Sayfa 40 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 38 39 40 41 42 50 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1739 adet sonuctan sayfa basi 976 ile 1,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Olcay Şahan

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kısa top oyununda aslında fena değil ancak ilk geldiği zaman ki haliyle şuanki hali arasında çok fark var. Şuanda yeteneksiz hareketlerini çirkeflikle örtüyor. Çok güçsüz. Topu alıp basıp gidecek durumda değil. Pres yediği zaman topuda koruyamıyor. 1.7 milyon vermek mantıklı değil
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Kardeşine verdiğimiz..

500,000 € yani 2,3 MİLYON TL civarında menajerlik payı var ya..

Evlat acısı gibi koydu.

Sahadaki karşılığı 1 lira bile değil.

Nereden
    İstanbul

Yusufla bunu al birini vur ötekine.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sol açık oynadığı tüm performansları kötü.
    sağ açık oynarken en azından daha verimli.
    ama denildiği gibi ilk geldiğinde oynadığı oyunla arasında dağlar kadar fark var.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıza Hoca'nın haklı olduğu ender konulardan biri sol kanattaki eksikliğimiz. Ne Olcay ne N'Doye bir türlü çare olamadılar. İnşallah Castillo hiç beklemediğimiz bir şekilde çok iyi döner de kalan haftalarda sıkıntı yaşamayız...
    Castillo da olmaz.Hoca skorer bir kanat oyuncusu daha doğrusu forvet özellikli etkili bir kanat oyuncusu istedi ama yönetim almadı.

Nereden
    Bursa

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşine verdiğimiz..

500,000 € yani 2,3 MİLYON TL civarında menajerlik payı var ya..

Evlat acısı gibi koydu.

Sahadaki karşılığı 1 lira bile değil.
    ben bunun kadar uyanık bi futbolcu görmedim hayatım boyunca gittiği hiç bi kulübe lira kazandırmamış ama medyası çok güçlü zaten bizde on numara giymesinden belli değilmi

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

trabzona prim yapmaya gelmiş sezon sonu sözleşmesi varsa da feshedilmeli

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2 sene daha sözleşmesi var ölüm gibi bir şey..

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf'u İstanbul'a alıştırdı, her türlü ortama soktu, kendisi gibi futboldan uzaklaştırdı ve Mesut Özil olur dediğimiz çocuk şimdi saçıyla sakalıyla uğraşan Soner Aydoğdu oldu çıktı. Olcay İstanbullular tarafından içimize sızdırılmış bir ajandır, görevi de Trabzonlu oyuncuları zehirlemektir. Sıra Abdülkadir'e ve diğerlerine gelmeden kadro dışı mı bırakılır, sözleşmesi mi yırtılıp atılır ne yapılır orasını bilemem ama derhal kadro dışı bırakılmalıdır. Adam dün soldan tek atak yapamadı, kaleye son şutu ligin 2. haftasında fenere karşı. Kanat oyuncusu diye utanmadan sahaya sürüyorlar.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Adam eksiltemeyen açık oyuncusu mu olur. Pereira ve Kamil gibi kanat bekleri kenara bırak, Hubocan bile Olcay'dan çok adam geçmiştir. Olcay bu saatten sonra ancak skoru bulunca oyuna girer ve skoru korumada fayda sağlar.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yalnız Olcay'ın ağabeyi menajerlik lisansına sahip bu işi resmi olarak yapıyor. BJK'den de menajerlik ücreti aldı bize özel bir durum yok. Asıl skandal Zokora'nın eski eşine menajerlik adı altında verilen 1 milyon euroluk imaj parasıydı...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Bursa

bu adamdan on numarayı almanın bi yolunu bilen varsa lütfen söylesin stadda protesto etmemiz lazım başka türlü bundan kurtuluş yok bjk öyle yaptı kurtuldu

Nereden
    Bursa

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam eksiltemeyen açık oyuncusu mu olur. Pereira ve Kamil gibi kanat bekleri kenara bırak, Hubocan bile Olcay'dan çok adam geçmiştir. Olcay bu saatten sonra ancak skoru bulunca oyuna girer ve skoru korumada fayda sağlar.
    sonuna kadar haklısın ya taç bile kullanamayan on numaramı olur Allah'ını seven biri bi mantıklı açıklama yapsın ya adam eksiltemez hızlı değil hava topu zaten yok güçsüz duran topta yok şükür ya biz korner kullandığımızda defansa giden on numaramı olur ya bunun yüzünden uykularım kaçtı bu defolup gitmeden bana rahat yok

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Castillo da olmaz.Hoca skorer bir kanat oyuncusu daha doğrusu forvet özellikli etkili bir kanat oyuncusu istedi ama yönetim almadı.
    Elinde Celta Vigo'da geçen yıl 42 maç oynamış, bunların 34'üne ilk 11 başlamış kanat adamı varken üstelik bu adam potansiyeli olan biri iken onu yollarsan hem yönetim hem de teknik direktör olarak sınıfta kaldın demektir. Rıza Hoca da boşuna ağlamayacak. Bu arada Celta Vigo diyince küçük takım sananlar açıp da izleyin oynadığı futbolu yaptıkları atakları vs..

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Harun CAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinde Celta Vigo'da geçen yıl 42 maç oynamış, bunların 34'üne ilk 11 başlamış kanat adamı varken üstelik bu adam potansiyeli olan biri iken onu yollarsan hem yönetim hem de teknik direktör olarak sınıfta kaldın demektir. Rıza Hoca da boşuna ağlamayacak. Bu arada Celta Vigo diyince küçük takım sananlar açıp da izleyin oynadığı futbolu yaptıkları atakları vs..
    Bongonda skorer bir oyuncu değil.Sol kanatta ihtiyacımız olan oyuncu tipi Beşiktaşta ki Babel profilinde bir oyuncudur.

Bongondayı da fazla şişirmeye gerek yok.La Ligada ki performansı ;

2015-2016 = 23 maç 2 gol 1 asist

2016-2017 = 30 maç 1 gol 3 asist

Rıza Hocayı elinde ki oyuncuları yeterince iyi kullanamasından dolayı kendim de dahil olmak üzere hepimiz eleştiriyoruz ama transfer döneminde sol kanada istediği oyuncu tipinin alınmamasından ötürü hocanın haklı olduğunu da vurgulamak lazım.
    Konu Onur Erçetin tarafından (07.02.2018 Saat 12:41 ) değiştirilmiştir.

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bongonda skorer bir oyuncu değil.Sol kanatta ihtiyacımız olan oyuncu tipi Beşiktaşta ki Babel profilinde bir oyuncudur.

Bongondayı da fazla şişirmeye gerek yok.La Ligada ki performansı ;

2015-2016 = 23 maç 2 gol 1 asist

2016-2017 = 30 maç 1 gol 3 asist

Rıza Hocayı elinde ki oyuncuları yeterince iyi kullanamasından dolayı kendim de dahil olmak üzere hepimiz eleştiriyoruz ama transfer döneminde sol kanada istediği oyuncu tipinin alınmamasından ötürü hocanın haklı olduğunu da vurgulamak lazım.
    Babel tamamen ayrı mesele, adamın kariyeri var. Bongonda ise kariyer yapacaktı. 3 sene sonra 10 milyon Euroya transfer yaparsa ben şaşırmam mesela. Bunu söylemek istiyorum.

Nereden
    Bursa

arkadaş benim yazdıklarımı kimse görmüyomu gerçekten soruyorum mantıklı bi fikri olan varmı bu adamdan 10 numaralı formayı nasıl geri alırız ? ya dün akhisar maçını izliyorum onların on numara soner adam herşeyi yapıyor kornerleri kullanıyor duran topları o kullanıyor ara paslar falan yani on numara ne yapması gerekiyosa oda yapıyor bahsettiğim takım da akhisar ha manisanın ilçesi olan bide bizim takımı düşünüyorum içim paramparça oluyo

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı burak89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş benim yazdıklarımı kimse görmüyomu gerçekten soruyorum mantıklı bi fikri olan varmı bu adamdan 10 numaralı formayı nasıl geri alırız ? ya dün akhisar maçını izliyorum onların on numara soner adam herşeyi yapıyor kornerleri kullanıyor duran topları o kullanıyor ara paslar falan yani on numara ne yapması gerekiyosa oda yapıyor bahsettiğim takım da akhisar ha manisanın ilçesi olan bide bizim takımı düşünüyorum içim paramparça oluyo
    10 numarada siradan bir numara

bizim tarihimizde önemli sadece hami giydi, baska hep siradan futbolcular

Trabzonsporda önemli forma numarasi varsa bu 61 dir

1,2,8 ve 11ide sikca efsanelerimiz giydi, bizde 10 numaranin öyle bir özelligi hic olmadiki simdi senin sorun hararetli tartisma yaratsin

tam tersi, Trabzonspor gelenekleri ile yasiyor, bugün 10 numaraya baska yerlerde olan anlami yüklemek kopyacilik olur, bizi kimligimizden uzaklastirir
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

olcay yerine castillo çizgide beklese daha faydalı olur ama fazla top vermeyeceksin sadece tedirgin edecek. ne biliyim bero oynasın en azından bir kere pozisyona girer. resmen oynarmış gibi yapıyor. hiçbir etkisi yok.

maç öncesinde en güvenilir oyuncu olcay olarak görülüyor ama maçın sonunda başkası oynasa ne olurdu diye düşünmeden edemiyorsun.

Nereden
    Bursa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 numarada siradan bir numara

bizim tarihimizde önemli sadece hami giydi, baska hep siradan futbolcular

Trabzonsporda önemli forma numarasi varsa bu 61 dir

1,2,8 ve 11ide sikca efsanelerimiz giydi, bizde 10 numaranin öyle bir özelligi hic olmadiki simdi senin sorun hararetli tartisma yaratsin

tam tersi, Trabzonspor gelenekleri ile yasiyor, bugün 10 numaraya baska yerlerde olan anlami yüklemek kopyacilik olur, bizi kimligimizden uzaklastirir
    haminin giymesi yeterli değilmi?bu kimki haminin giydiği numarayı giyecek ? 61 numara evet en değerli numaramız ama 10 numara en futbolda her zaman en klas oyuncuların giydiği numaradır messi ibrahimoviç vs.bugün bi avrupa maçımız olsa rakip taraftarın ve futbolcuların en çok dikkat edeceği futbol numarasıdır bunda bişey var sanacaklar..ha bu arada olcay istesin 61 numarayıda giyer eminim onun öyle güçlü bi medyası var garip bi savunan kitlesi var anlam veremiyorum

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı burak89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haminin giymesi yeterli değilmi?bu kimki haminin giydiği numarayı giyecek ? 61 numara evet en değerli numaramız ama 10 numara en futbolda her zaman en klas oyuncuların giydiği numaradır messi ibrahimoviç vs.bugün bi avrupa maçımız olsa rakip taraftarın ve futbolcuların en çok dikkat edeceği futbol numarasıdır bunda bişey var sanacaklar..ha bu arada olcay istesin 61 numarayıda giyer eminim onun öyle güçlü bi medyası var garip bi savunan kitlesi var anlam veremiyorum
    giyemez, yusufa bile verilmedi

o formayi giyecek adam önce kendini gösterecek

10 numara hakkinda ayni yazdigimi yazdin, önemsemek taklitcilikten baska bisey olmaz

mehmet yilmaz neyse olcay da o iste, hatta olcay daha iyi futbolcu
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk geldiginde takima kattigi sinerji ve performansi tum tartismalari kapatmaya yetmisti.

O donemki katkilari icin eyvallah lakin elden cikarmaya kalksan bedvaya gondermeyi denesen maasini odeyecek kulup bulamazsin suan. Odenen maas akil kari degil.
    #Dik oyna

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Futbol camiasının "ortamcı" adamlarından, taraftara oynamayı iyi bilen tayfadan, salın gitsin tez zamanda . Hayır gelmez
    .

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

takımımızın düştüğü durumu özetleyen bir durum var oda olcay şahan'ın 10 numara giymesi şaka değil gerçek!

Nereden
    Bursa

Allah seni yok etsin demekten başka bişey diyemiyorum ya o kadar zoruma gidiyorki bu adamın yaptığı şaklabanlıklar futbol dışında heryerde var ama biz hakediyoruz bunu yuhalamak yerine bunu çağırıp üçlü çektiren bi zihniyet var ne diyelim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)