Hesaplipazar
Sayfa 33 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 31 32 33
Toplam 814 adet sonuctan sayfa basi 801 ile 814 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: STSL 32.Hafta l Trabzonspor 0-0 M.Baakehir | Ma Sonucu

Samet GVEN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt shagrath61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Herkesin futbol gr farkl olabiliyor da, takm satt denmesi biraz ar kayor. Bir de o arkada kimseyle kyaslama yapmyor, ndoye rneini ben verdim.
    Hayr kyaslyor. ok kez kyaslad. smail ile ben bu konuda ok attk, o sebeple biliyorum onun demek istediini.
    Oscar CARDOZO
    Alnt Manu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gerek deeri gittikten sonra anlalacak olan bir sanat. Ortaa dneminde ''farkl'' olduu iin idam edilen insanlar gibi.

shagrath61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Alnt Samet GVEN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hayr kyaslyor. ok kez kyaslad. smail ile ben bu konuda ok attk, o sebeple biliyorum onun demek istediini.
    Cardozo ile ilgili , takm satt top oynamad falan demesi son derece zc bir durumken. Arkadan bu konuda srarc olmas alacak bir durum ortaya karyor.
    Umarm yanlndan dner ne diyeyim.

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt HOPA'LI TS'L Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Erman Torolu da man ilk yars bittiinde aynen bunlar syledi.
    Vallahi dinlemedim O'nu..Ben gnlmden geeni syledim....
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Ertan OKUMU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.11.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    52

Alnt katre-i.matem Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Oyuna giren irfan can kahveci ve mahmut tekdemiri gectim oyuna girmeyen bir samuel holmen imiz bile yoktu dun kulubede. Bunu kabul etmek zor gelebilir ama gercekler boyle.

Bizde isteriz daha iyisini ama yusufun aytacin sonradan oyuna girip takimi oldugundan daha geriye goturdugu bir cok mac mevcutken buradan hocaya vurmak abes kaciyor bence.

Abdulkadir ise bir risktir takim icin degil oyuncu icin bir risktir. Hoca o riski almadiysa saygi duymak gerekir. Ligin ilk macinda geriye dustugumuzde Abdulkadiri oyuna alan da ayni Ersun Yanal di.
    O herkesin sevmedii Emre Belezolu ilk yada ikinci man bizimle oynarken(96-97 sezonu sanrm) reit bile deildi ve "nal Amca ayama bast" demiti ma sonrasnda yani byk futbolcu,byk hoca olmak kolay olmuyor ite..
    Trabzonsporlu olmak bir yaam biimidir..

. SARAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Alnt M.Berke Gayretli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    "Sahada mcadele etmedi, ma satt" denilen Cardozo'nun bi' goln hatrlyorum, orta sahann ortasndan topu sa kanattaki oyuncuya verip, ceza alanna kadar depar atp gol yapmt. Ma hatrlayamadm imdi. Ama satt, mcadele etmedi falan, bunlar komik oluyor.

Normalde Cardozo'nun golcln, bu takma katksn ve kalitesini tartmam zaten de satt demek ii tartlacak boyuta getiriyor.
    Alnt Samet GVEN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt shagrath61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Cardozo ile ilgili , takm satt top oynamad falan demesi son derece zc bir durumken. Arkadan bu konuda srarc olmas alacak bir durum ortaya karyor.
    Umarm yanlndan dner ne diyeyim.
    Beyler gol atmaktan daha nemli eyler var futbolda. Takm oyunu oynanyorsa eli belinde kimse gezemez, 2 metre boyu olmasna ramen Necip Uysal'dan kafa topu alamamazlk yapamaz. He size gre sahada dolar, top gelince de goln atar, hounuza gider orasn bilemem. Cardozo'nun attndan ok yedirdii var. Gemite efsane golcyd eyvallah ama bizdeki hali ve u an ki hali futbol oynamaya msait deil/deildi. Srf ad Cardozo diye gerei grmekten kanyorsunuz. Ndoye tam aradmz adam deil eyvallah ama pili bitik Cardozo'dan takm oyununa ok daha yararl. Santraforun ii sadece gol atmak diyorsanz da diyecek bir eyim yok.
    Trabzonspor'un yapt transferlerin kampa yetitii tarih boyunca grlmemitir.
    nceleri; "gatromuz yederli", dn; "haftaya netleir", bugn; "transfer tahtas kapal".

Tolga Okumu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

Ben E.Mas'a hayretler iinde bakyorum.

nanlmaz bir d var.

Alternatifsizlik mi yoksa baka bir ey mi zm bulmak lazm.
    Trabzonspor kendini ,70-80'lerin kafasn yaayan,futbolculuundan sonra bir adm kendisini gelitirmemi,dnya futbolundan bihaber,an sisteminden uzak,hayrna z evlat,tek zellii eski Trabzonsporlu olmas olan futbol yobazlarndan kurtarmadka baarl olmas mmkn deildir.

shagrath61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Alnt smail SARAL Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Beyler gol atmaktan daha nemli eyler var futbolda. Takm oyunu oynanyorsa eli belinde kimse gezemez, 2 metre boyu olmasna ramen Necip Uysal'dan kafa topu alamamazlk yapamaz. He size gre sahada dolar, top gelince de goln atar, hounuza gider orasn bilemem. Cardozo'nun attndan ok yedirdii var. Gemite efsane golcyd eyvallah ama bizdeki hali ve u an ki hali futbol oynamaya msait deil/deildi. Srf ad Cardozo diye gerei grmekten kanyorsunuz. Ndoye tam aradmz adam deil eyvallah ama pili bitik Cardozo'dan takm oyununa ok daha yararl. Santraforun ii sadece gol atmak diyorsanz da diyecek bir eyim yok.
    Adam benfica da nasl oynuyorsa bizde de yle oynad. Eski hali efsaneydi derken neye gre efsane olduunu da sylersen bizde bilelim. Benfica da alp 4 5 kiiyi almlayp gol atmyordu. Gaitan getiriyordu topu ceza sahasna o da tamamlayp skor retiyordu.
    Ayrca oynad malarda yle dediin gibi eli belinde gezdii bir ya da iki ma olmutur. Zaten Cardozo' nun bel arlarn duymayan bir sar sultan kald sanrm.

Bu arada defansa gelip, ou corner topunu karan adam bize ne zaman gol yedirmi gerek anlamda bilmek istiyorum. Bana ma ma sylerseniz bende zellikle ap grmediim yerleri izlemek istiyorum.
    Ben hi bir zaman isimci bir adam olmadm. simlere takl bir adam olsam, Burak gelsin diye kendimi yrtarm burada. Ya da colman gelsin orta sahay toparlasn derim.
    Ayrca Cardozo kt deyip, Ndoye ' u beenmen ayr bir ironi. Bursa manda yedirdii gol hala unutmadm. 3 sezonda toplam 6 gol retmesi ve bu adam forvetimizdeyken AVRUPANIN EN AZ GOL ATAN 67 takmndan 63. srada olmamz da cabas. Senin mantalitene gre, takm oynatsn ilerde top tutsun gol atmasa da olur.
    Unutmayalm, futbolda malar oynayarak deil gol atarak kazanlyor. Oynarak kazanlsa, bugn ki puanmzdan en az 9 puan daha fazla toplamamz gerekirdi. Gol atamadn iin uan lig de 6. sradasn.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    UurB - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    42

Alnt Tolga Okumu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben E.Mas'a hayretler iinde bakyorum.

nanlmaz bir d var.

Alternatifsizlik mi yoksa baka bir ey mi zm bulmak lazm.
    Mas ile Pereira arasnda gzden kaan bir ufak detay var.
    Mas'n nnde ya Castillo ya da Yazc oynad. Castillo defansa salkl destek veren bir adam deil, Yazc'da alkanlk gerei ieri kayor.
    Bu ma zelinde ise arkasnda sol stoper olan Durica'da yoktu. Buna birde karsnda oynayan Visca olduu dnldnde aksamalar normal. Formsuzlukta olabilir.
    Pereira'nn nnde ise Olcay var...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

alperrr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2012
    Nereden
    Ordu

yalnz zetleri izledim ve dikkatimi u ekti

olcay topu getirip yazcyla verka yapmaya alyor ...yazc dnp vuruyor...

bero topu getirip yazcya veriyor bero ceza sahas iinde bombo ...yazc dnp vuruyor...

olcay soldan getirip dar ortalad doru yerde olan yazc topu ald ...daha uygun konumdaki perera topu bekliyor...yazc yine topu kaleye vuruyor...

belki seyircinin de heyecan ve birannce gol atma istei ona byle tercihler yaptrd...

zetlerde tercihler yanl ama man iinde akada bakmak lazm...
    yorum yapanlar hi deinmemi...

yalnz u net olcayn ilk parlad malar olcay-yazc paslamalarndan kaynaklanyordu
    YUSUF ve ABD satmayn ligi domine edelim

Samet GVEN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt alperrr Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yalnz zetleri izledim ve dikkatimi u ekti

olcay topu getirip yazcyla verka yapmaya alyor ...yazc dnp vuruyor...

bero topu getirip yazcya veriyor bero ceza sahas iinde bombo ...yazc dnp vuruyor...

olcay soldan getirip dar ortalad doru yerde olan yazc topu ald ...daha uygun konumdaki perera topu bekliyor...yazc yine topu kaleye vuruyor...

belki seyircinin de heyecan ve birannce gol atma istei ona byle tercihler yaptrd...

zetlerde tercihler yanl ama man iinde akada bakmak lazm...
    yorum yapanlar hi deinmemi...

yalnz u net olcayn ilk parlad malar olcay-yazc paslamalarndan kaynaklanyordu
    Ma esnasnda benim de dikkatimi ekti ama ben burada ounlukla Yazcnn yannda duruyorum.

Beroya atmad topun savunulacak pek bir yan yok. Ama olcay verkandaki hamlesi ok gzeldi. Rakibi aldatp tertemiz ut pozisyonu yakalad.

Pereiraya vermediinde de haklyd bence, nk tam yayn zeri oradan topu sa kenara amaktansa vurmak daha doru bence.
    Oscar CARDOZO
    Alnt Manu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gerek deeri gittikten sonra anlalacak olan bir sanat. Ortaa dneminde ''farkl'' olduu iin idam edilen insanlar gibi.

Tayfun Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.05.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    40

Yazc vursun hocam vursun ki kendine gveni artsn. Merak etmeyin daha gen zamanla ald pas geri vermesini de renecek byk topu olacak.

Gazetelerde bazen balon haberler grrsnz o takm takip ediyor falan filan diye ama Y.Yazc nn uan da gerek futbol seyircisi iinde Avrupa da bir izleyici kitlesi olumaya balad bile.

7can61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.05.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    37

Yazcy gn getike daha ok Colmana benzetiyorum. Bir bandana m hediye etsek ne?

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

Alnt Tayfun Aydn Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yazc vursun hocam vursun ki kendine gveni artsn. Merak etmeyin daha gen zamanla ald pas geri vermesini de renecek byk topu olacak.

Gazetelerde bazen balon haberler grrsnz o takm takip ediyor falan filan diye ama Y.Yazc nn uan da gerek futbol seyircisi iinde Avrupa da bir izleyici kitlesi olumaya balad bile.
    iki kere vurdu, ncsnde uta uygun durumda olmasna ramen pas verdi ama vurmas gerekiyordu pozisyon kayboldu. oyun iinde muhasebe yapm belli ki ok ut attm diye. sonra yine , ikinci yar direkten dnen topta sa tarafta pereira top istedi ama soluna ekti vurdu bence iyi de yapt. daha iyi ut atabilir tabi.

Enaldo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2010
    Nereden
    Sivas

PRME BAK PRME Duyduk ki, Trabzonsporun kendi evinde oynad Baakehir ma iin galibiyet pirimi 50 bin liraym. Sahi mi dedik Aratrdk ki doru. Hayda. Bu maa bu pirim. Helal olsun ynetime. Demek ki, Avrupa kupalarna gitmek iin ynetim kesenin azn am. Bir de, hem ynetim hem de teknik kadro Avrupa kupalarna gitmek istemiyor diye yalan yanl eyler kardlar. Bu arada, kulp alanlarna ramazan ay iin maa hesaplarna 250'er lira para da yatrlm

OKU ve YORUMLA >>>http://www.61saat.com/politik-gugum/...7-h428428.html

61SAAT.COM
    2010-2011 AMPYONU TRABZONSPOR!

OLACAIZ DA.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)