Sayfa 19 Toplam 24 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19 20 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 598 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Bilet Devir Platformu

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Güç bela devrettik bileti. Gençliğimizde bilet bulamaz, alabilmek adına kuyrukta saatlerce beklerdik.
    BMN TRABZON

Nereden
    Ankara

Alıntı AlperenAltun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maça gitmek isteyen arkadaşa doğu tribünü h blok biletimi ücretsiz devir edebilirim

SM-G780F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hala duruyor gitmek isteyen arkadaş yazabilir

SM-G780F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İzmir

arkadaşlar trabzon ve altay passolig kartım da var. ama sistemde ttabzon kartım göründüğü için bilet alamıyorum. maça nasıl girebilirim sizce var mıdır bir yolu?

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı tenten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar trabzon ve altay passolig kartım da var. ama sistemde ttabzon kartım göründüğü için bilet alamıyorum. maça nasıl girebilirim sizce var mıdır bir yolu?
    Hiç maça gitmeyecek olan bi akrabanız adına Altay ya da TFF passoligi çıkarın. Fotoğraf kısmına kendi fotoğrafınızı koyun.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Trabzon

Başakşehir maçı için bilet transfer edebilecek varsa çok çok sevinirim

talsuv61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bi arkadaşa kombine bilet alacağım da, kombine satışları bitti mi, öyleyse tekrar başlar mı ?

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı talsuv61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi arkadaşa kombine bilet alacağım da, kombine satışları bitti mi, öyleyse tekrar başlar mı ?
    https://www.passo.com.tr/tr/kombine/...letleri/342746

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/ik...yor-31-12-2021
    Satış var

almak lazım
    Konu Ozan Yılmaz tarafından (31.12.2021 Saat 13:23 ) değiştirilmiştir.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dostlar bilgisi olan var mı ?

karagümrük maçı için TRABZONSPOR passoligimi iptal etmiştim istanbuldaki maçlara gidebilmek için Orduspor passoligim var 2. yarı için kombineyi eşimin adına alsam TRABZONPSOR Logosu olmayan birine maç devri yapılabiliyor mu ? yani diyelim ki İstanbuldan Trabzona geldim benim ordpsor passoligim var kombinesinden bana bilet devri yapabilir mi ?
    bu sene SAMPİYONUZ.

Gokhlayeh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Arkadaşlar, yurtdışında yaşıyorum, kombine alıp her maç devretmek istiyorum. Passolig kartı çıkartmıştım 3 yıl önce (tek bir maç için). Bugün mobil uygulama üzerinden kombine almak istediğimde Passolig kaydınız bulunmamaktadır uyarısıyla karşılaştım. Kartın geçerlilik süresi 12/24'e kadar. Yine de o tarihten bu yana kullanmadığım için bu hatayı veriyor olabilir mi? Ondan kaynaklandığını düşünmüyorumm ama e-bilet süresi uzatma mevzusu ne bu arada? Tavsiyede bulunabilen olursa sevinirim.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Gokhlayeh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, yurtdışında yaşıyorum, kombine alıp her maç devretmek istiyorum. Passolig kartı çıkartmıştım 3 yıl önce (tek bir maç için). Bugün mobil uygulama üzerinden kombine almak istediğimde Passolig kaydınız bulunmamaktadır uyarısıyla karşılaştım. Kartın geçerlilik süresi 12/24'e kadar. Yine de o tarihten bu yana kullanmadığım için bu hatayı veriyor olabilir mi? Ondan kaynaklandığını düşünmüyorumm ama e-bilet süresi uzatma mevzusu ne bu arada? Tavsiyede bulunabilen olursa sevinirim.
    e bilet süreni uzatmak zorundasin, 1 yillik bir sey o, ama passo kaydin bulunmamakta diyor ya onu tam anlamadim...
    öte yandan ben de senin gibi düsündüm ama o dediklerin de yetmiyor bizim için maalesef...
    çünkü asi olmus olsan bile bunu oradaki sistem bilmiyor, il/ilçe saglik müdürlügüne dilekçe göndermek gerekiyor, bir diger olasilik ise burada bâzilarinin yazdigina göre Türkiye'ye varildiginda havalimaninda bir yerde mi ne gerekli evraklarla oldugun asiyi oradaki sisteme kaydettirme olayi var....

farkli bilgisi ya da fikri olan varsa yazabilir
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Orduyla oynamadığımız sürece yapılabiliyor. Bir sıkıntı çıkmaz. Yalnız sanırım maç günü transfer edilebiliyordu öyle bir olay olabilir.

Alıntı tanjugunduz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostlar bilgisi olan var mı ?
    karagümrük maçı için TRABZONSPOR passoligimi iptal etmiştim istanbuldaki maçlara gidebilmek için Orduspor passoligim var 2. yarı için kombineyi eşimin adına alsam TRABZONPSOR Logosu olmayan birine maç devri yapılabiliyor mu ? yani diyelim ki İstanbuldan Trabzona geldim benim ordpsor passoligim var kombinesinden bana bilet devri yapabilir mi ?
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Gokhlayeh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e bilet süreni uzatmak zorundasin, 1 yillik bir sey o, ama passo kaydin bulunmamakta diyor ya onu tam anlamadim...
    öte yandan ben de senin gibi düsündüm ama o dediklerin de yetmiyor bizim için maalesef...
    çünkü asi olmus olsan bile bunu oradaki sistem bilmiyor, il/ilçe saglik müdürlügüne dilekçe göndermek gerekiyor, bir diger olasilik ise burada bâzilarinin yazdigina göre Türkiye'ye varildiginda havalimaninda bir yerde mi ne gerekli evraklarla oldugun asiyi oradaki sisteme kaydettirme olayi var....

farkli bilgisi ya da fikri olan varsa yazabilir
    Teşekkür ederim Sefer. Müşteri hizmetlerine yazdım, bakalım cevaplarlar mı

Nereden
    Fransa

Alıntı Gokhlayeh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Sefer. Müşteri hizmetlerine yazdım, bakalım cevaplarlar mı

https://covid19asi.saglik.gov.tr/TR-...tebilirim.html

Nereden
    Trabzon

İsteyene kombinemi devredebilirim. Ta ki şampiyonluk maçına kadar. O maçı ben de yerinde izleyeceğim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    İzmir

öncelikle selamlar, bilet devir işlemleri buradanmi yapiliyor bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
    Kuzey kale arkası kombinem var, devredebilirim arkadaşlar.

Nereden
    Almanya

Herkeze selamlar, almanyadan gelip Beşiktaş maçını izlemeyi düşünüyorum. Daha önce stada gitmediğim için pasolig hakkında pek bilgim yok. Sizlerden bilmek istediğim şey şu: 1. Alman vatandaşı olarak pasolig çıkarabilirmiyim ve ne yapmam gerekli? 2. defa Biontech aşısı oldum stada girerken corona testi gereklimi? 3. Beşiktaş maçının biletleri satışa çıktıgında internetden yurtdışından alabilirmiyim. Çok sağolun şimdiden ve özelikle almanyadan gelipde tecrübe sahibi birisi varsa bana ulaşırsa çok sevinirim

Gesendet von meinem SM-G980F mit Tapatalk

Nereden
    Trabzon

Alıntı Kirsehirli_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkeze selamlar, almanyadan gelip Beşiktaş maçını izlemeyi düşünüyorum. Daha önce stada gitmediğim için pasolig hakkında pek bilgim yok. Sizlerden bilmek istediğim şey şu: 1. Alman vatandaşı olarak pasolig çıkarabilirmiyim ve ne yapmam gerekli? 2. defa Biontech aşısı oldum stada girerken corona testi gereklimi? 3. Beşiktaş maçının biletleri satışa çıktıgında internetden yurtdışından alabilirmiyim. Çok sağolun şimdiden ve özelikle almanyadan gelipde tecrübe sahibi birisi varsa bana ulaşırsa çok sevinirim

Passolig sitesinden kart başvurusu yapmanız gerekiyor. Başvuru yaptıktan sonra PASSO uygulamasını indirin. Biletler satışa çıktığında oradan satın alabilir; kartınız yanınızda olmasa bile uygulama sayesinde stada giriş yapabilirsiniz.

Aşı konusunda da yurt dışında aşı olan kişilerin aşı kartlarını il sağlık müdürlüğüne götürüp HES koduna işlettirmeleri gerekiyor. Başvuruyu yapınca bunun sisteme işlenmesi bazen vakit alabiliyor. O yüzden erkenden yapmakta fayda var. Eğer 2. aşınızın üzerinden 180 gün geçmemişse stada girebilirsiniz. Geçmişse eğer 3. aşınızı olmanız gerekiyor.
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Almanya

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Passolig sitesinden kart başvurusu yapmanız gerekiyor. Başvuru yaptıktan sonra PASSO uygulamasını indirin. Biletler satışa çıktığında oradan satın alabilir; kartınız yanınızda olmasa bile uygulama sayesinde stada giriş yapabilirsiniz.

Aşı konusunda da yurt dışında aşı olan kişilerin aşı kartlarını il sağlık müdürlüğüne götürüp HES koduna işlettirmeleri gerekiyor. Başvuruyu yapınca bunun sisteme işlenmesi bazen vakit alabiliyor. O yüzden erkenden yapmakta fayda var. Eğer 2. aşınızın üzerinden 180 gün geçmemişse stada girebilirsiniz. Geçmişse eğer 3. aşınızı olmanız gerekiyor.
    Teşekkür ederim. Il sağlık müdürlüğne kayıt işi ters geliyor. Bizim niyetimiz cumartesi akşamı gelip pazar gecesi dönmekti. O zaman zarfında Hes Codu olayı yetişirmi bilmiyorum.

Nereden
    Trabzon

Teşekkür ederim. Il sağlık müdürlüğne kayıt işi ters geliyor. Bizim niyetimiz cumartesi akşamı gelip pazar gecesi dönmekti. O zaman zarfında Hes Codu olayı yetişirmi bilmiyorum.

Burdan bir tanıdık da halledebilir bu işleri. Aşı kartının fotoğrafını ya da kopyasını faksla gönderirseniz burdan birisi de halledebilir diye düşünüyorum.
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Fransa

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

problem su ki, sanirim o asi masi karti olayini halletmeden bilet alinamiyor.... alinabiliyor mu ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

@Sefer A. ve genel bilgilendirme

yurt dışında yaşayan T.C. vatandaşı olanlar , yaşadığı ülkelerdeki AŞILARI sağlık bakanlığı HES sistemine işletmesi gerekmektedir.
    Türkiye'ye gelmeden sizin ile aynı soyadı taşıyan bir akrabanız bu işlemeri yapabilmektedir.

başvuru yerleri : İlçe sağlık müd.lüğü
    istenen evraklar ;
    dilekçe ( basit bir şekilde memurun yardımı ile orada yazılıyor )
    kimlik fotokopisi
    aşı sertifikaları ( ülkeye göre değişir ama üzerinde tarih yazılı karekodlu ve aşının tanımı yazılı bir görsel)

önemli hatırlatma ;
    2.aşının üzerinde 14 takvim günü geçmesi gerekir sistemde AŞILI görünmesi için
    2.aşının üzerinden 180 gün geçmiş ise bu zaman zarfında KOVİD (+) olmadı iseniz 3.aşınızda olmalı

tüm işlemler için evraklarınızı Watsap - email vs. ile gönderebilirsiniz.

ben Almanya'dan gelen bir akrabam için yaptım. memurlar yardımcı oluyor

unutmadan ! işlemler sonra 2 gün içinde HES sisteminde AŞILI görünüyorsunuz
    Konu zekeriyya tarafından (27.01.2022 Saat 08:26 ) değiştirilmiştir.
    BMN KOCAELİ

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Kocaeli

@Sefer A. ve genel bilgilendirme

yukarıda yazdığım işlemleri yaptınız ama maç gününe zamanınız kısıtlı ve 2000 km vs yol geldim maça gitmeliyim derseniz
    Türkiye'de bileti başka bir passolig kullanıcı üzerinden aldırın
    işlemler bitince maç günü kendi kartınıza transfer ettirirsiniz

tabiki uygunsuz illegal bir yol tavsiyesinde bulunuyoruz
    BMN KOCAELİ

Nereden
    Trabzon

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    problem su ki, sanirim o asi masi karti olayini halletmeden bilet alinamiyor.... alinabiliyor mu ?
    Evet bu işi halletmeden alınamıyor bilet.
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Kocaeli

renktaş sen gelmeden önce işlemlerini birisine yaptır. HES koduna işlet ( açıklamalar yukarıda var )
    BMN KOCAELİ

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bence imkanı olan vip olmasa bile stadın başka yerlerinden kombine alsın. içerideki maçlara bundan sonra yer bulamazsınız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)