Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 289 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Açıkla Fatih Akyel...!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı demokles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi arkadaşlar fatih burada bazı açıklamalar yapıyor tamam takımda bir sorun olabilir yada olmayabilir ama yenilen gollere yada oynanan takım oyununa bakarsanız bana görede bir sorun var...lakin fatih akyel burada bir konuda haklı NURİ ALBAYRAK yada saz ekibi bu oyuncuyu ne yapacaksa bir karar versin bu kararsızlıklar trabzonsporu çok etkliyor sanki trabzonspor başı boş bir kurummuş gibi gözüküyor dışarıdan versinler kararını o da ne hali varsa görsün def olsun gitsin istanbul gecelerine...
    Tamamda Trabzonspor başkanı ve yönetiminin kendisi ile ilgili olan durumu,düşünceyi yönetime Fatih Akyel mi hatırlatacak!Buradan uyanmalısınız arkadaşlar, adam devre arası kapağı bir takıma atmak için ortalığı karıştırıp kendini kovduracak.Kendine bir kulüp ayarlamak için varyete peşinde,Allah bilirya kulübünüde bulmuştur o...
    Allahım ya bu adam nasıl Trabzonspor'a transfer olur?
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

dr.muhsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Haberin doğruluğu veya yanlışlığından ziyade bizim tartışmamız gereken konu gerçekten bir zamanlar Şenol Güneş gibi önemsenmesi gereken birinin de dediği gibi Trabzonspor da ciddi şeyler mi oluyor? Ben Fatih'in gelmesini en iyi oynadığı günler de dahil olmak üzere hiç istememiş biri olarak burdan Fatih Akyel'in konuşturulmasını istiyorum.Eğer çıkar anlatırsa herşeyi başımızın üstüne koyarız yok susarsa o zaman Tunga abinin anlattığı şeylere inanmak zorunda kalacağız.Şahsi fikrim bu takımda birbirini çekemeyen futbolcular var eğer onu demek istediyse Fatih.Başka bir şey anlatmak istediyse onu da çıkıp açıklasın.
    '' İnsanoğlunun değeri bir kesirle ifade edilecek olursa; payı gerçek kişiliğini gösterir, paydası da kendisini ne zannettiğini,payda büyüdükçe kesrin değeri küçülür... ''

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ders alabilirmiyiz ben orasını düşünüyorum...

Fatih Akyel iyi bir profesyonel.!

Yani günümüzdeki anlamıyla bukalemun..

Anında takımın ve taraftarın sevgilisi olmayı başardı.

Kedileri onu çok sevmişti vah vah.

Kediler ve aslanlar işte gerçek ayrım burda...

Kaptanına rağmen tribünlere selam vererek bir büyük profesyonellik yapmıştı oysa...
    ne de sevilmişti bu hareketi...birinci kaptan körkümüz fatih akyel..
    kendisi için anketler vs.

şark kurnazı...

gruplaşma dediği şey,''beni kimse sevmiyor'' abi.! olmasın...
    bir büyük gurup,ve tek kişilik dev bir gurup..!

anca gidersin...
    ben şahsen her platformda fatih akyel isimli kişinin taraftarımızı kandırmaması sevimli gözükememesi için kendisiyle ilgili her tür bilgiyi kullanarak aktardım. hatta bunun yüzünden forumda ceza bile verildi bana. ama o zamanlar fatih akyeli istemeyenler nerdeyse takımın kötülüğünü isteyenler arasına konuldu . şimdi heralde fatih akyelin ne kadar trabzonsporlu olduğunu sanırım hepimiz görmüş olduk. fatih akyelde ne değişti hiçbirşey. ama niyeyse bizim formamızı giyince bunlar görülemedi. şimdi yine bizim formadan biraz uzaklaşınca kendine yakışan tavırları sergilemeye başladı

Nereden
    Trabzon

Selam

Fatih Akyel bir sorun yumağı olarak transfer edildi.30 yaşına kadar sırasıyla
    GS.-Mallorca-Fb-Bochum-Paok ve son olarak Trabzonspor'da oynadı.Yanlış hatırlamıyorsam gittiği bütün takımlardan kovuldu.Yeteneklerini tartışmak yersiz,çünkü eğer kendini sadece futbola vermiş olsaydı oynadığı lig ,Türkcell Süper lig olmazdı.
    Bu yaşananlar beklenen oyunun son perdesiydi bence ve hiç şaşırmadım.Bu açıklamaların doğruluğunu tartışmaya da gerek yok zira evvel ki izahatları da yeterli değildi.
    Fatih Akyel Ziya Doğan'ın belki de tek doğru hamlesidir bence.Ziya Doğan Fatih'in önceki sabıkalarından dolayı taraftardan da tepki almayacağını hesaplamış olabilir.Bu taraftan bakılınca da Fatih'in haklı olma ihtimali de yok değil.Sonuçta bu yaşananlara hiç üzülmedim su testisi su yolunda kırılır umarım sıra Doğan'dadır....

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Suçun ziya doğanda olduğu çok açık.adam taraftarlar tarafından sevilmesi için fatihin yaptıgı hatanın çok daha kotusunu affediyor ama fatihi gunah keçisi yapıyor

fatihin kesinlikle geri donmesi lazım bu adamı geçmişine gore değerlendiriyosunuz ama Trabzonsporun kaptanlıgını yapmış bi kişi,onu eleştirenler geçen senenin 2.döneminde başarılı olup milli takıma seçildigi gunlerde bu eleştirileri yapsaydılar

asıl gidecek birisi varsa o ziya dogan olmalıdır ve eger fatih giderse onun yerine gelecek erdinçlere kalcagımızda unutulmamalıdır

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih'in tek hatası "ZD ile çalışmam" deyişidir. Yönetim eğer ZD'nın arkasında ise yapılması gereken şey Fatih'in gönderilmesidir. Ancak hala Fatih'in takımdaki kalbur üstü 3-5 topçudan biri olduğunu, ZD'nın onu, Marcelinho'yu, Musampa'yı, Gökdeniz'i idare edebilecek donenımda olmadığını düşünüyorum.

Fatih'in harcanması son derece mantıksız bir olay. Hele ki bunu sene sonunu getiremyeceğine emin olduğum ZD için yapıyorsak. Kariyeri daha parlak... Ahmet abi Fatih için "gs'li" demiş. E bejeke'li Ziya niye bizim iyiliğimizi istesin o zaman? Fatih'in futbolu ZD'dan çok daha iyi bildiğini düşünüyorum.

Ayrıca tutarsızlık konusunda da son derece haklı buluyorum. Takımda sigara içenlere tek kelime etmedi, İbrahim Ege'ye sahip çıktı -doğru olan oydu bence de- da Fatih'in ne yaptı da öcü oldu böyle?

Kaldı ki adam top oynatmıyor, dünyadan haberi yok, tutturmuş bir "mentalite" gidiyor. Futbol takımı önce futbol oynar, gerisi "detay"dır. Biz mahalle takımı olduk, saçma sapan işlere kaşık sallıyoruz. Önce Musampa niye şans bulamıyor, Celo'da ne gördün de 2 ay sonra direkt 11'e koydun, 3 ön libero ile oynayan başka kaç takım biliyorsun, Marce'nin sol kanatta ne işi var, Trabzonspor kendi sahasında küme için oynayan takıma tek forvetle niye oynar, onlara bi izahat getir...

Fatih Akyel davasında haklıdır. Belki de kendini kovdurmak ve kurtarmak için konuşuyor, doğrudur. Yine de haklıdır.

Ayrıca ne Fatih'in ne de ZD'nın gönlündeki takımı bilemem. Ancak ZD'nın çocuğunu TS forması ile görmedim hiç değilse...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yattara show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suçun ziya doğanda olduğu çok açık.adam taraftarlar tarafından sevilmesi için fatihin yaptıgı hatanın çok daha kotusunu affediyor ama fatihi gunah keçisi yapıyor

fatihin kesinlikle geri donmesi lazım bu adamı geçmişine gore değerlendiriyosunuz ama Trabzonsporun kaptanlıgını yapmış bi kişi,onu eleştirenler geçen senenin 2.döneminde başarılı olup milli takıma seçildigi gunlerde bu eleştirileri yapsaydılar

asıl gidecek birisi varsa o ziya dogan olmalıdır ve eger fatih giderse onun yerine gelecek erdinçlere kalcagımızda unutulmamalıdır
    Fatih Akyel'den evvelde Erdinç ile oynuyordun...Fatih'in bu takımda işi olduğuna inanmıyorum.Zamanında milli takımda oynadığı zamanlar bile her zaman hata yapacak diye ödümüz patlıyordu.Zaman zamanda bu hataları hep yapmıştır.
    Daha dün ana sayfada yayınladığımız paf takım kaptanlarımızın yapmış olduğu bir açıklamadan dolayı gencecik çocuklara hoş görü ile yaklaşamazken; Fatih Akyel'e bu kadar ilgi alaka beni şaşırtıyor!Bir an evvel gitsinki alt yapıdaki gençlerde bu takımda oynamak için canla başla çalışsınlar.Fatih Akyel gibi futbolcu artıklarının Trabzonda yeri olmamalı...Trabzon futbolcu tarlası ise, Fatih Akyel gibilerini cebinden çıkartmalıdırlar.

Nereden
    Ankara

fatih in gideceği ilk takımda trabzona karşı oynayacağı maçı izleyin orada görürsünüz nasıl biri olduğunu

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

KADRO DIŞI BIRAKILAN FATİH AKYEL '' TAKIMDA İNANILMAZ ŞEYLER OLUYOR ''

KAHRAMANLIĞIN SONU
    Trabzonspor'da Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakılan Fatih Akyel, Karadeniz'e çarpıcı açıklamalar yaptı. F.Bahçe maçı öncesi kendisine 'Sana ihtiyacım var ama kadro dışı bırakacağım' dediğini belirten Fatih, "Böyle mantık olur mu? Sen o zaman bana değil, Trabzon'a ceza verdin. Düşüncesinde diğerlerine gözdağı verip, kahramanlık yapacaktı. Ama sahada kahramanlığın sonu görüldü. Hocamdan o zaman özür diledim, artık böyle bir şey olamaz" dedi.
    NELER YUTUYOR Kİ
    Fatih, "Takımda o kadar inanılmaz olaylar olmasına rağmen Ziya hoca bunları yutuyor. Öyle kolay kolay yutulacak şeyler olmamasına rağmen. Ama benim küçük olayımı büyüttü. Neden, niçin, hala çözmüş değilim. Bunun anlamını kamuoyuna bırakıyorum. "Ziya hoca ile çalışmam" dedim. Bunu hocamın yüzüne söyledim ama yönetim devam et derse mecburum. Artık bir karar versinlerde yolumu çizeyim" de

karadeniz.

Bu takımda ne oluyor ne bitiyor açıklansın artık herkez bir şey açıklayacağını söylüyor ama açıklamıyor....AÇIKLA FATİH AKYEL !

bence hala kahramanlık yapmaya çalışan akyel. açıklama falan yapma akyel git biran önce gitt
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takımda orun olduğu aşikar fatihin kadro dışı bırakılmasında dedikleri gibiyse ziya hoca haklı ama değilse açıklasın bizde karar verelim kim haklı kim haksız

Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Akyel'den evvelde Erdinç ile oynuyordun...Fatih'in bu takımda işi olduğuna inanmıyorum.Zamanında milli takımda oynadığı zamanlar bile her zaman hata yapacak diye ödümüz patlıyordu.Zaman zamanda bu hataları hep yapmıştır.
    Daha dün ana sayfada yayınladığımız paf takım kaptanlarımızın yapmış olduğu bir açıklamadan dolayı gencecik çocuklara hoş görü ile yaklaşamazken; Fatih Akyel'e bu kadar ilgi alaka beni şaşırtıyor!Bir an evvel gitsinki alt yapıdaki gençlerde bu takımda oynamak için canla başla çalışsınlar.Fatih Akyel gibi futbolcu artıklarının Trabzonda yeri olmamalı...Trabzon futbolcu tarlası ise, Fatih Akyel gibilerini cebinden çıkartmalıdırlar.
    Fatih akyel hiç bir zaman ne gsdeyken nede özellikle milli takımdayken dediğin gibi hatalı veya kotu oynamamıştır 2002 dunya kupasında defansın sagında oynarken 3.lükle gorunmeyen ama çok buyuk bi katkı yapmıştır bunu sadece ben demiyorum spor yorumcularıda aynı şeyi soyluyolardı

Fatihin gitmesi sandıgın gibi altyapıdan oyunculara yaramaz çünkü malasef takımın başında ziya dogan var adam doldurcak erdinç,abdurrahman gibi kazma defansları anadolu kluplerinden yapıcak takımı

Özellikle Erdinçin Trabzonspora yakışır bir defans oldugunu kimsenin savunacagını sanmıyorum önceden oynadıgı donemde onun açıklarını Tolga Seyhan kapatıyordu.ama aksine Fatihin şu ana kadar Trabzonsporda kotu bir maç dahi oynadıgını hatırlamıyorum,butun atakları nerdeyse o başlatıyordu onun yoklugu çok ciddi bir şekilde hissedildi.defanstan ileriye her atılan topun rakibe gitmesi sadece hatalardan biri...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Amacımız adam kovmaksa Fatih'ten önce öz öz diye bi türlü önümüzü göremediğimiz Hasan ve Hüseyin gitmelidir.Ben hep şunu demişimdir:Ya ilk hatayı yapmayacaksın yada yaptıktan sonra kabulleneceksin.Fatih'in Trabzonsopra alınması büyük hataydı.O hata yapıldı. Oynatıldı ve bir çok maç sonrası ''en iyi Fatih'ti'' dediğimiz oldu. O zamn kabulleneceğiz ki Fatih bizde iş yapıyor.Ziya Doğanın bu konudaki tek haklı olduğu yanı Fatih'in yalan söylemesidir.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih'in harcanması son derece mantıksız bir olay. Hele ki bunu sene sonunu getiremyeceğine emin olduğum ZD için yapıyorsak. Kariyeri daha parlak... Ahmet abi Fatih için "gs'li" demiş. E bejeke'li Ziya niye bizim iyiliğimizi istesin o zaman? Fatih'in futbolu ZD'dan çok daha iyi bildiğini düşünüyorum.
    Emrahcığım, ben Ziya Doğan'ın Beşiktaşlı olmadığını söylemedim ki?Buradan şu anlamı çıkarıyorum.Fatih için söylediklerini, Ziya Doğan için söylemiyorsun!gibi bir durum çıkıyor ortaya.

Ziya Doğan, 2 sene evvel Konya maçından sonra niye gitmişti?o açıklamalara bakalım...''Bu saat'den sonra bu takıma bir şey veremem'' diyen bir adamı tekrar Trabzonspor'un başına getirmek doğru olmadığını fii tarihinde dile getirmiştim.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih böyle konuştukça Ziya Doğan'a hak veresim geliyor ve evet bence burda Ziya Doğan haklı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ankara

ziya doğan şu anda bi türlü takımı oynatamıyor bu bir gerçek. samet aybaba nın bıraktığı enkazı toplayıp şampiyonluğa oynatan da o değil miydi. aynı şey şenol güneş için de geçerli değil mi. 96 da bizi şampiyonluğa oynatan da o değilmiydi ziya dan sonra aldığı kadroya bişi yaptıramayan da o . tekmik adamlarda değişen neydi. bence onlar aynıydı. değişen yönetimler ve futbolculardı. biz de kala kala fatih akyelin açıklamalarına mı kalacaz bu kadar açık gerçekler dururken.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yattara show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih akyel hiç bir zaman ne gsdeyken nede özellikle milli takımdayken dediğin gibi hatalı veya kotu oynamamıştır 2002 dunya kupasında defansın sagında oynarken 3.lükle gorunmeyen ama çok buyuk bi katkı yapmıştır bunu sadece ben demiyorum spor yorumcularıda aynı şeyi soyluyolardı

Fatihin gitmesi sandıgın gibi altyapıdan oyunculara yaramaz çünkü malasef takımın başında ziya dogan var adam doldurcak erdinç,abdurrahman gibi kazma defansları anadolu kluplerinden yapıcak takımı

Özellikle Erdinçin Trabzonspora yakışır bir defans oldugunu kimsenin savunacagını sanmıyorum önceden oynadıgı donemde onun açıklarını Tolga Seyhan kapatıyordu.ama aksine Fatihin şu ana kadar Trabzonsporda kotu bir maç dahi oynadıgını hatırlamıyorum,butun atakları nerdeyse o başlatıyordu onun yoklugu çok ciddi bir şekilde hissedildi.defanstan ileriye her atılan topun rakibe gitmesi sadece hatalardan biri...
    Yahu bırak Allah aşkına, nasıl Trabzon'da Fatih kötü maç oynamadı diyebiliyorsun!!!Her maçında bir sürü hatası var,atakları Fatih Akyel başlatıyordu demen ise çok komik olmuş,yaptığı tek şey top ayağına gelirse gelişi güzel ileriye doğru topu vurmaktır.Bu topların % 99 rakip'e giderek karşı atak olarak bize geri dönmüşlerdir.Bumudur atak başlangıcı?

Ziya Doğan bu takım başında ölünceye kadar kalacak değilya, Fatih'in gitmesi nasıl altyapıya yaramazmış!Hasan,Hüseyin,Gökdeniz,Tayfun v.s. nasıl bu takımda yer edindiler sanıyorsunuz?

Erdinç konusunda bende aynı fikirdeyim ama sen son zamanlarda Tolga'yı seyrettinmi?Neler yapıyor?Tam bir saatli bomba...Bu haliyle Tolga'da çare değil,form tutması sezon sonunu bulur.Tutarmı tabi bilinmez...

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hemen hemen her takimda gruplasma vardir ve gayet dogaldir. hickimse beraber calisdigi insanlarin hepsini esit sekilde sevemez!

ama sonuc olarak sahada birlik olmak zorunlulugu vardir cünkü bu isi profesyonel yapiyorlar ve ancak basarili olduklarinda "para" kazaniyorlar....
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

KADRO DIŞI BIRAKILAN FATİH AKYEL '' TAKIMDA İNANILMAZ ŞEYLER OLUYOR ''

KAHRAMANLIĞIN SONU
    . F.Bahçe maçı öncesi kendisine 'Sana ihtiyacım var ama kadro dışı bırakacağım' dediğini belirten Fatih, "Böyle mantık olur mu? Sen o zaman bana değil, Trabzon'a ceza verdin. Düşüncesinde diğerlerine gözdağı verip, kahramanlık yapacaktı. Ama sahada kahramanlığın sonu görüldü. Hocamdan o zaman özür diledim, artık böyle bir şey olamaz" dedi.
    Haberin bu kısmını Trabzonspor teknik direktörü akyelin kadro dışı kalmasından sonra kendisi açıklamıştı ancak yukarıda yazan açıklamaları ŞOKLAMA diye adlandırılmıştı kesinlikle bu şoklamalar akyelin dediği gibi son derece mantıksız ve gereksizdi ki asıl şoklanmaları gerekenler sahadaydı AKYELİN SONUNA KADAR YANINDAYIM VE GİTMESİ TRABZONSPOR İÇİN BİR KAYIP OLUR Haberi doğruymuş gibi yorumladım çünkü yukarıda yazılanlar hemen hemen benim düşüncelerimle aynıdır akyele bir haksızlık yapılmıştır ve bazı futbolcular Trabzonsporda kollanıyorlardır bunu akyel söylesede söylemesede tam isabet bir haber...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bence de katılıorm size
    Konu redflag tarafından (19.12.2006 Saat 14:50 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu bırak Allah aşkına, nasıl Trabzon'da Fatih kötü maç oynamadı diyebiliyorsun!!!Her maçında bir sürü hatası var,atakları Fatih Akyel başlatıyordu demen ise çok komik olmuş,yaptığı tek şey top ayağına gelirse gelişi güzel ileriye doğru topu vurmaktır.Bu topların % 99 rakip'e giderek karşı atak olarak bize geri dönmüşlerdir.Bumudur atak başlangıcı?

Ziya Doğan bu takım başında ölünceye kadar kalacak değilya, Fatih'in gitmesi nasıl altyapıya yaramazmış!Hasan,Hüseyin,Gökdeniz,Tayfun v.s. nasıl bu takımda yer edindiler sanıyorsunuz?

Erdinç konusunda bende aynı fikirdeyim ama sen son zamanlarda Tolga'yı seyrettinmi?Neler yapıyor?Tam bir saatli bomba...Bu haliyle Tolga'da çare değil,form tutması sezon sonunu bulur.Tutarmı tabi bilinmez...
    Fatih defanstan attıgı hiç bi topu bilinçsiz gelişi guzel bi şekilde atmadı bu dediğini yapan oyuncular çağdaş,stephanov ve ufukhan oldu.fatihin yoklugunda,bu durumda hüseyinde oyun kuramadıgından dikkat ettiysen Ankarasporla oynadıgımız kupa maçında butun toplar Murat ocaga atıldı ve gordukki maçta bi atak bile bulamadık dogru duzgun.dedigin %99 hatada tamamen saçma Çağdaşın,Stephanovun,Ufukhanın bi maçtaki olumlu paslarını topla Fatih kadar etmez

Genç oyunculara gelince Hüseyin gibi Hasan gibi oyuncu çıkıcaksa hiç çıkmasın daha iyi.verdiğin örneklerde bi gokdeniz var başka hiç bir oyuncunun takıma katkısı dahi yok.ziya dogan gittikten sonrada onun getirdigi Erdinç gibi adamları yollamaya çalışcaz zaten

demokles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı lazkopat_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haberin bu kısmını Trabzonspor teknik direktörü akyelin kadro dışı kalmasından sonra kendisi açıklamıştı ancak yukarıda yazan açıklamaları ŞOKLAMA diye adlandırılmıştı kesinlikle bu şoklamalar akyelin dediği gibi son derece mantıksız ve gereksizdi ki asıl şoklanmaları gerekenler sahadaydı AKYELİN SONUNA KADAR YANINDAYIM VE GİTMESİ TRABZONSPOR İÇİN BİR KAYIP OLUR Haberi doğruymuş gibi yorumladım çünkü yukarıda yazılanlar hemen hemen benim düşüncelerimle aynıdır akyele bir haksızlık yapılmıştır ve bazı futbolcular Trabzonsporda kollanıyorlardır bunu akyel söylesede söylemesede tam isabet bir haber...
    evet aynen öyle...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Sorunu tam olarak bilemiyorum ama eski olaylardan da aklımda kalanlarla tahminim, futbolcular arasında bir sorun odlugu.bu sorunda gruplaşma. bu sadce bu devir de değil daha önce de vardı.yerlinin yerlisi - yerli arasında.

ziya doğan fatihi taraftarın önüne attı.oda biliyordu bir kesimin fatih hakkındaki düşüncelerini ve oda biliyorduki fatih ne dese inanılmayacak.

evet fatihin niyeti kendini kovdurmak olabilir ama bu sorun olmadıgı anlamına gelmez. bence o sorun var ve fatihin niyeti gitmek ise bunu kullanıyor.

sorun yokmuş gibi davranmak sorunu ortadan kaldırmaz.pek çok uyuşturucu bagımlısı cocugun aılesıne sorsanız çocukları melek ve öyle şey yapmazlar.

peki fatih yalan konusuyor.çıkarları için takımı harcıyor.peki şenol güneş onun ne gibi çıkarları vardı konusursam .... dedi.

alt yapıdan oyunculara yer acılacak dıye bu sekılde adam harcamak olmaz.

fatihin bahsettiği sorunun suclusu daha dogrusu bu sorunu engelleyecek olan ziya dogan ve yonetımdır. iki kesimde ortak hareket ederek takım içindeki sorunları halletmeliler.

burası futbol takımı ; insanları dogum yerlerine nüfus kagıtlarına göre değil oyunculuklarına bakarak tartın.
    Konu Gürkan tarafından (19.12.2006 Saat 14:50 ) değiştirilmiştir.

tacon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar madem öyle herkez açıkla diyor , ozaman ben de açıklıyorum. takımımızın bu durumunun tek nedeni TRABZON'daki mafyadır. Ahmet AĞAOĞLU'nun başkanlığını engelleyende mafya takımımızı bu durumlara düşüren de... Ahmet AĞAOĞLU'nun amcasının oğlu daha 2 gün önce ofisimizdeydi. hemen sordum niye başkan olmadı ve olmuyor diye. " o dönem herşey çok güzeldi, yönetimini kurdu , hazırlandı, TRABZON'a döndü hemen etrafını sardılar. burdan şunu alacaksın yönetime şurdan şunu alacaksın... kendi yönetiminden kala kala 3 kişi kaldı. o da vazgeçti tabii " dedi. ben de "tekrar aday olmayı düşünmüyor mu" dedim. " artık olmaz " dedi. belki etkisi olur diye hemen forumdaki yazıları açtım gösterdim. eğer kendisine giderse belki etkilenirde kurtarır bizi ama hiç zannetmiyorum. gene mafya babaları bırakmaz.
    34 mekan 61 vatan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

kimin başkan olacagına karar veren kimin oynayacagınada karar verir.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı tacon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar madem öyle herkez açıkla diyor , ozaman ben de açıklıyorum. takımımızın bu durumunun tek nedeni TRABZON'daki mafyadır. Ahmet AĞAOĞLU'nun başkanlığını engelleyende mafya takımımızı bu durumlara düşüren de... Ahmet AĞAOĞLU'nun amcasının oğlu daha 2 gün önce ofisimizdeydi. hemen sordum niye başkan olmadı ve olmuyor diye. " o dönem herşey çok güzeldi, yönetimini kurdu , hazırlandı, TRABZON'a döndü hemen etrafını sardılar. burdan şunu alacaksın yönetime şurdan şunu alacaksın... kendi yönetiminden kala kala 3 kişi kaldı. o da vazgeçti tabii " dedi. ben de "tekrar aday olmayı düşünmüyor mu" dedim. " artık olmaz " dedi. belki etkisi olur diye hemen forumdaki yazıları açtım gösterdim. eğer kendisine giderse belki etkilenirde kurtarır bizi ama hiç zannetmiyorum. gene mafya babaları bırakmaz.
    Teknik Direktörlüge o zaman Cüneyt Arkin gelsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)