Sonuç: STSL 27.Hafta l Trabzonspor - Beþiktaþ | Maç sonucu ne olur?

Katýlýmcý sayýsý
273. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanýrýz

151 55.31%
  • Beraberlik

59 21.61%
  • Kaybederiz

63 23.08%
Sayfa 5 Toplam 76 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1898 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 27.Hafta l Trabzonspor 3-4 Beþiktaþ l Maç Sonucu

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Akyazý da oynadýðýmýz her maçýn favorisi o ambiyansta biz olduðumuzu hem rakiplere hem de bizim inanmayanlara göstermek için çok güzel bir fýrsat.
    1-0 olsun bizim olsun,
    çok da güzel olur.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Yýldýray Emanet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Ýçerde kimseye eyvallah yok. 3-1 biter hadi eyv

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Zurawski Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bjknin hafta içi Lyon maçý var. maç sonraki hafta olsaydý çok rahat kazanýrdýk aslýnda. Gs maçý gibi oynarsak kazanýrýz , beraberlik de iyidir. 0-0 a hayýr demem Yeni statta gol yemedik sonuçta.
    Bence gs maçý gibi oynamak yetmez kesinlikle üstüne koyulmalý yoksa ilk maðlubiyeti alýrýz.

hofsaale - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    30

bu bjk daha gecen hafta antalyaya ezilmedi mi..niye yenemeyeylim..defansiv olarak vasat bir takim...
    Sevinelim diye sevmedik.....

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Tam Rodallegalik Mac. Yazici dikine oynayip rodallegayi aramali.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bu haftanýn iþaretini beklemeye baþladým an itibariyle
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Nadir Bekar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

hadi yahu rüyaya yatan yok mu
    "s.....m bőyle fenevbahce'yi" / a.y

Ahmet Malkoçoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    27

Alýntý Nadir Bekar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hadi yahu rüyaya yatan yok mu
    1 0 yeniliyorduk Senol hoca olay cikariyordu gol karambolden geliyordu .

Nereden
    Ankara

Babel çok formda dikkat edilmeli. Kapanýrsak yeniliriz. Hucum eden takýmlar kargalarý bozuyor. O yüzden hep hucumu düþünmeliyiz. Onlardan daha çok koþmamýz lazým
    En büyük Trabzon

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

bejeke nin bu haftaki maçý gözleri korkutmuþ anlaþýlan. haftalardýr takip ediyorum ortalamaya vurursak maçýn favorisi net biziz. ama bu haftaki maçlar gibi oynarsa 2 takým ozaman net favori onlar olur. bejeke bizim stadýmýzda o etkinliði gösteremez mümkün deðil ve biz tam kadro çýkacaðýmýz maçta kazanacaðýz inþallah. þenol güneþ büyük maçlarda oyunu kitlemeye oynuyor risk almýyor þansa atýlacak golün peþine düþüyorlar

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu haftanýn iþaretini beklemeye baþladým an itibariyle

"...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Erkan A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bjk gencler macini izledim genclerbirligi ilk yarida rakibini cok zorladi basa bas demeyelim gencler cok daha akili ve mantikli oynadi jimnastik takimi gol atana Kadar bu direncleri sürmüstü eger gencler pes etmeseydi beraberlik veya galibiyet cikarabilirlerdi bilmiyorum bana katilan olurmu diye...........

gargalarla hayal görmeye gerek yok gercekten cok zorlu maca cikacagiz ..genclerin denedigi rakibine press uygulamasi gercekten mantikliydi ayni taktikle oynamaliyiz bizim oyuncularimiz daha kaliteli oldugu icin galip gelecegimizi düsünüyorum .....ersun yanal hocamizi seviyoruz , yanliz savunmaya cekilirsek farkli yeniliriz böyle System gargalarin isine gelir ..ndoye cezali duruma düstü yusuf erdogan kesinlikle ilk onbirde baslamali cocuk uzun zamandir oynamamisti Dogru dürüst ben yusuf erdogana güveniyorum yusuf yazici yusuf erdogan Castillo 90 dakika oynatilmali bu oyuncularimiz ......kazanirsak eger : LIG BIZIM ICIN O ZAMAN BASLAYACAK gercekten son haftalar cok heycanli gececek eger kazanirsak ..........
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçaðý yoktur!"

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nasýl olacak bilmiyorum ama taraftar gruplarý uyarýlmalý. Laylaylom u býrakýp ýslýk alkýþ yapmalý.

Çok sinir oluyorum bu duruma, Gs maçýnda delilendim resmen

SM-G935F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Albayrak Erkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bjk gencler macini izledim genclerbirligi ilk yarida rakibini cok zorladi basa bas demeyelim gencler cok daha akili ve mantikli oynadi jimnastik takimi gol atana Kadar bu direncleri sürmüstü eger gencler pes etmeseydi beraberlik veya galibiyet cikarabilirlerdi bilmiyorum bana katilan olurmu diye...........

gargalarla hayal görmeye gerek yok gercekten cok zorlu maca cikacagiz ..genclerin denedigi rakibine press uygulamasi gercekten mantikliydi ayni taktikle oynamaliyiz bizim oyuncularimiz daha kaliteli oldugu icin galip gelecegimizi düsünüyorum .....ersun yanal hocamizi seviyoruz , yanliz savunmaya cekilirsek farkli yeniliriz böyle System gargalarin isine gelir ..ndoye cezali duruma düstü yusuf erdogan kesinlikle ilk onbirde baslamali cocuk uzun zamandir oynamamisti Dogru dürüst ben yusuf erdogana güveniyorum yusuf yazici yusuf erdogan Castillo 90 dakika oynatilmali bu oyuncularimiz ......kazanirsak eger : LIG BIZIM ICIN O ZAMAN BASLAYACAK gercekten son haftalar cok heycanli gececek eger kazanirsak ..........
    Allah aþkýna daha ne kadar þans verilecek yusuf erdoðana ? Rize maçýnda kredisini doldurdu bence, bi kere kendi istemiyor kazanýlmayý. Adam da çabalama, geliþme yok. Kiralýk verilsin ya da gönderilsin.

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý Albayrak Erkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

ayný güzel olduðu idda edilen oyunu febeye karþýda oynadýlar onlarada 3 0 yenildiler gençler ölçü deðil göreceksinþz

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Ne beþiktaþ haftalardýr bu hafta oynadýðý gibi iyi oynuyor ne de trabzonspor haftalardýr bu hafta olduðu kadar kötü oynuyor.Bu haftaki performanslarýn bu maça yansýmasý çok güzel olacak...

talsuv61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

ilk yarýdaki berbat Trabzon dahi þerefsiz hakem olmasa þunlarý yeniyordu, bu ne karamsarlýk bu ne eziklik. bjk favoriymiþ hee

Yusuf erdoðaný rize maçýnda seyretmediniz mi de oynasýn diyorsunuz
    Konu talsuv61 tarafýndan (03.04.2017 Saat 01:19 ) deðiþtirilmiþtir.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

çýkýp çatýr çatýr oynayacak, önde basacak gücümüz var. oðuzhan çýkýp gevrek gevrek böyle kopuk takým görmedim açýklamasý yapamaz yani, büyük ihtimal ayakta da kalamaz, onazi ve castillo biraz olgun oynasýnlar, acemilik göstermesinler yeter.

Nereden
    Almanya

Alýntý Gürkan Asma Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Allah aþkýna daha ne kadar þans verilecek yusuf erdoðana ? Rize maçýnda kredisini doldurdu bence, bi kere kendi istemiyor kazanýlmayý. Adam da çabalama, geliþme yok. Kiralýk verilsin ya da gönderilsin.
    onur - perreira - mas - ugur - durica - okay - onazi - Olcay - rodallega - yusuf yazici - Castillo büyük ihtimal böyle cikacagiz maca fakat rize maci ve rize macindan önce oynadigimiz lig maclarina bakarsak Castillo yedege cikmali ...yerine yusuf erdogan oynamali Castillo böyle olmayacak belki macin ikinci yarisinda oyuna girerse daha cok katki verebilir ......hayirlisi diyelim
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçaðý yoktur!"

Nereden
    Almanya

Alýntý Hüseyin Çümen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ayný güzel olduðu idda edilen oyunu febeye karþýda oynadýlar onlarada 3 0 yenildiler gençler ölçü deðil göreceksinþz
    hocam yenildiler tamamda genclerin kadrosuna göre bizim kadro cok daha iyi ..bu yüzden yazdim öyle
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Onur-Pereria-Uður- Durica-Mas-Okay- Onazi-Yazýcý- Castillo-Olcay-Rodellega

cerebrum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    44

kazanacaðýz lamý cimi yok!!!
    üç cücüklerin yalancý sevdalarý bir yana, çýkarsýz sevenlerinin sana baðlanmalarý ayrý bir yana...

Erkan SÜNGER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Abi þu yusuf erdoðaný yazmayalým artýk lütfen. Senelerce takýmda 1 cm kendini gelistirememis bir adam. Bize sorumluluk alabilecek yetenegi olan adamlar lazým. Adam yeteneksizin önde gideni. Xeki aytaç yusuf bu adamlarla bu is olmaz bu adamlar takimdan gönderilmeli. Sene sonuna kadarda mecbur kalmadýkca oynatýlmamalý.

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Yalnýz Þenol Güneþ bu akþam çok çirkinleþti ilk defa böyle görüyorum Þenol hocayý Ümit Özat'i her ne kadar sevmesemde adam büyük olarak sayýp elini öpüyor onunla bile dalga geçmiþ ayýp etmiþ Istanbul havasý yaramamýþ

orhanunal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Hüseyin Çümen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bejeke nin bu haftaki maçý gözleri korkutmuþ anlaþýlan. haftalardýr takip ediyorum ortalamaya vurursak maçýn favorisi net biziz. ama bu haftaki maçlar gibi oynarsa 2 takým ozaman net favori onlar olur. bejeke bizim stadýmýzda o etkinliði gösteremez mümkün deðil ve biz tam kadro çýkacaðýmýz maçta kazanacaðýz inþallah. þenol güneþ büyük maçlarda oyunu kitlemeye oynuyor risk almýyor þansa atýlacak golün peþine düþüyorlar

kendi evlerinde çýlgýn atýyorlar ama deplasmanda bir okadar týrtlar.

þut iþine çözüm bulursak yenebiliriz.defanslarý kötü en büyük þansýmýz lyon maçlarý.þenol rotasyon sevmiyor ben olsam atibayý ve quaresmayý dinlendirirdim ama o yapmaz bence.

zor maç kesinlikle en kötü yaný ondan sonra antalya deplasmaný olmasý.

iki maç 6 puan yaparsak seneye

stadýn ortasýnda dev logosu dalgalanýrken:
    "die meister (efendiler)
    die besten (en iyiler)
    les meilleurs équipes (en büyük takýmlar)
    the champions! (þampiyonlar)"

sözlerini duyabiliriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)