Hesaplipazar

Sonu: STSL 27.Hafta l Trabzonspor - Beikta | Ma sonucu ne olur?

Katlmc says
273. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanrz

151 55.31%
  • Beraberlik

59 21.61%
  • Kaybederiz

63 23.08%
Sayfa 76 Toplam 76 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 66 74 75 76
Toplam 1898 adet sonuctan sayfa basi 1,876 ile 1,898 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: STSL 27.Hafta l Trabzonspor 3-4 Beikta l Ma Sonucu

Fatih elik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Trabzonspor centilmenliinden dn vermemeli. yi niyeti su istimal edilse de yap arpk da olsa doruyu gzeli yapmaya devam etmeliyiz.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Frtna..."

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Alnt yazc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu ma izleyemedim.Belki de yllardr Tabzonspor'un en hedefsiz en sama hazrlk malarn bile karmayan birisi olarak bu ma kardm.Hafta boyu iime dolan negatif hisler yaanan hadiseler ma izlemek iin mcadele etmeye de itmedi beni...

Trabzonspor bu ma ;

-Forumda ,twitterda,facebookda,sokata yenileceksek enol gne'e yenilelim diyenler hain ve apszlar yznden
    -Hafta boyunca Ali Palabyk' etkisi altnda buram buram youran bjk camiasna ses karamayan pasif menfaati ve saf trabzonspor camias yznden

-Ma sonras "koyduk mu" tezahrat yapacak olan trabzonspor tribnlerine yanc maddeler frlatacak olan bjk'li alaklara yemek smarlayan;tribn kltrnden bihaber egolarndan kurtulup statla birlikte lye bile katlmayan tg denilen yalaka grup yznden
    -Ma sonras kendi takmnn mcadelesini deil de ncelikle enol gne ve bjk'yi tebrik eden nevzat aydn gibi yneticileri yznden

saha dnda kaybetti.Ve ben hayatmda ilk kez Trabzonspor'un bu kadar kldn grdm.Trabzonspor byklerle sevierek deil savaarak geldi buraya.
    Bu tipleri tek tek Trabzonspor'un etrafndan uzaklatrmak da boynumuzun borcu olsun,yalaka erefsizlere kabus gibi kmeyenin de ...

Ayrca para iin Trabzonlu olup,bjk bakan yardmcs olan bir kanszdan kuru nemalanrz diye ona yaltaklanan,onun laflarn manete karan yerel basn da not ediyorum.
    Gn gelir bunlar tek tek yedirirler o satlklara.
    Konu sasone tarafndan (11.04.2017 Saat 02:54 ) deitirilmitir.
    • Memento mori

aatay_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.05.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Yazacaklarm man scakl geince yazmak istedim, geri bu man scakl sezon boyu gemez ya neyse.

1 - Trabzonspor aama kaydettiini, galibiyetlerinin ve oyununun tesadf olmadn bu mata net olarak gsterdi.

2- ahsen Trabzonspor'un 2008-2009 sezonuna benzer bir performans ile balayp, ampiyonluk kovalamas beklentim vard ama sezona o kadar kt baladk ki sezonun 2. yars bile bizi kurtarmad.

3 - ampiyonluk olmasa da ampiyonlua oynamak bile ok zormu, onu grdk. BJK gerekten oturmu bir takm. Bugn onu zorlayan +10 puan alm bir takm olsa BJK de +10 yapabilirdi. Rakipleri zayf kalnca onun da puan dk kald. Rakibiyle birlikte vites ykseltecek bir potansiyeli var.

4 - Seneye gs ve fb iyi takmlar kuramazsa, Baakehir ve bjk ya ortalamas yksek takmlar olduu iin ayn performanslar verememe ihtimalleri ile birlikte, doru transferler ile ampiyonlua oynayabiliriz. BJK gen yaplanma ile balatt kadro mhendisliini tecrbeli ve kaliteli oyunculara evirdi. En nemli 2 genci Talisca ve Aboubakar'n bonservisini almas zor gzkyor.

5 - Trabzonspor'un nnde uzun bir yol var. BJK gibi yarmac ve oturmu bir takm olabilmemiz iin ok ma oynamalyz, ama olumlu yolda gidiyoruz ve onlarn balad noktaya gre oyun olarak daha iyiyiz.

Maa gelecek olursak;

1 - Ortada balayan ma yenen srpriz golle BJK'ye dnd. Byk malarn banda genelde ya 1-2 pozisyon bulur ya da 1-2 tane veririz, bunlar genelde gol olmaz. Bu sefer gol oldu ve sonu olarak uzun sre oyundan dtk.

2 - Kayp dakikalarda verdiimiz pozisyolarn gol olmamasnda ansn da yardm vard. Ama kahvede yanmda ma izleyen BJK taraftarlarna, "Gol atamyorsunuz ama bu ma byle gitmez" dedim. Takm oyunda ok varlk gsteremedii dakikalarda bile maa bir ekilde ortak olaca hissiyatn veriyor, pes etmiyor, yenilgiyi kabullenmiyor. En nemli kazanmmz budur.

3 - Okay'n golnde kritik anlarda topun doru ayaklarda olmasnn nemini grdk. Hcumda kaybedilse herhangi bir top kayb olabilecek bir pozisyonu, doru 3 hareket ile gole evirdik. te topu doru kullanan ayaklarla skoru yakalamak daha kolay. nk ansnz kendiniz yaratrsnz, top her zaman gelip de sizi bulmaz.

4 - Okay'n gol ile artk maa ortak olduk, ondan sonra hibir dnemde oyun veya skor olarak ezilmedik. Karlkl goller geldi.

5 - Ortasahada Onazi'nin beklenen diren noktasn oluturamamas, Olcay ve Rodallega'nn topu ileride yeteri kadar tutamamas, Yusuf'un pas balantlarnn zayf kalmas bizi oyunda kopuk gsterdi. Oyunda iyi olduumuz dakikalar bu sorunlarn nispeten zld dakikalardr.

6 - Her iki takmn da hcum ve baskya dayal oyunu, man temposunu drp bir ekilde oyunu bitirmeye engel oldu.

Ma iinde birok detay var, girmeye gerek yok. Oyuncu yorumlarm futbolcu balklarnda yapacam.

Ma kaybettik ama gelecee dair umut beslememizi salayacak bir tecrbe edindik.
    Konu aatay_ tarafndan (11.04.2017 Saat 15:55 ) deitirilmitir.
    "Byklk hakszca kazanlan hak grmek deil, hakszlklara ramen kazanabilmektir."

zkan Smer

skender akmak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    32

Bak'den kara yolu ile ma iin Trabzon'a geldik. ncelikle takmmza teekkr ediyorum. Zor mat. Ama mcadeleleri ve inanlar tebrii hak ediyor. lk kez de Medical Park Arenada ma seyretmi oldum.

F bloktaydm. Stadmz kapal ama F bloun maallah vard. Yamur direk stme yayordu. Ayrca podyumdaki su birikintilerine de zm bulunmal. naat mhendisi deilim ama su birikintisini nlemek iin bireyler yaplabilir. F blokta eimle birlikte izledim ma. Ve bir tane kfr duymadm. En ufak rahatszlk hissetmedim. Bu sebeple beraber ma izlediim tm taraftarlara anlaylar iin ok ama ok teekkr ederim.

Maa gelince ok gzel atmosfer vard. lk yarnn ve ikinci yarnn balarnda durgun balamamz beikta iyi deerlendirdi. yi balasak eminim o golleri yemezdik.
    Babel Pereira'ya ok rahat stnlk salad. Sonuta yenildik ama eksiklerimizi grme asndan olumlu bakabiliriz. Seneye ok ama ok daha iyi olacaz. Buna eminim.

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Ne kadar geni mideli olduk
    Boy boy bjk fotoraflar sitemizde
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Doan ahin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Beikta ma ile ilgili yazm: okumayanlar iin burada da bulunsun.
    http://forum.bordomavi.net/showthrea...ku-Doan-AHN
    Versinler ade-i tibar, Ufukta ampiyonluk Turu Var, Bunu Gren Rakipler, Elbette Kudururlar

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Yazk gerekten ok yazk.....

Ben ok kr SADECE Trabzonsporluyum........
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

seuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2008
    Nereden
    Rize

Alnt Faik Ylmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yazk gerekten ok yazk.....

Ben ok kr SADECE Trabzonsporluyum........
    Nerede bu resimler ??

HTC Desire 828 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    bize heryer TrabzonSpor

seuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2008
    Nereden
    Rize

Alnt yazc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu ma izleyemedim.Belki de yllardr Tabzonspor'un en hedefsiz en sama hazrlk malarn bile karmayan birisi olarak bu ma kardm.Hafta boyu iime dolan negatif hisler yaanan hadiseler ma izlemek iin mcadele etmeye de itmedi beni...

Trabzonspor bu ma ;

-Forumda ,twitterda,facebookda,sokata yenileceksek enol gne'e yenilelim diyenler hain ve apszlar yznden
    -Hafta boyunca Ali Palabyk' etkisi altnda buram buram youran bjk camiasna ses karamayan pasif menfaati ve saf trabzonspor camias yznden

-Ma sonras "koyduk mu" tezahrat yapacak olan trabzonspor tribnlerine yanc maddeler frlatacak olan bjk'li alaklara yemek smarlayan;tribn kltrnden bihaber egolarndan kurtulup statla birlikte lye bile katlmayan tg denilen yalaka grup yznden
    -Ma sonras kendi takmnn mcadelesini deil de ncelikle enol gne ve bjk'yi tebrik eden nevzat aydn gibi yneticileri yznden

saha dnda kaybetti.Ve ben hayatmda ilk kez Trabzonspor'un bu kadar kldn grdm.Trabzonspor byklerle sevierek deil savaarak geldi buraya.
    Son yllarda bjk malarnn ncesi ve sonras inanlmaz rahatsz edici. Bit dostluk kardelik laflar dnyor inanlmaz. Adamlar ka matr bu ekilde malar da rahata alp yoluna bakyor bizimkiler de neymi enol yenildik olsun mu mu.. Gs manda staddaydim bu man ncesi ve sonrasnda o mataki motivasyonun yars yoktu stadda da ehirde de dolaysyla takmda da.

HTC Desire 828 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    bize heryer TrabzonSpor

amasya0561 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2011
    Nereden
    Amasya

bu ma bana ancak ikebaheyi yenmemiz unutturur.
    bu ma senelerdir gol dahi atamadgmz b yi yenecegimiz ve ansmz kracagz hissi verdi
    2010-2011 LG AMPYONU Trabzonspor

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

man tekrarn izledim. erken gol ve stres birleince duygusal olarak ok byk fark hissetmiim ama o kadar da deilmi. ok ufak hatalar ve tecrbesizlik var. ligde bizim gibi hcumda, defansta yardmlaan bir takm yoktur. inallah bu enerjiyi drmeden kalitemizi ykseltebiliriz.

yelik tarihi
    27.01.2013
    Nereden
    Almanya

Alnt artvints Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    man tekrarn izledim. erken gol ve stres birleince duygusal olarak ok byk fark hissetmiim ama o kadar da deilmi. ok ufak hatalar ve tecrbesizlik var. ligde bizim gibi hcumda, defansta yardmlaan bir takm yoktur. inallah bu enerjiyi drmeden kalitemizi ykseltebiliriz.
    macin tekrarini nereden izledin? bana link yollayabilir misin?

yelik tarihi
    12.05.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Alnt amasya0561 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu ma bana ancak ikebaheyi yenmemiz unutturur.
    bu ma senelerdir gol dahi atamadgmz b yi yenecegimiz ve ansmz kracagz hissi verdi
    Benzer eyleri ben de hissettim. Nedense bizim koumuza tempomuza itahmza yetiemeyeceklerini dnyorum. Bu istei oyuna da dkersek bu sefer elimizden karmayz.

Umarm yle olur.

zkan Smer

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

https://transfer.pcloud.com/download...pTLAKiKpy5tfw7

https://transfer.pcloud.com/download...t7Saqdzm4rvXM7

man tamam.

ali palabyk da mthi hakem gerekten. u kadar tempolu mata ne tacn nden atlmasna izin vermi, ne hareketli topla oyun balattrm. iddetli itiraz eden de olmam. bir tek ouzhan hakemin peinden ayrlmyor ona da fabri ayar vermi.

idare etmemi, ynetmi ma.
    Konu artvints tarafndan (11.04.2017 Saat 19:28 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    24.11.2007
    Nereden
    Tokat

arkadalar biraz siyaset olcak ama ben bir konudan ok rahatszm bu lkede deerler vardr birde manevi deer vardr. imdi Mustafa Kemal Atatrk akp mhp chp ve herkesin ve bu lkenin ortak deeridir.partiler stdr.mustafa kemalin askerleriyiz laf izmirde igalden yeni kurtulmu bir kyde at stnde askerler geerken kadnlar yunanlardan kurtulmu kyde siz kimsiniz deyince biz mustafa kemalin askerleriyiz derler k noktas budur. yani bir lkenin kurtuluunu anmsatan bir slogandr. siyaset gtmiyorum. baz haberlerde (ki doruluuna inanyorum) bizim trbnlerde bunu duyup yani bir lkenin kurucusunun ismini duyup rahatsz olan hatta tehdit eden taraftarlar var. Noluyoruz arkadalar dmanlmz neye.slam bu lkenin ortak dinidir ve peygamber efendimiiz arap topraklarnda benzetme olcaksa kuvay milliye tarz bir hareketi balamtr. ben gayet dini btn bir adamm. islam tarihiyle baz meseleler hari gurur duyarm. Ebu zer gffarden halifelere peygamberlere bu mcadelenin ad islam adna olmutur. ama zellikle vira izmir mar okududuunda trbnde buna gocunanalar oluyor bizim trbnlerde yapmayn etmeyin allah akna. islam ve m. kemali ayrrp kar karya getirmek doru deildir. Biri bu lkeni kurucusu dieri dnyadaki ezilenlerin kurtuluu iin domu bir dindir. baz taraftar lidderleri bjk trbnlerini tehdit etmi mustafa kemal slogan atmayn diye. yakyormuki bu bize. biz lke olarak nasl kurtulu sava verdiysek yine bir oluruz kimse bizi ayrtramaz.

yelik tarihi
    12.05.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

man tamam.

ali palabyk da mthi hakem gerekten. u kadar tempolu mata ne tacn nden atlmasna izin vermi, ne hareketli topla oyun balattrm. iddetli itiraz eden de olmam. bir tek ouzhan hakemin peinden ayrlmyor ona da fabri ayar vermi.

idare etmemi, ynetmi ma.
    Bu ma iin sylemiyorum, arada samalad oluyor, ama yeni nesil hakemler arasnda en beendiklerimden. Hem tempolu oynatyor, hem gven veriyor, hem de oyuncu ile diyaloglar iyi.

Daha yenilerden zellikle mit ztrk' beeniyorum.

zkan Smer

skender akmak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    32

zeti izledike kt oluyorum.

favory_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2006
    Nereden
    stanbul

man tamam.

idare etmemi, ynetmi ma.
    Linkler lm indirebileceimiz baka bir yer var m ?

bariskaratas - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.04.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Alnt Sacit Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu mata Medjani'nin Uur'dan daha iyi olduunu grdm
    zellikle rakibe yapmak konusunda Medjani ok iyi ve hzl
    evet
    stoper de uur yerine medjani oynamal
    Sabr + Sabr + Sabr = 8, 9, 10, ...
    yi Hcum ma alr yi Defans ampiyon Yapar !!!

BlackPanther - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2014
    Nereden
    Asya Dier

Alnt skender akmak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    zeti izledike kt oluyorum.
    Dostum izleme. Bende kt oluyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Grkan Asma - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.11.2011
    Nereden
    Trabzon

man tamam.

idare etmemi, ynetmi ma.
    2. linki indiremiyorum

smail Sezgin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.02.2012
    Nereden
    Ankara
    Ya
    25

Alnt Grkan Asma Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2. linki indiremiyorum
    Kendin hesap oluturup hesabna kaydet ben yle indirebildim
    Geldik, Gidiyoruz...

Grkan Asma - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.11.2011
    Nereden
    Trabzon

Alnt smail Sezgin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kendin hesap oluturup hesabna kaydet ben yle indirebildim
    Hallettim kardeim saolasn, yelik kolaym, e mail ve ifre istiyor sadece. endiimden denememitim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)