Sayfa 12 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12
Toplam 289 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 289 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Açıkla Fatih Akyel...!

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence artık hiçbir şey açıklamasın hatta bir daha Trabzonsporun adını bile anmasın. herhalde bu başlığın da kapatılma zamanı geldi

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

kilidi gelmiş bu konunun...herkes için hayırlı oldu gidişi bence...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bencede arkadaşlar.artık Fatih Akyel sayfası Trabzonspor için kapanmıştır.
    T R A B Z O N S P O R

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fatih Akyel Gençlerbirliği’ne verildi

Sporcularımızdan Fatih Akyel Gençlerbirliği’ne transfer oldu. Buna göre Fatih Akyel’in fesihnamesi ilgili mercilere gönderildi. Yunanistan’ın PAOK takımıyla sözleşmesini feshettikten sonra 2 Ocak 2006 tarihinde kulübümüze transfer olan Fatih Akyel bu sezon 11 maçta toplam 968 dakika forma giydi ve 1 sarı kart gördü.

2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne olursa olsun Fatih formasını giydiği sürece suistimal etmeden hakkını vermiştir. Alındığında milli duygularım ön plana çıkmış ve istememiştim . Ama o oynadığı futbol ile TRABZONSPOR taraftarının gönlünü almıştı bence . Son zamanlarda düşüş olsada performansında ( kimin yoktu ki takım halinde berbattık) kendi adıma teşekkür ediyorum kendisine .Yolun açık olsun Fatih.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

fatih akyel iyi bir futbolcu fakat bazen iyi futbolcu olmak yetmiyor bunun yanında illaki iyi niyet ve özveride gerekiyor.doymuşluk fatihin tüm vicudunu sarmıştır istemeden.en az 3-4 sefer çok üst düzeyde transfer gördü gese de çokça şampiyonluk uefa kupası milli takımdan gelen pirimler derken parayı koyacak yer bulamadı.içinde daha futbol aşkı var ama klasik Türk oyuncularımızda olan profosyenel düşüneneme onu sorumsuzlaştırıyor.gençlerde de aynı bizde olduğu gibi oynar bişeylet yapar ama mutlu olamaz sorun ve sorunlar çıkartır orda da tutunamaz.
    gelmeni hiç istemedim,2-3 maç güzel oynadın demekki yanılmışız dedim fakat gerçek kimliğin ortaya çıkınca ilk geldiğindeki fikirlerim şiddetle arttı ama genede verdiğin emeklere teşekkür ederiz başarılar herşey gönlünce olsun fatih akyel.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Elif tam benim düşüncelerimdesin.
    Oynadığı dönmemler özellikle ilk başlarda görevinin hakkını gayet güzel yerine getirmişti.Ben çok takdir etmiştim.Sonra niye böle oldu nasıl oldu bişi anlayamadım.Adam harcamakta üstümüze yok belkide.
    Allah yolunu açık etsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Nebiye biz bunu çok iyi yapıyoruz ...Sen de gayet iyi biliyorsun...Adam harcamak

Nereden
    İstanbul

elinden geleni yaptığından şüphem yok fakat şu an için takımın fatihe ihtiyacıda yok hiç hocayla sorunu olmasa bile gönderilmesi bence mantıklıdır

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

fatihsiz temiz dürüst bir Trabzonsporu başarısız da olsa tercih ederim

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Fatihin Trabzonspora getirilişi hata idi Trabzonspor taraftarına ettiği sözler unutuldu galiba anlamadığım bu taraftar kim neye göre tepki veriyor ve neye göre tepkisini bitiriyor!!!Ziya Doğan ın hiç bir ortamda Trabzonspora ve taraftarına enufak bir eleştirisi olmadığı halde aldığı tepki ve yediği hakaretler,ZD yi Fatih Akyelden daha nı değersiz kılıyor?Fatihe ağlayanlar olması gerçekten endişe verici Fatihin arkasında olanlar biraz hocaya destek verse adam daha rahat çalışacak.İyi oldu ama geç oldu fatihin bu takımdan yollanması.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her gittiği takımdan sorunlu ayrılan birisi olduğuna göre hatayı kendinde arasın.Anvi Aker de ettiği laf aklımızda,hiç bir değeri yoktu gözümde gitmesiyle sevindim hatta.
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Kendi adıma şunu söylüyorum ve de arkasaındayım lafımın .Bu adamdan nefret ederdim zamanında dedikleri için ama TRABZONSPOR um için elinden geldiğince iyi niyeti ile oynamıştır.Bunun içinde teşekkür ediyorum. Kimse Akyel'in arkasından ağlamıyo. Gitmesi iyi oldu evet sorunu vardı hoca ile ( zaten hoca ile kimin sorunu yokki Musampa aylardır bekliyo çürüyecek kulübede) .
    Bu takımdan gitti diye tek üzüleceğim futbolcu TEKKE'm di ..Gerisi hikaye

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

artık Fatih Akyel Resmi olarak bizim futbolcumuz değil yolun açık olsun diyoruz ve bu başlığı kapatma zamanı geldi diye düşünüyorum...
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)