Sonuç: A.Konyaspor - Trabzonspor Maçı Sonucu Ne Olur ?

Katılımcı sayısı
160. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

113 70.63%
  • Berabere biter

30 18.75%
  • Kaybederiz

17 10.63%
Sayfa 51 Toplam 61 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1505 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 22. Hafta l A.Konyaspor 1-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

ersn.alparslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu takım haftaya karabüğü yenemez ersunun saçma oyun planı ve oyuncu değişiklikleri yüzünden

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bu şartlarda 1 puan iyi. Bu maçtan bağımsız söylüyorum Bero'nun bu takıma vereceği bir şey yok.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada yazıcı bana göre en iyi maçını oynadı.Castillo ve Rodagella iki haftadır pozisyonları israf ediyor.Buna rağmen castillo-bero değişikliği yanlış.Çıkmadan 5 dakika önce 2 kişiyi çalımlayıp pozisyon yarattı castillo kondüsyon bahane değil çıkarmak için.Ayrıca formunun zirvesine yükselen bir ndoye var ve adamı klübede bitiriyorsun.Kim için ya rodagella iyi falan değil kimse hikaye anlatmasın.Adam iki haftayı israf etti.

uzungöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ersun bu maça 0-2 oynadı. Çünkü Aytaç ve Zeki değişikliklerinin makul bir açıklaması olamaz.
    Başkan TARAFTAR,Antrenör TARAFTAR,Sportif Direktör TARAFTAR !!!

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Bero forvet degil, Bero kanat degil, Bero ortasaha da degim, binaenaleyh Bero Trabzonsporun futbolcusu olacak futbolcu degil. Trencin kiiiim Trabzonspor kim, hangi kör izledi bunu da tavsiye etti.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bero yerine Yusuf girseydi çok daha iyi olurdu.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadro içinde alternatif bir plan yok. Öyle bir plan olmadığı için de beraberliğe yattı Ersun hoca.

Trabzonspor, kazanacak planı her şartta üretmek zorundadır. Uygulayıp uygulamamak koşullara bağlı olarak değişir ama kazanacak planın olmaması büyük rezalet!
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

konya bu sene böyle ofansif oynayıp pozisyona girdiği tek maç trabzonspor.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bero yerinde oynamayacaksa oyuna girmesi saçma oldu bari ya Yusuf yada ibanez alsaydın ya zeki ney Allah aşkına nasıl bir bela adam yedek giriyor
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Castillo iyi gidiyor adam geciyor ama paslari ve sutlari cok kotu herhafta ayni ayrica ikinci yarinin sonlarina dogru oyundan dusuyor. Ayni sekilde yusufta ikinci yari oyundan dusuyor. 3-4 haftadir ayni sekil oynuyoruz. Ilk yari gol atamayinca mac sikintiya dusuyor.

Ben rodallegayi cok kotu bulmadim. Poazisyonun icinde devamli biraz top dagitabilirse cok daha iyi olur.

Bu arada hucumda her hafta oldugu gibi olcay ne zaman hareketlenirse takimda hareketleniyor. Olcaya endekslendik

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu Konya'yı rahat alabilirdik
    Hersey kagit ustunde ki gibi olmuyor..yenilmedigimize dua edelim onur ve sansimiz sayesinde..

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada yazıcı bana göre en iyi maçını oynadı.Castillo ve Rodagella iki haftadır pozisyonları israf ediyor.Buna rağmen castillo-bero değişikliği yanlış.Çıkmadan 5 dakika önce 2 kişiyi çalımlayıp pozisyon yarattı castillo kondüsyon bahane değil çıkarmak için.Ayrıca formunun zirvesine yükselen bir ndoye var ve adamı klübede bitiriyorsun.Kim için ya rodagella iyi falan değil kimse hikaye anlatmasın.Adam iki haftayı israf etti.
    ndoye'yi hatırlamıyorsunuz heralde siz, adamın şutu yok kaleye oynamayan oyuncuyu değerli yapma sendromu bu. geçene hafta girdi oyunu takımın ritmi düştü ki aytaç bile artırıyor takımın temposunu.

Deniz Telci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı Joomla! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olcay takimin hücum gücünün % 70'i...
    En azından hızlı koşuyor. Asit yapıyor. Olcay Türkiye milli takımı seviyesinde iyi oyuncu. Adam da o derece de Hırs var yani. Bize böyle mücadele sever bir oyuncu lazım.
    Yar o gözlerin kanlı yaş döksün
    Bu dünyada ben yandım sende yanasın.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yine çok eleştirileceğim ama her hafta söylediğim şeyi tekrardan söyleyeceğim.

Ya arkadaş bu Ersun Yanal isimli zaatı muhtereme , birisi gidipte 70 e kadar bir oyuncu, 85 ' den sonrada bir oyuncu değiştirme hakkın var falan mı dedi ?
    Nedir bu kurduğu kadroda ısrarcı hareketler falan ?

Bir teknik direktörün oyun okuma ve oyuna müdahale etme yeteneği bu kadar KISITLI olabilir mi ?

Ben maç başında buraya bir TARAFTAR olarak '' bero kanat oyuncusu olarak oynayamaz, bu oyuncuyu kanat da oynatmak hem ona hem takıma ihanet etmektir '' diye yazıyorum ancak bunu onlarla sürekli idmana çıkan ve yükleme yapan zaatı muhterem bilemiyor cidden ilginç.

Bana kimse 88 de Zeki yavru değişikliğini anlatamaz. Aynı şeyi ilk yarı da bir maçta 90+ 2 de mustafa yumluyu alarak yapmıştı bu iki oldu.

Bizim kadro sıkıntımız ya da futbolcu sıkıntımız yok kimse kusura bakmasın. Bizim en büyük sıkıntımız, oyuna müdahale edemeyen bir teknik direktörümüzün olması.

Geçen hafta bakıyorsunuz, alanya bizim ilk yarıdaki halimiz gibi oynuyor. Susic hemen değişiklikleri yapıyor. Bizim EY kenardan izliyor. İlk değişiklik 45 de sonraki ise olmayacak mevkiye bero ve zeki ile geliyor.

Yemin ediyorum izlerken , televizyonu kıracak gibi oluyorum. Her hafta aynı abuk subuk değişiklikler yapılıyor.

Başka bir konuya gelecek olursam, burada YUSUF YAZICI' nın yüklenmek istenen görevi ne yazık ki yüklenemeyeceğini defalarca dile getirmiştim.
    Bazı arkadaşlar bu sene için yeterli olacağını söylemişti. ( düşüncelerine de saygım var tabi ki )

Ancak sen 20 yaşındaki bir çocuğu 18 ' e bile giremiyorken alıp böyle bir misyon yükleyince, baskıyı hissettiği an bu hale geliyor işte.

Artık ERSUN YANAL ' dan tek ricam, bero ' yu kanat oyuncusu olarak denememesi. BU ADAMIN ÇALIM ÖZELLİĞİ YOK ! DRİBLİNG ÖZELLİĞİ YOK ! BU ADAM FUTBOLUNU AL VER YAPARAK OYNUYOR. YANINDA FUTBOLCU OLMAYINCA AFALLIYOR. BU adamı oynatacaksan ya 8 ya da 10 numara olarak oynat ya da oynatma. Adamı taraftarın önüne atma !!!

Ayrıca castillo' yu çıkarıyorsan, her ne kadar yetenekleri kısıtlı olsa da al kardeşim şu Yusuf Erdoğanı. 10 top kaybeder ( castillo gibi ) gider bursa maçındaki gibi geçer pozisyona girer, seni rahatlatır.

Biz mi söyleyelim illa bunları. Göremiyor musun ne oynadığını, nasıl oynaman gerektiğini ?

Full HD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

HSV taraftarinin ruh hali nasil acaba? Bizden kötüleri var buna sükür.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

İlk yarı bitince yazdım. Onur ve Pereira bugün güven veren isimlerdi. Onun dışında kötüydük. Bero ve Castillo bu takımı ileriye taşıyacak tipte oyuncular değil. Castillo'nun Yusuf'tan farkı yok aslında. Kendi kendine oynuyor. Haftaya Okay döner de Durica'nın uzun süre olmayacak olması işimizi zorlaştıracak bir süre daha.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beroya fazla yuklenmeyin beyler adamin sucu degil kanatda oynamasi asil mevki orasi degil..aynisini guray vurala yaptik.adami sol acik yerine sol bek oynattik sovduk durduk kayseride patladi tipki serdar gurler gibi..futbol cogu zaman duz mantik gerektiren basit bir oyun onu zorlastiran hocalar..

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ortasaha ve stoperler kötü olunca bek ler de oyundan düşüyorlar. Özellikle Mas kapasitesinin yarısı kadar oynayamıyor. Durica ve okay takım adına büyük nimetler. Seneyeki yapılanmada çok iyi bir stoper ve adam yiyen cinsinden bir ortasaha şart.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla Yusuf Yazıcıyı ben gayet beğendim 2. yarı elinden geleni yaptı topla dikine giden tek oyuncuydu orta sahada kötü oynamadı kesinlikle ve kornerleri artık hep o kullanmalı

Nereden
    İngiltere

4 hafta kazanın takımı bozdun. damdoy u çektin kulubeye. 2 haftada 1 gol attın. 2 puan aldın. çok net diyorum. medjaniyi stopere çekip ortasahaya aytaçla başlayan hocadan hiç bir şey olmaz. bilmiyorsun bu işi hoca. haftaya damdoyla başlamazsak izlemeyecem maçı. yıpratıcılık , savaşma , hava topu , yanındakini besleme her şeyiyle daha iyi damdoy.

Buğra Çora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ilk 11imiz var ama yedekler yetersiz. Öyle böylede değil as oyuncularla farklari baya büyük.
    !Her bağimlılığa karşiyim TRABZONSPOR harıc..

Nereden
    İzmir

Futbolda en önemli mevkinin önliberolar olduğunu düşünmeye başladım.Çokta beğenmediğim okayı bu kadar arayacağımızı beklemiyordum.aytaç onazi medyani çok sıradanlar.

Nereden
    İstanbul

Rodellega N'Doye'dan iyi değil diyenlerin sakinleşmesinde fayda var. Yazık günah.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

ersn.alparslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçen hafta beraberliğe rağmen iyi oyuna sevindik bu hafta kötü oyuna rağmen beraberliğe seviniyoruz 1-0 dan maç çevirmişiz sanki 2-0 dan 3-2 maç aldık

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Yavuz Hasan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gol atmada inanılmaz Yetenek yoksunuyuz çok net pozisyonları çok basit kaçırdık Onur sayesinde bir puanı kurtardık resmen Okay'ın yokluğunun bu kadar hissedeceğini tahmin etmemiştim Orta alanda Topkapıp top yapamadık
    Neden? Tüm Forum Rodallega oynasın diye isyan ediyordu?

Hemde takım bir galibiyet serisi yakalamışken!

Bu kafayla Trabzonspor bi yerlere varamaz.

Tam vasıta yola çıkmışken tekerin arasına çomak sokmak kime hizmet eder? Ancak rakiplere!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)