý. örneðin ndoye tarzý bir forvetin daha genç ve gol vuruþu daha yüksek olanýný bulmak,castillo özelliðindeki adamýn bir üst versiyonunu bulmak,onazi veya Okaydan birinin yerine oyun görüþü daha yüksek birini bulmak,yavaþ stoperlerin yerine hýzlý stoper bulmak kadro kalitesi böyle yükselir.

Taraftar ile t direktör arasýndaki fark taraftar maçý yüzeysel izleyip analiz yapar t direktör ise derinlemesine izleyip analiz yapar o yüzden Ersun hoca doðru olaný yapmaya devam etsin takým kývamýna geldiðinde hugoda formayý alacaktýr þuan orta saha ndoye Hugo ikisini birlikte kaldýrmýyor ama ileride orta saha güçlendikçe bu sorunda aþýlabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý katre-i.matem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yedek kulübesinde akbaþ, yavru, aytaç, yusuf erdoðan ve abdulkadir olan takým taraftarý teknik direktörünün oyuna müdahale edemediðini konuþuyor. Boþ adam muhabbetleri.
    bu verilebilecek en kestirme cevap ,baþakþehirin yedekleri senden çok daha mý iyi ya da kadrosu ? dünki maçta ndoye ya da beronun yerinde abdulkadir olsa herhalde bu ikisinden daha kötü oynamazdý. sen önce mantýklý bir hamle yap sonra yine zeki ya da aytacý orta sahayý kuvvetlendirmek için oyuna sürersin . taraftara sitem yapmak için önce sen doðrularý uygulayacaksýn . hoca bu sezon oyuna müdahale bakýmýndan sýnýfta kalmýþtýr diye düþünüyorum .
    senin elinde castillo gibi yaratýcý bir oyuncun var , haftalardýr adamý oynatmadýn bir inat uðruna puanlarý daðýttýn saða sola .
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

ersun hoca iyi hoca,klas hoca
    eyvallah,
    hatalarý olmuyormu kesinlikle oluyor,iyi giden takýmý bozdu.
    bencil,çalýmcýda olsa castillo gerçeði var ortada
    gençler,kayseri,adana maçlarýnda oynamasý gereken bir isimdi
    % 100 hoca hatasýydý.
    bu demek deðilki ersun hocayla yollarýmýzý ayýralým.
    futbolcunun formsuzluðu olduðu gibi hocanýnda oluyor.
    maç sonrasý açýklamalarý hiç yakýþmadý,
    ben olsam maç sonu ersun hocaya þunu sorardým;
    hafta içi 90 dakika oynamýþ,
    üzerine 30.dak uzatma oynamýþ,
    penaltý atýþlarýyla sonuçlanmýþ
    bir takým nasýl olurda 60.dakikadan sonra , trabzonspor'dan daha fazla diri durur sahada.
    neden?

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý shagrath61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cardozo ne zaman satmýþ takýmý?

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Sahada sürünerek yeterince sattý. Suç onda deðil ama bitik adamlarý takýma dolduranlarda.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)