Sonuç: Akihsar - Trabzonspor Maç Sonucu?

Katılımcı sayısı
213. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

153 71.83%
  • Berabere Biter

31 14.55%
  • Kaybederiz

29 13.62%
Sayfa 4 Toplam 56 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1378 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 24.Hafta l Akhisar Belediyespor 1-3 Trabzonspor l Maç Sonucu

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kanterts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yapmis ki? Biz Sampiyonluga oynayacagiz Seneye Hocam. Bizim icin yetersiz. Herkes oynayamaz bizde. Beronun yeri 10 numara. Orada yusuf yazici gibi ondan 10 kat daha yetenekli bir oyuncumuz var. Birde 1 Transfer yapilacak oraya. 4-2-3-1 oynuyoruz. Kanat oynayamaz. Ön liberoda olmaz. nevzat aydin transferidir kesin.
    İlk yarı 12 gol atan takımın da, 3 gole direkman katkı yaptı adam. Bu adam gibi futbolcun varmıydı ilk yarı saha da ? Varsa örnek verir misin ?
    Hocam adam 21 yaşında, geleceğe yatırım olarak alındı.
    Seneye şampiyonluğa oynayacağız dediğin an, şuan kadroda bulunan maximum 4 oyuncu seneye kadroda olur zaten. Bunlar da, Onur, Mas, Pereira ve Durica ' dır. Bunların haricinde kimseyi net bir şekilde 11 oyuncusu olarak yazman mümkün olmaz.

Benim düşünceme göre de , ( duran toplar hariç ) Bero yazıcı ' dan daha iyi. Aktif oyun içerisin de daha fazla görünüyor.

Bir gün asıl bölgesi 10 numara olan yazıcı ' yı al, sağ ya da sol kanata koy bakalım ondan nasıl verim alabileceksin ? Ya da okay, onaziyi alıp sağ sol kanatta oynat. Bero ' nun yarısı kadar katkı verirler mi sence ?

Önce adamı bir kaç maç mevkisin de oynat, ondan sonra oynayamaz ise yerden yere vur haklısın. Ama şu durumda bu adamı eleştirmek acımasızlıktır başka bir şey değil. Kusura bakma

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olcay da o yaşlarda merkezde oynuyormuş bakalım ne olur. en büyük fark aslında fizik kalite. bero yere daha sağlam basabilir bu güçlü fizikle avrupa'ya da dönebilir. bu fiziği daha iyi kullanması lazım.
    Onu bu anlam da geliştirebilecek kişilerin başında, Olcay Şahan gelmekte. Mental olarak çocuğu maçlara ve futbolculuğa tam olarak hazırlaması gerekiyor. Ben bu çocukta ( kendi adıma ) ,kaliteli kumaş görüyorum. İnşallah kendisi gelişir de, geleceğimiz emin ellerde olur.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk yarı 12 gol atan takımın da, 3 gole direkman katkı yaptı adam. Bu adam gibi futbolcun varmıydı ilk yarı saha da ? Varsa örnek verir misin ?
    Seneye şampiyonluğa oynayacağız dediğin an, şuan kadroda bulunan maximum 4 oyuncu seneye kadroda olur zaten. Bunlar da, Onur, Mas, Pereira ve Durica ' dır. Bunların haricinde kimseyi net bir şekilde 11 oyuncusu olarak yazman mümkün olmaz.

Benim düşünceme göre de , ( duran toplar hariç ) Bero yazıcı ' dan daha iyi. Aktif oyun içerisin de daha fazla görünüyor.

Bir gün asıl bölgesi 10 numara olan yazıcı ' yı al, sağ ya da sol kanata koy bakalım ondan nasıl verim alabileceksin ? Ya da okay, onaziyi alıp sağ sol kanatta oynat. Bero ' nun yarısı kadar katkı verirler mi sence ?

Önce adamı bir kaç maç mevkisin de oynat, ondan sonra oynayamaz ise yerden yere vur haklısın. Ama şu durumda bu adamı eleştirmek acımasızlıktır başka bir şey değil. Kusura bakma
    Hocam Bero konusunda katiliyorum ama yanilmiyorsam sen Yusufu agir elestiriyordun..Biz o zaman 12 golün 4 ü nu bu cocuk atti dedigimizde önemli olmuyordu da Bero nun 3 gole yaptığı katki nasil önemli oluyor onu anlayamadim...Benim nazarimda ikisi de mevcut halleriyle iyi yedek olurlar orasi ayri..

Nereden
    Avrupa Diğer

Ilk yari sadece 12 gol attiysak bero gibi yaratici olmayan Adamin payi büyük diye düsünüyorum. Yazici neredeyse her Mac ya gol ya asisti var. Cünkü akilli ve teknik oyuncu. Bero 10 numaraya gecerse nolacak, topu kontrol edip kafasini kaldirana kadar pozisyon gecer. Zeki bir oyuncu degil, 80. dakikada girip 5 gereksiz faul yapip rakibe zaman kazandirmasindan belli zaten. 10 numara deyince akla duran top gelir, gol gelir asist gelir. Yazici iste. Bero degil. Gelecege yatirim yazicidir. Neyse Trabzonsporumuz icin hayirlisi neyse o olsun.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Bero konusunda katiliyorum ama yanilmiyorsam sen Yusufu agir elestiriyordun..Biz o zaman 12 golün 4 ü nu bu cocuk atti dedigimizde önemli olmuyordu da Bero nun 3 gole yaptığı katki nasil önemli oluyor onu anlayamadim...Benim nazarimda ikisi de mevcut halleriyle iyi yedek olurlar orasi ayri..
    Hocam yanlış hatırlıyorsun. Ben yusuf' un sadece bencil oynayışını eleştiriyordum. Ayrıca bu takım da oynayabilecek kapasite de olmadığını söylüyordum. ( Şuan ki haliyle )

Hatta Olcay alınmadan önce, elimiz de 1 trilyona oynayan yusuf varken neden 5.2 trilyona oynayacak Olcay ' ı kadroya katıyoruz demiştim.

Bunu derken de , aralarındaki tek farkın Olcay ' ın paslı futbolu olduğunu söylemiştim. Bu konu da yanıldım, pas' lı oynaması ve takım olabilme konusun da Olcay ' ın takıma katkısı çok büyük oldu. bunu da belirtmek de fayda var.

Sonuç olarak, pek yusufu destekleyecek profile girmek istemememe rağmen bir çok yazım da yusufu destekledim.

Bu arada bende sizin gibi, mevcut halleriyle iyi yedek olacaklarını düşünüyorum.
    Konu shagrath61 tarafından (05.03.2017 Saat 16:06 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı kanterts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilk yari sadece 12 gol attiysak bero gibi yaratici olmayan Adamin payi büyük diye düsünüyorum. Yazici neredeyse her Mac ya gol ya asisti var. Cünkü akilli ve teknik oyuncu. Bero 10 numaraya gecerse nolacak, topu kontrol edip kafasini kaldirana kadar pozisyon gecer. Zeki bir oyuncu degil, 80. dakikada girip 5 gereksiz faul yapip rakibe zaman kazandirmasindan belli zaten. 10 numara deyince akla duran top gelir, gol gelir asist gelir. Yazici iste. Bero degil. Gelecege yatirim yazicidir. Neyse Trabzonsporumuz icin hayirlisi neyse o olsun.
    Özellikle kalınlaştırarak belirttiğim kısma cevap olarak, g saray maçını tekrardan izlemen gerektiğini söyleyebilirim sana.

Bir çok maçı var, ama en akıl da kalan maçı o' dur sanırım.

Yusuf ' un şuan iyi futbol oynamasın da, arkasında lige başladığın da vasat olan ancak şuan ki performansları ile ligin en iyi iki orta saha ikilisi görünümüne bürünen OKAY ve ONAZİ ' nin çok katkısı var. Buna ek olarak, ilk yarı da skor üretememenin nedenleri yine orta sahan ve takımda olmasalar daha iyi olurdu diye bileceğimiz mustafa akbaş ve zeki ' nin performansları 'dır.

Ki şuan eleştirdiğin adamın oynadığı vasat altı TRABZONSPOR ile, toparlanmış TRABZONSPOR arasında aşırı fark var.

Yusuf yazıcı' yı alıp mustafa akbaş ve zekinin bek' te, ilk yarıdaki okay ve onazi ' nin orta saha da oynadığı forvetinde de ndoye , suk ' un oynadığı takıma koy bakalım neler olacak

Mesela sana bir soru soracağım ve bunu hiç bir art niyetim olmadan yapacağım. Yusuf Yazıcı ' nın ( duran topları haricinde ) Aktif oyunda direk olarak, çok iyi oynadı diyebileceğin kaç maç var ? Bunlar hangileri ?

( Bu arada yusuf yazıcı ' nın kötü olduğunu söylemiyorum , böyle bir şeyi daha 20 yaşına basmış bir futbolcuya da söylemek çok ağır olur zaten. Ben sadece bero ' nun bu kadar gömülmesine karşı olduğumu söylemeye çalışıyorum )

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu mac hafta sonuna neden denk gelmiyor milli maclarmi var
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

uzungöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Golü erken bulursak rahat kazanırız ancak bulamazsak çok zor maç olacak.
    Başkan TARAFTAR,Antrenör TARAFTAR,Sportif Direktör TARAFTAR !!!

Nereden
    İstanbul

Trabzon ' u yenmek arzusu ile ekstra bir motivasyonu olacaktır Tolunay'ın..Hırstan su şişesi mi fırlatır yoksa kulübe mi tekmeler bekleyip göreceğiz..Bu hep böyle olmuştur..

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

akhisar yarın yenerse bizim maça rahat çıkarlar ve alırız

Nereden
    İstanbul

Rakibin defans oyuncularını yakından tanıyorum. Hepsi üst seviye kulüplerde oynayabilecek topçular. Şansımız düşük.

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı uzungöllü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Golü erken bulursak rahat kazanırız ancak bulamazsak çok zor maç olacak.
    Gol konusu baya sıkıntılı maalesef bizim açımızdan...

22 gol atabilmişiz... Çok ama çok az gerçekten...

Fotvetler gününde olur inşallah...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

nuri45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sikeci köpekler uzatmada hakeminde yardimiyla yendi osmanliyi. Ne güzel 4 e düscekti fark.
    Konu nuri45 tarafından (05.03.2017 Saat 21:25 ) değiştirilmiştir.
    BMN BERLIN 8888888888888888888888888888888888

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

elle aldı topu hakemin gözünün önünde.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

osmanlıya iyi oldu maç şikecilerin hakkıydı. dalga geçer gibi futbol oynadılar zenci maçı satmış

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Hala berodan medet umanlar var allah akıl fikir versin.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nuri45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    osmanlıya iyi oldu maç şikecilerin hakkıydı. dalga geçer gibi futbol oynadılar zenci maçı satmış
    Ndiaye ve Bifouma neler kacirdi öyle
    BMN BERLIN 8888888888888888888888888888888888

Nereden
    Balıkesir

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bero dan ne köy olur ne kasaba ,hangi mevkide oynarsa oynasın bu takıma vereceği bir şey yok,adam 80 de oyuna girip faul yapmaktan başka birşey yapmayan biri ve eminim bero bile bu kadar savunamazdı kendini.

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Eyvah moralim bozuldu

olcay sakatlanmiş

çok önemli eksik

kimi oynatacak acep beromu

yusufumu

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Olcay yok, Durica yok. Önemli bunlar.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Şu an müthiş performans veren bazı futbolcularımızın çok değil birkaç hafta ya da ay önce tukaka edildiği gibi, şimdi sıra sakatlıktan çıkan Bero'ya gelmiş. Yapmayın, bu kadar yıkıcı olmayın, yeni yönetimle bunu kırdık sanıyordum biraz pozitif olun be. Bero'nun performansı da yukarı çıkarsa dedikleriniz ne olacak?

Sürekli eleştirmekten destek olmayı unutuyoruz çoğu zaman, bir koşulsuz şartsız destek çıkalım moral verelim, bakalım sonra neler oluyor. Takımdaki hava harika gidiyor, bozmayalım.
    Konu Enaldo61 tarafından (05.03.2017 Saat 22:23 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elle aldı topu hakemin gözünün önünde.
    Isin ilginci ailesinin ustune yemin ediyor terbiyesiz herif elimle almadim carpti diye..bunlarda ne utanma var ne arlanma 7den 70 e cirkef bir camia taraftari yoneticisi basin mensubu topcusu..bana irkci bir soylem yapmadim diye yemin eden bucuru hatirlatti bu soylemi..

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben ne yazıkki beronun nerede oynadığını bilmiyorum sahi bero nerede oynuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    İstanbul

pazartesi mi offfff

talsuv61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Olcay geldiğinde ; Olcayı da onu alanları da linç ediyordunuz şimdiyse adam sakatlandı diye üzülüyorsunuz. Bizim taraftarlar çok tuhaf

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)