Sonuç: Alanyaspor Maçı Sonucu Ne Olur ?

Katılımcı sayısı
367. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

313 85.29%
  • Berabere Biter

24 6.54%
  • Kaybederiz

30 8.17%
Sayfa 113 Toplam 114 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 63 103 111 112 113 114 SonuncuSonuncu
Toplam 2840 adet sonuctan sayfa basi 2,801 ile 2,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 21. Hafta l Trabzonspor 0-0 Aytemiz Alanyaspor l Maç Sonucu

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki sene önce günleri boşuna harcıyoruz klüp böyle yönetilmez potansiyel boşuna harcanıyor diyordum. trabzonspor'un verdiğini heycanı doğru kullanamıyoruz, doğru tüketemiyoruz diyordum. o yönde büyük gelişme var ama hala daha maç günü için çok şey yapılabilir. klübün kendi kanalı olmalı. maç öncesi ve sonrası değerlendirme, klübün kendi bünyesinden kaliteli bir yorumcuyla ve katılımlarla yapılmalı. içerden daha çok görüntü video gelmeli. bunu yapacak potansiyel var klüpte, çok da malzeme var.

sırf maçtan önce akyazı'da köfte yöresel yemekler programı hazırlasan yerli turist patlaması olur.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan haydar millete gelince takır takır içeri alırsın..Bize ne kuyruk acın var ? İki maçta da süperlig rekoru kırdın.

Misal ilk devre bjk maçına bakın..Olcay ve Cenkin 2. golünü özellikle..Bildiğin içeri alıyor adam.
    http://tr.beinsports.com/lig/spor-to...nk-tosun-18087
    http://tr.beinsports.com/lig/spor-to...ay-sahan-18085
    rodellega sağolsun bitirici vuruşu yapamayarak hem kalecinin ısınmasını sağladı hemde morallendirdi. böylece adam panter oldu çıktı

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bi ara karambole salak saçma bir gol yeyip yenileceğiz diye düşünmeye başladım

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadar pozisyon kaçarsa 3puan falan alamazsın.
    Teşekkürler ADMIN!!!

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2. yarı takım iyi değildi kesinlikle

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. yarı takım iyi değildi kesinlikle
    N'Doye oyuna girince ortasaha çok boşaldı.

Rakip Alanyaspor da oyunu kanatlara yayınca bizi epey zorladı diye düşünüyorum. Merkezdeki kalabalığı kullanamadık.

Alanyaspor'un istediği şekle döndü maç iyice. Buna rağmen gol yemedik.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Isko6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Arkadaslar, 2.yari belki ilk yariya oranla etkili degildik. Bu gayet NORMAL!! ilk 45 dakikadaki tempoyu 90 dakika boyunca sergilemek müm-kün degil...Barcelona'da olsan, Real Madrid'de olsan, Atleti'de olsan, Chelsea,ManCity vs. vs. munkun degil. Inanilmaz bi enerji ister. O tempoya en fazla 20 dakika boyunca dayanabilirsin, ardindan biraz geri cekilip dinlenirsin. Bi 10 dakika sonra tekrar o tempoya dogru yukselirsin. Ama biz 45 dakika boyunca o tempoda oynadik ve golu'de bulamayinca hem enerjimiz hemde motivasyonumuz bi nebze olsada kirildi. Rakip Alanyaspor olsa'da o ilk yaridaki performanisimiz bence bu sezonun en etkili performansiydi. BJK haric hic bir takimda o tempoyu goremedim ben, gorememde zaten bu saatten sonra. Ne Gayse, ne sikebahce nede Basaksehir bizim yakaladigimiz tempoyu yakaliyamaz bence

OzcanHan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

dün ilk yariya baktim sinir krizi gecirmemek icin 2.yariya bakmadim, Castilloyu cok dengesiz gördüm hic güven vermiyor calim atiyor dribbling yapiyor fakat topu her an kaptirabilecekmis gibi duruyor ceza sahasina girdiginde tehlikeli asist olabilecek paslari atamiyor...Rodallega hareketli fakat gücsüz insallah güclenir ve kiz gibi vuruslarini izlemeyiz ve tabiki haydar iyi sövdüm dün haydara panter kesildi bize karsi ama kaleyi bulan sutlarimiz bence etkili degildi her siradan kalecinin tutacagi cinstendi sans yanimizda degildi...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel hareketler. Bu tarz işler takım-taraftar bütünleşmesini güçlendirecek şeyler. Devamı artarak gelmeli.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

nuri45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ilk yaridaki tempoyu seneye ikinci yariyada yayacak kadro olursa kesin seneye potaya oynariz. Tabiki yedek kulubesi de kalite artirisina gidilmeli.
    BMN BERLIN 8888888888888888888888888888888888

yabdef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yalnız Rodallega şu golü atabilse tarihimizin en iyi tiki taka gollerinden birini atmış olacaktık, yenilseydik de şu top gol olsaydı.

Nereden
    İstanbul

İlk yarım saat Okay ve Onazi'nin müthiş performansı vardı. Fakat bu iki oyuncu yorulunca ikinci yarının son 15 dakikası da dahil Alanya çıkabilmeye başladı. Zaten ağır ve hantal olan iki oyuncu yorulunca kurduğumuz baskı da azaldı.
    Bu iki oyuncunun kondüsyon problemi (Özellikle Okay'ın) vardı zaten. Bu geliştirilebilir.
    Ancak Okay-Onazi ve Önlerinde Yusuf'lu 3 lü orta saha, sert orta sahalar karşısında her zaman zorlanacaklardır.
    Kaldı ki 2 haftadır Yusuf Yazıcı sahada yok.
    Burada Bero'nun dinamizmi faydalı olabilir.
    Castillo bence dün sahanın en kötüsüydü.
    Tamam takımda adam geçen tek kişi belki ama o kadar çok top ezdi ki o dakikaya kadar nasıl sabretti Ersun Yanal şaşırdım.
    Bruma'nın ilk yılına benzetiyorum. Fiziksel olarak güçlenmeli, direncini arttırmalı.
    Rodallega ilk golü kaçırınca demoralize oldu bence. Bir gol atarsa rahatlar diye düşünüyorum. Umarım N'doye kadar beklemeyiz gol atması için.
    Mas ve Pereira'ya muhtemelen Ersun Hoca Alanya kontra ataklarına karşı çıkmayın talimatı vermiş. İlk yarı hiç çıkmadılar.
    Olcay benim beklentimin çok ama çok üzerinde katkı veriyor. Umarım bu enerjisi seneye de devam eder.

Maçın özeti;
    Sıkmayalım canımızı iyi oynadık. Beceriksizliklerden 5-6 olacak maç 0-0 bitti. Özellikle ilk yarım saatteki oyun beni tatmin etti.Böyle oynarsak içeride kolay kolay maç kaybetmeyiz.

Taraftar (Daha doğrusu SEYİRCİ); İsterse 40 bin kişi geldin. Böyle koordine olamayan, tezahürat yapamayan seyrici ile rakibe baskı kuramayız. Tek baskı kurdukları Mustafa Akbaş ve Uğur'du. Onlar her ayağına top aldığında 20 bin kişi hep bir ağızdan uğultu çıkardı. Taraftar dediğin takım kötü olduğunda destek verip takımı ayağa kaldırır. Bizde takım iyi olursa Seyirci destek veriyor. Neyse yine de bu yoklukta 20 bin kişi sayı olarak iyidir. Umarım daha koordine bir taraftarımız olur.
    Ersun Yanal ; İstediği oyunu 30 dakika da olsa oynatmaya başladı. Seneye 3-4 takviye ile istediği oyunu oynatabilecek.
    Seneye Şampiyonluk ; 1 Stoper, 2 orta saha biri ön libero biri forvet arkası, 1 santrafor ve bence bir de kanat alınmalı.
    İlk 11'e 5 transfer yapılır ve bunun ön libero, stoper ve santrafor olanında tam isabet sağlayabilirsek (Durica & Olcay performansı alabilirsek) bu takım şampiyonluğa oynar.

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Standart STSL 21. Hafta l Trabzonspor 0-0 Aytemiz Alanyaspor l Maç Sonucu

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alexis sanchezin arsenala kaç milyon euro ya gittiğini bilmiyorsun sanırım ? Senin şuan ki kadro değerinin yarısından fazlasına gitti o adam arsenale. Öyle klavye başına geçip onu getirsinler bunu getirsinler demeyle olmuyor.

Sadri şener beyefendi önce 2010 2011 sezonu devre arasında ( forvet lazımken) bize getirdiği brozek kardeşlerin hesabını versin.Ndoye ile resim çekilip o transfer döneminde neden transfer edemediğini söylesin.
    Alexis Sanchez bu takımda 40 gol atar Ersun Hocayla birlikte.

Bu sadece ben düşüncem. Alma imkanı yok. O başka birşey. Hiç olmazsa ona benzer bir forvet transfer etmeleri lazım.

Rodallega ancak yedek ola bilir. 3 dk girdiği pozisyonu bi izle. Kaleciye bakmadan yana doğru plaseli vuruş yapıyor. Halbuki kaleci çoktan yatmış.

İyi bir forvet topla birlikte kaleye girerdi.

NDoye sezon başı yüklemeyi almadı. Fizik açışından yorgun düşüyor.

Sadri Şenerin 2011 yılındaki transfer hataları konusunda haklısın.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Konu BlackPanther tarafından (21.02.2017 Saat 15:53 ) değiştirilmiştir.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şansımız yoktu.

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın özetine baktım, resmen kahroldum. Bu kadar organize ve güzel ataklar bir türlü gol olmamış. Takım güzel oyun oynadı. Sağ ve sol beklerimiz takımı 2-3 level yukarı çekmiş. Olcay,Castillo, Yusuf Yazıcı gerçekten iyi katkı sağlıyorlar takımı ileri götüren isimler. Onazi, Okay da iyi gününde olduğu zaman takım bomba gibi oynuyor. Tek sıkıntı forvet. İnşallah Rodegalla bu maçtan sonra bulduğu atar. Yoksa bu güzel oyuna çok yazık olacak.

Gelecek sezon için ben ümitliyim. İyi bir defans, iyi bir yönlendirici (alex , batalla tarzı) ileri ortasaha ve forvet ile şampiyonluk yarışında oluruz. Takımdaki gereksiz elemanları gönder, bu 3 mevkii ye iyi para pas kaliteli adam al. Yedeğe de gelecek vaad edenleri koy bitsin gitsin.

Moralleri bozmayın herşey iyiye gidiyor. 4 maçlık serinin sonunda bu sonuç tuz biber olsun. Yenilmekten iyidir. Haftaya alınacak bir galibiyet bu maçı unutturur.
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Takım, rakiplerin orta sahayı geçmekte zorlandığı o eski Trabzonspor'un sinyallerini veriyor. Oynadığımız oyun tam bir büyük takım oyunu. Yalnız gol gelmeyince biraz strese girdik, rakibe de güven geldi. Özellikle ikinci yarı topu erken şişirmeye başladık orta sahada bağlantıyı kuramadık bu da futbolcularımızın oyun karakterlerinden kaynaklanan bir problem. Bu kadronun üzerine yapılacak doğru oyuncu takviyeleri ile bu sorunları da aşacağımızı düşünüyorum.

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir kez daha gördük ki forvet çok önemli
    Cardozo gibi vuruş ustası forvet bu takıma bir daha gelmez.
    Forvet dediğin görevini yapacak yani bulduğunu atacak aga.
    Bize her gelen umut bulut sendromu yaşatıyor 5 yüzde yüzlük pozisyona giriyor birini atıyor onu ben de atarım aga
    Ve çoğu renkdasima katılmıyorum
    Seneye rodellega ile olmaz, iyi yer tutsa da pozisyona girse de yavaş adam bir kere
    Bize Burak vari hızlı bir golcü lazım
    Neyse gerçekten maç sonucuna çok üzüldüm ama vardır bunda da bir hayır diyelim
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    Bursa

Mesala dün elimizde Batalla olsa maçı koparırdı bize,o tür bir futbol aklına ve tecrübesine çok ihtiyacı var takımın,boşa enerji harcatmaz ve tempoyu belirler.
    Pereria bu konuda çok çabalıyor dikkatimi çekti,oyuna akıl katmak istiyor ama takım üzerinde henüz tam etkinliği yok hem yeni hem oynadığı mevki itibariyle de zor bir iş.
    • Memento mori

Berkedogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bırakalım bu haftada Haydar'ın haftası olsun sevinsin güzel bir hafta geçirsin. Belki sayemizde iyi bir kaleci kazanır ülkemiz. Amacımız gelecek sezonun hazırlığı olmalı zaten kazanalım kaybedelim ama iyi top oynayalım, rakibi ezelim takım kaynaşsın beraber oynamaya alışsın. İkide genç topçu kazanırsak ne mutlu bize.
    Şampiyon olsakta olmasakta En büyük TRABZONSPOR.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Bir türlü iste bu diyeceğimiz bir forvet alamıyoruz.Olmuyor kim bu kadar baskı yapmış 2011 sezonunda bile bu kadar baskılı bir ilk yarı oynamadık yazık billahi yazık bjk su bizim oydıgımız topu oynamadı bu sene.Şu maçı alsak konyadanda 1 puan çok iyi yerlere gelirdik.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Erzurum

Ben olcayı çok beğeniyorum.Ama seneye tartışmasız bir 10 numara da şart oğlu şart öyle bir adam bize bu tür maçları alır.

Nereden
    Erzurum

Alıntı cubido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk yarım saat Okay ve Onazi'nin müthiş performansı vardı. Fakat bu iki oyuncu yorulunca ikinci yarının son 15 dakikası da dahil Alanya çıkabilmeye başladı. Zaten ağır ve hantal olan iki oyuncu yorulunca kurduğumuz baskı da azaldı.
    Bu iki oyuncunun kondüsyon problemi (Özellikle Okay'ın) vardı zaten. Bu geliştirilebilir.
    Ancak Okay-Onazi ve Önlerinde Yusuf'lu 3 lü orta saha, sert orta sahalar karşısında her zaman zorlanacaklardır.
    Kaldı ki 2 haftadır Yusuf Yazıcı sahada yok.
    Burada Bero'nun dinamizmi faydalı olabilir.
    Castillo bence dün sahanın en kötüsüydü.
    Tamam takımda adam geçen tek kişi belki ama o kadar çok top ezdi ki o dakikaya kadar nasıl sabretti Ersun Yanal şaşırdım.
    Bruma'nın ilk yılına benzetiyorum. Fiziksel olarak güçlenmeli, direncini arttırmalı.
    Rodallega ilk golü kaçırınca demoralize oldu bence. Bir gol atarsa rahatlar diye düşünüyorum. Umarım N'doye kadar beklemeyiz gol atması için.
    Mas ve Pereira'ya muhtemelen Ersun Hoca Alanya kontra ataklarına karşı çıkmayın talimatı vermiş. İlk yarı hiç çıkmadılar.
    Olcay benim beklentimin çok ama çok üzerinde katkı veriyor. Umarım bu enerjisi seneye de devam eder.

Maçın özeti;
    Sıkmayalım canımızı iyi oynadık. Beceriksizliklerden 5-6 olacak maç 0-0 bitti. Özellikle ilk yarım saatteki oyun beni tatmin etti.Böyle oynarsak içeride kolay kolay maç kaybetmeyiz.

Taraftar (Daha doğrusu SEYİRCİ); İsterse 40 bin kişi geldin. Böyle koordine olamayan, tezahürat yapamayan seyrici ile rakibe baskı kuramayız. Tek baskı kurdukları Mustafa Akbaş ve Uğur'du. Onlar her ayağına top aldığında 20 bin kişi hep bir ağızdan uğultu çıkardı. Taraftar dediğin takım kötü olduğunda destek verip takımı ayağa kaldırır. Bizde takım iyi olursa Seyirci destek veriyor. Neyse yine de bu yoklukta 20 bin kişi sayı olarak iyidir. Umarım daha koordine bir taraftarımız olur.
    Ersun Yanal ; İstediği oyunu 30 dakika da olsa oynatmaya başladı. Seneye 3-4 takviye ile istediği oyunu oynatabilecek.
    Seneye Şampiyonluk ; 1 Stoper, 2 orta saha biri ön libero biri forvet arkası, 1 santrafor ve bence bir de kanat alınmalı.
    İlk 11'e 5 transfer yapılır ve bunun ön libero, stoper ve santrafor olanında tam isabet sağlayabilirsek (Durica & Olcay performansı alabilirsek) bu takım şampiyonluğa oynar.
    Bu maçın seyircilik durumu yok rakip takımın hocası bile ilk yarı 4 olurdu diyor bu maç yetenekli forvet olmayısıyla kaybedildi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Nakzo olumlu yorum yaptigin bi gun Erzurum'a gelip horoz kesicem
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Hem Rodallega'nın son derece yumuşak ve kötü vuruşu, hem de takım olarak malum çok kez yaşandığı gibi en büyük misyonumuz olan tek maçlık kahramanlar yaratmak etkiliydi. Yukarıda arkadaşın paylaştığı goller de bunu çok iyi anlatıyor, bayılırız böyle saman alevi topçuları kral etmeyi...

Kaçan gol sadece averaj yapılacak bir maçta 2 puan vermemizi değil, Fb ve Antalya'ya ya yaklaşmak belki haftaya geçme şansını da elimizin tersiyle itmemize neden oldu.
    Konu Erkin tarafından (21.02.2017 Saat 18:19 ) değiştirilmiştir.
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Nereden
    Ankara

ilk 25 dakika çok iyi top oynadık, ancak sonrasında gücümüz tamamen bitti. Hocanın maçın başında erken gol bulmak üzerine bir taktiği olabilir, yani umarım öyledir. Yoksa tüm takımın 25 dakikada bütün gücünü bitirmiş olabileceğine inanmak istemiyorum. Maç aynı şekilde devam etse kazanmamamız mucize olurdu, gerçi bu haliyle bile öyle sayılır ama herhalde o pozisyonlar kaçmaya devam edemezdi.

Neredeyse 10 gündür dinlenen bir takımla sahaya çıktık, üstelik Alanya da kabul edelim ligin en iyi takımlarından biri değil. Fizik gücümüz şu ana kadar sadece Antep maçında rakiplerimizden daha iyi göründü. Malesef fizik güç olmadan bazı şeylerin yolunda gitmesi çok zor. Son 4 maçtır hep erken gollerle maçı önde götürüyorduk, bu kez öyle olmayınca kazanamadık. Herhangi bir maçın son kısmında gol atmamızın çok zor olduğunu düşünüyorum. Fizik gücü en iyi olan oyuncular beklerimiz maşallah ama ortasahanın ortasındaki üç oyuncumuzun fizik gücü maçın sonunu getirebilmemiz için çok önemli. Okay ve Onazi'nin ilk yarıdan daha iyi olduklarına katılıyorum ancak yine de yeterli değil. Yusuf'un yeteneklerinin hepimiz farkındayız umarım önümüzdeki sezona kadar güçlenir, önünde yeterli zaman var, yoksa sezon başı kampındaki durumunda göre kiralık gönderilmesi onun için iyi olacaktır.

Maça giden seyircimize gurbetçi-deplasmancı taraftar olarak teşekkür ediyorum, katılım bence gayet iyiydi, ancak stat ile ilgili olarak burada bahsedilen sorunları kulübün acilen çözmesi lazım, bu konuda da başkana güveniyorum. Seyirciyi stada gitmekten soğutacak şeyler engellenmeli. Bence olgunlukla izlediler maçı, sonunda takımı alkışladılar, birşeyler düzelmeye başladı, umarım devamı gelecek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)