Sayfa 70 Toplam 79 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 60 68 69 70 71 72 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1955 adet sonuctan sayfa basi 1,726 ile 1,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hugo Rodallega Martinez

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben golcünün attığına değil kaçırdığına bakarım daha çok. Sosa'nın muhteşem pasında karşı karşıya topu ayağında eveleyip gevelemesi bile neden sözleşme uzatılmaması gerektiğinin bir numaralı göstergesidir.
    Yani tak diye köşeye kafayla topu bırakmasının veya gs Kasımpaşa maçında attığı müthiş gollerin hiç önemi yok sadece kaçırdıklarının mı var..

Ve unutulan şey herkes sanki takımda tek forvet olacakmış gibi davranıyor..Bu takımın 3 tane forveti olmalı ve biri de uygun maliyetle Rodellega olmalı kesinlikle..

Ekonomik kullanılacak Rodellega her zaman iş yapar..Uygun fiyata sözleşmesini uzatmamak bindiğin dalı kesmek olur başka da bir şey olmaz..

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani tak diye köşeye kafayla topu bırakmasının veya gs Kasımpaşa maçında attığı müthiş gollerin hiç önemi yok sadece kaçırdıklarının mı var..

Ve unutulan şey herkes sanki takımda tek forvet olacakmış gibi davranıyor..Bu takımın 3 tane forveti olmalı ve biri de uygun maliyetle Rodellega olmalı kesinlikle..

Ekonomik kullanılacak Rodellega her zaman iş yapar..Uygun fiyata sözleşmesini uzatmamak bindiğin dalı kesmek olur başka da bir şey olmaz..
    o pozisyonda bile bir şekilde golü ekuban kaçırdı

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özette izleyebildim maçın tamamını seyredemedim.

Güzel kafa golü atmış tebrikler..

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hugo kanat organizasyonundan beslenen bir golcü ama bizim hücum hattının oyuncu karakterlerinden ötürü pek beslenemez oldu.

Ekuban sağda oynadı mı içeriyi zorlayan bir oyuncu, Abdüş çizgiye inse dahi kısa paslarla ilerlemeyi tercih ediyor, Wakayeme'nin başlığına da sık sık yazdığım gibi literatüründe orta açmak yok gibi (dün bi istisnasını gördük). Takımda orta açan Pereira da sakatlanınca Hugo son dönemde aptallaşmıştı. Top ceza sahasındayken ceza sahası dışında beklemeler, rakibin kaleyi kapattığı yerlerde Wakayeme'ye yanaşıp gereksiz top istemeler felan.

Oysa dün orta geldi vurdu, Akhisar maçında Olcay'ın hafif alçak ortasında topu rakipten koparıp kendini pozisyona soktu son vuruş facia olsa dahi.

Bazen ayağı odunlaşsa dahi gayet yeterli pas istasyonu zaten ama bu adamdan gol atmasını da istiyorsan yan top getireceksin.

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

uzatın bu şerefsizle sözleşme. ikon bir tipi var, ne kadar sövsem de vazgeçemiyorum, estetik gollerin adamı

Nereden
    Kuzey Amerika

Fener maçında ilk 11 de Ekuban başlamalı. Fener defansı yoruldu sıralarda ise Rodellage girmeli oyuna. Rodellega da sonradan girince gol atacak hava var her zaman Ve bence stresi çok iyi yönetiyor, büyük maçları da seviyor.

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gs ilgileniyor haberi çıktı.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Oynadığımız oyun açısından hugonun yeri elbette ayrı. Ekuban ile kıyas yapıldığında elbette on birde o olmalı. Ama ne Avrupa arenasında güvenilebilecek seviyede ne de biz üç forvete - yeni birini alacağımızı varsayarak söylüyorum - para verebilecek durumdayız. Üstelik Hugo golcü değil. Kaçırdıkları buradan köye yol olur. Hugonun oynamasının temel sebebi oynadığımız oyuna olan katkısı. Sevmiyor değilim kesinlikle ama hedef büyüteceksek hem de bu yaştaki bir oyuncuyla yola devam edemeyiz. Avrupaya çıktığımızda belki de sadece bir iki fırsat yakaladığımız maçlar olacak. Şahsen ben böyle bir durumda net golcü ararım. Hugo bu beklentiyi karşılayacak bir oyuncu değil. Eğer yönetim sırf fiyat düşürdü diye hugoyla devam eder ve yerine birini almazsa seneye çok pişman oluruz.

Nereden
    Bursa

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilgileneceklerini söylemiştim daha önce, bütün forvetleri gönderecekler, ikinci forvet olarak alırlar. hugo da gitmek ister kanımca.

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yonetim simdiye kadar sozlesme uzatmayarak hugo konusunda buyuk hata yapti.sozlesme uzatmak icin illa baska bir kulubun araya girmesi bekleniyorsa diyecek bir sey yok ama mevcut olmayan butceyle allah askina daha iyisinin gelme ihtimali var mi?bende hugo'nun bizim icin cok da yeterli oldugunu dusunmuyorum ama mevcut mali sartlarda sozlesmesini uzatmak gerekiyor.en kotu 1 sezon daha isimizi gorur.
    cincon ilgileniyor mu bilemem ama 10 milyon euroluk buyuk kazik olan diagne'den cok daha iyi golcu ve takim oyuncusu oldugunu dusunuyorum.bonservissiz hugo onlara ilac gibi gelir.gerci onlar ilgileniyorsa hugo her turlu istanbula basar gider orasi da ayri cunku cinconun verecegi parayi bizim yonetim hayatta vermez.attigi gol sayisi yukseldikce hugo'nun maas talebide paralelinde yukselecektir, hani bencede 1 milyon euro gibi rakamlarin ustune cok cikmamak gerekir ama 1 sezonda 20ye yakin gol atan adam daha fazlasini ister, hele ki baska bir alicisi varsa..bunun icin devre arasinda bu isi cozume kavusturmak gerekiyordu.

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yonetim simdiye kadar sozlesme uzatmayarak hugo konusunda buyuk hata yapti.sozlesme uzatmak icin illa baska bir kulubun araya girmesi bekleniyorsa diyecek bir sey yok ama mevcut olmayan butceyle allah askina daha iyisinin gelme ihtimali var mi?bende hugo'nun bizim icin cok da yeterli oldugunu dusunmuyorum ama mevcut mali sartlarda sozlesmesini uzatmak gerekiyor.en kotu 1 sezon daha isimizi gorur.
    cincon ilgileniyor mu bilemem ama 10 milyon euroluk buyuk kazik olan diagne'den cok daha iyi golcu ve takim oyuncusu oldugunu dusunuyorum.bonservissiz hugo onlara ilac gibi gelir.gerci onlar ilgileniyorsa hugo her turlu istanbula basar gider orasi da ayri cunku cinconun verecegi parayi bizim yonetim hayatta vermez.attigi gol sayisi yukseldikce hugo'nun maas talebide paralelinde yukselecektir, hani bencede 1 milyon euro gibi rakamlarin ustune cok cikmamak gerekir ama 1 sezonda 20ye yakin gol atan adam daha fazlasini ister, hele ki baska bir alicisi varsa..bunun icin devre arasinda bu isi cozume kavusturmak gerekiyordu.
    Psikolojik olarak çok dengesiz, topun değerini bilmiyor ve seneye nasıl oynar belli değil. Bence en az onun kadar iyi birini uygun maaşa bulmak zor değil.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Menajeri cikarmistir bu haberleri, bizimkiler Gs'ye kaptirmasin ve istedikleri parayi alsinlar diye.

Gs'de de bol keseden para odeme devri bitti futbolculara. Aldiklari adamlardan goruyoruz. Onlarda artik fahis fiyatlar vermez yedek kulubesinde tutacagi adamlara.

Rodellaga'ya bizim verdigimiz parayi kimse vermez. Aldigi yurtdisi tekliflerde bizim verdigimiz rakamin yanina yaklasan bile yoktur.

Su Cin'de oynayan Nijeryali Ideye disiplinsizmis. Arastiriliyor diye duydum. Eger okey verilirse o adam alinacak.

Rodellaga yararli futbolcu ama 1 milyon eurodan 1 kurus yukari cikmaya gerek yok.

Daha iyisi, daha ucuza bulunur artik bu yonetimle.
    Cok dert etmeye gerek yok.

Hatta bu 5 haftada piyasa yapmak icin cok da yararli oynar. Isimize gelir.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Kuzey Amerika

Uygun fiyata bizde kalmali. Dikisi tuttu. Taraftarla arasi iyi. Gol atiyor. Kesinlikle kalmali

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@UğuR .. Gs her türlü 1,5 verir. Adamlar sinan gümüş’e 1 veriyormuş, diagne 2,5 alıyor. Verir mi verir. Büyük kayıp olur mu dersen bence olmaz. Ama forvet transferi riskli bir durum, kimya uyuşmadı mı çok sıkıntı oluyor. Gol kısırlığı yaşanıyor.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@hay1699

Tamam 1.5 verebilir Gs ancak almaz bu yasta Rodellaga'yi.

Eger sezon sonu bizimle sozlesme uzatmazsa, goruruz hep beraber.

Terim artik yasli oyuncu transferi olayimiz bitti diyordu.

Bence menajerinin piyasayi kizistirmak ve teklifi yukseltelim diye yaptigi manipulasyon haber.

Bizim baskan yemez bunlari.

Kisaca sezon sonu ya bizle devam eder ya da cok daha dusuk fiyata ulkesine doner Rodellaga.

Su 5 hafta iyi oynasin, takima yarari olsun da, sene sonu gorusulur bu konular.

Bunun Turk temcilsisi Fatih Ilek.

Hani devre arasi Falcao'yu Gs'ye getiren adam.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

roda istikrarlı bir adam. bu adam 35e kadar iyi oynar. uzatılsın. nereden oyuncu bulacaksın forvet oyuncusu bulmak büyük kumar.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rodallega kesinlikle kalmalı 1000 euroya adam alacakmışız o paraya golcü değil golcünün formasını alırsın, forvet transferi en zor olandır gs 10 milyon bayıldı Diagne'ye ,burada kimlerin ne kadar Diagne'yi övdüğünü hatırlayın adam balon çıktı Rodallega ondan daha iyi bir oyuncu Muğdat gibi birisini alan gs çoktan haber yollamıştır Rodallega'ya seneye onun gollerini izleriz artık Burak'ın gibi, burak olayı farklı ama gitmeseydi paramız olsa yedek tutsak süründürseydik bjk 5 inciydi , 1 milyona forvet alamayız inşallah Roda kalır onun yerine net 2 iyi adam stoper ve ön libero yeterli olur takım için takımı bozmadan devam etmeliyiz .
    DOZER CEMİL

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Roda kalmalı da adam Kolombiya'da oynamak istediğini defalarca dile getirdi...,
    Bu isteği ağır basarsa, gs'ye de gitmez...

Zaten Türkiye'de kalacaksa Trabzon'da kalır gibime geliyor ama ben Kolombiya'ya gideceğini düşünüyorum...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Şahinoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rodallega kesinlikle kalmalı 1000 euroya adam alacakmışız o paraya golcü değil golcünün formasını alırsın, forvet transferi en zor olandır gs 10 milyon bayıldı Diagne'ye ,burada kimlerin ne kadar Diagne'yi övdüğünü hatırlayın adam balon çıktı Rodallega ondan daha iyi bir oyuncu Muğdat gibi birisini alan gs çoktan haber yollamıştır Rodallega'ya seneye onun gollerini izleriz artık Burak'ın gibi, burak olayı farklı ama gitmeseydi paramız olsa yedek tutsak süründürseydik bjk 5 inciydi , 1 milyona forvet alamayız inşallah Roda kalır onun yerine net 2 iyi adam stoper ve ön libero yeterli olur takım için takımı bozmadan devam etmeliyiz .
    Diagne balon çıkmadı aslında...

Eskiden sadece 4 takımın maçlarının yayınlandığı zamanlarda, küçük ytakımlarda başarılı olan fakat büyük takımlara transfer olunca muma dönen topçular için canlı yayın topçusu değil derlerdi...

Diagne de aynı mesele...

Bazı futbolcular, yüksek atmosferli ortamlarda, yüksek hedefli takımlarda oynayamıyor...

Olduğu takımda kalsaydı, gol rekoru bile kırabilirdi bir ihtimal...

Velhasıl, herkes heryerde oynayamıyor...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Yap şovunu seni güzel hatırlayalım Hugo.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

naptin bugün abi sen ???
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

90 dakikada Ka sabretti hoca . Pes.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu adamın oynadığı her maçta sansasyonel bir travma yaşıyoruz
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Nereden
    Bursa

nereye sakladın abi kendini? pres yapsana stopere, top da gelmedi boşuna yürümüş oldun.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gitmeli ve yerine doğru bir isim gelmeli umarım bulabiliriz düzgün bir forvet
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)