Sonuç: Trabzonspor-Galatasaray Maçı Nasıl Sonuçlanır ?

Katılımcı sayısı
282. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

212 75.18%
  • Beraberlik

29 10.28%
  • Mağlubiyet

41 14.54%
Sayfa 76 Toplam 76 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 66 74 75 76
Toplam 1889 adet sonuctan sayfa basi 1,876 ile 1,889 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 25.Hafta l Trabzonspor 2-0 Galatasaray l Maç Sonucu

cewat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayirli olsun, Allah bir yastıkta kocatsın
    Sağol kardeşim Allah razı olsun.
    Sadece Trabzonspor..

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar maçın hikayesini ben bulamadım siz nereden buldunuz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar maçın hikayesini ben bulamadım siz nereden buldunuz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    http://tr.beinsports.com/haber/iste-...de-arkasi-oyku

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Buda bizim acimizdan macin öyküsü, iyi seyirler

https://youtu.be/pnvPH67SjUo
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Nereden
    Avrupa Diğer

Buda kisa versiyonu

https://youtu.be/Nk97P_AeFXc
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel olmus. Tebrikler
    TRABZONSPOR 1967

only ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

ben bu kartonlarin atilmasi dolayisiyla yedigimiz cezayi hak ettigimizi dusunuyoruum. Ceza yemek guzeldir, ceza olmazsa herkes kafasina gore kural koyar.

ceza insani ehlilestirir, benim gibi bi trafik canavarini bile amerikada yedigim 7, 8 ceza her biri minimum $500 den anca ehlilestirebildi. yasim oldu 30 anca insan gibi surmeye basladim.

o yuzden insanlara sucu gunahi atmadan once kendimizden basliyalim. kendimizi sorguluyalim. hepimiz hata yapiyoruz. hatalardan ders cikaralim. cezalari yiyelim, ceza yemek guzeldir. vallahi diyorum. insan ceza yedikce ve o cezayi odedikce akillaniyor.

neyse cok uzatmiyim. su konudan sapma aliskanligimdan bir kurtulamadim arkadas
    u will need justice at the end..

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

eğer Trabzonsporlu değilse gs forumlarında yazılmış bir mesaj

Trabzon deplasmanına gittim o yüzden yazamadım o maç için bişeyler. Yazmasam içimde kalır.
    Öncelikle çok güzel stad yapmışlar ve stadı doldurup bizim milyonluk eşşekleri baskı altına almayı başardılar. Pas bile yapamadık kırmızı karta kadar.
    Muslera bile ayağıyla kullandığı tüm topları taca attı. Adamlar topu kaptırınca aniden pres yaparak hemen topu çalmayı başardılar.
    İkinci golde bizimkilerin nasıl titreyerek paslaştığına ve topu kaptırdığına iyi bakın aslında maçın özeti orda savunmanın o anki hali de ortada zaten.
    Tudor denen adam. Yahu bilmem kaç maçtır oynamayan Cavanda'yı ne diye 11 oynatıyorsun? Kötü oynamadı ona lafım yok ama sağ bekten stoper devşirmek de ne ya sırf 3'lü savunma sistemi yüzünden. Zaten Carole sol bek oynadı resmen adam stoperlere hiç yardım etmedi bizim sistem sağ beksiz dörtlü savunma gibi oldu. Şu maçı kazansak puan farkını iyice kapatacaktık ne güzel. En azından Başakşehir'i geçerdik.

Adamlar 30-35 dakika eksik oynadı orta sahanın önünde sağa sola top çevirmekten başka bişey yapmadık. Maç boyunca sadece 1 tane pozisyonumuz var. Trabzon kırmızı kart görmeseydi emin olun bu maç 4-0'dan aşağı bitmezdi. Hezimetten kurtulduk. Yazıklar olsun bu taraftarın boynunu bükenlere. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Bundan sonra hiçbir beklentim yok. Trabzon bundan sonraki haftalarda da çatır çatır oynayıp hem Feneri hem bizi geçerek ligi üçüncü bitirecek!
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tahir61ayas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer Trabzonsporlu değilse gs forumlarında yazılmış bir mesaj

Trabzon deplasmanına gittim o yüzden yazamadım o maç için bişeyler. Yazmasam içimde kalır.
    Öncelikle çok güzel stad yapmışlar ve stadı doldurup bizim milyonluk eşşekleri baskı altına almayı başardılar. Pas bile yapamadık kırmızı karta kadar.
    Muslera bile ayağıyla kullandığı tüm topları taca attı. Adamlar topu kaptırınca aniden pres yaparak hemen topu çalmayı başardılar.
    İkinci golde bizimkilerin nasıl titreyerek paslaştığına ve topu kaptırdığına iyi bakın aslında maçın özeti orda savunmanın o anki hali de ortada zaten.
    Tudor denen adam. Yahu bilmem kaç maçtır oynamayan Cavanda'yı ne diye 11 oynatıyorsun? Kötü oynamadı ona lafım yok ama sağ bekten stoper devşirmek de ne ya sırf 3'lü savunma sistemi yüzünden. Zaten Carole sol bek oynadı resmen adam stoperlere hiç yardım etmedi bizim sistem sağ beksiz dörtlü savunma gibi oldu. Şu maçı kazansak puan farkını iyice kapatacaktık ne güzel. En azından Başakşehir'i geçerdik.

Adamlar 30-35 dakika eksik oynadı orta sahanın önünde sağa sola top çevirmekten başka bişey yapmadık. Maç boyunca sadece 1 tane pozisyonumuz var. Trabzon kırmızı kart görmeseydi emin olun bu maç 4-0'dan aşağı bitmezdi. Hezimetten kurtulduk. Yazıklar olsun bu taraftarın boynunu bükenlere. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Bundan sonra hiçbir beklentim yok. Trabzon bundan sonraki haftalarda da çatır çatır oynayıp hem Feneri hem bizi geçerek ligi üçüncü bitirecek!
    Karşı takım taraftarlarına şu çaresizliği ve geleceğe dair endişeyi/korkuyu aşılamak önemli bir gösterge. Vasat çizgisini yukarı çekerek, onun altına düşmeden devam etmemiz şart. Bu tarz işler alışkanlıktır... Kazanmak da bu alışkanlığın bir parçasıdır.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Avrupa Diğer

Maci vira grubunun oldugu yerden seyrettim, gs li futbolcularin ayaklarinin titredigini canli canli gördüm, hele mac basinda baya baya farkediliyodu.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karşı takım taraftarlarına şu çaresizliği ve geleceğe dair endişeyi/korkuyu aşılamak önemli bir gösterge. Vasat çizgisini yukarı çekerek, onun altına düşmeden devam etmemiz şart. Bu tarz işler alışkanlıktır... Kazanmak da bu alışkanlığın bir parçasıdır.
    Aynen. Biz taraftar olarak nasıl ki Kadıköy'e gidince "yeniliriz" psikolojisindeysek buraya gelen takım da taraftar da puan almayı aklından geçirmemeli. Bu açıdan evimizde sürekli kazanmak çok önemli.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Yav o degilde, bu gayse yi iyi yendik yav
    TRABZONSPOR

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

"Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)