Sonuç: Trabzonspor - Karabükspor Maç Sonucu?

Katılımcı sayısı
178. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

138 77.53%
  • Berabere Biter

21 11.80%
  • Kaybederiz

19 10.67%
Sayfa 11 Toplam 42 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1038 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 23.Hafta l Trabzonspor 1-0 Kardemir Karabükspor l Maç Sonucu

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@Fatih Cengiz Hocam Tolga olmaz. Futbol hayatının sonuna gelmiş uzatmaları oynuyor. Bize genç ama kaabiliyetli adam lazım en fazla 4 sene sonra onur yok. Misal harun olabilir.
    Konu halilaziz61 tarafından (01.03.2017 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel. Takım ve taraftarın kaynaşması adına bu tarz hareketlere devam.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Cengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz deki esteban dan da mı kötüdür

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Evet şahsen Esteban'a daha çok güvenirim. Son yıllarda Tolga'nın kalede olduğu bj maci izlemediniz sanırım.

Kaldi ki şu mali durumda yedek kaleciye 1 milyon euro verecek lüksümüz yok.

Esteban 550 bin euro maaş aliyor bizde, Tolganin maaşi 2 katindan fazla.

Bana kalirsa Ugurcan 2. Kaleci olmali takimin.

Yetenekli bi gençti. Kulubede yaşlanmasindansa en azindan kupa maçlarinda onu gormek isterim.

İlla ki sağlam bi yedek olmalı derseniz de İtandje bonservissiz alinabilirdi sezon başı uygun bir maaşla. Yine benzer bi isim olabilir ligi taniyan.

Yine de ugurcana haksizlik olur boyle bi hamlenin yapilmasi.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu maçta yine en aşağı 30 bin kişi olur.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Cengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım hoca da İnsanoğlunun yaptığı hatalardan yapıyordur da art niyet yoktur.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Art niyetli olarak yapacağını sanmıyorum. Bazı teknik adamlar bizim başımıza gelince, camia beklentileri yüzünden çok hırpalanıyorlar sanırım ben öyle değerlendiriyorum.
    Bir zamanlar Şenol Güneş ' de böyle bir süreç içerisinden geçmişti. Forvetsiz oynadığımız bir kaç maçımız vardı ve her değişikliği savunma yapmaya yönelikti. O zaman da art niyet aramadım ancak kötü yönetildiğimiz belliydi.
    Şimdi de art niyet aramıyorum ancak ilk 11 harici kötü yönetildiğimiz belli.

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Nihat Güneş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen ya cevik nedir anlamini bilmiyorsun ya da Milito denen oyuncuyu hic izlemedin. Milito dedigin adam zamaninnin en cevik forvetiydi neyden bahsediyorsun
    Anlamamışsın. Benim için militoda çevik. Ama Etoo daha süratli ondan.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nereden
    İstanbul

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mourinho bile gelse bu adamı böyle bir sistemde tek forvet olarak oynatmaz.

Ben onun oynattığı ve kadrodaki forvetlerin hangi tarz futbolcu olduğunu çok iyi biliyorum.

Sizde bir araştırın. Tavsiye ederim. Bana sizde o zaman hak vereceksiniz.

Sizler Milito da kim derdiniz.

Rodallega ondan daha çevik. Evet daha çevik. Ama o Milito şampiyonlar ligi kupasını aldırdı takımına. Etoo da aynı kadrodaydı. Ama Milito yu tercih ediyordu Mourinho.

Demekki işler bu kadar kolay değil. Mourinho bile NDoyeyi tercih ederdi. Ndoye nin tek eksiği gol. Hoca da bi zahmet bu adama gol attırmayı öğretsin.

32 yaşındaki adama gol atmayı hoca öğretemez öncelikle bunu söyleyeyim.

Demogoji yapıp konuları işine gelmediği gibi anlamayıp bir de işine geldiği yöne çekip öyle cevap veriyorsun.

Ben sana Mourinho ve Benitez örneğini verirken. Buradaki arkadaşlara '' HAYATLARINDA HİÇ FUTBOL OYNAMAMIŞLARDIR, BANA ÇIKIP FUTBOLU ÖĞRETECEKLER '' sözünden yola çıktım.

Yine söylüyorum, senin mantalitene göre hayatında hiç futbol oynamamış Mourinho ve Beniteze gidip futbol öğretmen gerekiyor, oynadığın futbol dolayısıyla.

Kurduğun cümle ve karşındakileri aşağılar gibi konuşman, kendi kendinle çelişmene yol açıyor.

Umarım bu söylediklerimi yine istediğin yere çekip cevaplamazsın da, söylediğim ve anlatmak istediğim şeyler üzerinden cevaplarsın.

Milito örneğine gelince; Hayatı boyunca hep kalbur üstü ligler de oynamış diego milito isminin performans verileri ( aslında bu düşünceyi önemseyip cevap vermem bile hata ancak, milito oynadığı seneler de hem pivotluk yapıp hem de temiz ayağıyla minimum 10 gol atıyordu ) Yani ndoye ' ye karşılık örnek verdiğin adam pek olmamış.

Toplam: 454 1,67 216 60

Nereden
    Trabzon

Max 20bin kişi bekliorum statta... şu forumda maç başlığına olan ilgi tribünlerin bi yansıması oluyor...alanya maçına 2 gün kala yazılan sayfa sayısı 30-40lardaydı...cezalı olmamamıza rağmen 30 bin zor...maça gelince bu baskı,coşku ortamının olmaması iyiye işaret...kazanma ihtimalimiz var...mustafa akbaşı tutalım yeter...

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    32 yaşındaki adama gol atmayı hoca öğretemez öncelikle bunu söyleyeyim.

Demogoji yapıp konuları işine gelmediği gibi anlamayıp bir de işine geldiği yöne çekip öyle cevap veriyorsun.

Ben sana Mourinho ve Benitez örneğini verirken. Buradaki arkadaşlara '' HAYATLARINDA HİÇ FUTBOL OYNAMAMIŞLARDIR, BANA ÇIKIP FUTBOLU ÖĞRETECEKLER '' sözünden yola çıktım.

Yine söylüyorum, senin mantalitene göre hayatında hiç futbol oynamamış Mourinho ve Beniteze gidip futbol öğretmen gerekiyor, oynadığın futbol dolayısıyla.

Kurduğun cümle ve karşındakileri aşağılar gibi konuşman, kendi kendinle çelişmene yol açıyor.

Umarım bu söylediklerimi yine istediğin yere çekip cevaplamazsın da, söylediğim ve anlatmak istediğim şeyler üzerinden cevaplarsın.

Milito örneğine gelince; Hayatı boyunca hep kalbur üstü ligler de oynamış diego milito isminin performans verileri ( aslında bu düşünceyi önemseyip cevap vermem bile hata ancak, milito oynadığı seneler de hem pivotluk yapıp hem de temiz ayağıyla minimum 10 gol atıyordu ) Yani ndoye ' ye karşılık örnek verdiğin adam pek olmamış.

Toplam: 454 1,67 216 60
    O zaman Ndoye dan daha iyi santrafor transer etsinler bi zahmet ve bende destekleyeyim.

Bursaspor maçında golü Ndoye yüzünden yedik.

Ben NDoye şahane golcü demiyorum. Sadece ileri uç futbolcularla uyumunu diyorum ve oynadığı futbolu konuşuyorum. Gol atıyor demiyorum.

Karabük maçı uzakta değil. İnşallah haksız çıkarım ve Rodallega güzel top oynar.

Nereden
    İstanbul

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman Ndoye dan daha iyi santrafor transer etsinler bi zahmet ve bende destekleyeyim.

Bursaspor maçında golü Ndoye yüzünden yedik.

Ben NDoye şahane golcü demiyorum. Sadece ileri uç futbolcularla uyumunu diyorum ve oynadığı futbolu konuşuyorum. Gol atıyor demiyorum.

Karabük maçı uzakta değil. İnşallah haksız çıkarım ve Rodallega güzel top oynar.

Genel anlamda buna benzer yapıcı konuşmalar yapsan , kimse çıkıp sana laf söylemez. Zaten buradaki insanların o tip art niyetlerinin de olduğunu düşünmüyorum.

Baktığın da senin savunduğun adam son oynadığı 2 maç dışında hangi maçlar da takıma faydalı olmuş ? Söyler misin lütfen ?

Yani 1.5 maç da gömmeye başladığın bir Rodallega var ancak 20 maçta toplasan 3 maç da takımına katkısı olmuş , bu katkılarından dolayı da övdüğün ndoye var.

Karşılaştırma yaparken neye göre yaptığını ben şahsım adına merak ediyorum.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biletleri ilginin azligindan sikayetci usta bu mac icin..

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

taraftarın suçu yok. cuma günü haftanın son günü iş çıkışı millet yorgun eve gidip dinleniyor. bu fenerasyon sürekli cuma ve pazar maç veriyor bize puan kaybediyoruz. bence 10 bin kişi olursa bile harika olur

nuri45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Rahat olun 25000 olur. Kale arkalari bitmek üzere ve daha iki gün var. Daha sonrada maraton en azindan alt kat ve Bati üst taraf dolar.
    BMN BERLIN 8888888888888888888888888888888888

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kaybetmediğimiz sürece bence evimizdeki maçlar 20 binden aşağı olmaz artık. Kemik kitlesi oluşmaya başladı stadın.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Puan kaybı bas bas bağırıyor.4 haftalık galibiyet periyodunda Okay ve Onazi'nin baskılı oyunu orta sahada fark yaratıyordu ve kaleyi bulan ilk iki şuttan birinin gol olmasıyla skoru koruyarak galibiyet alıyorduk.Transfer döneminin son günü de yazdım Alanya maçından önce de.Bu takım takım halinde topun arkasına geçen skoru eline alan hiçbir takımı yenme şansına sahip değil.Şimdi rakipte ceyhun ve poko gibi Okay ve Onazi'nin yaptığı işi yapabilen artı önlerinde yusuf yaıcı'dan daha etkili bir oyuncu traore var...Takım halinde fizik güçleri çok yüksek.Kenar ortalarından gol yeme potansiyeli yüksek trabzonspor'a karşı kanat organizasyonlarını çok iyi yapabilen bir takım karabükspor.Neresinden tutarsan tut puan kaybı kokuyor bu maç.Okay ve Yusuf yazıcı'nın tel tel döküleceği bir ilk yarı bekliyorum.Rodagella'nın ayağına bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar top geleceği ilk yarı bekliyorum.Uğur demirok'un bütün defoları ortaya çıkacak.Medjani zaten Allah'a emanet...Ya bela geliyorum diyor.Ve bizim kazanmaktan başka çaremiz yok.Nasıl yenemezsin Alanya'yı ya nasıl atamazsın o golleri.Futbolda israfa yer yok yok yok...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taraftarın suçu yok. cuma günü haftanın son günü iş çıkışı millet yorgun eve gidip dinleniyor. bu fenerasyon sürekli cuma ve pazar maç veriyor bize puan kaybediyoruz. bence 10 bin kişi olursa bile harika olur
    Maç hangi gün olursa olsun, gelmemek için bahane bol.

Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi oynadık. Hangisinde stadyum oldu da "maç Cuma diye dolmuyor" diyoruz
    Konu Faruk BERBER tarafından (01.03.2017 Saat 21:19 ) değiştirilmiştir.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Puan kaybı bas bas bağırıyor.4 haftalık galibiyet periyodunda Okay ve Onazi'nin baskılı oyunu orta sahada fark yaratıyordu ve kaleyi bulan ilk iki şuttan birinin gol olmasıyla skoru koruyarak galibiyet alıyorduk.Transfer döneminin son günü de yazdım Alanya maçından önce de.Bu takım takım halinde topun arkasına geçen skoru eline alan hiçbir takımı yenme şansına sahip değil.Şimdi rakipte ceyhun ve poko gibi Okay ve Onazi'nin yaptığı işi yapabilen artı önlerinde yusuf yaıcı'dan daha etkili bir oyuncu traore var...Takım halinde fizik güçleri çok yüksek.Kenar ortalarından gol yeme potansiyeli yüksek trabzonspor'a karşı kanat organizasyonlarını çok iyi yapabilen bir takım karabükspor.Neresinden tutarsan tut puan kaybı kokuyor bu maç.Okay ve Yusuf yazıcı'nın tel tel döküleceği bir ilk yarı bekliyorum.Rodagella'nın ayağına bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar top geleceği ilk yarı bekliyorum.Uğur demirok'un bütün defoları ortaya çıkacak.Medjani zaten Allah'a emanet...Ya bela geliyorum diyor.Ve bizim kazanmaktan başka çaremiz yok.Nasıl yenemezsin Alanya'yı ya nasıl atamazsın o golleri.Futbolda israfa yer yok yok yok...
    Bu kadar karamsarlığa gerek yok erken gol bulursak maçı koparırız..
    I am not in danger , I am the danger..

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 beraberlik kimsenin hevesini kırmasın. Gitme imkanı olan herkes Orada MP arenada Olsun lütfen.
    Yeni stadımızda yeni bir galibiyet serisi başlatmanın tam zamanı.
    Sinerji sağlayalım, enerjiyi tekrardan düşürmeyelim.
    Hayde gaza basma vakti tekrardan

Ayrıca ilk yarıda oynadığımız rezil maçı hatırlayalım sırf onun için bile saldır Trabzonum! diyelim hep bir ağızdan
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

vaz te yi almalıydık akhisaradan yanlış transfer yaptık

Nereden
    İstanbul

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar karamsarlığa gerek yok erken gol bulursak maçı koparırız..
    Zaten mesajımda onu belirtiyorum.İlk golü bulursak...Ya bulamazsak ? Bu ligde oynayabileceğin en kolay maçlardan birisi içerde Alanya maçı "saygı duyuyorum" ilk 30 dakika ablukaya aldın geri kalan 60 dakika ne oynadın ? Baskı bile kuramadın ? Trabzonspor bu mu olmalı...Şimdi Karabük maçı bas bas bağırıyor.Önceki mesajımda olası senaryoyu ayrıntı ayrıntı yazdım.Bu gerçekleşirse Ersun Yanal'ın işte top bizdeydi pozisyonlardan yararlanamadık hızlı hücumlarla çıkıp etkili oldular fizik güçleri yüksek demeye hakkı var mı ? Yok...Çünkü futbolu biraz takip eden herkes Krabük'ün ne oynayacağını biliyor.Ve trabzonspor onların planlarını bozamazsa maçın nerelere gideceğini tahmin edebiliyor.Ve ben korkuyorum..

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Dış Saha

O G B M A Y AV P
    1 12 7 3 2 18 9 9 24
    2 11 6 3 2 15 8 7 21
    3 11 5 4 2 15 12 3 19
    4 11 5 3 3 21 12 9 18
    5 10 4 5 1 15 9 6 17
    6 12 5 2 5 8 13 -5 17
    7 12 4 2 6 15 20 -5 14
    8 11 3 3 5 13 17 -4 12
    9 12 3 3 6 15 25 -10 12
    10 11 3 1 7 10 19 -9 10
    11 11 2 4 5 6 17 -11 10
    12 11 2 3 6 8 16 -8 9
    13 11 2 2 7 12 20 -8 8
    14 10 2 1 7 6 15 -9 7
    15 10 1 3 6 9 19 -10 6
    16 11 1 3 7 8 18 -10 6
    17 10 1 1 8 6 20 -14 4
    18 10 0 3 7 5 18 -13 3

Nereden
    İstanbul

Herkesin dilinde şu var "Karabük deplasmanlarda 4 puan toplamış maç bizde rahat olun"Yalan...Bakın Karabük'ün deplasmanda 4 puan çektiği maç 10 maçtan bazıları ;
    -Fenerbahçe 5-0 Karabükspor :Maçın henüz başında fenerbahçe skandal kere skandal bir penaltıyla öne geçiyor.Hemen sonrasında Ceyhun Gülselam kamuoyunda infial yaratan bir kararla oyundan atılıyor diken üstündeki advocaat'a rahat bir nefes aldırıyorlar.İşin ilginç yanı 70 dakika 10 kişi oynadıkları maçta fenerbahçeden daha çok pozisyonları var.
    -Galatasaray 1-0 Karabükspor : İlk hafta maçı.Karabük oynadıı futbolla taraflı tarafsız herkesin ağzını açık bırakıyor.Galatasaray'ın pozisyonu yok.90+4'te eren derdiyok'un mucize kafasıyla 3 puanı alıyolar.
    -Gençlerbirliği 2-0 Karabükspor : 10.dakikada 10 kişi kalıyorlar.Buna rağmen ilk yarıda gençlerin pozisyonu yok.İkinci yarıda yine başa baş oynadıkları maçı 2-0 kaybediyorlar.
    -Antalyaspor 1-0 Karabükspor : 2 hafta önce camiamızında ilginç bir şekilde seferber olup izlediği maçta dünyaları kaçırıp kaleci hatasından yedikleri golle mağlup oldular.

Diğer maçları yazıp uzun tutmayacağım.Adamlar oynadıkları tüm deplasmanlarda gerek topla oynama gerek pozisyon anlamında üstünlük kurmuşlar genel olarak.Üstelik bu 10 deplasman maçının 4'ünü maçın başında gördükleri kartlarla 10 kişi tamamlamışlar...

Trabzonspor erken piyango golü bulmazsa, Karabük 4 maçta olduğu gibi maçın başında 10 kişi kalmazsa , lehimize beklemediğimiz bir hakem kararı olmazsa Trabzonspor bu maçı kazanamaz.
    -Ersun Yanal uyuma ! Bırak antremanlarda yakartop oynatmayı...reklam filmlerini,izinleri,goy goyu...Takımı şu maça konsantre et...

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kaç bilet satılmış bilgisi olan varmi

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin dilinde şu var "Karabük deplasmanlarda 4 puan toplamış maç bizde rahat olun"Yalan...Bakın Karabük'ün deplasmanda 4 puan çektiği maç 10 maçtan bazıları ;
    -Fenerbahçe 5-0 Karabükspor :Maçın henüz başında fenerbahçe skandal kere skandal bir penaltıyla öne geçiyor.Hemen sonrasında Ceyhun Gülselam kamuoyunda infial yaratan bir kararla oyundan atılıyor diken üstündeki advocaat'a rahat bir nefes aldırıyorlar.İşin ilginç yanı 70 dakika 10 kişi oynadıkları maçta fenerbahçeden daha çok pozisyonları var.
    -Galatasaray 1-0 Karabükspor : İlk hafta maçı.Karabük oynadıı futbolla taraflı tarafsız herkesin ağzını açık bırakıyor.Galatasaray'ın pozisyonu yok.90+4'te eren derdiyok'un mucize kafasıyla 3 puanı alıyolar.
    -Gençlerbirliği 2-0 Karabükspor : 10.dakikada 10 kişi kalıyorlar.Buna rağmen ilk yarıda gençlerin pozisyonu yok.İkinci yarıda yine başa baş oynadıkları maçı 2-0 kaybediyorlar.
    -Antalyaspor 1-0 Karabükspor : 2 hafta önce camiamızında ilginç bir şekilde seferber olup izlediği maçta dünyaları kaçırıp kaleci hatasından yedikleri golle mağlup oldular.

Diğer maçları yazıp uzun tutmayacağım.Adamlar oynadıkları tüm deplasmanlarda gerek topla oynama gerek pozisyon anlamında üstünlük kurmuşlar genel olarak.Üstelik bu 10 deplasman maçının 4'ünü maçın başında gördükleri kartlarla 10 kişi tamamlamışlar...

Trabzonspor erken piyango golü bulmazsa, Karabük 4 maçta olduğu gibi maçın başında 10 kişi kalmazsa , lehimize beklemediğimiz bir hakem kararı olmazsa Trabzonspor bu maçı kazanamaz.
    -Ersun Yanal uyuma ! Bırak antremanlarda yakartop oynatmayı...reklam filmlerini,izinleri,goy goyu...Takımı şu maça konsantre et...
    bir grup negatif enerji yayıyorsuncular
    tarafından her an lince uğrayabilirsin

ellerine sağlık
    aynen katılıyorum

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ersun yanal'a takimi calistir demek garip kaciyor, calismayan takim bu tempoda futbol oynayamaz. reklam filmlerini birak falan yaziliyor ya cinlerim tepeme cikiyor. ot gibi olsun klup mactan maca kadrolari versinler skorlari yazsinlar yeter bize.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)