Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 220 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Murat Cem Akpınar | Sakaryaspor (Kiralık)

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Murat Cem Akpınar | Sakaryaspor (Kiralık)

Murat Cem Akpınar profesyonel oldu!

24 Ocak 1999 doğumlu orta saha oyuncumuz Murat Cem ile 2020 yılına kadar profesyonel sözleşme imzalandı.

Genç oyuncu bu sezon 7 kez U21 Takımımız da forma giyerken, 13 kez de U19 Takımımız da görev yaptı ve 4 gol kaydetti.

18 yaşındaki Murat Cem 13 kez de Azerbaycan U17 Milli Takımının formasını giydi ve 2 gol kaydetti.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

hayirli olsun
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

hayirli olsun
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Amasya

Ünal Karaman

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayirli olsun.

MoRe61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kars

Hayırlı uğurlu olsun. Başarılarının devamını dilerim.

Nereden
    Amasya

Fm de potansiyeli wonderkid seviyesinde

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk

Ünal Karaman

Nereden
    Amasya

1461 e kiralandi

Ünal Karaman

Nereden
    Trabzon

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1461 e kiralandi
    cafer de yaşanılanlanlardan ders alınmamış..poyansiyeli bu kadr yüksek bir adamın 3.ligde kör dövüşünün içine atılması saçmalık...cafer le beraber a takımla idmana çıkıp u21 de oynamaya devam etmeliydi...olası okay-onazi satışında o bölgesi cafer-murat doldurabilirdi..tabi doğru planlama şart...

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başarılar.

Nereden
    Amasya

Ünal Karaman

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayırlı olsun.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bugün ilk profosyonel golünü attı aslanım

Nereden
    Amasya

tebrikler

Ünal Karaman

Nereden
    Amasya

simdi inceledim, birde ilk 11 cikmis

ali han aydin, ali han tuncer, savas cakir, yagizcan erdem ve yüksel sismansiz deplasmanda geri düsmelerine ragmen maci cevirmisler

beraberlik golü murattan geldi

maci izleyemedim ama eminim farki yaratandi

yusuf erdoganin geldigi yoldan gelebilecegine inaniyorum

tekrar tebrikler

bu baslangic olsun

Ünal Karaman

Nereden
    Trabzon

Geliyor adım adım bugünde golünü attı

Nereden
    Amasya

"HAYAL ET, İNAN, BAŞAR"

09-06-2018 | Takım Haberleri

Takımımızın genç yıldızı Murat Cem Akpınar, hayallerine kavuşmak için her zaman çok çalıştığını söyledi.

Birlikte çalıştığı teknik adamlar ve izleyen tüm futbolseverlerin çok şey beklediği "Murat Cem Akpınar" kimdir?
    24 Ocak 1999 yılında Trabzon'da doğdum. Futbola Yeni Düzköyspor'da başladım. Burada bir yıl kaldıktan sonra Trabzonspor seçmelerine katıldım. Seçmeleri yapan altyapı antrenörlerinden Salim Doğan beni beğenerek, Trabzonspor alt yapısına aldı. Böylelikle futbol hayatım başlamış oldu.

Futbola hücumda başlayan bir futbolcu olarak orta saha oyuncusuna çevrilmem nasıl oldu?
    Futbola ilk santrafor olarak başladım. Daha sonra Trabzonspor altyapısında hocamın bana verdiği her mevkide görev aldım. Ancak Salim Doğan hocam her mevkide beni denedikten sonra orta sahada oynamama karar kıldı ve yaklaşık sekiz yıldır orta sahada görev alıyorum.

Kendini Spor Toto Süper Lig için yeterli görüyor musun?
    Genç bir oyuncu olarak tabii ki birçok eksiğim var. Ancak orada oynayacak potansiyele ve yeteneğe sahip olduğumu düşünüyorum. Bunun kararını verecek olan hocalarımızdır.

Peki, sen Spor Toto Süper Lig’de oynayan orta saha oyuncularından hangilerini beğeniyorsun?
    Trabzonspor'dan Sosa ve Yusuf Yazıcı'yı çok beğeniyorum. Çünkü Sosa'nın oyun görüşü ve saha içindeki karakteri hoşuma gidiyor. Yusuf Yazıcı ise Trabzonspor'da forma giyecek olan tüm gençlere güzel bir örnek.

Azerbaycan U17 Milli takımında forma giydin ve oynadığın 13 maçta 2 gol kaydettin. Daha sonra sana yine Azerbaycan ve Türkiye milli takımından teklif geldi mi?
    Trabzonspor alt yapısında oynarken, Azerbaycan U18 Milli takımından bana yine teklif gelmişti. Ancak gelen bu teklifi ben kabul etmedim. Çünkü Türkiye Milli takımından teklif bekliyordum. Fakat Türkiye Milli takımından da o dönem bana teklif gelmeyince çok üzülmüştüm.

Ekstra çalışmalar yapıyor musun?
    Hocamın verdiği görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çabalıyorum. Arkadaşlarımın da bana katkısı çok büyük. Ben takımım için elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorum. Performansımı nasıl yükseltirim, onu düşünüyorum. Daha iyi olmak için elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorum.

1461 Trabzon’un bu sezon ki performansını nasıl değerlendiriyorsun?
    Ben 1461 Trabzon'a devre arasında kiralık olarak geldim. 14 maça çıktım ve iki gol kaydettim. Devre arasından sonrasını değerlendirecek olursam iyi oynadığımız maçlarda sonunu getiremedik. Kazanacağımız maçlarda basit hatalar yaparak kaybettik. Eğer bu maçları kaybetmemiş olsaydık, şu anda daha farklı bir konumda olurduk.

Futbol dışında neler yapmaktan hoşlanırsın, boş zamanlarını nasıl geçirirsin?
    Genelde daha kuvvetli kalabilmek için boş zamanlarımı dinlenerek geçirmeyi tercih ederim. Bunun dışında arkadaşlarla zaman geçirmekten, kitap okumaktan ve televizyon izlemekten hoşlanırım.

Altyapıda oynayan genç futbolculara ne söylemek istersin?
    Eğer futbol oynamak istiyorlarsa, ne olursa olsun çalışmak zorundalar. Güç olmadan yetenek hiçbir işe yaramaz. Eksikliklerimizi devamlı çalışarak kapatmak için elimizden geleni yapmalıyız. Çalışmalarının karşılığını alacaklardır. En önemlisi geleceklerini hayal etsinler ve hayallerine ulaşmak için çalışsınlar.

Ünal Karaman

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "HAYAL ET, İNAN, BAŞAR"

09-06-2018 | Takım Haberleri

Takımımızın genç yıldızı Murat Cem Akpınar, hayallerine kavuşmak için her zaman çok çalıştığını söyledi.

Birlikte çalıştığı teknik adamlar ve izleyen tüm futbolseverlerin çok şey beklediği "Murat Cem Akpınar" kimdir?
    24 Ocak 1999 yılında Trabzon'da doğdum. Futbola Yeni Düzköyspor'da başladım. Burada bir yıl kaldıktan sonra Trabzonspor seçmelerine katıldım. Seçmeleri yapan altyapı antrenörlerinden Salim Doğan beni beğenerek, Trabzonspor alt yapısına aldı. Böylelikle futbol hayatım başlamış oldu.

Futbola hücumda başlayan bir futbolcu olarak orta saha oyuncusuna çevrilmem nasıl oldu?
    Futbola ilk santrafor olarak başladım. Daha sonra Trabzonspor altyapısında hocamın bana verdiği her mevkide görev aldım. Ancak Salim Doğan hocam her mevkide beni denedikten sonra orta sahada oynamama karar kıldı ve yaklaşık sekiz yıldır orta sahada görev alıyorum.

Kendini Spor Toto Süper Lig için yeterli görüyor musun?
    Genç bir oyuncu olarak tabii ki birçok eksiğim var. Ancak orada oynayacak potansiyele ve yeteneğe sahip olduğumu düşünüyorum. Bunun kararını verecek olan hocalarımızdır.

Peki, sen Spor Toto Süper Lig’de oynayan orta saha oyuncularından hangilerini beğeniyorsun?
    Trabzonspor'dan Sosa ve Yusuf Yazıcı'yı çok beğeniyorum. Çünkü Sosa'nın oyun görüşü ve saha içindeki karakteri hoşuma gidiyor. Yusuf Yazıcı ise Trabzonspor'da forma giyecek olan tüm gençlere güzel bir örnek.

Azerbaycan U17 Milli takımında forma giydin ve oynadığın 13 maçta 2 gol kaydettin. Daha sonra sana yine Azerbaycan ve Türkiye milli takımından teklif geldi mi?
    Trabzonspor alt yapısında oynarken, Azerbaycan U18 Milli takımından bana yine teklif gelmişti. Ancak gelen bu teklifi ben kabul etmedim. Çünkü Türkiye Milli takımından teklif bekliyordum. Fakat Türkiye Milli takımından da o dönem bana teklif gelmeyince çok üzülmüştüm.

Ekstra çalışmalar yapıyor musun?
    Hocamın verdiği görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çabalıyorum. Arkadaşlarımın da bana katkısı çok büyük. Ben takımım için elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorum. Performansımı nasıl yükseltirim, onu düşünüyorum. Daha iyi olmak için elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorum.

1461 Trabzon’un bu sezon ki performansını nasıl değerlendiriyorsun?
    Ben 1461 Trabzon'a devre arasında kiralık olarak geldim. 14 maça çıktım ve iki gol kaydettim. Devre arasından sonrasını değerlendirecek olursam iyi oynadığımız maçlarda sonunu getiremedik. Kazanacağımız maçlarda basit hatalar yaparak kaybettik. Eğer bu maçları kaybetmemiş olsaydık, şu anda daha farklı bir konumda olurduk.

Futbol dışında neler yapmaktan hoşlanırsın, boş zamanlarını nasıl geçirirsin?
    Genelde daha kuvvetli kalabilmek için boş zamanlarımı dinlenerek geçirmeyi tercih ederim. Bunun dışında arkadaşlarla zaman geçirmekten, kitap okumaktan ve televizyon izlemekten hoşlanırım.

Altyapıda oynayan genç futbolculara ne söylemek istersin?
    Eğer futbol oynamak istiyorlarsa, ne olursa olsun çalışmak zorundalar. Güç olmadan yetenek hiçbir işe yaramaz. Eksikliklerimizi devamlı çalışarak kapatmak için elimizden geleni yapmalıyız. Çalışmalarının karşılığını alacaklardır. En önemlisi geleceklerini hayal etsinler ve hayallerine ulaşmak için çalışsınlar.

Altyapı maçlarında gördüğüm kadarıyla çok yetenekli bir oyuncuydu.Gelecek sezon nerede devam edecek acaba gerçekten merak ediyorum.

Nereden
    Trabzon

kesinlikle kampa gitmesi gerekn bir oyuncu 1461 zamn kaybı olur cafer gibi...

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

1461 gidenler hep boşa gidiyor malesef
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Nereden
    Trabzon

Kampa davet edilmemesi hata olur

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Bir yıldız doğuyor sanki çok ümitliyim senden çocuk bu takımın Kaptanı sen olacakmışsın gibi geliyor

Isko6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

99lu mu la bu usak??? Ben Abdulkadir Parmak, Yuksel sisman gibi 23 civari zannediyordum. Biraz umudum vardi bu usaktan simdi daha da artti

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

kampın il gününden bu yana suratındaki zayıflama dikkat çekiyor, bir şeylerin kıymetini bildiği aşikar. Çoğu insan da beğendi Muratı. Bu sene 1000 dakikayı aşar umarım.

Nereden
    Amasya

Alıntı Saint Castillo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kampın il gününden bu yana suratındaki zayıflama dikkat çekiyor, bir şeylerin kıymetini bildiği aşikar. Çoğu insan da beğendi Muratı. Bu sene 1000 dakikayı aşar umarım.
    bir kadroda tutulsunda, en sisik bölgemiz.
    cafere kadrodaki o yer icin meydan okudugu bariz ortada bence
    bu rekabet takima fayda sagliyacaktir

umarim sosa giderde iki gencte kadroya alinir

Ünal Karaman

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)