Sayfa 6 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6 7 8 SonuncuSonuncu
Toplam 200 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BSL 17. Hafta | Yeşilgiresun Bld. 81-80 Trabzonspor MP | Maç Sonucu

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

abi sorun her sene olayları çıkartan o istanbul yalakaları ile yoksa burda kimse aksini iddaa edecek bir şey söylemedi.

Nereden
    Güney Amerika

karadeniz takımları ile kardeş olmamız kağıt üstünde çok ters bize. çoğu 2 takım tutan elemanlar .

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

fener taraftarları karışıklık çıkartmak isteyenler onlarda artık ülkenin sorunu oldu ...
    Konu Erkut Ay tarafından (05.02.2017 Saat 01:44 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben bu giresun ordu samsun üçlüsünü çözemedim gitti. Sadece Trabzon gelince bunlara bir şeyler oluyor. Küfür kıyamet motivasyon hırs saldırı sadece bize karşı oluyor bunlarda. Hiç istanbul takımlarına karşı en ufak bir taşkınlıklarını göremedik. Nedir bu çekememezlik arkadaş. Yıllardır aynı şeyler.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Dwight Hardy'yi def edin gitsin.. Sezonda 3 maç oynayıp gerisinde işe yaramayan adam lazım değil.. Julian Wright gibi 2 tane daha adam alın..
    Konu yorumsuz6117 tarafından (05.02.2017 Saat 02:34 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu giresun ordu samsun üçlüsünü çözemedim gitti. Sadece Trabzon gelince bunlara bir şeyler oluyor. Küfür kıyamet motivasyon hırs saldırı sadece bize karşı oluyor bunlarda. Hiç istanbul takımlarına karşı en ufak bir taşkınlıklarını göremedik. Nedir bu çekememezlik arkadaş. Yıllardır aynı şeyler.
    Çünkü devrimi yapan statükoyu yenen Trabzonspor oldu.. Kendileri bi ... yiyemediler , bize karşı hırsları kıskançlıklarından kaynaklı.. Trabzonspor'un büyüklüğünü kabul edip yanımızda olacakları yerde ibneliklerinden İstanbul takımlarını yalamak daha hoşlarına gidiyor..
    Konu yorumsuz6117 tarafından (05.02.2017 Saat 02:34 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Skor 42-45, ondeydik. Uce iki hizli hucuma cikiyordul. Moody yari sahada frene basti, hucumdan bos donduk. Bir sonraki pozisyonda 8 saniye yapti geri zekali. Mac 47-45'e geldi.

O salagi bu takimda on yedi haftadir oynatanlar hesap versin once.
    0
    Ledo'yu Hardy'yle savunan bay Bazarevich konussun, elinde Erol ve Lee gibi savunmacilar varken.

Ya bir de turnike atamayan Hardy'yi iki senedir koruyanlar, onun les performansini göğe cikaranlar hic hakem filan demesin.
    Abi ilk kez bir analizini hayretler içinde okudum.Ben hardy'i iki yıldır destekledigim icin uzerime aliniyorum.Maçı kaybetmemizde en son deginilecek noktalardan biri ledo'nun savunması.Adam zaten son derece etkisiz kaldı lee ve erolcan savunsa daha kötü oynardı diyebilecegimiz bir tez yok elimizde.Üstelik hardy'nin savunmasina ismail senol da dikkat cekti mac icinde.Üstelik maci kaybetmemizin en kilit sebebi verdigimiz hücum ribaundlariyken bütün yükü macin en verimli oyuncusu moody'nin ve hardy'nin uzerine vermişsin.Tamam hücum anlaminda hardy'e yüklenelim de lee ne yaptı abi Allah aşkına.Erolcan kadar bile katki vermedi.Macin sonunda guvenip oyuna bile alamadik uzun bir süre.Şut sokmaz potaya gitmez.Top kaybiysa onu da yapar.
    Haftalardir verdigimiz ribaundlardan mac kaybediyoruz uzerinde durdugumuz tek problem ısrarla hardy ve moody.Bu takimin en buyuk problemi Kadji.
    Konu Ogün YAZICI tarafından (05.02.2017 Saat 03:55 ) değiştirilmiştir.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ilk kez bir analizini hayretler içinde okudum.Ben hardy'i iki yıldır destekledigim icin uzerime aliniyorum.Maçı kaybetmemizde en son deginilecek noktalardan biri ledo'nun savunması.Adam zaten son derece etkisiz kaldı lee ve erolcan savunsa daha kötü oynardı diyebilecegimiz bir tez yok elimizde.Üstelik hardy'nin savunmasina ismail senol da dikkat cekti mac icinde.Üstelik maci kaybetmemizin en kilit sebebi verdigimiz hücum ribaundlariyken bütün yükü macin en verimli oyuncusu moody'nin ve hardy'nin uzerine vermişsin.Tamam hücum anlaminda hardy'e yüklenelim de lee ne yaptı abi Allah aşkına.Erolcan kadar bile katki vermedi.Macin sonunda guvenip oyuna bile alamadik uzun bir süre.Şut sokmaz potaya gitmez.Top kaybiysa onu da yapar.
    Haftalardir verdigimiz ribaundlardan mac kaybediyoruz uzerinde durdugumuz tek problem ısrarla hardy ve moody.Bu takimin en buyuk problemi Kadji.
    Alinacak ne var Ogun, koru korune oyunculara bağlamayın iste. Hardy veya Kadji... Sistemi bozan kimse onu korumamak lazim. Sadece box scorea bakip macin yildizi secmemek lazim. Gecen hafta Kadji berbat oynadi, hatta seninle yazistik kendi istatistigine oynuyor diye. Adam sayi atti diye haftanin oyuncusu sectiler. Ya iste bu kafayla bir adim ilerleyemezsin. Kadji'nin takim oyununda cok bir artisi yok. Fiziki mucadele yetersiz, savundugu adamin arkasinda duramiyor. Bir tane bogusarak aldigi ribaund yok. Hucumda temas alinca dagiliyor. Zaten pas da vermiyor, haliyle zorlama sutlar kaciyor.

Moody en faydali oyuncumuzdu demissin. Katilmiyorum. Yukaridaki iki pozisyonluk sekanstaki zarari ivme kazanmamiza engel oldu.

Lee'yi kahraman yapmiyorum. Fakat bizim hustle oyuncuya ihtiyacımız var. Rakibin en cok top kullanan adami Ledo'ydu. Tabii ki onu en iyi savunmacinla tutmalisin. Maci tekrar izleme sansimiz olsa keske... O zaman gorurduk karsinda Hardy varken nasil birebirde gectigini. Nasil rahat sut attigini.

Lee oyundayken bir pozisyonda Hardy'ye sut imkani sagladi, asist oldu. Bir sonraki pozisyonda Kadji'yle ikili oynadi. Kadji steps yapti smactan once.

Ve koc bes dakika oyunda tuttugu Lee'ye mac topu kullandirdi. O da giriyordu... Fayda zarari ben boyle okuyorum. Drive edip bir tane turnike bitiremeyen Hardy ile onu kiyaslamam kusura bakmayin. Dunku maca ve genel manada basketbola bakis acimiz farkli, saygi duyarım.

*

Tamam, hakemler berbat. Ama;

- İlk periyot sonunda neden faul yapmiyoruz da buzzer beater yiyoruz?

- Neden sekiz saniye yapıyoruz bu seviyede?

- Adamlar menajer takimi, eyvallah. Ama superstar degiller... Cocuk yastakileri oynatirken biz niye alti oyuncuyu genisletmiyoruz? Ozan bir faul atışında oyuna girdi, hucum ribaunduna el soktu. Bu cocuklar niye sure almiyor. Gecen hafta Dusan kotu mu oynadı? Ayni menajerlik firmasindan olan Nikolov'u oynatamadik, gonderdik.

- Uzatmaya giden macta bile 16 faul yapmisiz. İki uc tanesi isyan edilen dudukler.... Yani gerektiğinde faul yapmayi bile bilmiyoruz. Cunku temastan kaciyoruz.

- Alem Abi niye parkeye girdi?

Hadi bunlari gectim.

Hangi ceza verilirse haftaya maca cikacagiz? Beklentimiz ne?
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (05.02.2017 Saat 08:44 ) değiştirilmiştir.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

maçı izleyemedim ancak videolara baktımda özellikle son saniyede verilen faul başka bişeydi hata falan değil o kasten yapılmış bir o.ç'luğu. başka adı yok.

yönetim kasıtlı hakem hataları için yaptırım istemiş ve maça çıkmıyoruz demiş çok çok iyi bu keşke futbol takımı içinde bunu yapabilseydik.

son yıllarda her alanda ülkenin .oku çıktı dopingler,şikeler,eyyamcı hakemler, yönetenlerin yalakadan başka hiç bir halt olmaması v.s v.s
    sadece aşk bizimkisi

pascalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu olayın esrarı tarihe dayanıyor..Trabzon tarih boyunca İmparatorlukların merkezi olmuştur..Osmanlıdan önce de sonra da bu özelliği devam etmiştir...Trabzon imparatorluğun sancağı idi...Rize Giresun gibi yerler de bu sancağa bağlıydı...o illerin yönetimlerini hep Trabzon belirlerdi..kısacası Trabzon'a karşı oluş ,tarihe dayanıyor.

Nereden
    Giresun

İyi de maçta 4. periyoda kadar küfür falan hiçbir şey yoktu, ben maçtaydım taki trabzon benci yanındaki trabzonlu yöneticilerin tribüne yaptıkları el kol hareketleriyle maç gerildi keza hakemde bu yöneticiyi tribünden soyunma odasına gönderdi biraz da çuvaldızı kendimize batıralım. Maç sonu da trabzonlu idarecilerin olduğu bölümde kavga çıktı.Maça gelince de maç çok ortadaydı şanslı olan kazandı bu maçı trabzonda kazanabilirdi, fırsat ayağına iki kere geldi ama ikisinde de olmadı

talsuv61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Basketi futboldan daha çok seviyordum, şimdi tersine döndü. Ve şu hardy defolup gitsin. Hakemlere gösterilen tepki de çok doğru fakat giresun kadar lobimiz yoksa yazık bize

Nereden
    Güney Amerika

beyler yalnız her şeyi bırakın da o basket ve serbest atış nasıl kaçar ? kadro dışı bırakılmalı bazı oyuncular böyle sorumsuzluk olmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nihat Günay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ben bu küstüm oynamıyorum tepkisini bir türlü anlayamıyorum.

Şimdi TBF çıkıp hakemlere yaptırım uygulamazsa ve maça çıkıp çıkmamak Trabzonspor'un kendi tasarrufudur derse ne olacak? Maça çıkmayacak mıyız?

Bu kafaya prim verilirse her hafta bir kaç maç oynanmaz.

Karadenizli zekanı konuştur işte.

Mesela bir sonraki maçta ilk basketi kendi potana at veya daha yaratıcı başka bir protesto bul...

Öte yandan, Lee son topu soksaydı aynı açıklama gelecek miydi? Samimi ve dürüst olmak lazım....
    Konu Nihat Günay tarafından (05.02.2017 Saat 12:16 ) değiştirilmiştir.
    Adalet Yoksa, Barış da Yok...

İsmail Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı anatolia28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi de maçta 4. periyoda kadar küfür falan hiçbir şey yoktu, ben maçtaydım taki trabzon benci yanındaki trabzonlu yöneticilerin tribüne yaptıkları el kol hareketleriyle maç gerildi keza hakemde bu yöneticiyi tribünden soyunma odasına gönderdi biraz da çuvaldızı kendimize batıralım. Maç sonu da trabzonlu idarecilerin olduğu bölümde kavga çıktı.Maça gelince de maç çok ortadaydı şanslı olan kazandı bu maçı trabzonda kazanabilirdi, fırsat ayağına iki kere geldi ama ikisinde de olmadı
    Hocam ben 3. Periyot açtım maçı küfür vardı.
    Geldik, Gidiyoruz...

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Giresun'un o garip sahasında her sene aynı şeyler yaşanıyor ama ben ne Giresun'un ceza aldığını hatırlıyorum ne başka bir şey. Trabzon'a yapılan çifte standart ne zaman bitecek merak ediyorum. Bıktım artık.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı anatolia28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maç başladı 10 dakika koy ....
    2.periyot trabzonun.....
    4.periyot inanc önce erol sonra kadji'ye vuruyor.Hakem de sportmenlik dısını erol'a çalıyor.Ne yapsın yönetici boyun mu egsin?
    Trabzonlu yöneticilerin oldugu bölumde 6 yıl once de cıktı kavga.Bır zoru var giresun'un ne misafirperverlikten ne ahlaktan haberleri var.
    En acısı bunlari Trabzon'da guzel tezahuratlarla karsilamistik.Bu nasıl bir gözü dönmüşlüktür.Bu nasıl bir maşalıktır.O tribundeki gruplarin taraftarlarin finanse edilip salona yollanan insan gruplari oldugundan şüphem yok.Yönetici sataşmalari da bunu dogruluyor zaten.Maşa Gıresun
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu inanç koç'un sosyal medya hesabı yok mu?

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu inanç koç'un sosyal medya hesabı yok mu?
    İnanç Koç (@inanckoc12) adlı kişiye göz at: https://twitter.com/inanckoc12?s=09
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

maçı izlemedim böyle maçlarıda izlemek istemiyorum ama şunuda söyliyim

Trabzonspor istanbul takımlarını yendiği zaman hoşuma gidiyor
    fb galibiyetimiz yok efes galibiyetimiz yok..

puan durumuna bakıyorum adamlar playoffa girebilir ve haftalardır 7-8-9 .uncular
    şimdi biz tutup 2-3 maç kazanıp playofa girsek ne olacak..
    giresun girsin daha iyi..

ayrıca şunuda söyliyim şehir takımlarını tüm Trabzonsporlular sever ama bu kin ve nefretin kaynağı genelde Trabzonsporlular olmuyor..
    aslında bu şehirlerdeki nefretin kaynağının istanbul sempatizanları özelliklede fbliler olduğuna bende inanıyorum..(çünkü onlara eskiden veya yıllarca çok acı vermişiz..şike davası bile başlı başlına olay ..adamın hırsızlığını ortaya çıkarıyorsun)

genel itibariyle yeni yetmeler hariç toplumun büyük kesiminin sağduyulu ve bu nefretten uzak olduğunuda düşünüyorum onuda söyliyim..
    çürük elma her şehir ve her takım taraftarında var Ts da dahil..

.........
    hem seneye daha iyi daha iddialı kadro kur amacın olsun..
    elimizde iyi oyuncular var heralde parasını vermediğimiz için gitme durumları vardı
    efes ve barcelona istiyordu..onları elinden kaçırma

bir takım uzatmaların hepsini kaybedermi ..bugün kazansanda birşey kazanmıyacaktın
    seneye baştan iddialı ol ..arasırada olsa istanbul takımlarını yen..bize o zevki yaşat...
    o zaman playoff a zaten girersin ve iddialı olursun....

diye düşünüyorum........
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

shootems - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Giresun maçına fazla takılmayın 2-3 sene içinde alt liglerde kaybolup giderler.

Rahmi Akkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Mikro milliyetçilik horror story hortlamış yine
    arkadaş Trabzonspor'un Trabzon sınırlarının ötesinde bir takım olduğunu kafa almıyor
    Karadeniz illerinde tribünlerdeki insanlardan fazla sayıda Trabzonspor destekçisi var.2 takımlı olmanın anlaşılmaz bi tarafı yok.
    Karadeniz abiliği, efsaneliği varsa taraftarı da bunu ortaya koyacak. bu ne kibir yahu?
    Tirebolu/İstanbul/YıldızT/Ankara

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş maçında Green'in biçilmesine faul çalmayan hakemler bugün Green'in çok daha hafif müdahalesine faul çaldılar. Baş aktör Murat Biricik. Şu açıklamayı dediğin gibi Beşiktaş maçından sonra yapmış olsaydılar belki de Murat Biricik'i bugün bizim sahamızda görmeyecektik. Hedefimizden uzaklaştıktan sonra böyle bir açıklama yapmak hiçbir şeyi değiştirmez.
    2 olay gözümün önüne geliyor da, harbiden rezillik... Biricik hiyarini kursunlamalik mesele resmen...

He bir de sunu eklemek isterim, benim için en çok tepki 2 3 sene önce bjk ile Hayri Gür'de oyadigimiz ve Bajramoviç'in net bir sekilde süre dolduktan sonra attigi 2 3'lügünün geçerli sayildigi karsilasma sonrasi verilmeliydi... Hayri Gür'deydim hatriliyorum... taraftar biraz tepki göstermisti hele 1 tanesi felâketti zaaarrr çaliyor top hâla herifin elinde, etiyor 3'lük giriyor hakem de veriyor sayiyi...

Geçen bjk ile oynadigimizda neredeyse 20 sayi önde oldugumuz unutulmamali Oğuz abi... ondan sonra hangi yüzle açiklama yapacaksin, biz verdik 2 puani rakibe... o kadar oyunculari da 5'lemisti üstelik ve uzatmaya gitmisti karsilasma...
    Bu kez ise giresun ile çekismeli bir karsilasma ve en ufak yanlisin neler dogurabilecegi açikken, Green'e çalinan o çizginin ordaki faul rezâlet ötesidir... sonra çalinan ise hafif bir temas olmasina ragmen 3 kere agir çekimden gözüken o temasi hakem nasil hoop diye çözüyor ?? gözlerine miçtigim... istediklerine en ayrintili olayi görürler maksat bize zarar olsun, ama yeri gelir Green'in bjkli tarafindan biçilmesine göz yumarlar serefsiz pislikler

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Rahmi Akkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mikro milliyetçilik horror story hortlamış yine
    arkadaş Trabzonspor'un Trabzon sınırlarının ötesinde bir takım olduğunu kafa almıyor
    Karadeniz illerinde tribünlerdeki insanlardan fazla sayıda Trabzonspor destekçisi var.2 takımlı olmanın anlaşılmaz bi tarafı yok.
    Karadeniz abiliği, efsaneliği varsa taraftarı da bunu ortaya koyacak. bu ne kibir yahu?
    Ne alâka yahu ? ne kibiri ne mikro milliyetçiligi... 2 takimli olmanin anlasilmaz tarafi yokmus neden ??
    kim olursa olsun Ist takimi tutup memleketi üzerinden Trabzonspor'a satasiyorsa serefsizin omurgasizin önde gidenidir isterse babamin oglu olsun...

Ayrica yillardir su Giresun güzellemesini anlamis degilim... konu Samsun Ordu Rize olunca tepki gösterenler gicik olanlar is Giresun olunca ooo orodo çok Trobzonsporlo vor... bizim Trabzonsporlular'a bir sey dedigimiz yok, ama onlar da memleketlerine sâhip çiksin hatta önce memleketlerini tutsunlar salona gitsinler ve meydani çürüklere pustlara hiyarlara birakmasinlar... baslayacam simdi çotanaklarina da bilmem nelerine de... bir de Trabzon'un batisindan olup da Giresun'a fazla laf kondurmayan Trabzonlular da biraksin bu isi artik, çok seviyorsaniz Giresunluyuz deyin olsun bitsin, yok kültür benzerligi varmis bana ne, Rize ile de benziyor ama herif fbli ise miçmisim benzeyen kültüre isterse sabah aksam horon oynasin...
    Bir sürü kisi yaziyor sagda solda, kimisine saygim var tamam ama 1 tanesi de mi gitmez salona ya da 1 degil de 100-200 kisi olamiyorlar mi... ayrica bu Giresun'un basketbol ve futbol takimlari ve baslarindakiler aziz ve fb köpegi yalakasi degil mi, zerre saygi duymam lan öylelerine canlari cehenneme öyle köpek yalakalarin.... eze eze yensinler ama hadlerini bilsinler... bizimkiler de sagduyuyu biraksin Trabzon'a geldiklerinde en ufak yanlislarini beklesinler, uslu dururlarsa sknti yok ama ilk yanlista terbiyesizlikte üzerlerine yürüyüp olay çikartmayan da adam degildir... Vira'ya deger verdigim için yaziyorum onlara bu konuda is düsüyor, öyle venceremos yazisini her yere tasimakla olmuyor bu isler... baslayacam simdi onlara da...
    murat biricik de Trabzon'a gelirse, kusursuz hakemlik yapsa dahi karsilasma sonu hele hele kazanirsak "gibtir git ulaaan gibtir git ulaaan, murat biriciiik gibtir git ulaaaann" diye bagirmazsak yine adam degiliz ve dogranmayi hak ediyoruz demektir.... ben rastlarsam ve hakemin o oldugunun farkindaysam, böyle bir durumda bu icraati yapacagimi buradan yaziyorum... miçacam onun bacagina

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Orada bize küfredenlerin çogu da bu aksam quaresma sow falan diye bagirip heyecan yapiyordu... gerzek herifler omurgasiz durussuz hiyarlar...
    Herifler o takimlarla oynadiginda hakem haklarini yese, rakip oyuncu tahrik etse, bu hiyarlar 1 2 parmak sallamaktan baska bir sey yapmaz ve hele hele sanal âlemde dogru dürüst yazmaz bile... göz yumarlar... haaa olur nasil olur, bjkyi tutani fbye sallar fbyi tutani gsye sallar falan filan... atiyorum herif bjk tutup bjknin ayni zamanda memleketi olan Giresun'u haksiz yere yenmesine çit çikarmaz, böyle salaklar mevcut iste...
    Bunu hâricinde bu tarz seylerin tüm sehre mâl edilmemesi bence de dogrudur, ama gereksiz yere güzellemelerden de vaz geçelim birakalim bu salak aliskanligimizi... biz kimseden yalakalik beklemiyoruz Anadolu'nun âbisi oldugumuzu da kabullenmelerine gerek yok, ama saygi duyacaklar takimlarini memleketlerini destekleyecekler, farkli islere girdiklerinde karsilarinda bizleri bulacaklar bulmalilar... büyüklük sana terbiyesizlik yapana 1 kere 2 kere hos görüyle yaklasmaktir ama ondan fazlasi enâyilik olur kimse kusura bakmasin... yok öyle yagma

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)