Sayfa 51 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 SonuncuSonuncu
Toplam 1299 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 18. Hafta | Kasýmpaþa 0-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

gol zaten deðil de sinir bozucu olan taraf adamlarýn teknik direktörü defansý bilmem nesi itiraz ediyor. ulan sen nerden gördün de yorum yapýyorsun milimetrik pozisyon bilgisayarlar anca belirliyor. terbiyesiz herifler.

hiç utanmalarý sýkýlmalarý yok. bizim penaltýyý vermedi hakem itiraz etmedi bizimkiler doðru dürüst ki açýk bir pozisyondu.

~UniCef~ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý arifberkay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eksiklere raðmen tebrikler bu arada buhakem bize bir maçta 2 penaltý veren hakem deðil mi?
    Ben hakemi begendim. Tabi bir iki hatali karari vardi, ama iyi bir mac yönetti.
    Nefsin icin sevme

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Küme düþme tehlikesi devam ediyor mu acaba analiz yapan arkadaþlara sormak lazým.

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Efsane Necmi Perekli: Þimdi sol bek oyuncusu Mas'ýn attýðý golü bir kenara býrakýrsak, onlarýn yerinde oynayan Zeki ve Abdulkadir'in bunlardan noksanýnýn ne olduðunu birisi bize anlatsýn.
    Bunlar görüþ kýtlýðýndan boþuna çöpe atýlan kulüp kaynaklarý anlamýna gelir.

...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Alýntý Samet Yildirim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Efsane Necmi Perekli: Þimdi sol bek oyuncusu Mas'ýn attýðý golü bir kenara býrakýrsak, onlarýn yerinde oynayan Zeki ve Abdulkadir'in bunlardan noksanýnýn ne olduðunu birisi bize anlatsýn.

Mas'ýn attýðý golü bir kenara býrakýrsak, 2 puaný nereye býrakýyoruz ?

Böyle sýð yorumlarý efsane diye adlandýrýlan insanlardan duymak çok üzücü gerçekten. Adam maçýn tek golünü atan futbolcuya "golünü kenara býrakýrsak" diyor.

O yetmiyor, Zeki'lerle falan kýyaslýyor. Ciddi anlamda bu kulüpten efsane elemesi yapmak þart. Bunlar kendilerini mental olarak geliþtirememiþ adamlar. Futbolcu olarak dönem þartlarýnda iyi iþler yapmýþ olabilirler ancak kesinlike futbolun içinde uzun vadede barýnamayacak insanlar ve kafalar sýð maalesef. Vizyon ve portföy "0".

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Burada bizim atkiyi tutan kim acaba?
    Düzeltme: Bulunmustur.
    Konu Anýl C tarafýndan (23.01.2017 Saat 02:40 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Necmi Perekli kusura bakmasýn ama...

Takýma katýlan sað ve sol beklerin ortasahayý nasýl rahatlattýðýný, takýmýn çehresinin deðiþtiðini, hücum-defans dengesinin ve bloklar arasý koordinasyonun nasýl iyiyie gittiðini görmüyorsa, yavaþ yavaþ emeklilik vakti gelmiþ demektir.

Saygým sonsuz, ama saygým futbolculuðuna, takýma ve camiaya verdiklerine.

Pereira ile Zeki'yi kýyaslamanýn bir mantýðý yok gerçekten. Sað bek olduðu için söylüyorum Mas yerine onu örnek gösteriyorum.

Mesele eðer yerli oyuncularýn sayýsýnýn sýnýrlý ve az olmasý ise, bizim de Yusuf, Abdülkadir, Onur gibi yerlilerin olmasý gerektiðini söylememiz gerekir. Oynamak için gerek ve yeter þart yerli olmaksa, BMN üyeleri bir 18 çýkartýp Trabzonspor formalarýný giyip lige çýksýnlar, hem bedavaya oynarlar, hatta üzerine para verirler.

Mesele yerli veya Trabzonlu olmak deðil... Mesele formayý sahiplenmek, takýmý sahiplenmek... Sahiplenmesen de aldýðýn paranýn hakkýný vermek.

Parayý alýp saða sola ahkam kesmek yerine futbol oynayan Yusuf gibi yerliler olacaksa tüm ilk 11 yerlilerden oluþabilir, kimse sesini çýkarmaz.
    Konu Çaðatay_ tarafýndan (23.01.2017 Saat 02:36 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Burada bizim atkiyi tutan kim acaba?

Ýfþa ediyorum Berke Gayretli

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýfþa ediyorum Berke Gayretli
    Aynen o ya Ben o atkiyi tutani bir alttaki bereli kisi olarak görüyorum. Kusura bakma Berke bakmiyorum hic üste
    Konu Anýl C tarafýndan (23.01.2017 Saat 02:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Profitolünde banker kastelli olan arkadaþ ben cevap vereyim, Adana ve Kayseri'den gelen haybiye puanlar olmasa bugün en çok analiz çetelesini sen tutardýn kimseye býrakmazdýn.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Karmam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gol zaten deðil de sinir bozucu olan taraf adamlarýn teknik direktörü defansý bilmem nesi itiraz ediyor. ulan sen nerden gördün de yorum yapýyorsun milimetrik pozisyon bilgisayarlar anca belirliyor. terbiyesiz herifler.

hiç utanmalarý sýkýlmalarý yok. bizim penaltýyý vermedi hakem itiraz etmedi bizimkiler doðru dürüst ki açýk bir pozisyondu.
    Kemal hoca çok iyi bir Trabzonsporludur. Öyle görmüþ olabilir. Bunda ayýp ne var? Rekabeti savaþa çevirmemeli asla.

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý Þanlý SanMarino Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kemal hoca çok iyi bir Trabzonsporludur. Öyle görmüþ olabilir. Bunda ayýp ne var? Rekabeti savaþa çevirmemeli asla.
    görmediði pozisyonun neyine itiraz ediyor? ayýp burada. neye göre itiraz ediyor bu adam? maçtan sonra hala ayný þey. pozisyon gol deðil, bizim penaltýmýz verilmemiþ, çýkmýþ hakemden þikayet ediyor. çok iyi trabzonsporlu

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Kemal hocanin konusmasinin bir bölümünü izledim, "hakem çok iyi yönetti orta hakemlik durum yoktu 2 taraf için de" dedi, sâdece gol meselesinde biraz iddialiydi ama çirkefçe konusmadi, fikrini belirtti, acaba baskasi miydi sikâyet eden, ya da basin toplantisinda mi farkli konustu sonra ?
    defans oyuncusuydu belki de daha çok israrla bu konu üzerine düsen, onu bilmem

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Profitolünde banker kastelli olan arkadaþ ben cevap vereyim, Adana ve Kayseri'den gelen haybiye puanlar olmasa bugün en çok analiz çetelesini sen tutardýn kimseye býrakmazdýn.
    Bizden haybeye alinan puanlari da yaz be abi... geçen sene her seye ragmen sota ve hurma hiyarlarina ragmen ilk haftalardaki basarimizdan sonra ipimizi çektiler bunu kabul ediyoruz, bu sene de o kadar âleni olmasa da oldu bir seyler... bjk maçini sayabiliriz, hatta fbyi de sayiyorum Topal net kirmizi görmeliydi ve görseydi o maç 0-3 degil 2-0 biterdi.. biz +3 fb -3, 4.lük su an hayak olmazdi

Samet GÜVEN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Olcay çok kötü. Açýk olrak mý oynuyor bek olarak mý belli deðil. Baþýmýza sýkýntý aldýk.
    Oscar CARDOZO
    Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gerçek deðeri gittikten sonra anlaþýlacak olan bir sanatçý. Ortaçað döneminde ''farklý'' olduðu için idam edilen insanlar gibi.

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý Ertan 51 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bursa maçý bi acayip maçtý,kesinlikle ölçü deðil benim için,
    bugün ki maçtan galibiyet alabileceðimize inanmýyorum,

en iyi sonuç beraberlik olur,Kasýmpaþa iyi olduðu için deðil bizim Gümüþhane'yi bile gücümüz yetmediði için böyle söylüyorum,

Onazi-Okay-Aytaç ile maç kazanmak tamamen þans eseri olur,hak ederek olmaz,
    inþallah yanýlýrým,þu yazdýklarýmý yer yutarým
    Dediðim çýksaydý alýntýlamazdým ama çýkmayýnca kendimi ifþa etme gereði duydum
    Yanýlmaya devam inþallah.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

"Falcao attýðý 5 gol dýþýnda hiçbir þey yapmadý."
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu özevlatçý zihniyetten bir türlü kurtulamadýk gitti....

Bir Fatih Tekke , Bir Gökdeniz Karadeniz bulursan özevlat olarak baþýmýn gözümün üstünde yeri var ama Akbaþlarla ,Zekilerle olmaz be abicim....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Alýntý Þanlý SanMarino Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kemâl Hoca Trabzonsporlu mu ? Nasýl yani ? Bilmediðimden soruyorum, neden Trabzonsporlu ki ?

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

takýmýn öz güveni açýsýndan çok çok önemliydi bu maç kazanmamýz çok iyi oldu.

mas'ýn yükseliþi topa vuruþu muazzamdý topun yüksekliðine göre o dengeyi saðlamak ve öyle net vuruþ yapmak kolay deðildir o kadar.

pereira ve castillo çok iyi deðildi dün olcay'da çok pas hatasý yaptý gerçi ataklarýn yarýsý sað taraftan geldi ve pereira basmadýk yer býrakmadý ama pas hatasý çok yaptý.

Onur gitsincilerin gitmiþtir herhalde artýk muazzam oynadý dün takým bi ara zorla gol attýrmaya çalýþtý kasýmpaþa'ya neyse ki onur saðlam durdu ve akbaþ net golü çýkardý.

onazi ve okay iyi topçu kardeþim ancak ikiside ayný tip oyuncu olduðu için sýkýntý oluyor ve ofans defans dengesini kuramýyoruz orta sahada.

neyse kazandýk özlemiþiz dahaa iyi olacak inþallah
    sadece aþk bizimkisi

Tokat Ýl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    58

Çok iyi oynamýyoruz ama. Gol yemediðimiz için maç kazanýyoruz.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Damdoy'un son dakikalardaki pozisyonu penaltýymýþ yalnýz.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Belki milyonuncu söyleyiþim olacak; ama tekrarlamak lazým. Böyle oyun olarak belli eþiðin aþýlamadýðý, mücadele ile açýk kapatýlmaya çalýþýlan ve yapýsal anlamda dengesizlikler yaþanýlan dönemleri aþmanýn en kolay yolu, kötü oynarken de kazanmaktýr!

Ýki maçtýr -kötü denmese de- öyle yapýyoruz. Oynadýðýmýz oyun özellikle hücumsal anlamda kýsýr olmasýna raðmen bir þekilde kazanmasýný ve rakip kaleye gitmenin yollarýný buluyoruz.

Gaziantep maçý bunun için çok çok kritik bir eþik. Uzun zaman sonra hem deplasmanda iki maç üst üste kazandýk hem de bunu yeni stadýn ilk maçýnda ve bir iç saha maçýnda seri olarak devam ettirme þansýmýz var.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Galip geldiðimiz maçlarý saymasak, küme düþme durumumuz devam ediyordu gerçekten de.
    Güzel bir analiz yapmýþsýnýz.
    Hamiþ

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Spor Toto Süper Lig'de hafta sonunun en iyi 11'i (18. Hafta)Opta & Goal iþbirliðiyle: http://bit.ly/2jo16UO

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)