Sonuç: Akihsar - Trabzonspor Maç Sonucu?

Katılımcı sayısı
213. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

153 71.83%
  • Berabere Biter

31 14.55%
  • Kaybederiz

29 13.62%
Sayfa 5 Toplam 56 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1378 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 24.Hafta l Akhisar Belediyespor 1-3 Trabzonspor l Maç Sonucu

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 10-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bero dan ne köy olur ne kasaba ,hangi mevkide oynarsa oynasın bu takıma vereceği bir şey yok,adam 80 de oyuna girip faul yapmaktan başka birşey yapmayan biri ve eminim bero bile bu kadar savunamazdı kendini.
    Hocam işte sizin anlamadığınız kısım ADAM KENDİ MEVKİSİ HARİÇ her mevkide denendi.

Sana çok net sorularım olacak.

Bero ile oynadığı pozisyon olarak aynı yerde oynayan yusuf yazıcı ' yı sağ ya da sol kanatta oynatsan nasıl oynar sence ?

Ya da yine ORTA SAHA oyuncusu Bero ' nun yerine, sağ ya da sol kanat kısmına Okay , onazi ikilisinden birini koysan ne performans verir ?

Nereden
    İstanbul

Burada ilk yarı boyunca, Bero harika , bero şöyle , bero böyle tarzında konuşup. Bero sakatlandı şimdi ne olacak diye konuşan insanlar, bir anda ya adamı linç etmeye ya da adama mustafa yumlu muamelesi yapmaya başlamış.

Bazen bizde neden futbolcu durmayıp, kaçıyor diye kendi kendime hayıflanıyordum. Ancak bakıyorum da, bir çoğu haklıymış.

Fatih Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an müthiş performans veren bazı futbolcularımızın çok değil birkaç hafta ya da ay önce tukaka edildiği gibi, şimdi sıra sakatlıktan çıkan Bero'ya gelmiş. Yapmayın, bu kadar yıkıcı olmayın, yeni yönetimle bunu kırdık sanıyordum biraz pozitif olun be. Bero'nun performansı da yukarı çıkarsa dedikleriniz ne olacak?

Sürekli eleştirmekten destek olmayı unutuyoruz çoğu zaman, bir koşulsuz şartsız destek çıkalım moral verelim, bakalım sonra neler oluyor. Takımdaki hava harika gidiyor, bozmayalım.
    Aynen hocam..

Okay ve Onazy en bariz örnekler.. Ne köy ne yayla olur derken ligin en iyisi oldular.
    Uğur performansı ve formu arttı.
    Onur keza öyle

Yazıcı gibi bir çocuk kazanıyoruz (halen tam kazandık diyemeyiz ama oluyor yavaş yavaş)
    Olcay gibi bir değerimiz oldu
    Castillo olacak.
    Perreria ve Mass var
    Durica var
    Abdülkadir gelecek...

Bero kumaşı olduğu belli ve daha yazıcıdan 1 yaş büyük.. Sakatlıktan döndü, Okay ve Onazy deki gibi bir performans artışıyla çok değişik bir oyuncu kazanırız, yırtıcı, saldırgan, ciğersiz, golü koklayan... Millet ne de çabuk yetenek avcısı olup puan veriyor. Onca yanılmalara rağmen de akıllanmıyor...

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen geriye dönüp bakıyorum da, boynum kütlüyor falan, iyi oluyor rahatlıyorum yani...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam işte sizin anlamadığınız kısım ADAM KENDİ MEVKİSİ HARİÇ her mevkide denendi.

Sana çok net sorularım olacak.

Bero ile oynadığı pozisyon olarak aynı yerde oynayan yusuf yazıcı ' yı sağ ya da sol kanatta oynatsan nasıl oynar sence ?

Ya da yine ORTA SAHA oyuncusu Bero ' nun yerine, sağ ya da sol kanat kısmına Okay , onazi ikilisinden birini koysan ne performans verir ?
    yazıcı oynar sağ kanatta içeri girerek, castillo'yu çıkarıp bero'yu aldığında merkezde oynasın, yusuf'u sağ tarafa atsın. oyun içinde yapıyor bunu zaten. olcay ve castillo merkeze geçiyor. bero ilk yarı takımın genel durumuna bakınca iyi sayılabilecek bir perfomans vermişti. bence castillo ve onazi'nin önündeydi. şuan görüyoruz iki oyuncunun durumunu. sakatlıktan dönmüş genç bir oyuncuyu 3, 5 dakika ile silme lüksümüz yok. eksikleri var söylüyoruz, zaten genç oyuncu olarak aldık ona göre maaş veriyoruz. olmuş oyuncu gibi değerlendirmek olmaz şimdilik.

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu an müthiş performans veren bazı futbolcularımızın çok değil birkaç hafta ya da ay önce tukaka edildiği gibi, şimdi sıra sakatlıktan çıkan Bero'ya gelmiş. Yapmayın, bu kadar yıkıcı olmayın, yeni yönetimle bunu kırdık sanıyordum biraz pozitif olun be. Bero'nun performansı da yukarı çıkarsa dedikleriniz ne olacak?

Sürekli eleştirmekten destek olmayı unutuyoruz çoğu zaman, bir koşulsuz şartsız destek çıkalım moral verelim, bakalım sonra neler oluyor. Takımdaki hava harika gidiyor, bozmayalım.
    Sorma
    Garip bir hastalık sanki,
    Hani eleştirirsin eyvallah ama yok illede yerin dibine sokacaklar.
    Birde azıcık pozitif bir eleştiri yap alay etme kalkarlar.
    sakin olun...

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazıcı oynar sağ kanatta içeri girerek, castillo'yu çıkarıp bero'yu aldığında merkezde oynasın, yusuf'u sağ tarafa atsın. oyun içinde yapıyor bunu zaten. olcay ve castillo merkeze geçiyor. bero ilk yarı takımın genel durumuna bakınca iyi sayılabilecek bir perfomans vermişti. bence castillo ve onazi'nin önündeydi. şuan görüyoruz iki oyuncunun durumunu. sakatlıktan dönmüş genç bir oyuncuyu 3, 5 dakika ile silme lüksümüz yok. eksikleri var söylüyoruz, zaten genç oyuncu olarak aldık ona göre maaş veriyoruz. olmuş oyuncu gibi değerlendirmek olmaz şimdilik.
    Hemen hemen benim düşündüğüm gibi düşünüyorsunuz. Fikirler kişiden kişiye değişebilmek ile beraber, bence yazıcı sağ kanatta oynayamaz. Çalım konusunda çok aktif olabilecek biri gibi gelmiyor bana. Ancak bu ileri de olamayacağı anlamına da gelmiyor tabiki. Daha yeni 20 yaşına basmış ve futbolculuk kariyerinin başında, tamamen kendini nasıl geliştireceğiyle alakalı bir durum.

Bu takımda; Yattara, Onur, Colman vs vs. Gibi isimler de çok kötü performanslar sergilediler ancak bu onların kötü futbolcu oldukları anlamına gelmedi. Sakatlıktan çıkmış Bero ' nun da bir iki maç ile kötülenmesi hoş değil.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Kayserinin son dakka yediği gole,şikecilerin son dakka attığı gole acayip üzüldüm

Bu hafta galip gelip haftaya o moralle ğs yi M.Parka gömelim istiyorum ama ben ne zaman böyle bir hedefe kilitlensem tersi oluyor,umursamaz davranıyım bakalım belki bu sefer tersi olur
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayserinin son dakka yediği gole,şikecilerin son dakka attığı gole acayip üzüldüm

Bu hafta galip gelip haftaya o moralle ğs yi M.Parka gömelim istiyorum ama ben ne zaman böyle bir hedefe kilitlensem tersi oluyor,umursamaz davranıyım bakalım belki bu sefer tersi olur
    Ben galibiyetin işaretlerini alabiliyorum abi. Cuma günü işten çıktım, eve giderken serviste uyukluyorum. Trafik de var biraz, dur kalk falan oluyor. O anlardan birinde sanki biri beni dürttü, gözlerim kocaman açıldı. İlk baktığım noktada (trafikteki bir servis aracının arkası) Trabzonspor logosu gördüm. Ufacık bir yapıştırma. Arasan bulamazsın, o kadar ufak İçimden "tamam işte, bu akşam maçı aldık" dedim ve içime huzur geldi. Akhisar maçı için işareti bekliyorum şimdi
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben galibiyetin işaretlerini alabiliyorum abi. Cuma günü işten çıktım, eve giderken serviste uyukluyorum. Trafik de var biraz, dur kalk falan oluyor. O anlardan birinde sanki biri beni dürttü, gözlerim kocaman açıldı. İlk baktığım noktada (trafikteki bir servis aracının arkası) Trabzonspor logosu gördüm. Ufacık bir yapıştırma. Arasan bulamazsın, o kadar ufak İçimden "tamam işte, bu akşam maçı aldık" dedim ve içime huzur geldi. Akhisar maçı için işareti bekliyorum şimdi
    Tarikat kur, müridin olalım Yiğit
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Niğde

İşte o işaret bu sefer gelir mi ben ondan endişeleniyorum,
    olmazsa rahmetli Kemal Sunal'ın ''şiki şiki baba ayni ayni yamaa'' sı gibi sana da aynı ortamı sağlayacağız,malum takımın kaderi senin uyuklamana ve bi şekilde TS ile ilgili ayıkmana bağlı da
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alırsak süper olur,alacağız....

Hala ve hala Alanya maçına yanıyorum arkadaş...

Şu lanet ligi ilk 3'te bile bitirebilirdik şu rezil ilk yarılı sezonumuzda...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tarikat kur, müridin olalım Yiğit
    Tarikat, cemaat vb. olaylara karşıyım
    Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İşte o işaret bu sefer gelir mi ben ondan endişeleniyorum,
    olmazsa rahmetli Kemal Sunal'ın ''şiki şiki baba ayni ayni yamaa'' sı gibi sana da aynı ortamı sağlayacağız,malum takımın kaderi senin uyuklamana ve bi şekilde TS ile ilgili ayıkmana bağlı da
    Keşke bana kalsa. Her şeyden bir anlam çıkarıyorum zaten
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Akhisarspor'da eski Trabzonspor'lu oyuncular Kadir, Caner, Özer, Alper, Soner ve Olcan Yumlu'nun önderliğinde teknik direktör Kafkas ile konuşarak "Trabzonspor'da senelerce eziyet çektik. Bunun intikamını almalıyız" diyerek hocalarından maç gününe kadar günde 3 idman istediler. Yoğun şekilde takımdan ayrı olarak mağdur oyuncular intikam, intikam sesleri ile maça hazırlanmaktalar.
    Akhisar Gündem
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Tarikat, cemaat vb. olaylara karşıyım

Keşke bana kalsa. Her şeyden bir anlam çıkarıyorum zaten
    Dur Yiğit kurmasan dahi eline yüzümüzü sürelim. Okuyup üflersin. Sende var bi keramet çünkü
    Elazığ'lı.

Nereden
    Niğde

Akhisarspor'da eski Trabzonspor'lu oyuncular Kadir, Caner, Özer, Alper, Soner ve Olcan Yumlu'nun önderliğinde teknik direktör Kafkas ile konuşarak "Trabzonspor'da senelerce eziyet çektik. Bunun intikamını almalıyız" diyerek hocalarından maç gününe kadar günde 3 idman istediler. Yoğun şekilde takımdan ayrı olarak mağdur oyuncular intikam, intikam sesleri ile maça hazırlanmaktalar.
    Akhisar Gündem

Arkadaş gerçekten ülkenin çivisi çıkmış,sırf dikkat çekmek için bile bile yalan haber yapmak nasıl bir ahlak ürünü acaba,yazıklar olsun ne diyim.

Tekrar okudum da,günde 3 idman yapalım,intikam intikam falan yazınca heralde günün sazanı oldum değil mi yoksa böyle bir haber mümkün değil.
    olmazsa Truva dan Aşil i çağırsınlar

Anıl yoksa sen mi zarfladın baba la.
    Konu Ertan 51 tarafından (06.03.2017 Saat 10:32 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Akhisar Gündem
    Yıllarca eziyet çekmişler he mi? Koyulaştırdıkların 1-1,5 sezon top ya oynadılar ya oynamadılar

Bir de işin şu boyutu var; ya biz de onlardan çektiğimiz eziyetin intikamını almaya kalkarsak? Düşünmek bile istemiyorum
    Ayağa KALK!

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı anil cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akhisarspor'da eski trabzonspor'lu oyuncular kadir, caner, özer, alper, soner ve olcan yumlu'nun önderliğinde teknik direktör kafkas ile konuşarak "trabzonspor'da senelerce eziyet çektik. Bunun intikamını almalıyız" diyerek hocalarından maç gününe kadar günde 3 idman istediler. Yoğun şekilde takımdan ayrı olarak mağdur oyuncular intikam, intikam sesleri ile maça hazırlanmaktalar.
    Akhisar gündem
    :d :d

Ayrıca sakat olan kaleci Fatih Öztürk, "Gerekirse doping alır yine de maça çıkarım" dedi ve "intikaaam intikam" diye bağırarak arkadaşlarına katıldı.
    Konu atomantcum tarafından (06.03.2017 Saat 10:38 ) değiştirilmiştir.
    yattara tribününde maç izlemiş çocuk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu maçı alırsak gs maçı stat full çeker herhalde.
    **
    Bu konuyla ilgili geçen hafta bende aynı şeyi yazmıştım.
    karabük maçı kazanılırsa,akhisar maçında takım yenilmesse dedim...
    gs maçında ben dahil gs maçında trabzonda oluruz dedim.
    rekor taraftar sayısına kesinlikle ulaşırız diye düşünüyorum.
    **
    pazartesi her maç olduğu gibi akhisar maçıda zor olacak,
    final paslarını sağlıklı yaparsak,
    rakip ceza sahasında bencillik yapan arkadaşlarımızın bu düşüncelerinden vazgeçerse,
    galibiyetle döneriz.
    *
    akhisar maçında takım yenilmesse,
    taraftar grupları ve yönetim 18 mart cumartesi gs maçı için planlar yapmalı.

Nereden
    Trabzon

Zor bir deplasmana daha çıkacağız rakibin son dönemde futbolunda yükseliş var dirençli bir takım haline gelmeye başladılar bizden giden birçok oyuncu ve t.direktöründe orda olması maçın duygusallığını arttıracak daha yüksek motivasyonla maça çıkacaktırlar.

Bu maçta da yine takım savunmasını öncelikle sağlam bir şekilde yapmalıyız.Duran toplardan rakibe fırsat vermemeliyiz mustafa Yumlu bu konuda başarılı bir oyuncu dikkat etmeliyiz.Biz ise son maçtaki gibi yine bu atışlardan faydalanmalıyız son maçta ön direğe giderek medjani ve Uğur un iyi vuruşları oldu bunların sayısını ve isabetini arttırmalıyız.

Olcay Şahan oynar ise yine hücuma önemli güç katacaktır.Yetişmez ise bu kez hücum bölgesinde sorumluluk alması gereken oyuncu rodellaga olmalı, kalitesi ve tecrübesiyle sahada farkını göstermelidir.Yusuf yazıcı gol noktalarında yaptığı katkıyı pas oyununa daha fazla katılarak perçinlemeli.Castillo rakibin dengesini bozacak işlerin sayısını arttırmalı son hareketlerde daha sakin düşünmeli ve güçlü kalmalı.Olcay olmaz ise diğer kanat tercihi yusuf Erdoğan olmalıdır her ne kadar oyun zekası düşük olsada skorer kimliğe sahip bir oyuncu iyi motive edildiğinde her zaman katkı verebilecek bir oyuncu.

Hücum bölgesinde daha organize olmalıyız.İsabetli pas sayımız şampiyonluk yarışı yapacak bir takıma göre düşük daha yukarılara çıkarmalıyız bunuda sağlıyacak olan şey saha içinde takımın boyunu kısaltmak ve sürekli hareket halinde olarak pas verecek oyuncunun pas seçeneklerini arttırmak ve pas kanalları açarak pas bağlantısını güçlü kılmak.

Son dönemdeki performansımızı değerlendirirsek oyun zekası pozisyon bilgisi iyi olan 11 tane oyuncu bulduk zeki,Akbaş,bero ve Yusuf erdoğanın yerine mas perreira yazıcı ve olcayın girmesi takımın seviyesini yukarıya çıkardı fakat hala şampiyon olacak seviyenin uzağındayız.hala transfere ihtiyaç var hem ilk onbir kalitemizi arttırmak hemde kadro derinliği oluşturmak açısından transfer ihtiyacımız hala var.

Treni raylara oturttuk bundan sonra yapmamız gereken trenin hızını arttırmak taa ki en hızlı ilerleyen treni geçene kadar durmadan yola devam.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zig Ziglar - Zirve'de Görüşürüz kitabında geçen bir cümle ; '' Rastgele dolaşan insanlar kendilerini Everest'in tepesinde bulamaz. ''

Bu kitabı çok küçükken okudum. Bu cümle aklımda kalmış. İlkokul bilgi yarışması final sorusu ? Dünyanın en yüksek yeri neresidir diye soruldu. Bende bu adam Everest'in tepesi dediğine göre orası çok yüksek olsa gerek diyerek Everest yazdım ve absürt bir şekilde bilgi yarışmasını kazanmıştık. O günden sonra saçma sapan bir şansım olduğunu fark ettim. Bu konuyu değil Fenerbahçe konusunu açacaktım ama ne alakadır ki hiç konu açmayan ben tuttum açtım hala daha bu konuyu ne zaman açtığımı hatırlamıyorum İnşallah kazanırız ama ben imkansızda şanslıyım bu yüzden içim hiç rahat değil uğursuzluğum var böyle olması gerekenler noktasında.

İnşallah yeneriz ve Fenerbahçe maçının konusunu bana bırakın Bu maçtan tırsın
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Akhisar Gündem
    Şaka.
    Hamiş

Nereden
    İstanbul

Akhisar Gündem
    Rodallega bunu beğendi
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu alper ulusoy denen adam antalya macinda yusuf'un kaleciden topu elle aldigini gorebilen adam. cok iyi goruyor yani normalde.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu alper ulusoy denen adam antalya macinda yusuf'un kaleciden topu elle aldigini gorebilen adam. cok iyi goruyor yani normalde.
    Maça göre değerlendirmeleri ve görme yetisi değişiyor

Geçtiğimiz sezon Eskişehirspor-Fenerbahçe arasında oynanan maçla ilgili yapılan bir haberi paylaşmak istiyorum.Altta yapılan yorumlar aslında herşeyi anlatıyor.

http://kralspor.ensonhaber.com/eskis...016-01-19.html

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Rodallega'nın maçı. Rakibi tanıyor, sahayı biliyor. 3 puanı aldırması lazım bize.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)