Sonuç: Trabzonspor - Karabükspor Maç Sonucu?

Katılımcı sayısı
178. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

138 77.53%
  • Berabere Biter

21 11.80%
  • Kaybederiz

19 10.67%
Sayfa 42 Toplam 42 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 40 41 42
Toplam 1038 adet sonuctan sayfa basi 1,026 ile 1,038 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 23.Hafta l Trabzonspor 1-0 Kardemir Karabükspor l Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bencil oyuncuya saygı duymam....
    ekici ve yusuf erdoğanı 2 yıldır yerden yere vuran benim
    gitmelerini isteyenlerdenim.
    ekici gitti,yusuf erdoğanın halide ortada haftalardır söstermelik ilk 18'de
    *
    takım oyuncusu olacaksın,takım için savaşacaksın
    illa golü ben atayım düşüncesinde olursan vay haline
    ömrünüz kısa olur.çok net
    *
    dün akşam castillo ve özdeğerimiz yazıya çok ama çok kızdım,
    kardeşim,90+6 da golü yiyebilirdik.
    o zaman maç 1-1 bitecekti
    siz o zaman ağır eleştirilerden kendinizi haftalarca toparlayamayacaktınız.
    niye zor olanı seçersiniz kardeşim,basit olanı niçin seçmessiniz çok ama çok merak ediyorum,
    gol atmak o kadar mı değerli,daha uygun durumdaki arkadaşına versen topu daha iyi değilmi bencil arkadaşlarım.
    dün galip geldik süper oldu,
    bir daha böyle saçma sapan bencillikleri taraftar affetmez,
    aklınızı başınıza alın.
    *
    casttillo efendi sol açıktan inanılmaz çalımlarla içeri giriyorsun
    eyvalllah
    sağında golcü oyuncumuz var vermeyiyorsun kaleye uyduruk şut çekiyorsun ,bunada şut denilirse,
    çok sevdiğim,değer verdiğim yazıcı kardeşim,
    dün inanılmaz,senin klasına yakışmayan çok ama çok ciddi 2 bencillik yaptın,
    lütfen bir daha yapma,değrine değer o zaman katarsın,
    dün ilk pozisyonda castillo 2 oyuncuyu oyundan düşürdün çok klas pas aldın,
    sonra kendini zorladın halbuki sağında hugu vardı ona versen oda sağındaki olcaya verse iyi olacaktı,
    ikinci pozisyonda hugo rodallega uygun pozisyonda sana pas verdi,
    burda 2 ciddi hata yaptın
    1-topun gelişine boş kaleye niçin vurmadın,
    2-vurmadın kaleci ve defans oyuncusunu topa tutarak oyundan düşürdün hugoya pas versen boşşşşş kaleye topu yuvarlayacaktı.
    **
    lütfen arkadaşlar lütfen
    takım oyuncusu olun bencillikten uzak durun.
    ersun hocanın bu tarz pozisyonlarla ilgili takımı çalıştırması sağlıklı olcaktır.
    rakip ceza sahası etrafında daha doğrusu final paslar konusunda çok eksiğimiz var çokkk.
    *
    fark 2 olmadığı için rakibi cesaretlendiriyoruz,
    halbuki ikiyi at oyunu bitir.
    galibiyet iyi olsu,
    akhisar maçında yenilmessek,
    18 mart cumartesi 19:00'da gs maçında
    rekor evet rekor seyirci olur.

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Futbol iyi değil...

Geçen haftaki Konya maçında kötüydük maalesef. Karabük maçında ise kendi sahamızda olmanın vermiş olduğu güvenle toparlanmış gibiydik fakat iyi futbol oynamadık arkadaşlar. Bu bir gerçek. Konya maçında rakip takım orta alanda daha baskılıydı. Karabük de benzer taktikle oynadı fakat Konya kadar etkili değildi. Rakiplerin orta alanda bizim pas akışımızı bozması bence en büyük sıkıntımız. Bunun nedeni rakibin baskı yaptığını gören oyuncularımızın aceleyle uzun pasa yönelmeleri ve neticede isabetli pas oranının düşmesidir. Yanlış pas tercihinin getirdiği top kayıpları da cabası... Dün Karabük maçında ayağa topu bırakıp tabiri caizse dan-dun futbol oynamaya çalıştık. Bu yüzden çok fazla pas hatası yaptık. Buna rağmen bulduğumuz net gol pozisyonları oldu fakat bunları değerlendiremedik. Belki 3-4 atacağımız maçı, beceriksizliğimiz yüzünden ve Ersun hocanın oyuna ısrarla yaptığı yanlış müdahaleleriyle zor kazandık. Kendi sahamızda bu kadar zorlanmamamız gerekirdi. Tabi sezonun ilk yarısındaki futbolu düşündüğümde buna da şükür diyorum.

Karabük maçında özellikle Olcay ve Yusuf'un gerekli katkıyı veremediğine inanıyorum. Olcay hücuma çıkışlarımızda çok fazla pas hatası yaparak bizim hızımızı kesen isim oldu bence. Açıkçası dün akşam Selçuk İnan'ın paslarını ve Burak Yılmaz'ın kaçışlarını çok aradım. Bunları yapabilirsek fark attığımız maçları görebileceğiz diye düşünüyorum. Onazi ve Okay ikilisine de nazar değmesin diyorum. Orta alanda rakiple mücadele yükünü sırtlayan iki oyuncu oldular. Castillo'nun son pasları iyi değerlendirmesiyle birlikte bundan sonra bizim açımızdan daha güzel maçlar olacaktır inşallah.

Fatih Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı cyberentalpi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genele anlamda şu açıdan ümitliyim. Topu kazanmak için çok hırslıyız. Eksiklerimiz elbette var. yedek kadromuz zayıf ama koşuyoruz. Takım ruhumuz olcay ile geri döndü.

Ne gelişmeli
    castiillo gelişmeli. Bence Bruma kadar iyi bir oyuncu ama nerde vuracagını neden pas atacağını tam yapamıyor. Bu tabiki ersun yanal şn gorevi.

Mejdani nasıl desem bundan da en iyi verimi almak hocanın gorevi. Olur mu super olmaz ama olur.

Perreira yada mas a soyleyecek bir sey yok. Perreira tam bir takım oyuncusu. takımı sevdigi attıgımız golden belli.

Yazıcı evet buyuk oyuncu olabilir. Ama gol atabilmek degil amac gol pasi da gerektiginden verebilmek. Bu bencede iyi tecrube. Rodallega ya bu açıdan tesekkur ediyorum. Güzel bir egitim verdi yazıcıya. Son bir kac mactır yazıcıda kale gorme heyecanı vardı.

Yusuf erdoggan evet becerikli sayılabilir ama kafasız ın önde gideni. Girmesin usta. Takımda bir aheng var. Bozmasın. Ben Bero yu tercihlerim.
    Rodallega yanına bir forvet genc oyuncu alabilirsek iyi olur. Ama roda Oluyor. Bu sene slovak ve kolombiyalılardan ballıyız.

Soz söz onazi. Ya adamın kariyeri castiilo dan daha iyi. Olur. Takım iyi oldukca daha iyi olur. Bu takımı koruyup ustune koyarsa seneye bir oyuncu gonderirken teneke bağlamayız.
    Bu arada bu iyi takımla Aytac ı kazanabiliriz. Yusf Erdogan a son bir sans verebiliriz. Ama zeki olmaz. Akbas olabilir.

Son sözüm Uğur a. Tesekkur Uzun adam. kovalandigin bir takıma baglılık duyup geldigin geri formanı aldigin icin. Harikasın.
    Katılıyorum size hocam.

Sıkıntıların birisi, gerçi sebebi bilmediğim için sıkıntı mıdır nedir bilemiyorum ama hocanın değişiklik dakikaları ve tercihleri
    .

Evet Aytaç, Yusuf E, Bero gibi oyuncular kazanılmaya çalışılabilir.. Ama 80.dakikadan sonra yapılan değişiklik bana pek birşey ifade etmez..

Eğer adam yok diye değişiklik yapmıyor ise, Abdülkadir var, al kadroya arabada sırada girer kadroya oynar.

Ndoye oyuna girdiği her maç "maç başını" alıyor. Dakika 85 den sonra almasak daha iyi değil mi?

Yazıcı o kadar yorgun ve etkisiz iken, asıl mevkisi 10 no gibi olan, en azından eski kulübünde öyleydi, Bero 60-70 lerde neden alınıp oraya koyulmaz diye sormadan edemiyorum.

Castillo hiç çıkmasın, topları eziyor ama yine de sahada kalsın her an tehlike yaratabiliyor, yine de çıkacaksa onun tarzında ya da orada bişeyler yapabilecek Yusuf E girmeli diyorum.. Evet kendini geliştiremedi ve geriye gitti..
    Ama geçen sezona çok iyi başladığını, oynadığı maçların birkaçında da çok performans gösterip, potansiyelinin neler olduğunu ve gelişime açık olduğunu göstermiş bir oyuncu... Kaybetmek kolay, ama skor aldığımız maçlarda oynatarak özgüven vererek, ekstra çalışmalar vererek onu kazanmak hocanın görevidir diye düşünüyorum...

Abdülkadir i yazmaktan yorumlayacağım.. Süre almalı, en azından kadroda olmalı. O havayı solumalı...

Umarım benden daha bilgili olduğu kesin olan hoca ve adamlarının mantıklı açıklamaları vardır ve bizler istediğimiz ve hakettiğimiz günleri yaşarız.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen geriye dönüp bakıyorum da, boynum kütlüyor falan, iyi oluyor rahatlıyorum yani...

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tebrikler çocuklar.

A.Ali Karanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Bazı konularda Ersun Hoca'nın ne yaptığını gerçekten anlamıyorum.Üstte @Fatih Cengiz 'in yazdığı gibi mesela Yazıcı'nın oyundan düştüğü dakikalarda Bero'yu neden almaz? Niye geriye yaslanıyoruz özellikle içerdeki maçlarda? Castillo'yu neden hep 70. dakikalarda çıkartır?

Yani Castillo'da bu ara oyuna odaklanamama sorunu var bence kendini toparlaması lazım tabi ama bence bu tarz oyuncuları oynatarak kazanmak daha mantıklı.Her ne kadar son kararlarında isabetli davranışlar yapamasa da Castillo gibi pırpır adamın oyunda olması rakip bekin atağa katılmasını engeller hiç olmazsa. Tabi hoca daha iyi biliyordur,en azından öyle olduğunu düşünmek istiyorum

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Fatih Cengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum size hocam.

Sıkıntıların birisi, gerçi sebebi bilmediğim için sıkıntı mıdır nedir bilemiyorum ama hocanın değişiklik dakikaları ve tercihleri
    .

Evet Aytaç, Yusuf E, Bero gibi oyuncular kazanılmaya çalışılabilir.. Ama 80.dakikadan sonra yapılan değişiklik bana pek birşey ifade etmez..

Eğer adam yok diye değişiklik yapmıyor ise, Abdülkadir var, al kadroya arabada sırada girer kadroya oynar.

Ndoye oyuna girdiği her maç "maç başını" alıyor. Dakika 85 den sonra almasak daha iyi değil mi?

Yazıcı o kadar yorgun ve etkisiz iken, asıl mevkisi 10 no gibi olan, en azından eski kulübünde öyleydi, Bero 60-70 lerde neden alınıp oraya koyulmaz diye sormadan edemiyorum.

Castillo hiç çıkmasın, topları eziyor ama yine de sahada kalsın her an tehlike yaratabiliyor, yine de çıkacaksa onun tarzında ya da orada bişeyler yapabilecek Yusuf E girmeli diyorum.. Evet kendini geliştiremedi ve geriye gitti..
    Ama geçen sezona çok iyi başladığını, oynadığı maçların birkaçında da çok performans gösterip, potansiyelinin neler olduğunu ve gelişime açık olduğunu göstermiş bir oyuncu... Kaybetmek kolay, ama skor aldığımız maçlarda oynatarak özgüven vererek, ekstra çalışmalar vererek onu kazanmak hocanın görevidir diye düşünüyorum...

Abdülkadir i yazmaktan yorumlayacağım.. Süre almalı, en azından kadroda olmalı. O havayı solumalı...

Umarım benden daha bilgili olduğu kesin olan hoca ve adamlarının mantıklı açıklamaları vardır ve bizler istediğimiz ve hakettiğimiz günleri yaşarız.

iyi niyetli şöyle düşünüyorum.
    Yeni Transferlerden önce de hoca hatta fark yedigimiz maclarda bile hucumu dusunen biri. Ama iste bazı oyuncularla olmuyor her sey. Hoca da bir tedirginlik var. yenilmek istemiyor. Olcay gelisi ile takımda oynama hırsı ust duzeyde. dikkat edin hepsi sahada olmak istyiyor. hepsinin formu yukseldi. Onurdan tutun. ugura. Okay resmen yldız oldu. Ndoye bile oynuyor. tabiki beceri baska bir sey.

Kadir in yavas yavas bende monte edilmesini istiyorum. Yusuf erdogan a kızma sebebibiz zaten yıldız potansiyelini kullanamıyor olması.

ha dün hamdinin bir yorumu vardı. Takım oyuncu degistirmeden gol bulmalı diye. bende katılıyorum. Mumkun oldugu kadar az oyuncu kaybetme taraftarıyım. Yusuf Erdogan da kusmeyecek. bende varım diyecek. Aslında bunları konusuyor olmamız haline gelmemiz bile gğzel ama su takıma bakın. artık gönderelim bizden ücret alamasın dedigimiz oyuncu cok azaldı. en azından transferde bu bize opsiyon saglar.. su yaslara bakın derim

okay 22
    onazi 24
    yusuf E 24
    aytac 23
    bero 21
    yazıcı 19
    Ömür 17
    castiilo 24

daha 27-28 lik Ugur, mas ve olcay var.
    13 Vitor Hugo

amasya0561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Oyuncu degişiklikleri konusunda hocaya laf etmeden önce bi araştırayım dedim.
    hocanın diger takımlardada oyuncu değişiklikleri hemen hemen hep aynı dakikalarda.
    hatta yenildigi gs derbisinde (şb başında iken) 2 oyuncu degiştirmiş 3 bile degil.
    demekki hocanın yapısı düşüncesi bu kabullenmek lazım.
    haa şuda var geldiginden beri eleştirmedigim (en azından burda) ama kabullenmedigimde bir hocadır
    2010-2011 LİG ŞAMPİYONU Trabzonspor

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Cengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum size hocam.

.

Hocam yazının tamamına katılıyorum ve seninle aynı düşünceleri paylaşıyorum. Umarım düşüncelerini destekler nitelik de değişiklikler olur bundan sonra.

Nereden
    İstanbul

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçın özetine baktımda yazıcının ufak ufak kulağı çekilmeli

bir onun birde castillonun

bireysel yetenek olabilir ama futbol demek yardımlaşma demek

rode oolcay asist yapıyorsa sana sende

asist için etrafına bakacan

bencillik takım ruhuna zarar verir

mesela rode o pası verdiğine pişmandır

kalecinin bacak arası boş sana boş kale at diyor tecrübe eksiklği ters ayakla yakalanıyorsun

ama o pası adama geri çıkaracaksın kaleye neden vuruyorsun

yanlış ama yaşı genç öğrenecek
    Hocam her şeyi anlarım da ters ayakla yakalandı, durumunu anlamam.. Bu adam aynı maçta sağ ayağıyla ceza sahası dışından çatala şut çıkarmış adam değil mi ?

Boş kaleye kullanmadığın ayağın bile olsa, topu atamamanın izahı olamaz. He diyelim ki vuramadı ( ben pek inanmasam da buna ) , o zaman seninde dediğin gibi arkadan gelen aytaç var yukarda bekleyen roda var bunlardan birine pası vereceksin.

Bakın iddia ediyorum şu pozisyonu Yusuf e yapsa... Tahmin bile edemiyorum burayı

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam her şeyi anlarım da ters ayakla yakalandı, durumunu anlamam.. Bu adam aynı maçta sağ ayağıyla ceza sahası dışından çatala şut çıkarmış adam değil mi ?

Boş kaleye kullanmadığın ayağın bile olsa, topu atamamanın izahı olamaz. He diyelim ki vuramadı ( ben pek inanmasam da buna ) , o zaman seninde dediğin gibi arkadan gelen aytaç var yukarda bekleyen roda var bunlardan birine pası vereceksin.

Bakın iddia ediyorum şu pozisyonu yusuf e yapsa... Tahmin bile edemiyorum burayı
    izah edeyim kardeşime

tecrübe eksikliği neticesinde heyecanin vücut dinanizmini yanitmasi

orada o topa giderken pas gelleceği konusunda hiç aklinda düşünce yoktu ve hazirliksiz koşuyordu

koşma sebebi aklini okuyorum bak

rode vuruşu kaleci çelerse gelen topa vurmak

neden böyle düşünüyor eski takimi hatirladiniz mi

ekici ve erdoğanin oyun da oynayan forvetleri

oraya hareketlenirken bu arkadaşlarin bencilliklerini bildikleri için ndoye içeride pozisyon yerine dönen top karambol beklediler

neyse rode o olgunluğuyla futboll olarak ne kadar olgun olduğunu gösterdi pas atti

ters ayakta yakalandi

topu çevirdi panik neticesinde topu sert vurarak gol atmak istedi

ama kafasini kaldirsa arkadan gelen rode hepsi müsait

bunlar aşilmayacak şeyler değil

ama bencilliğe dönerse ayni yusuf gibi heba olur

Nereden
    İstanbul

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izah edeyim kardeşime

tecrübe eksikliği neticesinde heyecanin vücut dinanizmini yanitmasi

orada o topa giderken pas gelleceği konusunda hiç aklinda düşünce yoktu ve hazirliksiz koşuyordu

koşma sebebi aklini okuyorum bak

rode vuruşu kaleci çelerse gelen topa vurmak

neden böyle düşünüyor eski takimi hatirladiniz mi

ekici ve erdoğanin oyun da oynayan forvetleri

oraya hareketlenirken bu arkadaşlarin bencilliklerini bildikleri için ndoye içeride pozisyon yerine dönen top karambol beklediler

neyse rode o olgunluğuyla futboll olarak ne kadar olgun olduğunu gösterdi pas atti

ters ayakta yakalandi

topu çevirdi panik neticesinde topu sert vurarak gol atmak istedi

ama kafasini kaldirsa arkadan gelen rode hepsi müsait

bunlar aşilmayacak şeyler değil

ama bencilliğe dönerse ayni yusuf gibi heba olur
    Hocam iyi diyorsun güzel diyorsun da, orada pas geleceğini düşünmüyorsa ya da böyle bir düşüncesi yoksa neden koşuyor ?

Ayrıca sen futbolcusun, top her zaman sana gelecek diye düşüneceksin. Bu adam 15 yaşında çocuk değil ki, genç takımlar bazında milli takım görmüş, Trabzonspor gibi bir takımın 11 ' inde 6 7 maça çıkmış bir futbolcu.

İnşallah, ben atayım mantalitesine girmemiştir orada. Ben bu yanını hiç düşünmek istemiyorum o pozisyonun.

Umarım barış memiş, yusuf erdoğan gibi istenmeyen adam silüetine düşmez, düşecek hareketler de yapmaz.

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"İyi kararlar tecrübeden, tecrübe ise kötü kararlardan gelir!.." mealinde bir söz vardır.
    Sabırlı olup bizim gördüklerimizi bu takımı yönetenlerinde gördüğünü unutmadan destek olmaya devam etmek lazım.
    .
    Eleştirirken yapıcı olabilmek ve en ağır eleştirilere bile hoş görü ile yaklaşabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklın ilacıdır.
    .

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Nerden nereye geldik maç boyunca 2 şut attığımız maçalar oynadık çok şükür o günler geride kaldı aştık o günleri Takımın ortasahaso iyide o takım iyi takımdır ,maşallah onazi okay çok iyiler , özellikle bir çoğumuZun onazi kardeşten özür dilememiz lazım, takım iyi oynayınca adamın kaliteside ortaya çıktı , Adamsın Karaoğlan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)