Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sabriye Şengül - Survivor

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Survivorda ne işi olduğunu hala anlayabilmiş değilim.
    Ağlak, başkasının üzerinden prim yapan, iletişim sorunlu, olağan dışı beceriksiz. Orada olduğu sürece bizi rezil ettiğini düşünüyorum.

Bir an evvel elenmesi dileğiyle.

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

Bizi kimsenin rezil etmesi mümkün değil.

Ederse kendini rezil eder.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sen ne güzel insansın Sabriye.
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Uğur_Dmrtrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizi ne rezil eder ne onurlandırır..Bunları aşmış olmamız lazım..Genel olarak başarısız,duygusal ve çevresinden çabuk etkilenen-demoralize olan bir yarışmacı..Bu şartlarda adada kalması zor..bir yere kadar gider final göremez..

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dik dur eğilme bu millet seninle

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sabriyeye değil size üzülüyorum .
    Muhtemelen gündüz kuşağındaki evlenme programlarında olan tartışmalarıda gerçek sanıp yorum falan yapıyorsunuzdur .
    Azılı bir ihocuyum

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Buraya gelip programı izleyenlere laf atanlarda komedi. Şikede takımına sahip çıkan belli çıkmayan belli. Gidin derdinizi siyaset için Trabzonspor'umuzu satanlara anlatın bize değil.

Ne mutlu Türküm diyene !

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sadettin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabriyeye değil size üzülüyorum .
    Muhtemelen gündüz kuşağındaki evlenme programlarında olan tartışmalarıda gerçek sanıp yorum falan yapıyorsunuzdur .
    Sen boş vakitlerinde atommu parcaliyosun hayırdır ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Arkadaş boş zamanlarında Nasayla bilgi alışverişi yaptığından survivor izleyenleri garipsemesi doğal

Ne mutlu Türküm diyene !

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sabriyeyi kolay kolay eleyemeyeceklerini anladılar.sabriyede biraz normalleşti

TAHSİN 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kim ne derse desin Sabriye Hemşerime çatır çatır oy atıyorum umarım faydası oluyordur.
    6 üstü 1 Aşk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Fazla sinirli kızımız

Ne mutlu Türküm diyene !

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Sabriş tam gaz gidiyor

Ne mutlu Türküm diyene !

Nereden
    İstanbul

image.jpg

Son oylama Kıbrıs'a kadar

sabriye yaz 1890 a gönder.
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunlara mesaj atana kadar lösev yada baska yardim kuruluslarına atmak lazım.

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sırf Trabzonlu diye sahip çıkılıyor yoksa her ekranda gördüğüm de çirkeflik yapıyor.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Doğal değil dengesiz,bir o kadar da beceriksiz.
    Sırf Trabzonlu diye bu kıza oy atmak,Trabzonlu diye Zeki Yavru'yu oynatmak gibi bir şey.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğal değil dengesiz,bir o kadar da beceriksiz.
    Sırf Trabzonlu diye bu kıza oy atmak,Trabzonlu diye Zeki Yavru'yu oynatmak gibi bir şey.
    Yalnız Zeki Yavru benzetmesi olmamış. Sabriye kendi alanında dünya birincisi.

Ne mutlu Türküm diyene !

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

Kendi alanı hariç her yerde dünya sonuncusu, beceriksiz, terbiyesiz, eğitilmemiş, cahil biri.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yarışmayı takip etmiyorum, ara sıra kanallar arasında dolaşırken gözüme çarpıyor bu kanal. Geçenlerde bu kızın yarıştığı bir ana denk geldim, Trabzonlu olduğunu burdan bildiği için bir izleyeyim dedim. Beş dakika falan izledim, ben bu kız kadar ağlak, zırlak ve beceriksiz bir şey görmedim. Bir de üstüne az önce 61saat.com'da şu habere denk geldim, kanım dondu, neymiş bu kız böyle.
    Sabriye Şengül, annesine yumruk mu attı? Dünya Kick Boks Şampiyonu ve Survivor’un dikkat çeken ismi Sabriye Şengül’ün annesi Cemile Taşkın, kızının kendisini darp ettiğini iddia ederek, mahkeme kararı ile uzaklaştırma aldığını belirtti 13 Haziran 2017 Salı 11:03 0 0 Sabriye Şengül hayatının zorluklarla dolu olduğunu, ailesine kendisinin baktığını ifade etmişti. Annesinin temizliğe giderek aldığı evin, annesinin akrabaları tarafından elinden alındığını iddia eden Sabriye, kemer maçına çıkmadan bir kaç gün önce eve gelen hacizlerle uğraştığını söylemişti. Evimize çökmeye çalıştı dediği akrabasının dayısı olduğu ortaya çıkınca, dayısının eşi Melahat Taşkın ve annesi Cemile Taşkın'dan Karadenizin Sesi'nden Aleyna Bayram'a çarpıcı açıklamalar geldi. ALKOLİK BABANIN DAYAKÇI KIZI Sabriye’nin annesi Cemile Taşkın basında yer alan haberleri Sabriye’nin uydurduğunu söyleyerek kızı tarafından darp edildiğini iddia etti. Sabriye’nin, babasından boşandığına razı olmadığını belirten annesi, “Alkolik bir eşim vardı. Kışın soğuğunda merdiven silerek, evlere temizliğe giderek kazandığım para ile alkol alıyor beni sürekli dövüp öldürmekle tehdit ediyordu. Kayınpederimin hatırına evliliğimi devam ettiriyordum. Kayınpederim öldüğünde bana bıraktığı mirası da alkol masalarında yedi. Bende boşanmaya karar verdim. Okuma yazmam olmadığı için kardeşim evrak işlerinde bana yardımcı oldu. Kızım Sabriye boşandığım için bana hakaret edip darp ettikten sonra komşular sesleri duyarak polise haber verdiler. Sonra beni tehdit ettiler ve bende şikâyetimden vazgeçtim. Zaten sürekli darp edildiğim için komşular bu duruma alışıklar. Sabriye de sonra babasını alıp eve getirdi. Bende sinirlenip ertesi gün evi 120 bin TL karşılığında bir başkasına sattım. Sonra kızlarım benden bu parayı istediler bende vermedim” dedi. MAHKEME KARARI İLE UZAKLAŞTIRILDI Kızlarının kendini dövdüğünü iddia eden Anne Cemile Taşkın, “Kızlarım sürekli beni dövüyordu. Sabriye küfür ve hakaret ettiği için mahkeme kararı ile uzaklaştırma aldı. Benim okuma yazmam yok. Kızım Sabriye o dönemlerde akli dengem yerinde olduğuna dair rapor alarak vekaletimi avukata verdi. Avukat üzerinden kardeşime suçlamalarda bulundular. 3 ay sonra da akli dengemin yerinde olmadığına dair bir rapor aldı ve böylece suçlamaları akli dengem yerinde olmadığı için geri alamayacaktım. Sabriye komşuya bak şimdi dayıma ne işler yapacağım diyerek bütün yaptığı dolandırıcılıkları anlatması üzerine kardeşime söyledim ve adliyede itiraz dilekçesi verdik. Akli dengemin yerinde olduğuna dair bir başka rapor almak için İstanbul’a hastaneye kardeşimle gittik. Sabriye orada da yanında adamlarla üzerimize yürüdü” ifadelerine yer verdi. ADAM TUTUP TEHDİT ETTİ Sabriye’nin annesini kandırarak evi ellerinden aldıklarını iddia ettiği dayısının eşi Melahat Taşkın, annesi ile babasının boşanma sürecinde annesine sahip çıktıkları için böyle bir iftira ile karşılaştıklarını belirtti. Paralarının olmadığını ve kredi çekmesi için dayısının kapısını çaldıklarını ifade eden yenge Melahat Taşkın, “Dayısına yani eşime gelip ne olur bize ev al kredi çek dediler. 10 bin TL eşim kattı. Geri kalanı kredi çekmeye karar verdik. Bankaları dolaştık ama annesine hiçbir banka kredi vermedi. Bizde o dönem yeni araba almıştık, bize de kredi vermediler, sonra diğer dayısı üzerine krediyi çektik. Borç 10 yılda ödenecekti. Krediyi üzerine çektiğimiz dayısı o dönem trafik kazasında hayatını kaybedince hayat sigortası olduğu için banka parayı geri almadı. Eşim de ölümle beraber çocuklarına ve eşine düşen mirasta evde olduğundan dolayı imza ile evin tapusunu annesine devretti. Boşanma davaları da olunca annesi evi 120 bin TL karşılığında bir başkasına satarak parayı sakladı” dedi. Sabriye’nin yengesi Melahat Taşkın, Sabriye’nin sürekli arayıp onlara küfür ettiğini, eşinin iş yerine yanında adamlarla gidip tehditlerde bulunduğunu, adam tutup takip ettirdiğini söyledi.
    OKU ve YORUMLA >>>
    http://www.61saat.com/bolgesel/sabri...i-h432259.html
    61SAAT.COM

Cezalı Üye
    Nereden
    Uzak Doğu

Allah'ın belası bir türlü gitmiyor. Yarışmacıların yarısını kendisi gönderdi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben de bu gerizekalı kızı takip etmeyenlerdenim, sabah sabah sosyal medyada sanatçımız Sait Uçarı küçümseyen bir videosunu gördüm... memlekete dönüşte linç edilecek buraya yazıyorum

Nereden
    İstanbul

açıkcası ben hemşehrim olduğu için mahcubum..ne hareketleri,ne konuşmaları hiç hoşuma gitmiyor..Altyapısı olmayan,aile sevgisinden uzak,savruk bir kardeşimiz..Allah akıl,fikir versin..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur_Dmrtrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizi ne rezil eder ne onurlandırır..Bunları aşmış olmamız lazım..Genel olarak başarısız,duygusal ve çevresinden çabuk etkilenen-demoralize olan bir yarışmacı..Bu şartlarda adada kalması zor..bir yere kadar gider final göremez..
    bunları diyen bendim..ama finale geldi sanırım..adada kalması zor demiştim bir şekilde kalıyor adada..ama diğer yorumlarım doğru çıkmış..hiç şaşırtmadı..

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

61 saat bir kerede doğru haber yapsın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)