Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 289 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Açıkla Fatih Akyel...!

demokles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Açıkla Fatih Akyel...!

KADRO DIŞI BIRAKILAN FATİH AKYEL '' TAKIMDA İNANILMAZ ŞEYLER OLUYOR ''

KAHRAMANLIĞIN SONU
    Trabzonspor'da Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakılan Fatih Akyel, Karadeniz'e çarpıcı açıklamalar yaptı. F.Bahçe maçı öncesi kendisine 'Sana ihtiyacım var ama kadro dışı bırakacağım' dediğini belirten Fatih, "Böyle mantık olur mu? Sen o zaman bana değil, Trabzon'a ceza verdin. Düşüncesinde diğerlerine gözdağı verip, kahramanlık yapacaktı. Ama sahada kahramanlığın sonu görüldü. Hocamdan o zaman özür diledim, artık böyle bir şey olamaz" dedi.
    NELER YUTUYOR Kİ
    Fatih, "Takımda o kadar inanılmaz olaylar olmasına rağmen Ziya hoca bunları yutuyor. Öyle kolay kolay yutulacak şeyler olmamasına rağmen. Ama benim küçük olayımı büyüttü. Neden, niçin, hala çözmüş değilim. Bunun anlamını kamuoyuna bırakıyorum. "Ziya hoca ile çalışmam" dedim. Bunu hocamın yüzüne söyledim ama yönetim devam et derse mecburum. Artık bir karar versinlerde yolumu çizeyim" de

karadeniz.

Bu takımda ne oluyor ne bitiyor açıklansın artık herkez bir şey açıklayacağını söylüyor ama açıklamıyor....AÇIKLA FATİH AKYEL !
    Konu Badaloğlu tarafından (19.12.2006 Saat 11:54 ) değiştirilmiştir.

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

buyur burdan yak ...
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Klasik bi haber.Kadrodışı kalan her futbolcu nun yaptığı sıradan açıklamalardan biri.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Giresun

fatih in ziyanın kurbanı olduğu aşikar bizim çok bilmiş taraftarımız hemen ziyayı kahraman fatihi ise günah keçisi yaptı. bence fatih %100 haklıdır. önceki olaylar dersenizde oradada fatih %60 haklıdır. yani önceki olayları bir kenara bırakıp at gözlüğünü çıkarırsak sahip çıkılması gereken fatih dir.
    Bu ülke barışta zenginlerin, savaşta fakirlerindir.

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Haydaaaaaaa. Buyrun cenaze namazına.
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Yutulan şeyler ney acaba
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Zaten takımda büyük bir sorun olduğu belli ama bu sorunu kimse açıklamıyor tabiki yönetimde bu sorunlara deva olamıyor peki ne olacak bu işin sonu TRABZONSPOR dingonun ahırı değil ziya hoca galiba kendini çok çok üstte görmeye başladı en büyük şer odağı kendisi olacak bu gidişle yönetimle birlikte...

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

sorun bazı şeylerin yutulmasından değil. ulu orta herşeyimizin ortada olmasından kaynaklanıyor.
    TrabZonguldaklı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu Fatih Akyel'i bu takıma transfer edende kabahat.Ne işiniz var bu tip sorunlu adamlarla...Saçma sapan konuşarak Trabzona zarar verdiğini çok iyi biliyor olmalı.İzinsiz İstanbullarda fink atmak küçük bir olaysa yıllardır boşuna top oynamışsın sen derim...Şu adamı bir gönderinde herkes rtahat etsin be kardeşim...Bunlarlamı uğraşacağız yoksa takımın durumunamı üzüleceğiz!
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Takımın içi fokur fokur kaynıyor. Dua edelimde ikinci yarı başımıza bir kaza gelmesin
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla fatih akyele inanacak değiliz ya. eskinin gs lisi dünün fblisi bugün Trabzonlusu yarın kimbilir hangi takımda oynar. açıkla bakalım neymiş yenenler. buna bu formayı giydirenler utansın

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu Fatih Akyel'i bu takıma transfer edende kabahat.Ne işiniz var bu tip sorunlu adamlarla...Saçma sapan konuşarak Trabzona zarar verdiğini çok iyi biliyor olmalı.İzinsiz İstanbullarda fink atmak küçük bir olaysa yıllardır boşuna top oynamışsın sen derim...Şu adamı bir gönderinde herkes rtahat etsin be kardeşim...Bunlarlamı uğraşacağız yoksa takımın durumunamı üzüleceğiz!

ben fatih akyelden ziyade ben bu takımın bir sorunu olduğu kanısındayım evet takımda bir sorun var ve bu sorunu kimse çözemiyor kalkıp fatih akyel dediğimiz devşirme bunu ulusal medyalarda söyleyebiliyor yazık bu takımı bu hale düşürenlere işte büyük bir yönetim zafiyeti.

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kesinlikle katılıyorum.
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Şenol güneşte zamanında bağzı şeylrden bahseetmişti üstü kapalı.ama kimse açıklama yapmıyor.

kim ne biliyorsa söylesin milleti zan altında bırakmasın.

ayrıca sırf fatih akyel söylediği için sorun yoktur demek yanlış olur.

Fatih eğer konuşacaksa bunları tek tek anlatsın.

benim düşüncem takımdaki futbolcular arasındaki gruplaşma.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haberin doğru olduğuna inanıyorum ve bunuda kadro dışı kalan her topçu bu tarz açıklamalar yapar diyede geçiştirmenin doğru olmadığını düşünüyorum

açıkcası benimde düşüncem takımda inanılmaz şeylerin olduğu doğrultusunda ama malesefki buna ne ziya hoca nede yönetim çözüm buluyo bence irdelenmesi gereken bi konu
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımda birşeyler oluyorsa - ki kesinlikle inanmıyorum - bunun sorumlusu Ziya Doğan'dan önce kulübün yöneticileridir. Zira idare yetkisi onlardadır. Dolayısıyla Ziya Doğan'a bu konuda suç bulmak ABESTİR.

Akyel efendinin yalan söylediğine inanıyorum. Hatta bu haberin yalan olabileceğine de. Ne de olsa Karadeniz'in fotomaç'ı yazmış haberi.

Üzerinde derin derin düşünülmeyecek kadar havada bir haber ve boş atıp tutmalar. Düşene bir de sen vur Akyel efendi..Yakışır sana.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

dr.muhsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fatih'in söylemek istediği şeyin takımdaki gruplaşmalar olduğunu düşünüyorum ki bana göre de var bazı futbolcular arasında.
    '' İnsanoğlunun değeri bir kesirle ifade edilecek olursa; payı gerçek kişiliğini gösterir, paydası da kendisini ne zannettiğini,payda büyüdükçe kesrin değeri küçülür... ''

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tunga abi sana bu konuda katılmıyorum haberi karadeniz yazabilir ben bundada bi anaormallik görmüyorum ama bu tarz haberlerin hepsine yalandır diyerek bence kendimizi kandırmaya çalışıyoruz

haberin doğru olduğunu varsayarsak burda birinci derece sorumlu zıya deyıl yönetimdir
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnandığım tek gerçek, Fatih Akyel'in çok çok iyi bir Galatasaraylı olduğudur.Bu da beni yeterince sinir ediyor.Kadro dışı kalınca takımdaki inanılmaz gerçeklerden bahsediyor!Takımda oynarken neden bu gerçeklerden bahsetmiyorsun be adam?Kadro dışı kalınca,şimdi cak cak ötüyorsun.Trabzonda zaten yeterince dedikodu var.Bu adamın bu saat'den sonra söylediği her şey benim için dedikodur.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İnandığım tek gerçek, Fatih Akyel'in çok çok iyi bir Galatasaraylı olduğudur.Bu da beni yeterince sinir ediyor.Kadro dışı kalınca takımdaki inanılmaz gerçeklerden bahsediyor!Takımda oynarken neden bu gerçeklerden bahsetmiyorsun be adam?Kadro dışı kalınca,şimdi cak cak ötüyorsun.Trabzonda zaten yeterince dedikodu var.Bu adamın bu saat'den sonra söylediği her şey benim için dedikodur.
    Aynı şeyi Şenol Güneş'te yapmadı mı Ahmet Abi,takımdan ayrıldıktan sonra konuşsam yer yerinden oynar demedi mi?

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tez elden cıkarılsın,gs ye satalım da kurtulalım.sanki baska sorun yokmus gibi birde bu can sıkıntısıyla mı ugrasacak bu takım...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı frango Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tunga abi sana bu konuda katılmıyorum haberi karadeniz yazabilir ben bundada bi anaormallik görmüyorum ama bu tarz haberlerin hepsine yalandır diyerek bence kendimizi kandırmaya çalışıyoruz

haberin doğru olduğunu varsayarsak burda birinci derece sorumlu zıya deyıl yönetimdir
    Bu habere inanmamı sağlayacak, ya da Akyel'in doğruları söylediğine inandıracak hiç bir veri yok.

Ben takımda HİÇBİRŞEY olmadığına inanıyorum, ki bana da sorun bu gibi geliyor.

Neden inanmıyorum?

1- Bu adam kadro dışı kaldığında başka başka bahaneleri 3 değişik spor gazetesindeki söyleşilerinde söyledi. şimdi başka başka şeylerden bahsediyor. Neden o zaman bunları söylemedi?

2- Devre arası transfer borsası açılırken kendine yeni bir pazar arayışı içinde olduğunu görüyorum. Bu da yadırganacak birşey değil. Zira ekmeğini bu işle kazanan bir adam elbette oynayacağı yere gitmek isteyecek. İşte bu tür açıklamaları da bu amaç için yapıyor. Yani vize alma işini hızlandırmak için.

3- Takım mevcut kadro yapısı süper olmasa da, layık olduğu yerde değildi ilk yarı sonunda. Böyle durumlarda konuşan çok oluyor. Klasikleşmiş bu tür tavırlara alışkın olduğum için de bana konuşmaları normal geliyor ama inandırıcı gelmiyor.

4- Hala yaptıklarım hataydı demiyor da, benim küçücük olayım diyor. Eğer takımın durumu yerlerde sürünüyorsa, sen antreman yerine İstanbul'da geziyorsan, o zaman Akyel efendi, takımda olan birşeylerden biri de sensin. Onun için kessin artık traşı.

5- Bu takım sana kaptanlık vermiş. Sen diğer futbolcuları toparlayacağına, önce kendin dağılıyorsan, o zaman hiç olmazsa sesini kesme erdemini de göster.

6- Son olarak da, özgeçmişi itibariyle "doğru" konuşma özürlü olduğunu BİLDİĞİM bu adamın söylediklerine inanıp da, bir operasyon yapılacak olursa (olmaz ha, olursa) nice olur halimiz.

Adam 30 yaşına geldi hala nerede konuşacağını, nerede susacağını öğrenemedi. Şimdi böyle konuşan biri, takımda kalabilir mi? Kalmalı mı?

Kaptanlık yapma onuruna erişmiş bir adam yönetime mesajlarını medya ile mi gönderir?

Arkadaşlar, ben bu adamın söylediklerini artık yemiyorum. Yiyenlere birşey diyeceğim var ama:

Bir musubet bin nasihattan yeğdir. Artık Türk Futbolu ders alsın bu adamın kişilik bölünmesinden.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Ders alabilirmiyiz ben orasını düşünüyorum...

Fatih Akyel iyi bir profesyonel.!

Yani günümüzdeki anlamıyla bukalemun..

Anında takımın ve taraftarın sevgilisi olmayı başardı.

Kedileri onu çok sevmişti vah vah.

Kediler ve aslanlar işte gerçek ayrım burda...

Kaptanına rağmen tribünlere selam vererek bir büyük profesyonellik yapmıştı oysa...
    ne de sevilmişti bu hareketi...birinci kaptan körkümüz fatih akyel..
    kendisi için anketler vs.

şark kurnazı...

gruplaşma dediği şey,''beni kimse sevmiyor'' abi.! olmasın...
    bir büyük gurup,ve tek kişilik dev bir gurup..!

anca gidersin...

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu habere inanmamı sağlayacak, ya da Akyel'in doğruları söylediğine inandıracak hiç bir veri yok.

Ben takımda HİÇBİRŞEY olmadığına inanıyorum, ki bana da sorun bu gibi geliyor.

Neden inanmıyorum?

1- Bu adam kadro dışı kaldığında başka başka bahaneleri 3 değişik spor gazetesindeki söyleşilerinde söyledi. şimdi başka başka şeylerden bahsediyor. Neden o zaman bunları söylemedi?

2- Devre arası transfer borsası açılırken kendine yeni bir pazar arayışı içinde olduğunu görüyorum. Bu da yadırganacak birşey değil. Zira ekmeğini bu işle kazanan bir adam elbette oynayacağı yere gitmek isteyecek. İşte bu tür açıklamaları da bu amaç için yapıyor. Yani vize alma işini hızlandırmak için.

3- Takım mevcut kadro yapısı süper olmasa da, layık olduğu yerde değildi ilk yarı sonunda. Böyle durumlarda konuşan çok oluyor. Klasikleşmiş bu tür tavırlara alışkın olduğum için de bana konuşmaları normal geliyor ama inandırıcı gelmiyor.

4- Hala yaptıklarım hataydı demiyor da, benim küçücük olayım diyor. Eğer takımın durumu yerlerde sürünüyorsa, sen antreman yerine İstanbul'da geziyorsan, o zaman Akyel efendi, takımda olan birşeylerden biri de sensin. Onun için kessin artık traşı.

5- Bu takım sana kaptanlık vermiş. Sen diğer futbolcuları toparlayacağına, önce kendin dağılıyorsan, o zaman hiç olmazsa sesini kesme erdemini de göster.

6- Son olarak da, özgeçmişi itibariyle "doğru" konuşma özürlü olduğunu BİLDİĞİM bu adamın söylediklerine inanıp da, bir operasyon yapılacak olursa (olmaz ha, olursa) nice olur halimiz.

Adam 30 yaşına geldi hala nerede konuşacağını, nerede susacağını öğrenemedi. Şimdi böyle konuşan biri, takımda kalabilir mi? Kalmalı mı?

Kaptanlık yapma onuruna erişmiş bir adam yönetime mesajlarını medya ile mi gönderir?

Arkadaşlar, ben bu adamın söylediklerini artık yemiyorum. Yiyenlere birşey diyeceğim var ama:

Bir musubet bin nasihattan yeğdir. Artık Türk Futbolu ders alsın bu adamın kişilik bölünmesinden.

Şimdi arkadaşlar fatih burada bazı açıklamalar yapıyor tamam takımda bir sorun olabilir yada olmayabilir ama yenilen gollere yada oynanan takım oyununa bakarsanız bana görede bir sorun var...lakin fatih akyel burada bir konuda haklı NURİ ALBAYRAK yada saz ekibi bu oyuncuyu ne yapacaksa bir karar versin bu kararsızlıklar trabzonsporu çok etkliyor sanki trabzonspor başı boş bir kurummuş gibi gözüküyor dışarıdan versinler kararını o da ne hali varsa görsün def olsun gitsin istanbul gecelerine...

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haberin yalan olduğuna düşünmenize ve bu yönde yorum yapmanıza şaşırıyorum, yanlış anlamayın yani haber yanlış olabilir o ayrı konu ama ,çeriği konusunda, olmaz öyle şey dedirtecek bir durum yokki! Akyel bu açıklamayı yapsada yapmasa da birşeyler olduğu belli!

bir takım 7 hafta boyunca maç kazanamaz mı hele ki böyle bir kadro ve böyle bir ligte oynuyorsa!!!

bariz şekilde futbolcular arasında birşeyler olduğu açık, gruplaşma var diyenler belki haklıdır, ya da baş ka birşey var ama var olduğu kesin.

hazır transfer dönemi açık yaprak dökümü için iyi bir zamanken herşey ortaya çıksın artık herşeyin üstüne örtmekten vazgeçelim kapalı yara iltahap yapar.
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)