Sayfa 60 Toplam 60 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 50 58 59 60
Toplam 1485 adet sonuctan sayfa basi 1,476 ile 1,485 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: www.escup.com (Herkesin dikkatine)

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaslar escup'a nasil üye olunuyor.bir kisi anlatabilir mi ? ingilizce oldugu için anlamiyorum (ACELE)

Nereden
    Ankara

üye oldum simdi oy atinca

Please Read the explaining of new ActiveX Control. Your settings needs to be changed !
    Please wait until the ActiveX loaded and run . This may take several minutes for a dial up connection (a 250 K cab file). This will be done once. After loading ActiveX (See something about security above not an "X"), Please reload the page !!

böyle yaziyor .yardim edebilir misiniz?

Nereden
    Ankara

1)You didn't loaded our ActiveX control. Press back button and read our explainings about that ActiveX.(These explainings are in player selection page in voting process...player.asp)
    2)You have a bad internet connection (it can be good in your country but not good outside(America) of your country). So You are getting time out. Your session ends before ending voting process.
    Solutions :
    1)Make Sure that you have loaded Our ActiveX (250 K) in player selection part of voting process.Read our explaining about changing the settings of your internet explorer to load it.
    2)Make Sure that you have seen "Security OK...Ready to Vote !!" in our ActiveX control (not an "X". this means you couldn't loaded it).
    If you do all 1 and 2 and still having this problem then send me a mail : piron@escup.com and explain your problem and tell me what you do to solve it and what errors (full URL in internet explorer URL bar...just look at URL bar now and send me it. It must be like "http://www.escup.com/c/error.asp?...blah..blah") .

P.S. If had problems and could be solved them and can be voting, Then write a forum message that explains how you could solve it , what did you do to solve it . So other people that uses forums can solve their problems easily...

ben ayarlari yaptim ama daha bana bunlari diyor.acele YARDIM gerekeiyor

Guests
    Ziyaretçi

birak oy vermeyi biz biraktik artik oy atmiyoruz...

Nereden
    Ankara

iyi zaten olmuyor du hata verip duruyordu [img]smileys/smiley7.gif[/img]yapiyorumhala hata veriyor.biraktim [img]smileys/smiley11.gif[/img]Edited by: Fanatik Ozi

Nereden
    Trabzon

OZI BIRAZ GEÇ KALDIN ABI. BIZ BIRAKTIK TAKIM OLARAK

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

gerçek ESCUP haftasonu Avni Akerdeydi, disarida bile taraftarimiz kaldi, onlarin hangi biri acaba escupa oy atiyor, sirf BMN hatrina atiodum oylari, atmayinca kendimi suçlu hissediordum, bolesi daha ii oldu, Trabzonspor u ordan silmek mumkunmuki, oyle birsey olsa çok daha guzel olur bence çunku yinede Trabzonsporu alt siralarda gormeyi hiçbirimiz istemeyi bence, bu escupta olsa, gazoz cupda olsa...

bu arada okufur edenleri ciddiye bile almiyorum, onlar kendi dusuncelerini soylemis sadece, demekki kendi analari hakkinda ole dusunuolarmis...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biraktik kardes, ugrasmaya zaman harcamaya degmez.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Madem eski başlıklar gündeme geldi.Ben de bir tane getireyim dedim.Hey gidi:P
    keyif adamı ..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cocukken oy verioduk buna millet goool mool diodu
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)