Sayfa 7 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7 8 SonuncuSonuncu
Toplam 200 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BSL 17. Hafta | Yeşilgiresun Bld. 81-80 Trabzonspor MP | Maç Sonucu

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Rahmi Akkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mikro milliyetçilik horror story hortlamış yine
    arkadaş Trabzonspor'un Trabzon sınırlarının ötesinde bir takım olduğunu kafa almıyor
    Karadeniz illerinde tribünlerdeki insanlardan fazla sayıda Trabzonspor destekçisi var.2 takımlı olmanın anlaşılmaz bi tarafı yok.
    Karadeniz abiliği, efsaneliği varsa taraftarı da bunu ortaya koyacak. bu ne kibir yahu?
    Kardeşim bak senin bu 1 değil 2 değil.Takip ediyorum ağzından düsürmedigin bir mikro milliyetcilik adı altında algı operasyonu yapiyosun.Kimsenin derdi Trabzonsporu Trabzon ile sınirlamak degil.Ama bu sehir 5 yil once giresun'da yapilan saldirilara ragmen bu alcaklari ilk macta Trabzonda ciceklerle tezahuratlarla karsilarken bu alcaklar yine kufurler yabanci maddeler yoneticilere saldirilar ile cevap verirse hakettikleri muameleyi gorurler.Su ortamda bile mikro milliyetcilik horror story adi altinda tahrik ve algi operasyonu yapiyosun.Seni yazdim listeye takipcin olacagim bu forumda
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

İsmail Şenol'un önce "benchteki Malcolm Lee diskalifiye edildi" diye aktardığı devamında ise "Giresun benchi diskalifiye edilen Lee neden benchte oturuyor diye itiraz ediyor" şeklinde yanlışlarına devam ettiği pozisyondaki aksiyon şu
    (1 - Malcolm Lee kenarda değil oyundaydı.
    2 - Lee'nin olaylarla ilgisi yok. Faul de çalınmadı diskalifiye de olmadı):

Gill sayıyı bulurken İnanç Koç şerefsizi Erol Can'ı çekip indiriyor. Net faul, verilmiyor. Oyun akıyor, oyuncular aralarında sözlü münakaşaya devam ediyor. Kadji dahil oluyor.

Kararlar şöyle:

Erol Can ve İnanç - Teknik faul

İnanç ve Kadji - Sportmenlik dışı faul

Düdüklerden önce top bizde. Peki oyun nasıl başlıyor? Armstead'in tek faul atışı ve top Giresun'da. Neden?

Çünkü bizim benchten parkeye giriliyor gereksizce ve benche teknik faul çalınıyor.

51-49'da biz hücum edecekken, 55-49'a geliyor maç.

Bu hatalarımızı görmezden gelmeyelim.

Diğer mevzu maça çıkmama kararı... TBF Disiplin Yönergesi Dördüncü Bölüm Dördüncü Kısım Madde 34.1'de şöyle yazar: Kuruluşun geçerli mazereti olmadan müsabakaya ya da kupa - madalya seremonisine katılmaması halinde on (10) puana kadar puan silme cezası ve/veya küme düşürme cezası ile ayrıca bu eylemlere karşılık 100.000 TL'sine kadar para cezası verilir.

Herkes bize karşı diyip "maça çıkmayacaksak" onların ekmeğine yağ sürüyoruz. Adamlar seni küme düşürünce ne diyeceksin? "Voleybol ve hentbol takımları gibi basketbol da yüktü zaten" mi?
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (06.02.2017 Saat 10:46 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eynesil'de hapşırsan Beşikdüzü'nden "çok yaşa" derler....

Ne düşmanlığı....

Şehir olarak kardeşiz bir kaç olsun , birkaç yüz olsun kendini bilmez de bunu bozamaz ve bozmamalı da.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@Oğuz ZEYTİN galatasaray fener maçına çıkmamıştı, ne ceza almıştı ki o eylemden sonra?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Oğuz ZEYTİN galatasaray fener maçına çıkmamıştı, ne ceza almıştı ki o eylemden sonra?
    Hiçbir şey olmadı tabi.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

giresun forumlarını okuyorumda,,
    karadenizin kralı biziz
    gibi cümleler sarfetmişler..galiba bunlar 7 yaşında ergen.başka açıklaması olamaz
    ayrıca giresunda giresun taraftarından çok ts taraftarı vardır...
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiçbir şey olmadı tabi.
    tam da tahmin ettiğim gibi.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Oğuz ZEYTİN<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> galatasaray fener maçına çıkmamıştı, ne ceza almıştı ki o eylemden sonra?
    20-0 hükmen mağlubiyet.

Yöneticilere para ve hak mahrumiyeti cezası.

Ancak o olaydan sonra kamuoyu baskısıyla yönetmelik değişmiş ve yukarıda paylaştığım güncel halini almıştı.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

http://m.sabah.com.tr/spor/basketbol...eyi-goze-aldik

Federasyona kural hatasi sebebiyle macin tekrari icin basvuruda bulunmusuz. Sonuc alamazsak ligden dusmeyi goze almisiz.

Olan biteni aklim almiyor. Biz ligden dusunce sistem mi duzelecek?
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (06.02.2017 Saat 17:42 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Federasyona kural hatasi sebebiyle macin tekrari icin basvuruda bulunmusuz. Sonuc alamazsak ligden dusmeyi goze almisiz.

Çok iddialı bir açıklama olmuş. Düşmeyi göze aldık demek kulübü kapatmayı göze aldık demek aslında.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bu kardeslik hikayeleri beni bayıyor bizim kimsenin kardeşliğine ihtiyacimiz yok karadenizin babasi Trabzonspor dur kabul ederlerse kendileri bilir

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Hatirlayanlar olacaktir, 2011-12 sezonunda iki gunde tamamlanan bir TOFAS macimiz vardi. O mactan sonra İnanc Koc pisligi ile ilgili yorumum şuydu:

http://forum.bordomavi.net/showthrea...post1918214212

Nereden
    Ankara

Hatirlayanlar olacaktir, 2011-12 sezonunda iki gunde tamamlanan bir TOFAS macimiz vardi. O mactan sonra İnanc Koc pisligi ile ilgili yorumum şuydu:

http://forum.bordomavi.net/showthrea...post1918214212
    Eski günlere götürdün bizi Oğuz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nihat Günay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Oğuz yöneticilerden biri arkadaşım. Sanırım açıklama başkanın tasarrufuydu. Maça çıkmamak gibi bir cahilliğe imza atacağımızı sanmıyorum. Yine de bekleyip neler olacağını görmek lazım.
    Adalet Yoksa, Barış da Yok...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Moody'yi haftanın beşine seçmiş basketfaul. Geçen haftaki Kadji olayı gibi, istatistik kağıdını şişir yeter. Kim takar 8 saniyeyi, kim tartışır üçe iki fast breaki oynatamamayı...

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Klüp yine açıklama yapmış.
    Yüzüne tükürseniz yarabbi şükür diyecek ;
    Sırf Trabzonspor markasıyla prim yapabilmek icin dalaşmaktan haz duyacak maşalara fırsat veriyoruz.
    Samsun yıllarca bağırdı.Ordu Samsunlu taraftarlari maca cagirdi Trabzon'a küfür etmek icin Trabzon maclarinda.
    Bunlara yapılacak en ağır hareket muhattap almayip 2-3 yil sonra arkalarindan el sallamak
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Başkanın açıklamalarını Sanki "bakın bunlarla yürümüyor burda olmak gereksiz" gibilerinden söyleyerek bahane yaratarak basketbola elveda mı demek istiyor.
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klüp yine açıklama yapmış.
    Yüzüne tükürseniz yarabbi şükür diyecek ;
    Sırf Trabzonspor markasıyla prim yapabilmek icin dalaşmaktan haz duyacak maşalara fırsat veriyoruz.
    Samsun yıllarca bağırdı.Ordu Samsunlu taraftarlari maca cagirdi Trabzon'a küfür etmek icin Trabzon maclarinda.
    Bunlara yapılacak en ağır hareket muhattap almayip 2-3 yil sonra arkalarindan el sallamak

sana katılmakla birlikte bu açıklama mutlaka bir seferliğine mahsus yapılmalıydı diyorum...

http://www.trabzonsporbasket.com/con...tid=69&id=1300

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kavga gürültüye girmemeye çalışarak All-Star sonrası takımı değerlendirmeye çalıştım:

http://bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=7175
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (08.02.2017 Saat 07:55 ) değiştirilmiştir.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ezikler birde muhatap alinip cevap veriliyor ..hostt deyin gecin ..gerizekalilar lehimize tek bir hakem hatasi gosterin ligden cekiliriz diyorlar ulan mallar son 10 saniyede 3 pozisyon var sadece maci size getiren 2 sinin uzaktan yakindan faul ile alakasi yok 1 i tartisilir hala daha demoloji pesinde su katilmamis sigirlar..bunlar kim ki birde cicekle karsilayip ugurluyoruz adam yerine koyup bu kanciklari..ezip gececeksin hadlerini bildirceksin istanbul usaklarina!!!
    Konu gurur6134 tarafından (08.02.2017 Saat 09:32 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ezikler birde muhatap alinip cevap veriliyor ..hostt deyin gecin ..gerizekalilar lehimize tek bir hakem hatasi gosterin ligden cekiliriz diyorlar ulan mallar son 10 saniyede 3 pozisyon var sadece maci size getiren 2 sinin uzaktan yakindan faul ile alakasi yok 1 i tartisilir hala daha demoloji pesinde su katilmamis sigirlar..bunlar kim ki birde cicekle karsilayip ugurluyoruz adam yerine koyup bu kanciklari..ezip gececeksin hadlerini bildirceksin istanbul usaklarina!!!
    Hadi son dakikalardaki pozisyonlar gerginlikten dolayı gözden kaçtı (!)

Maçın ilk yarısında İnanç Koç, Caleb Green'in sağ kolunu çekiyor ancak faul çalınmıyor (Top yine bize verildi, dipten oyuna soktuk).

İnanç maçı dört faulle tamamladı. Bahsettiğim pozisyonda faul çalınsa teknik ve sportmenlik faul aldığında beşinci faulü olacak, oyun dışında kalacaktı. Fakat o andan sonra oyunda kalıp maçın son dakikasında Ivanov'un kaçan şutundan sonra hücum ribaundu alıp dipten attığı sayı var, 68-68 olmuştu.

Sanırım başka örneğe gerek yok...

colman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bir giresunlu olarak yaziyorum ist ve anadolu takimlari dahil herkes haddini bilecek bu takim buraya tirnaklariyla kaziya kaziya geldi hic kimsenin başaramadigini başardi bu çekememezlik nedir arkadaş herkes Trabzonspor a saygili olacak..
    2010-2011-ŞAMPİYONU TRABZONSPOR-

Nereden
    İstanbul

Hadi son dakikalardaki pozisyonlar gerginlikten dolayı gözden kaçtı (!)

Maçın ilk yarısında İnanç Koç, Caleb Green'in sağ kolunu çekiyor ancak faul çalınmıyor (Top yine bize verildi, dipten oyuna soktuk).

İnanç maçı dört faulle tamamladı. Bahsettiğim pozisyonda faul çalınsa teknik ve sportmenlik faul aldığında beşinci faulü olacak, oyun dışında kalacaktı. Fakat o andan sonra oyunda kalıp maçın son dakikasında Ivanov'un kaçan şutundan sonra hücum ribaundu alıp dipten attığı sayı var, 68-68 olmuştu.

Sanırım başka örneğe gerek yok...
    gozden kactigina inanmiyorum oguz ..ayni hakemler daha oncede dogradi trabzonsporu..macin icinde tum pozisyonlari ev sahibi lehine caldi eyvallah da son saniyelerde olanlar direkt maca etki ettigi icin en akilda kalanlar baska ornege gerek yok..buna ragmen ezik ygb yonetiminin yaptigi aciklama alanen yalancilik 3 kagitcilikdir bunun izahi yok..

Nereden
    İstanbul

Alıntı colman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir giresunlu olarak yaziyorum ist ve anadolu takimlari dahil herkes haddini bilecek bu takim buraya tirnaklariyla kaziya kaziya geldi hic kimsenin başaramadigini başardi bu çekememezlik nedir arkadaş herkes Trabzonspor a saygili olacak..
    Eyvallah ..bunu ogremediler gitti..ayni tepki ne hikmetse tuttuklari istanbul takimlarina verilmiyor..

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gozden kactigina inanmiyorum oguz ..ayni hakemler daha oncede dogradi trabzonsporu..macin icinde tum pozisyonlari ev sahibi lehine caldi eyvallah da son saniyelerde olanlar direkt maca etki ettigi icin en akilda kalanlar baska ornege gerek yok..buna ragmen ezik ygb yonetiminin yaptigi aciklama alanen yalancilik 3 kagitcilikdir bunun izahi yok..
    İroni yapıyorum abi. Yoksa BJK maçında Caleb Green rakip bench önünde düşürülmesi, Gutierrez kenardan topu oyuna sokarken yine Caleb Green'in formasının çekilmesi gözden kaçar mı?

Eğer hakem konuşacaksak ben hala Beşiktaş maçındayım. Biz o gün itiraz etseydik, Giresun hadisesi böyle yaşanmazdı.

*

Bu arada maçta tuttuğum dağınık notları daha toparlayamadım. O yüzden aklıma geldikçe yazıyorum. Normal süre sonunda, hücum sırası bizdeyken yani maç topunu kullanacakken Bazarevich neden Wright'ı benche çekti? Takımın son 12 sayısının 6'sını atmış, eli en sıcak oyuncumuz Wright'tı.

EK: Takımın son 22 sayısının 12'si Wright'tan geldi (Ve son 7 saha içi basketin 4'ü).
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (08.02.2017 Saat 11:33 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)