Sonuç: STSL 27.Hafta l Trabzonspor - Beþiktaþ | Maç sonucu ne olur?

Katýlýmcý sayýsý
273. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanýrýz

151 55.31%
  • Beraberlik

59 21.61%
  • Kaybederiz

63 23.08%
Sayfa 76 Toplam 76 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 66 74 75 76
Toplam 1898 adet sonuctan sayfa basi 1,876 ile 1,898 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 27.Hafta l Trabzonspor 3-4 Beþiktaþ l Maç Sonucu

Nereden
    Ýstanbul

Trabzonspor centilmenliðinden ödün vermemeli. Ýyi niyeti su istimal edilse de yapý çarpýk da olsa doðruyu güzeli yapmaya devam etmeliyiz.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Nereden
    Bursa

Alýntý yazýcý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu maçý izleyemedim.Belki de yýllardýr Tabzonspor'un en hedefsiz en saçma hazýrlýk maçlarýný bile kaçýrmayan birisi olarak bu maçý kaçýrdým.Hafta boyu içime dolan negatif hisler yaþanan hadiseler maçý izlemek için mücadele etmeye de itmedi beni...

Trabzonspor bu maçý ;

-Forumda ,twitterda,facebookda,sokata yenileceksek Þenol güneþ'e yenilelim diyenler hain ve çapsýzlar yüzünden
    -Hafta boyunca Ali Palabýyýk'ý etkisi altýnda buram buram yoðuran bjk camiasýna ses çýkaramayan pasif menfaatçi ve saf trabzonspor camiasý yüzünden

-Maç sonrasý "koyduk mu" tezahüratý yapacak olan trabzonspor tribünlerine yanýcý maddeler fýrlatacak olan bjk'li alçaklara yemek ýsmarlayan;tribün kültüründen bihaber egolarýndan kurtulup statla birlikte üçlüye bile katýlmayan tg denilen yalaka grup yüzünden
    -Maç sonrasý kendi takýmýnýn mücadelesini deðil de öncelikle þenol güneþ ve bjk'yi tebrik eden nevzat aydn gibi yöneticileri yüzünden

saha dýþýnda kaybetti.Ve ben hayatýmda ilk kez Trabzonspor'un bu kadar küçüldüðünü gördüm.Trabzonspor büyüklerle seviþerek deðil savaþarak geldi buraya.
    Bu tipleri tek tek Trabzonspor'un etrafýndan uzaklaþtýrmak da boynumuzun borcu olsun,yalaka þerefsizlere kabus gibi çökmeyenin de ...

Ayrýca para için Trabzonlu olup,bjk baþkan yardýmcýsý olan bir kansýzdan üç kuruþ nemalanýrýz diye ona yaltaklanan,onun laflarýný manþete çýkaran yerel basýný da not ediyorum.
    Gün gelir bunlarý tek tek yedirirler o satýlýklara.
    Konu sasone tarafýndan (11.04.2017 Saat 01:54 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Yazacaklarýmý maçýn sýcaklýðý geçince yazmak istedim, gerçi bu maçýn sýcaklýðý sezon boyu geçmez ya neyse.

1 - Trabzonspor aþama kaydettiðini, galibiyetlerinin ve oyununun tesadüf olmadýðýný bu maçta net olarak gösterdi.

2- Þahsen Trabzonspor'un 2008-2009 sezonuna benzer bir performans ile baþlayýp, þampiyonluk kovalamasý beklentim vardý ama sezona o kadar kötü baþladýk ki sezonun 2. yarýsý bile bizi kurtarmadý.

3 - Þampiyonluk olmasa da þampiyonluða oynamak bile çok zormuþ, onu gördük. BJK gerçekten oturmuþ bir takým. Bugün onu zorlayan +10 puan almýþ bir takým olsa BJK de +10 yapabilirdi. Rakipleri zayýf kalýnca onun da puaný düþük kaldý. Rakibiyle birlikte vites yükseltecek bir potansiyeli var.

4 - Seneye gs ve fb iyi takýmlar kuramazsa, Baþakþehir ve bjk yaþ ortalamasý yüksek takýmlar olduðu için ayný performanslarý verememe ihtimalleri ile birlikte, doðru transferler ile þampiyonluða oynayabiliriz. BJK genç yapýlanma ile baþlattýðý kadro mühendisliðini tecrübeli ve kaliteli oyunculara çevirdi. En önemli 2 genci Talisca ve Aboubakar'ýn bonservisini almasý zor gözüküyor.

5 - Trabzonspor'un önünde uzun bir yol var. BJK gibi yarýþmacý ve oturmuþ bir takým olabilmemiz için çok maç oynamalýyýz, ama olumlu yolda gidiyoruz ve onlarýn baþladýðý noktaya göre oyun olarak daha iyiyiz.

Maça gelecek olursak;

1 - Ortada baþlayan maç yenen sürpriz golle BJK'ye döndü. Büyük maçlarýn baþýnda genelde ya 1-2 pozisyon bulur ya da 1-2 tane veririz, bunlar genelde gol olmaz. Bu sefer gol oldu ve sonuç olarak uzun süre oyundan düþtük.

2 - Kayýp dakikalarda verdiðimiz pozisyolarýn gol olmamasýnda þansýn da yardýmý vardý. Ama kahvede yanýmda maçý izleyen BJK taraftarlarýna, "Gol atamýyorsunuz ama bu maç böyle gitmez" dedim. Takým oyunda çok varlýk gösteremediði dakikalarda bile maça bir þekilde ortak olacaðý hissiyatýný veriyor, pes etmiyor, yenilgiyi kabullenmiyor. En önemli kazanýmýmýz budur.

3 - Okay'ýn golünde kritik anlarda topun doðru ayaklarda olmasýnýn önemini gördük. Hücumda kaybedilse herhangi bir top kaybý olabilecek bir pozisyonu, doðru 3 hareket ile gole çevirdik. Ýþte topu doðru kullanan ayaklarla skoru yakalamak daha kolay. Çünkü þansýnýzý kendiniz yaratýrsýnýz, top her zaman gelip de sizi bulmaz.

4 - Okay'ýn golü ile artýk maça ortak olduk, ondan sonra hiçbir dönemde oyun veya skor olarak ezilmedik. Karþýlýklý goller geldi.

5 - Ortasahada Onazi'nin beklenen direnç noktasýný oluþturamamasý, Olcay ve Rodallega'nýn topu ileride yeteri kadar tutamamasý, Yusuf'un pas baðlantýlarýnýn zayýf kalmasý bizi oyunda kopuk gösterdi. Oyunda iyi olduðumuz dakikalar bu sorunlarýn nispeten çözüldüðü dakikalardýr.

6 - Her iki takýmýn da hücum ve baskýya dayalý oyunu, maçýn temposunu düþürüp bir þekilde oyunu bitirmeye engel oldu.

Maç içinde birçok detay var, girmeye gerek yok. Oyuncu yorumlarýmý futbolcu baþlýklarýnda yapacaðým.

Maçý kaybettik ama geleceðe dair umut beslememizi saðlayacak bir tecrübe edindik.
    Konu Çaðatay_ tarafýndan (11.04.2017 Saat 14:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Bakü'den kara yolu ile maç için Trabzon'a geldik. Öncelikle takýmýmýza teþekkür ediyorum. Zor maçtý. Ama mücadeleleri ve inançlarý tebriði hak ediyor. Ýlk kez de Medical Park Arenada maç seyretmiþ oldum.

F bloktaydým. Stadýmýz kapalý ama F bloðun maþallahý vardý. Yaðmur direk üstüme yaðýyordu. Ayrýca podyumdaki su birikintilerine de çözüm bulunmalý. Ýnþaat mühendisi deðilim ama su birikintisini önlemek için birþeyler yapýlabilir. F blokta eþimle birlikte izledim maçý. Ve bir tane küfür duymadým. En ufak rahatsýzlýk hissetmedim. Bu sebeple beraber maç izlediðim tüm taraftarlara anlayýþlarý için çok ama çok teþekkür ederim.

Maça gelince çok güzel atmosfer vardý. Ýlk yarýnýn ve ikinci yarýnýn baþlarýnda durgun baþlamamýzý beþiktaþ iyi deðerlendirdi. Ýyi baþlasak eminim o golleri yemezdik.
    Babel Pereira'ya çok rahat üstünlük saðladý. Sonuçta yenildik ama eksiklerimizi görme açýsýndan olumlu bakabiliriz. Seneye çok ama çok daha iyi olacaðýz. Buna eminim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne kadar geniþ mideli olduk
    Boy boy bjk fotoðraflarý sitemizde
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doðan Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Beþiktaþ maçý ile ilgili yazým: okumayanlar için burada da bulunsun.
    http://forum.bordomavi.net/showthrea...ku-Doðan-ÞAHÝN
    Versinler Ýade-i Ýtibar, Ufukta Þampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yazýk gerçekten çok yazýk.....

Ben çok þükür SADECE Trabzonsporluyum........
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

seçuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yazýk gerçekten çok yazýk.....

Ben çok þükür SADECE Trabzonsporluyum........
    Nerede bu resimler ??

HTC Desire 828 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    bize heryer TrabzonSpor

seçuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alýntý yazýcý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu maçý izleyemedim.Belki de yýllardýr Tabzonspor'un en hedefsiz en saçma hazýrlýk maçlarýný bile kaçýrmayan birisi olarak bu maçý kaçýrdým.Hafta boyu içime dolan negatif hisler yaþanan hadiseler maçý izlemek için mücadele etmeye de itmedi beni...

Trabzonspor bu maçý ;

-Forumda ,twitterda,facebookda,sokata yenileceksek Þenol güneþ'e yenilelim diyenler hain ve çapsýzlar yüzünden
    -Hafta boyunca Ali Palabýyýk'ý etkisi altýnda buram buram yoðuran bjk camiasýna ses çýkaramayan pasif menfaatçi ve saf trabzonspor camiasý yüzünden

-Maç sonrasý "koyduk mu" tezahüratý yapacak olan trabzonspor tribünlerine yanýcý maddeler fýrlatacak olan bjk'li alçaklara yemek ýsmarlayan;tribün kültüründen bihaber egolarýndan kurtulup statla birlikte üçlüye bile katýlmayan tg denilen yalaka grup yüzünden
    -Maç sonrasý kendi takýmýnýn mücadelesini deðil de öncelikle þenol güneþ ve bjk'yi tebrik eden nevzat aydn gibi yöneticileri yüzünden

saha dýþýnda kaybetti.Ve ben hayatýmda ilk kez Trabzonspor'un bu kadar küçüldüðünü gördüm.Trabzonspor büyüklerle seviþerek deðil savaþarak geldi buraya.
    Son yýllarda bjk maçlarýnýn öncesi ve sonrasý inanýlmaz rahatsýz edici. Bit dostluk kardeþlik laflarý dönüyor inanýlmaz. Adamlar kaç maçtýr bu þekilde maçlarý da rahatça alýp yoluna bakýyor bizimkiler de neymiþ Þenol â yenildik olsun muþ muþ.. Gs maçýnda staddaydim bu maçýn öncesi ve sonrasýnda o maçtaki motivasyonun yarýsý yoktu stadda da þehirde de dolayýsýyla takýmda da.

HTC Desire 828 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    bize heryer TrabzonSpor

amasya0561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bu maçý bana ancak þikebahçeyi yenmemiz unutturur.
    bu maç senelerdir gol dahi atamadýgýmýz þb yi yenecegimiz ve þansýmýzý kýracagýz hissi verdi
    2010-2011 LÝG ÞAMPÝYONU Trabzonspor

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

maçýn tekrarýný izledim. erken gol ve stres birleþince duygusal olarak çok büyük fark hissetmiþim ama o kadar da deðilmiþ. çok ufak hatalar ve tecrübesizlik var. ligde bizim gibi hücumda, defansta yardýmlaþan bir takým yoktur. inþallah bu enerjiyi düþürmeden kalitemizi yükseltebiliriz.

Nereden
    Almanya

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    maçýn tekrarýný izledim. erken gol ve stres birleþince duygusal olarak çok büyük fark hissetmiþim ama o kadar da deðilmiþ. çok ufak hatalar ve tecrübesizlik var. ligde bizim gibi hücumda, defansta yardýmlaþan bir takým yoktur. inþallah bu enerjiyi düþürmeden kalitemizi yükseltebiliriz.
    macin tekrarini nereden izledin? bana link yollayabilir misin?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý amasya0561 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu maçý bana ancak þikebahçeyi yenmemiz unutturur.
    bu maç senelerdir gol dahi atamadýgýmýz þb yi yenecegimiz ve þansýmýzý kýracagýz hissi verdi
    Benzer þeyleri ben de hissettim. Nedense bizim koþumuza tempomuza iþtahýmýza yetiþemeyeceklerini düþünüyorum. Bu isteði oyuna da dökersek bu sefer elimizden kaçýrmayýz.

Umarým öyle olur.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

https://transfer.pcloud.com/download...pTLAKiKpy5tfw7

https://transfer.pcloud.com/download...t7Saqdzm4rvXM7

maçýn tamamý.

ali palabýyýk da müthiþ hakem gerçekten. þu kadar tempolu maçta ne tacýn önden atýlmasýna izin vermiþ, ne hareketli topla oyun baþlattýrmýþ. þiddetli itiraz eden de olmamýþ. bir tek oðuzhan hakemin peþinden ayrýlmýyor ona da fabri ayar vermiþ.

idare etmemiþ, yönetmiþ maçý.
    Konu artvints tarafýndan (11.04.2017 Saat 18:28 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Tokat

arkadaþlar biraz siyaset olcak ama ben bir konudan çok rahatsýzým bu ülkede deðerler vardýr birde manevi deðer vardýr. þimdi Mustafa Kemal Atatürk akp mhp chp ve herkesin ve bu ülkenin ortak deðeridir.partiler üstüdür.mustafa kemalin askerleriyiz lafý izmirde iþgalden yeni kurtulmuþ bir köyde at üstünde askerler geçerken kadýnlar yunanlardan kurtulmuþ köyde siz kimsiniz deyince biz mustafa kemalin askerleriyiz derler çýkýþ noktasý budur. yani bir ülkenin kurtuluþunu anýmsatan bir slogandýr. siyaset gütmiyorum. bazý haberlerde (ki doðruluðuna inanýyorum) bizim türbünlerde bunu duyup yani bir ülkenin kurucusunun ismini duyup rahatsýz olan hatta tehdit eden taraftarlar var. Noluyoruz arkadaþlar düþmanlýðýmýz neye.Ýslam bu ülkenin ortak dinidir ve peygamber efendimiiz arap topraklarýnda benzetme olcaksa kuvayý milliye tarzý bir hareketi baþlamýþtýr. ben gayet dini bütün bir adamým. islam tarihiyle bazý meseleler hariç gurur duyarým. Ebu zer gýffarden halifelere peygamberlere bu mücadelenin adý islam adýna olmuþtur. ama özellikle vira izmir marþý okududuðunda türbünde buna gocunanalar oluyor bizim türbünlerde yapmayýn etmeyin allah aþkýna. islam ve m. kemali ayýrýrp karþý karþýya getirmek doðru deðildir. Biri bu ülkeni kurucusu diðeri dünyadaki ezilenlerin kurtuluþu için doðmuþ bir dindir. bazý taraftar lidderleri bjk türbünlerini tehdit etmiþ mustafa kemal sloganý atmayýn diye. yakýþýyormuki bu bize. biz ülke olarak nasýl kurtuluþ savaþý verdiysek yine bir oluruz kimse bizi ayrýþtýramaz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

maçýn tamamý.

ali palabýyýk da müthiþ hakem gerçekten. þu kadar tempolu maçta ne tacýn önden atýlmasýna izin vermiþ, ne hareketli topla oyun baþlattýrmýþ. þiddetli itiraz eden de olmamýþ. bir tek oðuzhan hakemin peþinden ayrýlmýyor ona da fabri ayar vermiþ.

Bu maç için söylemiyorum, arada saçmaladýðý oluyor, ama yeni nesil hakemler arasýnda en beðendiklerimden. Hem tempolu oynatýyor, hem güven veriyor, hem de oyuncu ile diyaloglarý iyi.

Daha yenilerden özellikle Ümit Öztürk'ü beðeniyorum.

Özkan Sümer

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Özeti izledikçe kötü oluyorum.

favory_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

maçýn tamamý.

Linkler ölmüþ indirebileceðimiz baþka bir yer var mý ?

bariskaratas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Sacit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu maçta Medjani'nin Uður'dan daha iyi olduðunu gördüm
    Özellikle rakibe yapýþmak konusunda Medjani çok iyi ve hýzlý
    evet
    stoper de uður yerine medjani oynamalý
    Sabýr + Sabýr + Sabýr = 8, 9, 10, ...
    Ýyi Hücum maç alýr Ýyi Defans Þampiyon Yapar !!!

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Ýskender Çakmak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Özeti izledikçe kötü oluyorum.
    Dostum izleme. Bende kötü oluyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

maçýn tamamý.

2. linki indiremiyorum

Ýsmail Sezgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Alýntý Gürkan Asma Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2. linki indiremiyorum
    Kendin hesap oluþturup hesabýna kaydet ben öyle indirebildim
    Geldik, Gidiyoruz...

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Ýsmail Sezgin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kendin hesap oluþturup hesabýna kaydet ben öyle indirebildim
    Hallettim kardeþim saðolasýn, üyelik kolaymýþ, e mail ve þifre istiyor sadece. Üþendiðimden denememiþtim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)