Sonuç: STSL 27.Hafta l Trabzonspor - Beþiktaþ | Maç sonucu ne olur?

Katýlýmcý sayýsý
273. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanýrýz

151 55.31%
  • Beraberlik

59 21.61%
  • Kaybederiz

63 23.08%
Sayfa 66 Toplam 76 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 56 64 65 66 67 68 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1898 adet sonuctan sayfa basi 1,626 ile 1,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 27.Hafta l Trabzonspor 3-4 Beþiktaþ l Maç Sonucu

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Uður çok dengesiz..Gs maçýnda Allahtan dirençleri yoktu da yediði kýrmýzý etkilemedi.
    Bu maç yine gereksiz müdahelelerde bulundu.Ýyi bir yedek olur ancak.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bizi bjk deðil atiba yendi.

Yazýk oldu,
    3-3 bitseydi iki tarafta razýydý aslýnda.

Yine makus talihimize yenildik,
    saðlýk olsun.

Gadromuz yedersiz!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

signal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Uður bu takýmýn stoperi olamaz. Birkaç haftadýr o bölgede sýrýtýyor.
    Seni ölüme de götürse doðruluktan sakýn ayrýlma.
    Hz. Ömer.

alihan_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

7 bardak viski ictim senin yuzunden ama canin sagolsun Trabzonum

SM-N920C cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý ataullah-ý sani Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mbia'yý gönderip kâr ettik deyip yerine 3,5 milyon euroya Onazi'yi alýyorsan topa sahip olamýyorum diye aðlamayacaksýn.
    Atiba-Onazi yer deðiþse maçý 4-1, 5-1 kazanýrdýk.Arada uçurum olduðunu düþünmüyorum.Ersun Hoca haftalardýr takýmý ayakta tutan Medjani'yi kesip maça evvelki hafta takýmý yakan Uður ve çok ciddi bir sakatlýktan çýkmýþ Durica tandemiyle çýkýyorsa o golleri yeyince de aðlamayacaksýn.Durica geçen hafta hazýr olmadýðýný çok net göstermiþti.Bügün de ipimizi çeken oyuncu oldu.
    Ekstra bir parantez de Onur için açmak istiyorum; muhteþem bir kiþilik olabilir, efsane olabilir, bize geçmiþ senelerde çok büyük katkýlar da saðlamýþ olabilir ama artýk olmuyor bunun da farkýna varýlmasý lazým.Yediði gollerin 1-2 sini yememiþ olsa bile bugün yine de fikrim budur çünkü büyük takým olacaksak geriye oynandýðýnda güven veren bir kaleci istiyorum, topu oyuna soksun istiyorum, her topu rakibe veren dýþarý atan bir kaleci istemiyorum.Bunu derken de üzülüyorum fakat gerçekçi olmak lazým.10 seneyi aþkýn bir zamandýr Trabzonsporda oynayýp kendini bu konuda hiç geliþtiremiyor günden güne kötüye gidiyorsan bunu kendine de sormasý gerekir insanýn.
    Velhasýlý kelam seneye hiç olmazsa 1 er tane stoper orta saha ve forvete çok çok kaliteli 3 oyuncu almalýyýz.Baþka türlü renk veren takým oluruz yine..
    adam kaçarak gitti trabzon'dan. maaþý ve anlaþmasýný karþýlayacak bir durumumuz da yoktu o gün, her gün faiz yazýyordu. böyle þeyler gerek yok. sorunlarý çabuk unutuyoruz. zamaný gelince daha iyisini alýrýz.

castillo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

edit: videoyu zor buldum isteyen varsa atarým
    Konu castillo61 tarafýndan (09.04.2017 Saat 02:01 ) deðiþtirilmiþtir.

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Su saat oldu hala bitis düdügündeki üzüntüyü yasiyorum.
    Ligin, oyun sistemi ve kadrosu en iyi oturmus takimina karsi oynadik.
    Bir kac ay önce bu maci oynamis olsak, gol atamadan 5 tane 6 tane yiyecegimizi söyleyenler olacakti mutlaka.
    Kisa sürede bu kadar toparlanmak elbette müthis umut verici ama söz konusu Trabzonspor olunca
    üzüntüyü yenmeyi gönlüme ögretemiyorum bir türlü.

3. Golü yememizi hazirlayan pozisyonda BJK li cakal kendisini resmen yere birakti, hakemde düdügü caldi
    ve adam hayatindaki en iyi gollerden birisini atti.
    Bir diger pozisyonda BJK'nin ceza sahasi icinde top BJK li oyuncuya geliyordu, topun bel kismina carpacagini anlayan
    cakal BJK li, biraz acik konumda olan sag kolunu kapatip topun eline carpmasini sagladi, hakem bunu gördü
    ama istem disi olarak nitelemis olmali ki penaltiyi vermedi. Ayni pozisyon Kadiköy'de olsa penalti calmayacak g.te sahip
    hakem tanimiyorum. Orta ve yan hakemler, bu mactan kazandiginiz para kefen paraniz olsun insallah.

Castillo kesinlikle ve kesinlikle artik uygun pozisyondaki arkadasina pas atmayi ögrenmeli.
    Sirf kendisi kahraman olmak icin kac mactir müsait pozisyondaki arkadaslarina bazi paslari vermiyor.
    Bjk'nin, Napoli maci haric, bu sezon ki en iyi topunu oynadigi söyleniyor.
    2010 - 2011 sezonun Trabzonspor'unun ayak seslerini hessediyor gibiyim.
    Sayin Muharrem Usta, Allah kitap askina paradan kacma ve bu takima yarar saglayacagina inandigin
    hangi topcu olursa olsun al bu takima getir.
    Zira taraftar takima inaniyor, tarafli tarafsiz herkes Trabzonspor'un ayaga kalkmaya basladigini görüyor.
    Yeniden oturmasina izin verme. Yenilgi olsa bile Trabzonspor'a güveniyoruz.
    Hatali oynayan oyuncularimiz da dahil, ter döken tüm futbolcularimizin ve tribünlerde yerlerini alan
    her bir taraftarimizin alinlarindan teker teker öpüyorum.
    Konu POYRAZ tarafýndan (09.04.2017 Saat 02:01 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Nereden
    Trabzon

statta gol attýðýmýzdaki dakikalarý hatýrlayamýyorum,o an kendimden geçiyorum,hatta nefes alamýyorum,kalbim sýkýþýyor...hele ki þu yeni stattan sonra duygularýmý çok yoðun yaþar oldum...tabi o 90daki golü yiyince ki ruh halim de tam tersi,anlatýlmaz...nasýl unuturum bilmiyorum...hiçbirþey teselli olmuyor,iyi oynamýþýz,umut vermiþiz vs vs...biraz kafam daðýlýr gibi oluyor sonra rodalleganýn direkten dönen topu aklýma geliyor,o son dakika aklýma geliyor... þampiyonluða oynar mýyýz bilmiyorum ama bi yandan da o heyecaný,o üzüntüleri kaldýrabilir miyim diye düþünüyorum...

Hami_41 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

Sonra donen topta taliscanin serbest vurustan golü geliyor ama sagolsun yayinci kuruluþ bu pozisyonu vermiyor ozetlerde
    HAMÝ_41

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

bu maç bize þunu gösterdi ki þampiyon takýmýn orta sahasý taþ gibi olacak.......!!! bu kadar basit.. okayla mokayla belli bir yere kadar..
    Attan inip eþeðe bindik!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý alihan_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    7 bardak viski ictim senin yuzunden ama canin sagolsun Trabzonum

SM-N920C cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    sen mi ben mi??
    Attan inip eþeðe bindik!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

bizim takýmýn en büyük sýkýntýsý stoper deðil beyler orta saha!! bunu görmek için kör olmamak yeterli!!

bu takýmda uður- durica tandemi bile þampiyonlupa oynar.. rakip takýmýn tandemi kimdi iyi bakýn lütfen.. bu takýmda fark yaratacak þey orta sahadýr.. bir yanda atiba- oðuzhan diðer yanda okay- onazi..

iþte bütün mesele bu!!!
    Attan inip eþeðe bindik!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

emin olun bu maça ilk yarýdaki gaizantep maçý kadar üzülmedim.. ama bu maçtan ders almak zorundayýz..
    Attan inip eþeðe bindik!

mehmetts1961 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Beþiktaþ ligin en oturmuþ kadrosuna ,en iyi teknik direktörüne,en iyi oyuncularýna sahip bir takýmken biz yapýlanma aþamasýnda bir takýmýz.
    Ne Beþiktaþ kadar tecrübemiz var ,ne Beþiktaþ kadar iyi bir kadromuz var.Bazý taraftarlarýmýzýn tepkilerini,sabýrsýzlýklarýný görüyorum da üzülüyorum.
    Ben bugün ligin en iyi takýmýna karþý oynadýgýmýz oyunla gurur duydum.Biz de sabrederek,dogru hamleler yaparak 2-3 senede Beþiktaþ kadar iyi bir kadro kurabiliriz.

Beþiktaþýn oyununu sadece "atiba" ya baðlamak hayalcilikten öte degildir.Feda senelerini geçiren ,bugün kadromuzun en deðerli oyuncularýndan biri olan Olcay'ý kimse tanýmýyorken getirip onu "Olcay" yapan,akýllý transfer politikasý izleyip sponsorluk anlaþmalarý yapýp o kadar borcuna raðmen stadýný her kuruþunu ödeyerek kendi baþýna yapan,geçen sene stadsýz göçebe þekilde þampiyon olan takým bu sene stadýyla þampiyon oluyor 3. yýldýzýný takýyor.Kimilerine bu "Beþiktaþ güzellemesi" gelebilir ama hangisi yalan ki bunun?
    Hal böyleyken ,bizim önümüzde de Beþiktaþ gibi güzel bir örnek varken onlarýn yolundan gidip onlarýn taþýdýgý bayraðý daha ileriye taþýma ,eski Trabzonspor olma hayalinden neden uzak olalým?Son 4 senede onlarýn yaptýgý dogrularý kendimize örnek alarak ,az da olsa yaptýklarý hatalarý göz önünde bulundurarak yeni stadýmýzýn da verdigi güçle eski günlere dönmemiz hiç de zor deðil.Ýnanýyorum o günler çok yakýn.

Bugünkü oyunla ilgili son bir söz etmek gerekirse ,ben iki takýmý da güzel oyunlarý için canýgönülden tebrik ediyorum.Son yýllarda izlediðim en güzel maçlardan biriydi.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

nankörlük yaparsak belimiz doðrulmaz, aklýnýzý baþýnýza devþirin. bunlar yaradanýn sýnavý. adam olacaklar mý diye bakýyor yoksa öz evlatlarla baþ baþa kalýrýz. ölçülü þekilde baþarý isteyiniz, sakin olunuz.

uykum kaçtý ama ilk defa baþ aðrýsý çekmiyorum yenilgiden sonra.
    Konu artvints tarafýndan (09.04.2017 Saat 06:12 ) deðiþtirilmiþtir.

ensarusta - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Bu mac gosterdi ki takim olundugunda, moral motivasyon ve ozguvenin iyi seviyelerde oldugunda, takimdaki arkadaslik birlik beraberlik belli ve bir seviyeye geldiginde, taraftar camia arkanda, destek oldugunda, ligin kagit uzerinde en iyi takimini liderine anca boyle kaybedersin.
    Bir gercek var arkadaslar suan takim maksimuma yakin bir performans veriyor. Yani bu takim anca bu kadar verim verir. Daha iyisini istiyorsak takimdaki kaliteli futbolcu sayisini arttirmaliyiz. Bir onazinin yerine atiba tarzi adamimiz olsa, ugurun yerine ust duzey stoperimiz olsa, gobekte ndiaye gibi bir adam olsa sahada daha farkli takim gorecegiz. Misal onazi idare ediyor. Sampiyonluk istiyorsak bize idare eden degil atiba gibi farkini agirligini koyacak bir adam lazim. Olcay bugun gununde degildi yerine alacak oyuncumuz yok kenarda. Ayni sekilde ugur iyi niyetli idare ediyor ama adamin gideri bu kadar. Rakipte talisca gibi bir adam var. O noktada o faul olurmu.
    En buyuk artimiz takimda yusuf gibi, okay gibi, castillo gibi, belki bero gibi gelecek adina daha da umutlu olabilecegimiz oyuncularimiz var artik.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Bu sene iddamýz olmamasýna raðmen oturmuþ kadrosu olan yüksek ihtimalle bu senede þampiyon olacak takýmla kýyasýya mücadele ettik. Bu bile mutlu etti beni... Yönetim ve Hocanýn arkasýnda durursak dipten aldýklarý Trabzonspor'u yukarlara taþýyacaklardýr.
    Trabzonsporluluk onuru bu iþkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

yatara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yazik oldu

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Uykum firari, gecem firari, ben firari bu saatte...

Quaresma hýyarýný vurduk, çýktý karþýmýza FM efsanesi Aboubakar. Kartal kýlýklý ördeði yakaladýk ensesinden, tam mideye indireceðiz, aldýk golü kapattýðýmýz köþeden. Neye niyet, neye kýsmet derken hobaa çýktý bi Atiba.

Aga adamlar senelerdir kýyýdan kýyýdan toparlaya toparlaya oluþturdu iskeletini, birini durdursan ötekisi fýrlýyor bir yerlerden.

Valla seneye biz de böyle kýyýdan köþeden birisini salamayacaksak rakibin üzerine, hiç heveslenmeyelim bence. Takviye þart oðlu þart. Lamý cimi yok.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Ertan 51 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takýmýmý çok seviyorum,
    yenilgi için canlarý sað olsun diyorum,
    kendilerine bi kýzgýnlýðým yok,
    fakat nasýl bir ruh haline bürünüyorsam,
    çok aþýrý etkikenip, çok aþýrý üzülüyorum,
    yemin olsun saat 9 dan beri kalbim sýkýþýyor,
    çýktým 1 saattir Niðdenin en kuytu yerlerinde gezdim yine normale dönemedim.
    Rabbim den dileðim benim bu TS sevgimi azaltmasý
    çünkü saðlýklý düþünemiyorum,saðlýðýmdan olacaðým
    Ah Ertan abim ah.. Bende ayný dertten müzdaribim. Genç yaþýmda kalp hastasý olacaðým. Maçlarýn son dakikalarý geçmek bilmiyor sinir stres zaten tavan yapmýþ durumda üstüne birde bu aþk çok zor be.
    Onca nimet varken, kul hakký yemeyin!

Þeref - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

dünkü maçta bana göre uðurun yerine medyani ile baþlasaydý. maçýn öyküsü baþka olurdu sanki. medyani uðura göre daha aklý baþýnda ne yaptýðýný bilen bir futbolcu. uður tecrübesiz gibi saatli bomba gibi hangi dakka kime patlayacak belli deðil.

frikik pozisyonunda ilk golde hatalý. topu oyuna sokarken de acemi gibi. medyani daha iyi olurdu sanki.

ama iyi yoldayýz. takým mücadele azmi çok iyi. klasik þenol güneþ takýmýna karþý yenildik.

Вы попали по адресу!

Cagdas Topal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Standart STSL 27.Hafta l Trabzonspor 3-4 Beþiktaþ l Maç Sonucu

Dün 3-2 olduktan sonra aþýrý sevinçten nefes almakta zorlandým kalp hastasý olarak. 4. Golden sonra dalýp dalýp gidiyorum takýmýmý çok seviyorum çok iyi mücadele ettik þans bizden yana deðildi ama malubiyet çok koydu bana

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

Aydýn Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Müthiþ maç oldu tarafsýz gözle bakarsak. Ýki takým da oynamaya çalýþtý ve oynadý da. Futbol þansý dediðimiz þey biraz daha Bjk'den yanaydý sadece. Bu maç üzülmeye deðer bir maç deðil. Arkadaþlar lütfen bu takým ilk yarý tel tel dökülüyordu Nisan ayýndayýz ve ilk maðlubiyetimizi aldýk 2017 yýlýnda .

Bu maç bizi kanýmca daha da güçlendirmiþtir. Yürekten inanýyorum. Zaman baþýmýzý dik tutma zamaný. Çünkü bizim uþaklar dik oynadý. Onlara ayak uydurmamýz lazým. Bir maçla karamsarlýða girmek bizim iþimiz deðil.

Bir iki sözüm de Þenol Güneþ'e nefret seviyesinde yorum yapanlara. Tamam Beþiktaþ'a gittiðinden beri demeçleri istediðimiz gibi deðil falan ama lütfen bu adamý bu kadar gömmeyin. Þu söylediklerinizden dolayý Dozer Cemil'in kemikleri sýzlýyordur. Bazý þeyler bu kadar kolay olmamalý. Ýnsanlarý silip atmak özellikle Þenol Güneþ gibi bir efsaneyi silip atmak bu kadar kolay olmamalý.

Bunlar benim düþüncelerim ve beni baðlar. Ýsteyen de istediði gibi düþünüp yazabilir ama biraz saygý. Biraz VEFA...
    2010-2011 Sezonu þampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanýcý Adý: Forever_Yattara

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Maçý izlerken hep "Durica bugün formsuz/isteksiz" diyordum. Ki malesef 2 gol direk kendisinin müdahale etmesi gereken oyunculardan geldi.

Yazýk oldu. 3-3 bitseydi iyiydi.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Talisca'nýn kendini atarak haksýz kazandýðý frikik pozisyonunu kimsenin konuþmamasý garibime gitti. Güzel maç oldu ayaðýna televizyonda kaynattýlar. Hatta TRT özetlerine 2 kez baktým. Bence maçýn kaderini deðiþtiren an, ama TRT o pozisyonu özetlerine almamýþ. Neden?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)