Sayfa 51 Toplam 52 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 SonuncuSonuncu
Toplam 1299 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 18. Hafta | Kasımpaşa 0-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

gol zaten değil de sinir bozucu olan taraf adamların teknik direktörü defansı bilmem nesi itiraz ediyor. ulan sen nerden gördün de yorum yapıyorsun milimetrik pozisyon bilgisayarlar anca belirliyor. terbiyesiz herifler.

hiç utanmaları sıkılmaları yok. bizim penaltıyı vermedi hakem itiraz etmedi bizimkiler doğru dürüst ki açık bir pozisyondu.

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı arifberkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eksiklere rağmen tebrikler bu arada buhakem bize bir maçta 2 penaltı veren hakem değil mi?
    Ben hakemi begendim. Tabi bir iki hatali karari vardi, ama iyi bir mac yönetti.
    Nefsin icin sevme

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Küme düşme tehlikesi devam ediyor mu acaba analiz yapan arkadaşlara sormak lazım.

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Efsane Necmi Perekli: Şimdi sol bek oyuncusu Mas'ın attığı golü bir kenara bırakırsak, onların yerinde oynayan Zeki ve Abdulkadir'in bunlardan noksanının ne olduğunu birisi bize anlatsın.
    Bunlar görüş kıtlığından boşuna çöpe atılan kulüp kaynakları anlamına gelir.

...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

B61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Samet Yildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efsane Necmi Perekli: Şimdi sol bek oyuncusu Mas'ın attığı golü bir kenara bırakırsak, onların yerinde oynayan Zeki ve Abdulkadir'in bunlardan noksanının ne olduğunu birisi bize anlatsın.

Mas'ın attığı golü bir kenara bırakırsak, 2 puanı nereye bırakıyoruz ?

Böyle sığ yorumları efsane diye adlandırılan insanlardan duymak çok üzücü gerçekten. Adam maçın tek golünü atan futbolcuya "golünü kenara bırakırsak" diyor.

O yetmiyor, Zeki'lerle falan kıyaslıyor. Ciddi anlamda bu kulüpten efsane elemesi yapmak şart. Bunlar kendilerini mental olarak geliştirememiş adamlar. Futbolcu olarak dönem şartlarında iyi işler yapmış olabilirler ancak kesinlike futbolun içinde uzun vadede barınamayacak insanlar ve kafalar sığ maalesef. Vizyon ve portföy "0".

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Burada bizim atkiyi tutan kim acaba?
    Düzeltme: Bulunmustur.
    Konu Anıl C tarafından (23.01.2017 Saat 02:40 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Necmi Perekli kusura bakmasın ama...

Takıma katılan sağ ve sol beklerin ortasahayı nasıl rahatlattığını, takımın çehresinin değiştiğini, hücum-defans dengesinin ve bloklar arası koordinasyonun nasıl iyiyie gittiğini görmüyorsa, yavaş yavaş emeklilik vakti gelmiş demektir.

Saygım sonsuz, ama saygım futbolculuğuna, takıma ve camiaya verdiklerine.

Pereira ile Zeki'yi kıyaslamanın bir mantığı yok gerçekten. Sağ bek olduğu için söylüyorum Mas yerine onu örnek gösteriyorum.

Mesele eğer yerli oyuncuların sayısının sınırlı ve az olması ise, bizim de Yusuf, Abdülkadir, Onur gibi yerlilerin olması gerektiğini söylememiz gerekir. Oynamak için gerek ve yeter şart yerli olmaksa, BMN üyeleri bir 18 çıkartıp Trabzonspor formalarını giyip lige çıksınlar, hem bedavaya oynarlar, hatta üzerine para verirler.

Mesele yerli veya Trabzonlu olmak değil... Mesele formayı sahiplenmek, takımı sahiplenmek... Sahiplenmesen de aldığın paranın hakkını vermek.

Parayı alıp sağa sola ahkam kesmek yerine futbol oynayan Yusuf gibi yerliler olacaksa tüm ilk 11 yerlilerden oluşabilir, kimse sesini çıkarmaz.
    Konu Çağatay_ tarafından (23.01.2017 Saat 02:36 ) değiştirilmiştir.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada bizim atkiyi tutan kim acaba?

İfşa ediyorum Berke Gayretli

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İfşa ediyorum Berke Gayretli
    Aynen o ya Ben o atkiyi tutani bir alttaki bereli kisi olarak görüyorum. Kusura bakma Berke bakmiyorum hic üste
    Konu Anıl C tarafından (23.01.2017 Saat 02:41 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Profitolünde banker kastelli olan arkadaş ben cevap vereyim, Adana ve Kayseri'den gelen haybiye puanlar olmasa bugün en çok analiz çetelesini sen tutardın kimseye bırakmazdın.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Karmam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gol zaten değil de sinir bozucu olan taraf adamların teknik direktörü defansı bilmem nesi itiraz ediyor. ulan sen nerden gördün de yorum yapıyorsun milimetrik pozisyon bilgisayarlar anca belirliyor. terbiyesiz herifler.

hiç utanmaları sıkılmaları yok. bizim penaltıyı vermedi hakem itiraz etmedi bizimkiler doğru dürüst ki açık bir pozisyondu.
    Kemal hoca çok iyi bir Trabzonsporludur. Öyle görmüş olabilir. Bunda ayıp ne var? Rekabeti savaşa çevirmemeli asla.

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kemal hoca çok iyi bir Trabzonsporludur. Öyle görmüş olabilir. Bunda ayıp ne var? Rekabeti savaşa çevirmemeli asla.
    görmediği pozisyonun neyine itiraz ediyor? ayıp burada. neye göre itiraz ediyor bu adam? maçtan sonra hala aynı şey. pozisyon gol değil, bizim penaltımız verilmemiş, çıkmış hakemden şikayet ediyor. çok iyi trabzonsporlu

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Kemal hocanin konusmasinin bir bölümünü izledim, "hakem çok iyi yönetti orta hakemlik durum yoktu 2 taraf için de" dedi, sâdece gol meselesinde biraz iddialiydi ama çirkefçe konusmadi, fikrini belirtti, acaba baskasi miydi sikâyet eden, ya da basin toplantisinda mi farkli konustu sonra ?
    defans oyuncusuydu belki de daha çok israrla bu konu üzerine düsen, onu bilmem
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Profitolünde banker kastelli olan arkadaş ben cevap vereyim, Adana ve Kayseri'den gelen haybiye puanlar olmasa bugün en çok analiz çetelesini sen tutardın kimseye bırakmazdın.
    Bizden haybeye alinan puanlari da yaz be abi... geçen sene her seye ragmen sota ve hurma hiyarlarina ragmen ilk haftalardaki basarimizdan sonra ipimizi çektiler bunu kabul ediyoruz, bu sene de o kadar âleni olmasa da oldu bir seyler... bjk maçini sayabiliriz, hatta fbyi de sayiyorum Topal net kirmizi görmeliydi ve görseydi o maç 0-3 degil 2-0 biterdi.. biz +3 fb -3, 4.lük su an hayak olmazdi
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Samet GÜVEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olcay çok kötü. Açık olrak mı oynuyor bek olarak mı belli değil. Başımıza sıkıntı aldık.
    Oscar CARDOZO
    Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek değeri gittikten sonra anlaşılacak olan bir sanatçı. Ortaçağ döneminde ''farklı'' olduğu için idam edilen insanlar gibi.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa maçı bi acayip maçtı,kesinlikle ölçü değil benim için,
    bugün ki maçtan galibiyet alabileceğimize inanmıyorum,

en iyi sonuç beraberlik olur,Kasımpaşa iyi olduğu için değil bizim Gümüşhane'yi bile gücümüz yetmediği için böyle söylüyorum,

Onazi-Okay-Aytaç ile maç kazanmak tamamen şans eseri olur,hak ederek olmaz,
    inşallah yanılırım,şu yazdıklarımı yer yutarım
    Dediğim çıksaydı alıntılamazdım ama çıkmayınca kendimi ifşa etme gereği duydum
    Yanılmaya devam inşallah.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Falcao attığı 5 gol dışında hiçbir şey yapmadı."
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu özevlatçı zihniyetten bir türlü kurtulamadık gitti....

Bir Fatih Tekke , Bir Gökdeniz Karadeniz bulursan özevlat olarak başımın gözümün üstünde yeri var ama Akbaşlarla ,Zekilerle olmaz be abicim....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

B61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kemâl Hoca Trabzonsporlu mu ? Nasıl yani ? Bilmediğimden soruyorum, neden Trabzonsporlu ki ?

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

takımın öz güveni açısından çok çok önemliydi bu maç kazanmamız çok iyi oldu.

mas'ın yükselişi topa vuruşu muazzamdı topun yüksekliğine göre o dengeyi sağlamak ve öyle net vuruş yapmak kolay değildir o kadar.

pereira ve castillo çok iyi değildi dün olcay'da çok pas hatası yaptı gerçi atakların yarısı sağ taraftan geldi ve pereira basmadık yer bırakmadı ama pas hatası çok yaptı.

Onur gitsincilerin gitmiştir herhalde artık muazzam oynadı dün takım bi ara zorla gol attırmaya çalıştı kasımpaşa'ya neyse ki onur sağlam durdu ve akbaş net golü çıkardı.

onazi ve okay iyi topçu kardeşim ancak ikiside aynı tip oyuncu olduğu için sıkıntı oluyor ve ofans defans dengesini kuramıyoruz orta sahada.

neyse kazandık özlemişiz dahaa iyi olacak inşallah
    sadece aşk bizimkisi

Tokat İl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Çok iyi oynamıyoruz ama. Gol yemediğimiz için maç kazanıyoruz.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Damdoy'un son dakikalardaki pozisyonu penaltıymış yalnız.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Belki milyonuncu söyleyişim olacak; ama tekrarlamak lazım. Böyle oyun olarak belli eşiğin aşılamadığı, mücadele ile açık kapatılmaya çalışılan ve yapısal anlamda dengesizlikler yaşanılan dönemleri aşmanın en kolay yolu, kötü oynarken de kazanmaktır!

İki maçtır -kötü denmese de- öyle yapıyoruz. Oynadığımız oyun özellikle hücumsal anlamda kısır olmasına rağmen bir şekilde kazanmasını ve rakip kaleye gitmenin yollarını buluyoruz.

Gaziantep maçı bunun için çok çok kritik bir eşik. Uzun zaman sonra hem deplasmanda iki maç üst üste kazandık hem de bunu yeni stadın ilk maçında ve bir iç saha maçında seri olarak devam ettirme şansımız var.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galip geldiğimiz maçları saymasak, küme düşme durumumuz devam ediyordu gerçekten de.
    Güzel bir analiz yapmışsınız.
    Hamiş

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Spor Toto Süper Lig'de hafta sonunun en iyi 11'i (18. Hafta)Opta & Goal işbirliğiyle: http://bit.ly/2jo16UO

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)