Sayfa 2 Toplam 60 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1485 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: www.escup.com (Herkesin dikkatine)

abiler su escup nedir ya bana anlatabilirmisiniz verebilirmisiniz hic birsey anlamadim

Guests
    Ziyaretçi

son 2 yoruma anca koparim ben [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

olimpus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Aniketus Nickli Üyeden Alıntı

çocuklar,

çok bos bir isle vakit öldürüyorsunuz...

bir çogunuz ESCUP denen olayin uluslararasi bi olay oldugunu falan zannediyorsunuz ve herhalde bu nedenle Trabzonspor'un sesini duyururuz diye düsünüyorsuz.. alakasi yok!

ESCUP, bursada bir grup fenerli dallamanin yaptigi bir site... sizin gibileri kizistirip yüksek hit sayilari pesinde kosuyorlar... reklam geliri disinda ne tür amaçlari oldugu da çok açik degil.. bu nedenlebasta tarif edilen ACTIVE-X applettleri PC nizeyuklemenizi de kesinlikle tavsiye etmem.. caniniz yanabilir, benden size bir abi tavsiyesi.

ESCUP adi altinda,sizi sazan gibi kullanan dallamalarin telefon numarasini da vereyim, arayip merakinizi giderebilirsiniz.

Tel: 05353344909

vaktinizi, bu tur sarlatanlara hizmet ederek gecireceginize, TRABZONSPOR icin daha yararli isler yapin. mesela okuyucu yorumuna acik haber sitelerini gezip, Trabzonspor haberlerinin altina surekli mesajlar yazin. (TNN.NET, fanatik, radikal vs. vs.). Trabzonspor taraftari olarak mümkün oldugunca sesinizi duyurun...

(Ama, boyle salak islerle de lutfen BORDOMAVI.NET sayfalarini isgal etmeyin.)

kendince yorumlamissin "Aniketus". bizler TRABZONSPOR için her platformda savasiyoruz. Eger ki söylediklerin dogru ise, bu site eziklerin sitesi ise de biz onlari kendi sitelerinde alt etmenin onurunu yasamak için mücadele ediyor oluruz...

Kendince hakli sayilabilecek düsüncelerin olabilir, lakin senin bir bjk li olup bu forumda haftaya karsilasacagimiz bjk maçi öncesinde oy sayisini etkilemeye çabalamadigin ne malum...

www.escup.com daoy veren arkadaslar ne için mücadele ettiklerinin çok iyi farkindalar. Bizler daha çok katilimci ile birilerinin söyledigi gibi 400.000 kisiye karsi oynayan bir takim olmadigimizi da ispat etmenin mücadelesindeyiz...

Arkadaslar yeni katilimcilarin tam destegine ihtiyacimiz var. Nasil oy atacaginiza iliskin bilgileri bu baslik altinda önceki sayfalarda bulabileceksiniz. Ayni seyleri tekrar yazarak sayfa doldurmamin bir anlami olmadigini düsünüyorum...

TRABZONSPOR'umuz için tam destek, hep destek...Edited by: olimpus

çocuklar,

bir çogunuz ESCUP denen olayin uluslararasi bi olay oldugunu falan zannediyorsunuz ve herhalde bu nedenle Trabzonspor'un sesini duyururuz diye düsünüyorsuz.. alakasi yok!

ESCUP, bursada bir grup fenerli dallamanin yaptigi bir site... sizin gibileri kizistirip yüksek hit sayilari pesinde kosuyorlar... reklam geliri disinda ne tür amaçlari oldugu da çok açik degil.. bu nedenlebasta tarif edilen ACTIVE-X applettleri PC nizeyuklemenizi de kesinlikle tavsiye etmem.. caniniz yanabilir, benden size bir abi tavsiyesi.

ESCUP adi altinda,sizi sazan gibi kullanan dallamalarin telefon numarasini da vereyim, arayip merakinizi giderebilirsiniz.

vaktinizi, bu tur sarlatanlara hizmet ederek gecireceginize, TRABZONSPOR icin daha yararli isler yapin. mesela okuyucu yorumuna acik haber sitelerini gezip, Trabzonspor haberlerinin altina surekli mesajlar yazin. (TNN.NET, fanatik, radikal vs. vs.). Trabzonspor taraftari olarak mümkün oldugunca sesinizi duyurun...

Bu Yazidan sonra daha oy kullanmiyorum escup'a

geçen sezon ki gs maçi ÖNCESINDE e.g. ve h.sükürün açiklamalari, bu sezon bjk maçi öncesinde ziya hocaya gelen teklif neticesinde hocanin istifasina kadar gelisen olaylar...

hepsi çok küçük, ama büyük sonuçlara sebep olan olaylar.

Erhan bu kadar basit bir yazinin arkasindan bunu yapmana gerçekten hayret ettim. Kimse kimseye zorla oy attiramaz. Ama birisi çikar basit bir yazi yazar ve neticesinde birçok kisinin (istedigi bu oldugu için) oy atmasina mani olur...

Edited by: olimpus

Guests
    Ziyaretçi

Bu kadar safsiniz iste herkesin yazdigina hemen inanin.Bilimsel bi yazi gibi görünüyo diye direk inanalim.

Ben oy atmaya aynen devam ediyorum

Alıntı olimpus Nickli Üyeden Alıntı

çocuklar,

kendince yorumlamissin "Aniketus". bizler TRABZONSPOR için her platformda savasiyoruz. Eger ki söylediklerin dogru ise, bu site eziklerin sitesi ise de biz onlari kendi sitelerinde alt etmenin onurunu yasamak için mücadele ediyor oluruz...

Kendince hakli sayilabilecek düsüncelerin olabilir, lakin senin bir bjk li olup bu forumda haftaya karsilasacagimiz bjk maçi öncesinde oy sayisini etkilemeye çabalamadigin ne malum...

www.escup.com daoy veren arkadaslar ne için mücadele ettiklerinin çok iyi farkindalar. Bizler daha çok katilimci ile birilerinin söyledigi gibi 400.000 kisiye karsi oynayan bir takim olmadigimizi da ispat etmenin mücadelesindeyiz...

Arkadaslar yeni katilimcilarin tam destegine ihtiyacimiz var. Nasil oy atacaginiza iliskin bilgileri bu baslik altinda önceki sayfalarda bulabileceksiniz. Ayni seyleri tekrar yazarak sayfa doldurmamin bir anlami olmadigini düsünüyorum...

TRABZONSPOR'umuz için tam destek, hep destek...

olimpus beni gerçekten dumura ugrattigini söyleyebilirim...

sana adamlarin telefon numarasini bile vermeme ragmen, halaisrarla bu isin dogrulugunu savunmanve baskalarini da ikna etmeye çalisman, enteresan ötesi bi olay gerçekten!...

en komigi de ; "..biz onlari kendi sitelerinde alt etmenin onurunu yasamak için mücadele ediyoruz.." seklindeki cümlen ki, bubile internet konusundane kadarbilgisiz oldugunu gösteriyor..

bi adami kendi sitesinde nasil alt edeceksin?.. bize de anlat da ögrenelim bari. yillarimi bu ise verdim amaböyle bir teknolojiden haberim yok benimbeni de biraz aydinlat bari.

"Aniketus" bjk maçi öncesine kadar neredeydin?

Bu olay yillardir burada yazilip tartisildi, gerçekleri biliyordun da neden bunca zaman beklemen gerekti ?

bende bir tlf numarasi vereyim, 0 - 542 - 4521279 Bu site benim inanmayan arasin ben karsiniza çikip sizi ikna ederim...

Gülmeye ihtiyaç duyuyor olmalisin, sana küçük bir tavsiye aynaya bak gülmek için hersey orada sakli...

Edited by: olimpus

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Her ne olursa olsun oylamaya devam... Bu hafta çok önemli arkadaslar Bejeke'yi yenmemiz lazim...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aniketus kedni yorumlarini belirtmisin.Ve bu islerin bos isler oldugunu söylemissin.Insanlarin yaptiklarinin bos isler oldugunu kendileri belirler.

ESCUP'dan biz zevk aliyoruz.ve bizim zevk aldigimiz olay senin için bos olabilir.Birseyin bos is olup olmadigina genellikle insanin kendisi karar verir.Senin için bostur bizim için zevktir.

Fenerlinin sitesi oldugu çok da önemli degil sanarsam.Biz kendimize yarar verecek siteleri fenerli bejekeli geseli diye ayirirsak ohoo.Trgamer.com'un sahibi fenerli(atiyorum) girmeyecek miyiz çok saçma?

ESCUP'un ne kadar üyesinin odlugunu tam olarka bilmiyorum ama 24 tane takimdan en az 1.000 tane dersek ki bu en alt seviye yaklasik 24.000 kisilik bir potansiyel ve bordomavi.net'ten de fazla ki BJK'nin sayisi 5.000 + yine bmn'den daha fazla.

Ve sen bu kadar yani 24.000 kisiyi "BOS" olarak sadece kendince degerlendirebilirsin...

Alıntı osmanozcilingir Nickli Üyeden Alıntı

Aniketus kedni yorumlarini belirtmisin.Ve bu islerin bos isler oldugunu söylemissin.Insanlarin yaptiklarinin bos isler oldugunu kendileri belirler.

ESCUP'dan biz zevk aliyoruz.ve bizim zevk aldigimiz olay senin için bos olabilir.Birseyin bos is olup olmadigina genellikle insanin kendisi karar verir.Senin için bostur bizim için zevktir.

Fenerlinin sitesi oldugu çok da önemli degil sanarsam.Biz kendimize yarar verecek siteleri fenerli bejekeli geseli diye ayirirsak ohoo.Trgamer.com'un sahibi fenerli(atiyorum) girmeyecek miyiz çok saçma?

ESCUP'un ne kadar üyesinin odlugunu tam olarka bilmiyorum ama 24 tane takimdan en az 1.000 tane dersek ki bu en alt seviye yaklasik 24.000 kisilik bir potansiyel ve bordomavi.net'ten de fazla ki BJK'nin sayisi 5.000 + yine bmn'den daha fazla.

Ve sen bu kadar yani 24.000 kisiyi "BOS" olarak sadece kendince degerlendirebilirsin...

bak dostum,

anlatamadim herhalde.. angut.com'da herhangi bir ankete dadanip trabzonspor için sabahtan aksama kadar oy kullanmak ne ise, Trabzonspor'a ne kadar faydali isebu yaptiginiz ayni sey ve tabii ki sizin keyfinize kalmis, buna birsey diyemem, amma ve lakin hiç kimsenin, böyle bir andavallik için BORDOMAVI.NET sitesinin ana sayfasinda milleti seferberlige çagirip, bu aldatmacayaalet etmeye çalismasina vicdanim asla izin vermez!.. elimden geldigince insanlari uyarmaya çalisirim...

2 sene evvel ESCUP'i ilk kesfettigimde, uyanmam sadece 1 hafta sürmüstü... (bunda tecrübeli bir webmaster olusumun da katkisi var tabii..) kisa bir arastirmadan sonra, bu siteninbursali bir fener taraftarina aitoldugunu ve herseyin düzmece oldugunu ögrendim. hatta o zaman da, yani 2 sene evvel uni-ts forumunda bu ise kapilan çocuklari da uyandirmistim. onlar da olayi arastirip ayni bilgilere ulasmislardi. UNI-TS grubunun eskilerinden tanidiginiz varsa bu konuda detayli bilgi alabilirsiniz.

bunun bir aldatmaca oldugunu açiklamama ragmen, "yine de ben oyunniyetine takilacam" diyen olursaeyvallah...ama yarin bir gün,ANTU.COM da çikip, yüzlerce rakip takim taraftariniESCUP makarasina sarip, nasil salak yerinekoyduklarini, nasil sömürdüklerini ifsa ettiklerinde, dökümü yapilacak olan busazanlar arasinda mümkün oldugunca az Trabzonsporlunun olmasi, benim gibi bilinçli bir Trabzonsporlu için gurur meselesidir...

bilmem anlatabildim mi?

bu arada olimpus denen cahil arkadasimiz, o kadarkaptirmiski olaya, ciddi ciddi "haftaya besiktas maçimiz var" falan diyo... bende "alla alla ne besiktas maçi yaw?..." falan diye düsünüyorum.. sonradan uyandim ki, arkadas bu alemden göçmüs, matrix moduna geçmis (ESCUP maçindan bahsediyor..)

Edited by: Aniketus

Guests
    Ziyaretçi

ya uzatmayiN bos yere.isteyenverir oy isteyen vermez.aniketus kendi fikirlerini yazdin saygi duyuyoruz ama sende burda yazilan fikirlere saygi duy ve saçma sapan yazilari bmn de görmek istemiyoruz falan deme. saygilar.

ayrica bende merak etttim bu escupta febe kaç kere sampiyon oldu yada ne yapti?Edited by: ÖzGüReisEsenLer

anitekus kendi yorumlarini kendine sakla bence,destek olmuyorsan kisaca köstekde olma yeter biz burda kendimiz için ugras vermiyoruz bosuna uykusuz kalmiyoruz oy atarak Trabzonsporumuzun savasini veriyoruz sana tavsiyen oy kullanmiyorsan kendine sakla...

Özgür, Fb 2 kez sampiyon oldu üst üste bir kezde finalde kaybetti..

bugun tahmini saat 10.00 gibi bjk maçi basliyor BeJeKe maçi basliyor adamalarin alayina düsmeyelim ölümüne kadar oylamaya devam..

Nereden
    İstanbul

bak dostum,

anlatamadim herhalde.. angut.com'da herhangi bir ankete dadanip trabzonspor için sabahtan aksama kadar oy kullanmak ne ise, Trabzonspor'a ne kadar faydali isebu yaptiginiz ayni sey ve tabii ki sizin keyfinize kalmis, buna birsey diyemem, amma ve lakin hiç kimsenin, böyle bir andavallik için BORDOMAVI.NET sitesinin ana sayfasinda milleti seferberlige çagirip, bu aldatmacayaalet etmeye çalismasina vicdanim asla izin vermez!.. elimden geldigince insanlari uyarmaya çalisirim...

2 sene evvel ESCUP'i ilk kesfettigimde, uyanmam sadece 1 hafta sürmüstü... (bunda tecrübeli bir webmaster olusumun da katkisi var tabii..) kisa bir arastirmadan sonra, bu siteninbursali bir fener taraftarina aitoldugunu ve herseyin düzmece oldugunu ögrendim. hatta o zaman da, yani 2 sene evvel uni-ts forumunda bu ise kapilan çocuklari da uyandirmistim. onlar da olayi arastirip ayni bilgilere ulasmislardi. UNI-TS grubunun eskilerinden tanidiginiz varsa bu konuda detayli bilgi alabilirsiniz.

bunun bir aldatmaca oldugunu açiklamama ragmen, "yine de ben oyunniyetine takilacam" diyen olursaeyvallah...ama yarin bir gün,ANTU.COM da çikip, yüzlerce rakip takim taraftariniESCUP makarasina sarip, nasil salak yerinekoyduklarini, nasil sömürdüklerini ifsa ettiklerinde, dökümü yapilacak olan busazanlar arasinda mümkün oldugunca az Trabzonsporlunun olmasi, benim gibi bilinçli bir Trabzonsporlu için gurur meselesidir...

bilmem anlatabildim mi?

bu arada olimpus denen cahil arkadasimiz, o kadarkaptirmiski olaya, ciddi ciddi "haftaya besiktas maçimiz var" falan diyo... bende "alla alla ne besiktas maçi yaw?..." falan diye düsünüyorum.. sonradan uyandim ki, arkadas bu alemden göçmüs, matrix moduna geçmis (ESCUP maçindan bahsediyor..)

Burada herkes yaptiginin bilincine varacak biçimde.Biz yine de zevk aliyoruz

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

[QUOTE=Aniketus]

Kardes yazilarina biraz daha seçerek yazarsan sevinirim... Kirici olmaya basladin...

Nereden
    Bursa

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

aniketus Sen Cem YiLmazin asistanLigini yapsana .

ARtI arkadasa MAtriX moduna Gecmis diyorsun Konu EScup Burada ve Bu Sayfada Oranin MAcLarI vs. KonusuLur Kimseyi kIrmadan YapaLim eLestiriLeri yikici degiL yapici oLaLIm.UyariyI dikkate aL Lütfen.

Nereden
    İstanbul

ESCUP'a oy atmiyacam diyenler Bu Sene sampiyon kim olur en büyük taraftar nerede vs. anketlerine de oy atmasin milsa Erhan TS

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

BU siteyi fenerliler bile kurmus olsa su anda uluslararasi bir site olmus sonuç itibariyle biz trabzonsporun taraftar gücünü tüm avrupaya göstermeye çalisiyoruz sizce oradaki tüm takimlara verilen oylari türklermi atiyor?

ESCUP'a oy atmiyacam diyenler Bu Sene sampiyon kim olur en büyük taraftar nerede vs. anketlerine de oy atmasin milsa Erhan TS

daha onlarda avrupa süsü verilmemis..[img]smileys/smiley2.gif[/img]türkiye anketi oldu belli osmanim..

" Aniketus "

okuduklarini yorumlayamayacak kadar cahil olman yaninda birde küstahlasiyorsun. yazi yazdigin forum sayfasi escup ile ilgili. burada maçimiz var dedigimde senden baska herkes nedense maçin escup ta oldugunu anlayabilecek kapasitede...

Lütfen yazi yazmadan önce kapasiteni biraz zorlarmisin ?Edited by: olimpus

Nereden
    İstanbul

Alıntı Erhan|TS Nickli Üyeden Alıntı

daha onlarda avrupa süsü verilmemis..[img]smileys/smiley2.gif[/img]türkiye anketi oldu belli osmanim..

YANI

Guests
    Ziyaretçi

Hani sali oldu hala degisme falan yok????????

Maçlar ilk hafta oldugundan dolayi bir hafta uzatilmistir..Oylamaya devam..

This Week will End at 13.12.2004 !!

Bu arada bjkliler forumda Ts'yi leblebi çekirdek gibi yeriz diyorlar fark ata ata haftaya bjk.maçina iyi hazirlik yapmamiz lazim arkadaslar gücümüzü göstermemiz lazim..

Arkadaslar simdi biraz heyecan yapalim derim ben.Vote RSC Anderlecht okE. futbolcu forvet 1.ARUNA DINDANE

Grupta birazda bizim dediklerimiz olsun.Söz sahibi olma zamani.

RSC Anderlecht IN
    Internazionale FC OUT

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı deco Nickli Üyeden Alıntı

Maçlar ilk hafta oldugundan dolayi bir hafta uzatilmistir..Oylamaya devam..

This Week will End at 13.12.2004 !!

Bu arada bjkliler forumda Ts'yi leblebi çekirdek gibi yeriz diyorlar fark ata ata haftaya bjk.maçina iyi hazirlik yapmamiz lazim arkadaslar gücümüzü göstermemiz lazim..

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

HAYDI GÖZÜNÜZÜ SEVEYIM . HAYDI BE SU JIMNASTIKÇI HIPNALARA GÖSTERELIM TRABZONSPORU.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)