Sayfa 77 Toplam 79 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 67 75 76 77 78 79 SonuncuSonuncu
Toplam 1955 adet sonuctan sayfa basi 1,901 ile 1,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hugo Rodallega Martinez

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gece eski maclara baktim, cok bencil, her yerden kaleye vurmus, birde kafa vuruslari berbat, bence bu seneki performansinin en büyük nedeni, takimin hücum gücünün üst seviyede olmasi, hakkini yemek istemem, tek basina kazandirdigi maclarda yok degil, ama arkasindan aglanacak bir adam degil, biz Fatih Tekke gibi bir adami göndermis bir takimiz, adi gecen Halil bu sen gelirse +15 gol atar diye düsünüyorum cünkü takimin hücum gücü gercekten cok üst düzeyde.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Üst sıra takımın fizik kalitesini kaldıracak yapısının kalmadığını, kendisine güvenemediğini, bir iki sezon süt liman takılacağı bir takımda son vurgununu yapmak istediğini düşünüyorum.

Zaten gidip de denizli, göztepe vs. takımlarla görüşen bir adam bu saatten sonra gelmesin zaten. Defolup gidebilir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Denizlispor'da Rodallega hamlesi Kolombiyalı golcü, Denizlispor'un yıllık 1.2 milyon euro teklifini önce kabul etti.Daha sonra ülkesinde oynamak istediğini belirterek reddetti. @trts por

Köyüne dön artık. Ne kadara imza atacaksın çok merak ediyorum.

Fatih ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hücum gücünün üst seviyeye çıkmasında kendisinin de payı var. Medyada çıkan haberlere göre manipüle olmayalım. Hala Üst düzey bir golcü, hele şu şartlarda oynatabileceğimiz en üst düzey golcü.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Koray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    33 yaşına gelmiş, 19 gole katkı sağlamış, muhtemelen son transferini yapacak bir futbolcu pazarlığa tutuşuyor diye azar işitiyor hakaret yiyor. kendinize gelin beyler ne yapmasını bekliyordunuz.

Geçtiğimiz sezon 1 milyon 600 bin alırken niye 800-900 bin eurolara oynasın. önemli olan orta yolu bulmak.
    Koray, sürecin başında ben de senin gibi düşünüyordum ama geline şu noktada, 'Takıma hiç mi aidiyet hissetmiyor, 100 bin yuro için yıllardır oynadığı takımına 3. şahıs muamelesi yapmak yakışıyor mu?' diye taraftarın söylenmesi artık normal.

Daha dün takıma gelen bir adam değil...

En kötü maç performanslarında bile Hugo Hugo diye stad inledi geçen yıl, e biraz da Hugo fedakarlık yapsın, görmüyor mu takımın finansal durumunu?
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koray, sürecin başında ben de senin gibi düşünüyordum ama geline şu noktada, 'Takıma hiç mi aidiyet hissetmiyor, 100 bin yuro için yıllardır oynadığı takımına 3. şahıs muamelesi yapmak yakışıyor mu?' diye taraftarın söylenmesi artık normal.

Daha dün takıma gelen bir adam değil...

En kötü maç performanslarında bile Hugo Hugo diye stad inledi geçen yıl, e biraz da Hugo fedakarlık yapsın, görmüyor mu takımın finansal durumunu?
    İyi de İlker 1 milyon 600 bin euro’ya oynayan adama bunun yarısını teklif ediyorsan ister imzala ister imzalama manası çıkıyor bunun üzerine Hugo’dan aidiyet beklemek bana göre baya bencillik olur. Kulübün mali durumu ortada ama 3.5-4 milyon euro alan da bi Sosa var halihazırda. Hugo bunu illaki biliyordur o yüzden gerçekçi rakamlar sunmak durumundayız.

Çoğu maçta bizi kızdırdığı, saç baş yoldurduğu oldu ama sonuç olarak başarılı bi sezon geçirdi. Şapkadan çok kez tavşan çıkardı böyle bi adamın 250-300 bin eurolar yüzünden başka takımlara gitmesine göz yummak bize çok daha pahalıya patlar görünen o ki de patlayacak. Adı geçen futbolcular bunu gösteriyor. Piyango kovalıyoruz, ya tutarsa.
    Konu Koray tarafından (18.06.2019 Saat 20:47 ) değiştirilmiştir.
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Koray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi de İlker 1 milyon 600 bin euro’ya oynayan adama bunun yarısını teklif ediyorsan ister imzala ister imzalama manası çıkıyor bunun üzerine Hugo’dan aidiyet beklemek bana göre baya bencillik olur. Kulübün mali durumu ortada ama 3.5-4 milyon euro alan da bi Sosa var halihazırda. Hugo bunu illaki biliyordur o yüzden gerçekçi rakamlar sunmak durumundayız.

Çoğu maçta bizi kızdırdığı, saç baş yoldurduğu oldu ama sonuç olarak başarılı bi sezon geçirdi. Şapkadan çok kez tavşan çıkardı böyle bi adamın 250-300 bin eurolar yüzünden başka takımlara gitmesine göz yummak bize çok daha pahalıya patlar görünen o ki de patlayacak. Adı geçen futbolcular bunu gösteriyor. Piyango kovalıyoruz, ya tutarsa.
    Yarısı olur mu? 1milyon 100bin yuro teklif edildi adama...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bizim ligdeki her takımda ilk 11 oynar
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yerine Adebayor yakışır.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fazla naz aşık usandırır güle güle

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hala takım bulamadımı bu adam ya tüm güney amerikayı dolaştı şimdide türkiye turuna çıkmış denizli göztepe dolaşsın bakalım.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rodallega konusunda müjdeyi Kolombiyalı golcüye yakın biri isim verdi: Anlaşma sağlandı. Yakında imza için gelecek.
    Trabzonspor'da Hugo Rodallega belirsizliği sona erdi. Yönetimin 1 sezon daha takımda almasını istediği tecrübeli forvetin, kendisine önerilen 1 milyon 400 bin Euro’luk teklife ‘evet’ dediği belirtildi. Rodallega’ya yakın isim bu gelişmeyi şu sözlerle doğruladı: Hugo, büyük bir aksilik yaşanmazsa 1 sezon daha Trabzonpor’da kalacak. Yönetimin önerdiği parayı kabul etti.
    Yakın bir zamanda Trabzon’a gelecek ve yeni kontratı imzalayacak. Geride kalan sezon kariyerinin en parlak dönemlerinden birisini yaşayan Hugo Rodallega, 33 lig maçında 15 gol atıp, 3 de asist yaptı. Ziraat Türkiye Kupası’nda 4 karşılaşmaya çıkan Kolombiyalı forvet bu maçlarda da 1 gollük katkı sağladı. 34 yaşında olan Rodallega, Türkiye’de Trabzonspor’dan önce Akhisar formasını giymişti.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala takım bulamadımı bu adam ya tüm güney amerikayı dolaştı şimdide türkiye turuna çıkmış denizli göztepe dolaşsın bakalım.
    Geçen bi sohbette birisinden duymuştum Hugo'nun menajerine başka bi takım 10bin Euro fazla teklif versin oraya gider diye. Abartı olabilir ama adam Avrupa Ligi'nde oynamak varken şampiyonluk kovalamak varken ve bunca sene durduğu takım, kendini seven taraftarlar dururken Denizli falan kimlerle görüşüyor. Denizli bizden ne kadar fazla vermiş olabilir veya ülkesindeki hangi takım bizden çok vermiştir. Enteresan, bu saatten sonra durmasını ben istemem şahsen..

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ben bu adama saygı duyamıyorum. Futbolcu dediğin fabrika işçisi değildir. Futbolculuğun son senelerine emekli ikramiyesi gibi bakmak bana yanlış geliyor. Hadi o beni ilgilendirmez diyelim şampiyonluğa gideceğin bir sezonda bu kafa yapısında bir adamla yola çıkmak işte asıl yanlış gelen bu. Düşünsene son bir iki sezonun kalmış, uefada oynayacaksın şampiyonluğa oynayacaksın belki bir sonraki sene şl de oynayacaksın ama süper lige yeni çıkmış belki de sezon sonunda düşecek bir takımla anlaşmaya çalışıyorsun. Diğer görüştüğü takım da aynı şekilde. Bir taraftar olarak vizyonu bu kadar dar ve sadece kendini düşünen bir adamı ben şahsen takımda görmek istemiyorum. Bize gerekirse ilk fırsatta avrupaya gitmek isteyecek adam gelsin ama bu kadar at gözlükle hayata bakan adam gelmesin. Umarım o para gerçekten teklif edilmemiştir umarım

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Can sıktı tavırları. Ciddi ciddi gidip lige yeni çıkan takımla görüşüyorsa arkadaşın vizyon epey dar demek.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Para için oynadığı aşikar, böylelerini gönderip arkana bile bakmıcaksın. Sezon içinde sorun çıkarır, taraftarla da arası bozulur.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben bu adama güvenip sezona başlayacağım he ya bırakın bu işleri ben bu adama güvenip yola çıkmayı geçtim gezmeye gitmem

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Diğer başlıkta da yazdım yüksek ücret istemiyorsa arada çok az fark varsa kesinlikle takımda kalmalıdır bu ayarda forvet bulmak çok zor. Rizespor bile muriqi için 10 milyon eurodan kapıyı açtı.

Ama eğer sırf para için bizden daha vasat takımlar ile görüşüyorsa yada adı geçiyorsa direk yollanmalı, dünyanın sonu değil.

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ula ya imzala ya git Kolombiya çingenesi.

Oldum olası ısınamadım bu herife.

Ama bu maliyetle bonservissiz kısmen risksiz oyuncu getirmek de zor.
    #Dik oyna

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gönderin gitsin eren gelirse bile bu adamdan çok gol atar . Kalsa iyi ama bu tarz ayak surumeler itici . Kariyer zi ben burası neyin heaabi bu

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Vkgz tarafından (22.06.2019 Saat 20:36 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

para için küme kalmak için oynamak istiyorsa kendi bilir

kilit
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yallah kümeye...

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uza.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şükürler olsun gitti
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bu sezonun gizli katiliydi. Güle güle...
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)