Sayfa 52 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52
Toplam 1299 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,299 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 18. Hafta | Kasýmpaþa 0-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    Trabzon

Deplasmanda üst üste iki maç kazanarak özgüven açýsýndan önemli bir ivme kazandýk.Takým olma konusunda ciddi bir yürüyüþümüz var.

Maça geçersek büyük takým kimliðinin kriterlerinden ikisini karþýlayabildiðimizi göstermeye baþladýk birincisi öne geçtiðimiz maçý kazanabiliyoruz diðeri ise duran toplardan skor üretmeye baþladýk bunlar önemli veriler ama tam manasýyla büyük takým olabilmemiz için 4-5tane daha büyük takým kriteri var onlarýda yerine getirmeliyiz.

Takým olmaya baþladýðýmýz net bir þekilde görülüyor takým olmak birbirinin hatasýný telafi etmektir bu maçta bunu bir çok kez gördük örneðin medjanin hatasýný onurun telafi etmesi,onurun hatasýný da mustafa akbaþýn telafi etmesi böyle iþlerin sayýsý arttýkça daha zor yenilen bir ekip olacaðýmýz þüphesiz gerçek.

Þuan görünen en ciddi problemimiz ikinci ve üçüncü bölgedeki oyuncularýmýz yeterince skorer deðil örneðin onazi ve Okay sezon ortalamasý 2-3 gol-asist,castillo nun ortalamasý yine 3-4 ü anca bulur golcümüz zaten 5 gol barajýný geçemeyecek kadar golden uzak olcay ise 4-5 maçta bir sahneye çýkabilecek bir oyuncu daha çok takýmý dengede tutacak takým savunmasýna katkýsý yüksek bir oyuncu dolayýsýyla bütün yük yusuf yazýcýnýn üstünde zaman zaman onunda iniþleri çýkýþlarý olacaðýný düþünürsek zor maçlarýmýz olacak o yüzden transfer yapýyorsak alacaðýmýz oyuncular da skorer özellik aranmalý.

Genel olarak doðru yoldayýz dengeli bir takým görüntüsü vermeye baþladýk bazý mevkilerde kalitemiz düþük fakat birbirini tamamlayan oyuncularýmýz var takým oyunu oturdukça bir çok oyuncunun verimi de yükselecektir.

Beklerimizin katkýsý çok iyi özellikle mas ýn attýðý kafa golü birinci sýnýf onu kutluyorum. Olcay ise her zaman sahada olmasý gereken bir oyuncu ofans bölgesinde topu çok olumlu kullanamadý fakat takým savunmasýna katkýsý müthiþ ve oyun içi sürekliliði de çok yüksek.Yusuf yazýcý ise büyük takým kimliðine uygun bir oyuncu basamaklarý çýkmak artýk onun elinde çalýþ,çalýþ hep daha fazla çalýþ...

Bu maçta oyun içindeki bazý önemli detaylara deðinirsek castillo nun daha fazla sorumluluk almasý gerekiyor,Okay ve onazi çok fedakar mücadele ediyorlar fakat topu kullanmada ayný beceriyi göstermiyorlar örneðin bir kaç pozisyonda göbekte boþluk yakaladýk ama onazi kötü þutlar ile bunlarý harcadý.Okay ise direkten dönen pozisyon denemelerini daha fazla yapmalý.Özellikle tunay torun karþýsýnda çok kolay çalýmlar yedi bunlara dikkat etmeli. Kanatlardan gelen toplardan da fazlasýyla kafa vurdurduk bu problemleri aþmalýyýz.

Sonuç olarak iki güçlü takýmdan deplasman da 6 puan almak önemli bir iþ bundan dolayý emeði geçenleri tebrik ederim fakat henüz yolun baþýnda olduðumuzu da belirtirim

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizden haybeye alinan puanlari da yaz be abi... geçen sene her seye ragmen sota ve hurma hiyarlarina ragmen ilk haftalardaki basarimizdan sonra ipimizi çektiler bunu kabul ediyoruz, bu sene de o kadar âleni olmasa da oldu bir seyler... bjk maçini sayabiliriz, hatta fbyi de sayiyorum Topal net kirmizi görmeliydi ve görseydi o maç 0-3 degil 2-0 biterdi.. biz +3 fb -3, 4.lük su an hayak olmazdi
    Kardeþim bizim aleyhimize maçýn skoruna etki edecek tek hareket bjk maçýnda Quaresma'ya verilmeyen kýrmýzý karttý. O kart verilse beraberliði yakalardýk diye düþünüyorum baþka da aleyhimize aman aman direk maça tesir edecek hakem kararý hatýrlamýyorum.
    Alýntý Fatih Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Galip geldiðimiz maçlarý saymasak, küme düþme durumumuz devam ediyordu gerçekten de.
    Güzel bir analiz yapmýþsýnýz.
    Boþ yorum adaþ kusura kalma.

Cagdas Topal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bence haftanýn kalecisi de Onur olmalýydý.

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

[QUOTE=Fatih Öztürk;1920630785]Kardeþim bizim aleyhimize maçýn skoruna etki edecek tek hareket bjk maçýnda Quaresma'ya verilmeyen kýrmýzý karttý. O kart verilse beraberliði yakalardýk diye düþünüyorum baþka da aleyhimize aman aman direk maça tesir edecek hakem kararý hatýrlamýyorum.
    Hocam Gençlerbirliði deplasmanýnda net bir penaltýmýz verilmemiþti. Müdahele büyük ihtimal Zeki'ya yapýldý diye hatýrlýyorum.

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

[QUOTE=Ahmet Kara;1920630791]
    Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kardeþim bizim aleyhimize maçýn skoruna etki edecek tek hareket bjk maçýnda Quaresma'ya verilmeyen kýrmýzý karttý. O kart verilse beraberliði yakalardýk diye düþünüyorum baþka da aleyhimize aman aman direk maça tesir edecek hakem kararý hatýrlamýyorum.
    Hocam Gençlerbirliði deplasmanýnda net bir penaltýmýz verilmemiþti. Müdahele büyük ihtimal Zeki'ya yapýldý diye hatýrlýyorum.
    verilmeyen yusufun buz gibi golü var
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    58

deplasmanda 6 puan moral ve motivasyon için güzel de hala takým da çok telaþa ve tedirginlik var.
    Hýzlý paslaþmaya ve takým oyununa dayalý oyun istiyorum Kasým Paþa maçýnda bu konuda çok hatalar yapýldý.
    Bazý oyuncular topla çok oynarken yorulup topu rakibe kaptýrýyor. Güvensiz geri paslar yapýlýyor, ileriye atýlan toplar doldur boþalt geliþi güzel oluyor.
    Futbol akla ve fiziðe dayalý bir oyun adý üstünde oyun yapacaksýnýz, kurnaz oynayacaksýnýz. Geliþi güzel toplar oynadýnýz mý oyun üstünlüðünü direk rakibe teslim edersiniz. Sýrada ki maçýmýzý daha akýllý topa sahip olarak oynarsak maç kazanma ihtimali yüksek olur aksi halde son maçýmýz gibi oynarsak kazanma ihtimalimiz zayýf. Telaþlý oyun deðil daha sakin daha akýllý takým oyunu lazým.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[QUOTE=Ahmet Kara;1920630791]
    Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Quresmanýn direkt kýrmýzýsý verilmedi......

-Oðuzhanýn 2 tane dirseðine kýrmýzý verilmedi....

-Penaltýmýz verilmedi....

2 kýrmýzý kart ve 1 artý gol ilede Beþiktaþý yenemezdik derseniz o baþka ama o maçta resmen katledildik be arkadaþým.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Uðurcan,Yazýcý,Abdülkadir.Yeni nesil öz evlatlar abilerinin rezilliklerini unutturacaktýr.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

edit

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

[QUOTE=Fatih Öztürk;1920630817]
    Alýntý Ahmet Kara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Pozisyonu net olarak hatýrlýyorum, G.Birliði oyuncusu Selçuk'tu galiba biraz afaki bir müdahalede bulunmuþtu tam hakemin önünde, muhtemelen Zeki'nin atlayýþýný abartýlý bulmuþtur, kýrmýzý kartta kendini yerlere vurmasý hakemin kafasýnda soru iþareti býrakmýþ olmalý bence öyle penaltý olmaz.ha dün fenere verilen kepazelik penaltýysa o pozisyon alâsýdýr o ayrý.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

[QUOTE=selcuk;1920630794]

verilmeyen yusufun buz gibi golü var
    Hangi maç?

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

[QUOTE=Faik Yýlmaz;1920630815]

Quresmanýn direkt kýrmýzýsý verilmedi......

-Oðuzhanýn 2 tane dirseðine kýrmýzý verilmedi....

-Penaltýmýz verilmedi....

2 kýrmýzý kart ve 1 artý gol ilede Beþiktaþý yenemezdik derseniz o baþka ama o maçta resmen katledildik be arkadaþým.....
    Dostum bencede o maçta 1 puanýmýz gasbedildi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[QUOTE=Fatih Öztürk;1920630822]
    Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Dostum bencede o maçta 1 puanýmýz gasbedildi.
    bence 3 puanýmýz....

tarihimizin en kötü Trabzonsporunu bile hakem yardýmý olmadan yenemediler sonuç bu.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

[QUOTE=Fatih Öztürk;1920630820]
    Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Hangi maç?
    Yok elle aldý o pozisyona. Avniakerdeki maçta.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Uður Ö. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Yok elle aldý o pozisyona. Avniakerdeki maçta.
    eminmisin, ben bisey görmemistim
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    eminmisin, ben bisey görmemistim
    Evet normal açýdan gözükmüyordu el ancak kale arasý kamerasýndan el ile aldýðý gözüküyor. Kaleci degajýndajini diyorsunuz deðil mi?
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Abi Topal'in kirmizisi verilse o maçi alirdik, resmen 6puanlik maç iste... 0-3 degil 2-0 biterdi, simdi bize 3 ekle ve sikecilerden 3 eksilt, farkli bir durum çikiyor ortaya...
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

2haftadir mac izLemiyorum..totem yPiyorum..sanirim iyi oluyor

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

hasannuhoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ýstiklalden maça yürüdük.. Bilet yok.. bir umut maça gireriz..giremedik...Baktýk bir beleþtepe var,ordan izledik.. Aþkýn peþinde heryerdeyiz..
    anlatilmaz bir sevgi buuu...deli gibi seviyoruz TRABZONU !!!!

hasannuhoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Tüm herþeye raðmen 3 puan.. ve hafta boyunca mutluluk..yeni hesaplar
    anlatilmaz bir sevgi buuu...deli gibi seviyoruz TRABZONU !!!!

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Çok iyi oynamadýk. ersun yanal belki bilincli olarak takýmý gol attýktan sonra geri çekiyor. Bursa macýnda 10 kisi kaldýk ama ne bilim kasýmpasa ya daha diri saldýrabilirdik olcay ve yusufla
    Kasýmpasa macý cok iyi oynadýgýmýz mac degil ama tespitlerim var
    1- Oyle yada boyle gol atabiliyoruz. Bunda yusuf yazýcý nýn ortalarýnýn birinci derece etkisi var
    2- Mas ve pareira takýma guc kattý. olcay belki cok da bir sye yapmasada arkadaslýga katlýsý buyuk. Mac sonu fotoda el isareti ile Yusf yazýcýyý gostermesi çok güzel hareket.
    3- Onur daha bi iyi. Kaptanlýgýda. O da belliki bu arkadaslýktan memnun
    Ýstek: Ersun da tek istegim yavas yavas fýrsat oldukca abdulkadir i de oyuna sokmasý.
    13 Vitor Hugo

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dar alanda tek paslarla baþarýlý bi þekilde topu çýkarabildiðimiz anlar oldu. Güzel oyun adýna sevindiriciydi benim için

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Gürkan Asma Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dar alanda tek paslarla baþarýlý bi þekilde topu çýkarabildiðimiz anlar oldu. Güzel oyun adýna sevindiriciydi benim için
    Maçýn sonlarýnda bizim sað kenarda bir üçgen kurduk oyun sýkýþtýðýnda. Öyle bir þey izlemeyeli 2-3 sene oldu muhtemelen.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

(NtvSpor'da gol çizgisi uygulamasý üzerine...)

Göksel Gümüþdað diyor ki "Kasýmpaþa-Trabzonspor maçýnda top çizgiyi geçti. Trabzonspor 1-0 yenip gitti. Kasýmpaþa'nýn golü verilse..."

Tayfun Bayýndýr soruyor: "Siz geçtiðini mi düþünüyorsunuz?"

Cevap: "Tabii, bütün yorumcular gol dedi. Ben de gördüm."

*

Umarým kulübümüz gereken cevabý verir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)