Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tribün Terörü...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Aksam CNNTÜRK de Tribün Terörü adli programi seyrettim...Ve orda ki gizli kamera görüntülerinde ne kadar takim ismi verilmediysede açik açik görüldü ki bu terörde eziklerin çok büyük paylari var...Her maça Satirlarla...Kelebekle...Esrar çeke çeke giden bu Balici ve Serefsiz grubunu bir aralar bu istanbul medyasi savunmustu....Ve yine istanbul medyasi bunlarin ipligini pazara çikardi...

Saygilarimla...

Guests
    Ziyaretçi

özellikle esenlerden trabzona giden bejekeliler hepsi hapçi yönetim yani demirören gönderiyor onlari.

Parali tarftara da tarftar diyerek sahip çikanlara hayret ediyorum yani.Hele dünkü görüntülerdeki gibiserefsizler olduktan sonra onlara tarftar dersek kiralik katillerinahini aliriz.

oskayb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    52

öncelikle sahibinin sesi medyanin adlandirdigi gibi tribün terörü degildir yasananlar.bu isim 3 oligarsik istanbul takiminin 1. derece sorumlulugunu gizlemek için kullaniliyor.

bu sorunun çözümü için önerim ; anadolu sehirleri mesru müdafa birlikleri örgütlenmeli ,istanbuldan gelen bu yönetim destekli teröristlere anladiklari dilden sindirme harekatlari uygulanmalidir. istanbul disina çikamasin bu gruplar.

ondan sonra da birakin istanbul stadlarinda ne b.k yerlerse yesinler.onu da medyalari, akil hocalari ,fenerasyonlari ,basbakanlari çözsün.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

beyler o görüntüler çok ekstra degil..hiç kimse tasvip etmez ama onlara yakin olaylar bizim deplasman otobuslerinde de oluyo

Guests
    Ziyaretçi

biz ramazanda içki içmek isteyenleri biliriz[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Seytan isi

Yaþ
    55

Belki bizde de ayni olaylar oluyordur...Ama daha küçük kapsamda...Daha az kisi veya grup sayisi....

Bunun da avantaji böylelerini daha kolay tespit edilip düzeltilebilmesi açisindan....

Zannedersem Trabzon'daki emniyet ve klüp yönetimi de bunlarinda hakkindan gelebilecek güç ve basirettedirler...

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý
    Seytan isi

[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Alýntý SKY-GUARD Nickli Üyeden Alýntý

Belki bizde de ayni olaylar oluyordur...Ama daha küçük kapsamda...Daha az kisi veya grup sayisi....

Bunun da avantaji böylelerini daha kolay tespit edilip düzeltilebilmesi açisindan....

Zannedersem Trabzon'daki emniyet ve klüp yönetimi de bunlarinda hakkindan gelebilecek güç ve basirettedirler...

bizim deplasman otobuslerinin inan bi farki yok..dedigin gibi sadece sayi biraz daha az o kadar..

ha buna ne emniyet ne de yonetim çözüm bulabilir bana göre..neden dersen yonetim otobus vermese baskasi verir kimse vermese yine de bi yolunu bulur oyle çikar taraftar yola..ee polis de otobusun içinde devletin memurunu veremez ya..giderken ne yaparsa yapar adam..engelleyemezsin..

belki deplasman yasagi olursa biraz basarilabilir.ama bu sefer de yolculuk özgürlügü lafi çikar piyasaya..anliycan çözüm yok

Gerçi budurum bizde çok düzeldi.. yane en azindan satir matir oalyi bizde hiç yok denilebilecek kadar az.. içki muhabbeti isie oliyor zaten 303 otobüslerle 1000km yol baska türlü bitmes ama bizde olay bukadar degil bunlkarin böyle oldugu zaten biliniyor.. ama ben baska birsey diyecegim onlarinda çok suçu yok

suç o biçaklari buldugu halde o insalari gene bile bile stada getiren emniyette.. suç, onlar stadda olay yaptigi zaman onalri degilde trabzon insanini joplayan poliste. suç. bunlar koltuk kirip küçük büsranin kafasini yardiklari zaman 1maç ceza verip ( komedi ) sonrada bu suçu kaldirip BUNLAR NORMALDIR DIYENLERDE kimse saga sola atlamasin ILK BASTA EMNIYET VE FEDERASYON KENDINI DÜZELTSIN.

Alýntý CilginGenc Nickli Üyeden Alýntý

suç o biçaklari buldugu halde o insalari gene
    bile bile stada getiren emniyette.. suç, onlar stadda olay yaptigi
    zaman onalri degilde trabzon insanini joplayan poliste. suç. bunlar
    koltuk kirip küçük büsranin kafasini yardiklari zaman 1maç ceza verip (
    komedi ) sonrada bu suçu kaldirip BUNLAR NORMALDIR DIYENLERDE kimse
    saga sola atlamasin ILK BASTA EMNIYET VE FEDERASYON KENDINI DÜZELTSIN.

bu sene hic taraftar getirmediler genede basta nobre olmak üzere hepsi
    tas yagmuruna tutuldu. bir de macin son dakkalarinda bayraklarini
    yakmisiz.

tamam cuvaldizi onlara ama birazda igneyi kendimize batiralim.

Allah'tan federasyon kiyak cekti yoksa futboldaki yeni siddet
    yasasindan sonra sahamiz kapanabilirdi. 20 milyar ile gene ucuz
    kurtulduk.

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Geçenlerde yayinlan CNN Turk'deki programi ve 30 dk.lik görüntüleri izlemissinizdir.O görüntülerde otobüsde giden taraftarin hangi takima mensub olduklari açikça ortada.Gözlerim beni yaniltmiyorsa 30dk.lik görüntülerin %50'sinden fazlasinda Fenerbahçe Deplasman Taraftarlari gözüktü.2001 senesinde Samsun'da banyolari kiran taraftar olarka ilk basta Besiktas olarak düsündüm ama sene 2001 idi.Sonra aklima son sampiyonluk maçi geldi.Neyse...

Biz bundan öncede demistik Fenerbahçe Deplasman Taraftari haplaniyor,esrarlaniyor,alkol aliyor öyle geliyor deplasmana.Medyanin ve lobinizin destegiyle Fenerbahçeliler hayir dediler.

2002-2003 yilinda 2.hafta Trabzonspor - Fenerbahçe maçindan sonra dedik dedik inandiramadik.Ama bu görüntülerde bizim hakli oldugumuzun bi kanitiydi.Fenerbahçe taraftarinin oraya porvoke amaçli geldigi açikça ortaydi.Bizzat kendim maçtaydim ve olaylara sahit oldum.

Istiklal Marsi okunurken girmelerini mi söylesek,Trabzon taraftari devre arasi sustugunda bize provoke amaçli tezahüratlar yapip kizdirmaya çalistiklarini mi söylesek,otobüsle giderken yasli nine bize sahildeki apartmandan tas atti diye yalan söylediklerini mi söylesek,çikan kargasa da hamile bi kadinin karninda ölen bebegini mi söylesek(Babamin verdigi bilgi)....Yoksa Fenerbahçe'nin kaldirilan cezasini mi?Ya da biz terörist degiliz diye kendilerine aklamalarini mi?Vs...

Ben Fenerbahçe Deplasman Taraftarini Trabzon deplasmaninda falan seyrederim Elaziga'a gitmis beni ilgilendirmez.Trabzon'da yaptiklarina bakariz.

Noldu Fenerbahçe Deplasman Taraftari bu sene haplanarak,esrarlanarak,alkola alarak gelmedi hatta hiç gelmedi.Trabzonspor'un Fenerbahçeye bir saldiri oldu mu stadda ve maç sonrasinda hayir.Alkisladik mi evet.Koca bir EEE.Bizim seyircimize daglilar,hamsi kafalilar,ayilar,köylüler,çingeneler vs... diyenlerin yüzü kizardi mi?Yok piskin piskin Fenerbahçelerini izliyorlar.Demek ki Fenerbahçe Deplasman Taraftari'nin provokesi olmayinca birsey olmuyormus.Bu maçta bunu gördük.Ileriki maçlarda da bi dengesiz çikip aptallik yapmaz ise ayni sekilde devam edecektir.Ki aklima birsey daha geldi 95-96'da yapilan maç sonrasi Trabzonspor Taraftari yenildikten sonra yine Fenerbaçheyi alkisladigini bizzat babamdan duydum.

Aslinda bunlarin cevabini düsünmeye pek de gerek yok objektif olan herkes Trabzonspor'un ne zaman basariya ulastigini görünce bazi kisiler veya kurumlar tarafindan oyunlar çevrildigini anlayabilir.Örnek:Gürcistan Maçi.Konusmaya gerek yok Türkiye asigi olan bir memleketin,Türk Sporuna,Siyasetine,Sanatisi ve sayamadigim diger alanlara o kadar basarilar getirmis sehri ve insanlarini aninda Milli Ruhsuz,Vatansiz yaptilar.Neden peki Haluk Ulusoy'un para verdigi bazi kisilerin açtigi Haluk Ulusoy pankartindan.Yeterli bayrak olmayisindan vs...
    Ya Milli Takim kaç kere Tabzon'a gelmiski Trabzon'daki taraftarin milli takim atkisi olsun,formasi olsun gel sen 10 kere maç yap 20 kere maç yap.2 kere gelmissin.Bayrak yokmus Kadiköy'de bedavaya niye dagitildi.Güya bize nispet yapacak.Dagitilmasin mi dagitilsin ama bize dagitmadilar sonrada Trabzon'da milli ruh yok.Açik seçik Trabzonspor'u yikma harekati olduug belliydi.
    Gökdeniz ve Fatih Tekke transferleri simdi de Yattara.Istanbul takimlarinin transferlerini yöneticiler yapmiyor artik medyadaki elleri,kollari olanlar yapiyor.Bigün o asparagas bi gün su asparagas bizim bazi taraftarlarimiz da inaniyor olay oluyor.Neyse Gökdeniz ve Fatih Tekke'de bu olaylara düsmedik.Fenerbahçe Deplasman Taraftarlarinda biraz uzaklastim ama neyse.Bunlar Fenebahçe ile ilgili ne de olsa!

Simdi Trabzon'a Provoke Amaçli Gelen Hapçi,Esrarci vs... Fenerbahçe Deplasman Taraftari ve Destekçileri,Destekleyenleri Düsünün!...

D.N:Bu yazi BMN disinda taraftar sitesi olmayan bi foruma hitaben yazildigi için bizle ne alakasi var diyebilecegniz kisimlar olabilir...Edited by: osmanozcilingir

Nereden
    Ýstanbul

Bu da daha önce yazdigim yazi.

Dün açiklanan kararlarla Futbol'da Siddete hayir kampanyasi tribünleri öldürme kampanyasina döndü. Kimse tribünlerde siddet istemiyor ancak maçi oturarak izlemek vs gibi saçma kararlar tribün organizasyonlarini bitirir. Millet maça takimina destek olmak ve eglenmek için gidiyor. Bunun içinde tribün organizasyonlari yapiliyor. Bunu engellemek nasil bir mantiktir. Monoton tepkisiz heycansiz organize olmayan tribünler yapilmaya çalisiliyor.

Dün CNN Türk'te Futbol'da Siddet adli bir belgesel yayinlandi. izleyenler tekrar görmüslerdir ki Türkiye basta Istanbul takimlari olmak üzere özellikle Fb'nin tinerci taraftari bu siddeti tirmandirmakta yönetim içerisinden desteklenmektedirler. Tribünde siddeti yapanlar bu gün temiz futbol istiyorlar. Bir de masum ayaklari yapmiyorlar mi ne mal olduklarini bilmesek inanacaz. Yöneticiler ceplarina paralarini koyar biletlerini alir otobüsleri ayarlar deplasmana gönderir. Hirsizlik, serefsizlik, eroin kokain ne arasaniz var bu itlerde. kendi stadlarinda ise aldiklari bedava biletleri karaborsa yaparlar paranin alasini kazanirlar. Bu olaylar bütün kulüplerd evardir. Ancak futbolda çirkefligin baskenti olan Istanbul'da çok daha fazladir. Takimlari nasil sikeyle maç kazanmaya alismislarsa taraftarlari da ayni sekilde futbol birer pisliktir. Bu yüzden Trabzonspor taraftarinin dün izledigim programdan sonra digerlerine göre ne kadar ilerd eoldugunu gördüm. kendi imkanlari ile organizasyonlar yapiyoruz. Kimseden bir sey beklemeden Türkiye'nin bir ucuna gidiyoruz. taraftarimizla ne kadar gurur duysak azdir. Trabzonspor taraftari Istanbul takimlarinin taraftarlarina göre çok daha kaliteli ve insalcildir. Trabzonspor maçlarinda magdur duruma biz düssekte bu sereften yoksun istanbul medyasi bizi karalamaktan geri kalmamistir. hepsi gerçegi bildigi halde. Simdi bu futbol terörü ellerinde patladi. Bakin geçen hafta fb maçi stadin yarisi bos. Azize çingenelerine bu maçta bedava bilet vermedi. Stadin hali ortada bu hafta bütün kulüpler Basbakan tarafindanbedavacilara taviz vermemeleri konusunda uyarildi.

Bu ise bir yerde dur demek gerekiyordu ancak korkum tribünlerin bitirilmesi gerçek taraftarin küstürülmesidir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

pff ben tribün terörü ile ilgili yazmadim fenerbahçe ile ilgili yazdim sanarsam?

Nereden
    Ýstanbul

fener için baslik açmaya degmez. bu kategoriye giriyordu. tribün terörü=febe

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Yok tribün terörü:febe degil.

dün rize maçinda idim.. hayatimda bukadar rezil bukadr kötü bukadaar cansikici bir maç izlemedim Kos koca trabzonstadinda 20 tane abartmiyorum 20tane bagiran taraftar çilginlarda 30 kisi.. ulen terordiyim futbolu öldürdünüz böyle maça gidecegine hiç gitmeyelim daha iyi.. o parali sevirci ler varya hane kapaliya giden alyi a.ç kisme kizmasin da o alltafda kulubenin arkasinda oturan kisim özellikle adiler gökdenize kalkim huy layip küfür ediyorlar AL BASKIN ATAY BEY BAK BUNLAR SIZIN O HANE BILET ALIP GELSIN DEDIGINI SEREFSIZ TOPLULUGU millet bu takim için binlerce km yol gitsin millet takim için caninin versin millet takim için bugazini patlatsin maçlara gelsin sen o taraftari alma sen onlar taraftar degilde bak senin bilet alan sevircin kalkip kendi takimin futbolcusuna sövsün BUNLARIN ALAYI IBNE

Guests
    Ziyaretçi

DÜN KANAD D haberde gösterdi febeli eziklerin yozgata giderken nasil benzin istasyonunu yagmaladigini. bunlar kendilerinde nasil bu cesareti bulupda yozgatta bir benzin istasyonuna saldiriyor. neden trabzonda yapamiyor. trabzon bu eziklere karsi oldugunu gösterdi. ama anadolunun yarisindan çogu bunlara tapti. sonuçlar ortada. bugün dükkaniniza saldiran yarin evinizi basar. saygilar.

cilgin genç. baskana dediklerine katilmiyorum. adam bilet alin gelin dedide küfürmü edin dedi. o küfür edenlerin ayibi. senin benim yada baskanin degil.

hayir ben bilet alan sevircinin sadece maçi izlemeye gelen güzel bisi oldumu alkislamayi takim da bir ufak hata yaptimi küfür edip yuhlayan kesim oldugunu söylemek istedim.. o disarida birakilan bu takim için caninin vermeye hazir olan insanlar dün staddda olsa idi belkide 5-0 bitecekti maç.. bu taraftarla takim hiç biryere gidemez trübünlerden taraftarlari soyutlamak zaten kalitesiz olan ligimizi daha kalitesiz yapiyor.

Guests
    Ziyaretçi

burda haklisin ama bunun yönetimle pek alakasi yok. en basit örnek febe 40 50 binlerle oynarken 15 20bine düstü. kombineleri hep yönetim bedava vermisti. polis topladi böyle oldu. aktug yönetimi bileti ucuzlatti yaninda promosyon yapti ama gene olmadi.

neresi ucuzdu normalde 8 milyonluk bilet 10 milyondu.. elde kalmis yesil formlar için promosyon yapmislar hikaye.. olsun bakalim nekadar böyle dayana bilecegiz.

Oðuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Alýntý oskayb Nickli Üyeden Alýntý

öncelikle sahibinin sesi medyanin adlandirdigi gibi tribün terörü degildir yasananlar.bu isim 3 oligarsik istanbul takiminin 1. derece sorumlulugunu gizlemek için kullaniliyor.

bu sorunun çözümü için önerim ; anadolu sehirleri mesru müdafa birlikleri örgütlenmeli ,istanbuldan gelen bu yönetim destekli teröristlere anladiklari dilden sindirme harekatlari uygulanmalidir. istanbul disina çikamasin bu gruplar.

ondan sonra da birakin istanbul stadlarinda ne b.k yerlerse yesinler.onu da medyalari, akil hocalari ,fenerasyonlari ,basbakanlari çözsün.

içinde siddet barindiran bir çözüm önerisi. ama makul karsilanabilir. dinsiz ile imansiz iliskisi yani. kabul edilebilir..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)