Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonsporun Yikim Ekipleri Kimler?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yillardir ayni olay devam etmektedir. Ne zaman Trabzonspor basarili olsa Medya hemen harekete geçer Ya teknik adamlarin kafasinin karistirir.Ya futbolcularin kafasini karistirir yada yönetimin arasina nifak tohumlari atarak Trabzonsporu çökertmeyi dener ve bundada basarili olurlar.

Sezon basinda sözlesmeli oyunvularimiz olan Gökdeniz Fatih ve digerleri ile ilgili krizler çikardilar.FB ye gitti Su oldu bu oldu.ve basardilar SÖZLESMELI GÖKDENIZ FATIH yeniden sözslesme yapti.1 tasta 2 kus bu sefer diger oyuncularin kafasini karistirdilar.Onlar daha fazla para aliyor diye.

Tolga nin kafasi karisti.öteki karisti bu karisti.Sonuda basardilar ZIYA DOGAN i ayni taktikle kopardilar.

Simdi Milliyette bu gün çikan habere bakiniz YATTARA 200 USD YE oynuyormus G.S istiyormus,BJK demiski trabzonun verdigini 3,4 katini veririz.

ayni seneryo AORELLO-DA SILVA larain geldiginde ilk 3 maçi kazanip lider oldugumuzdada oynandi. yok sudan ucuzlarmis vs vs gibi mansetlere o sene bu saldirilar karsisinda duracak yönetim olmadigindan Takim küme düsme hattina girdi.DA SILVA Elaziga gitti.AURELLO uçtu gitti.

ÇOK GÜÇLÜ yönetim olmali MEDYAYA resmen savas ilan etmeli.Burdan bizlerin mailler atmasi ile bu isler olmuyor.Yönetim gerkirse 10.000 KISI toplayacak Bu serefsizce haber yazanlarin gazatelerin önünde protosto eylemi yaptiracak.ama biz kendi kendimize kizip duralim.Soniç yönetim DE BITER.

yoksa biz daha çok badireler atlatiriz.hemde zararla kaltigimiz badirelerEdited by: CAFER52

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Rize'ye sürpriz kadro

Trabzonspor Teknik Direktörü Ihsan Derelioglu'nun Çaykur Rizespor maçinda sahaya sürecegi kadro merak konusu. Semercioglu'nun hücuma dönük bir kadro ile Rize önünde Trabzonspor'u çikaracagi ögrenilirken degisik bir kadro ile maça çikacagi söyleniyor. Semercioglu'nun kadroyu maç günü açikliyacagi ama bugünkü basina kapali çalismada ise net seklin ortaya çikacagi söyleniyor.

Yukardaki örnek haber Fotomaç gazatesinden alinmis.Masa basi oldugu uydurma oldugu yazidan belli.bakin Rize karsisinda sürpiz kadrodan abhsediyor.Ortdada kadro.yok.yUKARDA IHSAN DERELIOGLU yazmis asagida SEMERCIOGLU yazmis ve bu gazateler alinip insanlar tarafindan okunuyor.Bu serefsiz gazete müsvettesi gazete diye çikiyor

Guests
    Ziyaretçi

[img]smileys/smiley36.gif[/img]son habere harbi gülünür yani[img]smileys/smiley36.gif[/img]

no istanbul basini. no bizans

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

'Kartal da istiyor'

GALATASARAY'IN transferini düsündügü Ibrahim Yattara'ya, Besiktas'in da talip oldugu ögrenildi. Trabzon'daki yakin arkadaslarina, Siyah - Beyazli kulüpten teklif aldigini dogrulayan Yattara'ya, "Trabzon'da kazandigin paranin 3 - 4 katini veririz" önerisi götürüldügü de ileri sürüldü. Gineli futbolcu çevresine, "Burada zaten çok az paraya oynuyorum. Eger Trabzonspor, bu kulüplerden biriyle anlasirsa giderim" diye konustugu bildirildi. Yattara'nin Trabzonspor'dan yillik 200 bin dolar aldigi ve bu paranin yükseltilmesini istedigi ögrenildi.

Yukardaki haber Milliyet gazetesinden Burda maça Yattarayi az para aliyorsun diye ayartarak Trabzonda tam manasi ile isyan çikartmak.ve tamamen Çökertmek.Biliyroarki Trabzonspor hala tehlikeli,Trabzonspor kalan 3 maçi kazanip iyi bir hoca ile 2 .yariya girerse tozu dumana katar.YÖNETIM HADI yürüyelim desin Milliyetin Önüne 10.000 kisi döksün.ama Tahsin usta gibi bir cuma vakti sessiz sedasiz kendi reklami amaci için degil gerçekten Trabzonspor aski için Olimpiyata giden 60.000 kisi neden Bu serfsizleri Protosto için gitmesin.ama onu yapacak yönetim lazim

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu gazetelerde harbi mal kardesim Trabzonsporlular ne mal oldugunuzu biliyor hala abuk sabuk haber yapiyorlar

Gülelim mi aglayalim mi... O kodar korkuyorlar ki bizden bu kadro öyle de böyle de sampiyon olacak korkunun ecele faydasi yok.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bunu bizler gibi takimimizi çok yakindan takip eden insanlar biliyor ama sadece gazeteden, televizyondantakip etmeye çalisan dolayisiylada takimi sadece ve sadece Istanbul basininin araciliiyla takip edenler olaylarin farkina varamiyorlar. Hala bana Yattara' yi GAY-se ler aliyormus he doorumu diye soranlar var is yerinde varin gerisini siz düsünün...

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cafer abiye katiliyorum geçen gün msn de bu konulari konusmustuk zaten kendisiyle..

Lobisi güçlü bir yönetim lazim bize.. Her yerden bastiracak bir yönetim varsin parasi olmasin ama ülkemizde lobisi güçlü olan insanlarin parasida bol oluyor.. Simdi buradaki arkadaslar kizabilir (genel olarak tepki olacaktir) Eger Haluk Ulusoy Trabzonsporun basina gelip faydali olacaksa gelsin derim Haluk Ulusoy ismi örnektir. Kimsegüçlü gelsin reklamininin en kralini yapsin ama faydali olsun.. Trabzona birseyler katsin sampiyonluk yasatsin. Inaniyorumki o adamin gs sempatisi oldugu (Haluk Ulusuyoru örnek vermistik) unutulur. Ama basa geçen bu insan en ufak basarisizilikta yerden yere vurulacaginida bilmelidir. Kurumsallasma budur arkadaslar bence..Trabzonspor A.S yöneticisi olarak lobisi güçlü ve yönetici kapasitesi yüksek seviyede olan bir basa gelmis olacak. Basaramazsa istifa eder gider basarirsa görevine devam eder..

Basari nedir bizim için :

Sampiyonluk, istanbula karsi güçlü ve basini sindiren bir kulup (genel hatlariyla) bunu kim basaracaksa gelmeli. Bu serefsiz basinida susturmali..

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

Yillardir ayni olay devam etmektedir. Ne zaman Trabzonspor basarili olsa Medya hemen harekete geçer Ya teknik adamlarin kafasinin karistirir.Ya futbolcularin kafasini karistirir yada yönetimin arasina nifak tohumlari atarak Trabzonsporu çökertmeyi dener ve bundada basarili olurlar.

Sezon basinda sözlesmeli oyunvularimiz olan Gökdeniz Fatih ve digerleri ile ilgili krizler çikardilar.FB ye gitti Su oldu bu oldu.ve basardilar SÖZLESMELI GÖKDENIZ FATIH yeniden sözslesme yapti.1 tasta 2 kus bu sefer diger oyuncularin kafasini karistirdilar.Onlar daha fazla para aliyor diye.

Tolga nin kafasi karisti.öteki karisti bu karisti.Sonuda basardilar ZIYA DOGAN i ayni taktikle kopardilar.

Simdi Milliyette bu gün çikan habere bakiniz YATTARA 200 USD YE oynuyormus G.S istiyormus,BJK demiski trabzonun verdigini 3,4 katini veririz.

ayni seneryo AORELLO-DA SILVA larain geldiginde ilk 3 maçi kazanip lider oldugumuzdada oynandi. yok sudan ucuzlarmis vs vs gibi mansetlere o sene bu saldirilar karsisinda duracak yönetim olmadigindan Takim küme düsme hattina girdi.DA SILVA Elaziga gitti.AURELLO uçtu gitti.

ÇOK GÜÇLÜ yönetim olmali MEDYAYA resmen savas ilan etmeli.Burdan bizlerin mailler atmasi ile bu isler olmuyor.Yönetim gerkirse 10.000 KISI toplayacak Bu serefsizce haber yazanlarin gazatelerin önünde protosto eylemi yaptiracak.ama biz kendi kendimize kizip duralim.Soniç yönetim DE BITER.

yoksa biz daha çok badireler atlatiriz.hemde zararla kaltigimiz badireler

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Fazlasöze gerek yok..

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cafer abi ayni düsüncelerin benzerini baska bir topiçde dün yazmistim. Bizim taraftar taraftarligini yapiyorda yönetim malesef.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Su anki Yönetim herkes ile iyi olalim diye yola ciktilar. Ama bunlara karsi herzaman sert olman lazim yoksa görüyorsunuz halimizi 20 seneden beri[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu Kahpe Bizansla ugrasmaktan biz biktik onlar........... bikmadi ya.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

FOTOMAÇ zaten fenerin resmi gazetesi beyler.Onu okumak hata.

Arkadaslar, www.taraftaranketi.com'daki sonuçlar su an için asagida verilmistir....Biraz TIKLAYALIM....

Takimlar

Oy sayisi

Yüzdelik oran

Besiktas

2826
    % 11.3

Fenerbahçe

11690
    % 46.7

Galatasaray

3486
    % 13.9

Trabzonspor

7001
    % 28.0

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

yahu birakin bu mina çivi çaktigimin adamlarini. durup durup yumurtluyorlar hiç kale almamak lazim.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

cafer yine güzel tesbitler [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Hüseyin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ihsan derelioglu semercioglu)

insan degil bunlar.arkadaslar bitepki vermek istiyosaniz fotomaç almayin.ben öyle yapiyorum.para kazandirmayin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflu144 Nickli Üyeden Alıntı

Ya senin benim okumam önemli degil biz zaten bunlari biliyoruz ve kaale almiyoruz.ama adamlar öyle haber yapiyorki malesef gazateleri okuyanlar bu gün olaylar gerçekmis gibi konusuyorlar.

Adam FB li GÖKDENIZ haberlerini okuyor.kesin imza atilmis gibi bizlerle iddiaya giriyor.Trabzonda oynanan TÜRKIYE-GÜRCISTAN maçinda Trabzonlularin Gürcü bayragi açmadigini herkes biliyor.ama bu gün o maçi konus herkes diyorki Siz Gürcü bayragi açtiniz.adamlar öyle haber veriyorki Gürcistanli 20 tane taraftarin açtigi bayragi sanki biz açmisiz gibi.Su anda milletin kafasina bunu yerlestirdiler.

Imamin kizi kaçiriliyor.gazetelerde Imam Kiz kaçirdi diye haber çikiyor.Bu kafadaki medyadan ne beklersin.Bizim burdaki amacimiz bu konulara Yönetim taraftarla bir olup daha sert gitsin.Yoksa hep cani yanan biz oluyoruz.

Yattara bir gün bakiyor 2 gün bakiyor.en sonunda fazla para alacagim diye oynamiyor.Aurello öyle gitmedimi.Gazatelerde çikan haberler sonucu 50.000 usd lik fark yüzünden bizi terk etmedimi.bunun gibi onlarca örnek var.Tolga teklif haberlerinden sonra adam gibi hangi maçta oynadi.Ziya Dogan BJK teklif haberlerinden sonra hangi maçta takim gibi oynatti.

Biz burda bu haberin yalan yada dogru oldugunu tartismiyoruz.zaten Serfsizin yaptigi haberin masa basai çay içerken kahve yudmlarken yazildigi belli.Ulan ERMENI ÇOCUGU semercioglu gideli 1 yil oldu geçen seneki bilgisayarindaki haberi yoksa aynen yazarken asagilari degistirmeyimi unuttun.Düzmece haber bu belli.Burda bu haberlerin bize verdigi zarar tartisilmali.

BIZ ne yapiyoruz.? Elimizden geldigince mail atiyoruz.ben bu haberle ilgili attim mail.Yeterlimi. ? hayir

Ne olmali.? Yönetim taraftar bu olaylara dur demeli artik Trabzonspor ile ilgili haber yazarken bin kere düsünerek yazmalilar .ama adam istedigi gibi hareket ediyor resmen Gecekondulari yikan dozerler gibi dümdüz edip yikiyor.Gecekondu sahibi bile yiktirmamak için direniyor.ama biz gecekondu sahibinin çocuklari olarak direniyoruz evin reisi Yönetim ne yapiyor.? KOSKOCAMAN HIÇ.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ASLINDA BU ISIN ÇÖZÜMÜ VAR. AMA UCU PARAYA DAYANIYOR. BIR GAZETE DE BIZ ÇIKARALIM. AMA TRABZON A DAHA FAZLA YER VE DAHA DESTEK VEREN HABERLER YAZALIM. O BIZANS UCUBELERINE DE BIRER SAYFA AYIRIRSIN. TÜM TÜRKIYEYE DAGITTINMI OLAY BITER AMA DEDIGIM GIBI ÇOK PARA GEREKIR. BU SATILMIS KALEMLERE KARSI ÇOK PARA GEREKIR.

Nereden
    İstanbul

bu konuda basina tepki göstermeyi anlamli bulmuyorum.onlar dünde böyleydiler,bugünde böyleler, yarinda böyle olacaklar.çünkü onlar gerçeklere degil, kapitalizme hizmet ediyorlar.önemli olan onlarin bu tavirlarina karsi bizim tavrimizin ne olacagidir.

ulusal bir gazetenin herhangi birinde çikan falanca kulüp ,Trabzonspor un falanca futbolcusunu istiyor seklindeki haberin ardindan ilk olarak pek çogumuz buna tepki gösteriyor, yalan haber oldugunu iddia ediyoruz.ta ki o futbolcu bir maçta kötü oynayana kadar.o andan itibaren bütün görüsler degisiyor.çatlak sesler çikmaya basliyor."o zaten x kulübüne gitmek istiyor, ondan oynamiyor"seklinde tepkiler ortaya çikmaya basliyor,tabi ki buna isin olmazsa olmazi küfürlerde katmerli katmerli ekleniyor.o saate kadar Trabzonspordan ayrilmayi düsünmeyen futbolcu artik ciddi ciddi ayrilmayi düsünmeye basliyor.yani oyun bizimde desteklerimizle yerine geliyor.

taktikleri gayet açiktir; çamur at izi kalsin.ama biz o çamuru silmek yerine aliyoruz yüzümüze gözümüze iyice sürüyoruz.kisacasi onlarin bu oyununa çok çabuk alet oluyoruz.onlara yapmak istedikleri konusunda yardimci oluyoruz.onlarda bizim bu huyumuzu gayet iyi bildiklerinden bize karsi defalarca kez uyguluyorlar.

dedigim gibi bu konuda basina tepki göstermektense onlarin bu oyunlarina karsi yapici(yikici degil) bir tavir içinde olabilirsek o yazilanlar sadece yazildiklariyla kalirlar.

Alıntı oflu144 Nickli Üyeden Alıntı

hocam hatan var,

fotomacin, sabah ve ATV'nin sahibi turgay ciner.

bu adam eskiden beceke'nin yönetimindeydi ama asil hedefi

o klüpte baskan olmak.

takip ettiysen aslinda fotomac beceke'yi inanilmaz pohpohluyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Trabzonsporda Yikim ekibi olarak basta medya geliyor.ama malesef Içimizdeki Trabzonspor düsmani Traftarlarda medyadan asagi kalmiyorlar.Gökdeniz e yapilan çirkin saldiri Gerçek Trabzonspor taraftari degil diyecegim ama malesefe maça gitmis insanlar arasindan çikiyor.

Gökdeniz haksizda sayilmaz Yattara ya gelince sevgi gösterisi Gökdenize gelince Yuh.tamam Gökdeniz Iyi oynamiyor olabilir ama Orta saha oyuncusu hep forvette oynatildi.ve ilerisi beslenmeyeince Gökdenize top gitmeyince adam gol atamaz oldu kötü oynuyor göründü.ama genede 9 gol atmis FB nin Mailyar usd saydigi oyunculardan fazla gol atmis.ama genede yuh.

Bencede Gökdeniz Bizim taraftarimiza lüks geliyor.Çünkü bizim taraftarimiz arasinda en az Istanbul medyasi kadar Trabzonsporu yikmaya çalisan yiki ekibi arasinda bulunan taraftar var.Ogünü dövende bu yikim ekibi idi.D.bakir maçinda sahaya giren de bu yikim ekibi.Trabzonsporun bu yikim ekibi ile mücadele etmedigi müddetçe basarili olma sansi yok.

Benim merak etti?im bir ?ey var, biz bu yönetim
    zaaflar?n? ne zaman a?aca??z. Tak?m biraz iyi gidince
    ba?ar?y? üstlenme kaygisiyla hep çatlak sesler ç?k?yor
    ve tak?m an?nda tepetaklak. Ne medya tak?ma bu
    kadar zarar verir ne taraftar, ne futbolcu! Biz bunu hep
    ya??yoruz, ama art?k yeter demek laz?m. Böyle
    giderse bir süre sonra ortada payla?acak hiçbir ?ey
    kalmayacak! B?rak?n medyay?, futbolcuyu, taraftar?
    yönetimde bir sorun var, ve bu y?llard?r süren kronik
    bir durum, bu çözülmeli! Trabzonspor kimsenin
    mülkü de?ildir, gönülden ba?lanmayan, ç?kar ve
    ?öhret pe?inde ko?an, bu tak?ma zarar veren herkes
    sözüm size!
    Payla?aca??m?z tek ?ey, Y?llard?r tüm gerçek
    trabzonsporlular?n içinde kalan ?ampiyonluk
    özlemidir. ve bu özlem sizin payla?amad???n?z ne
    varsa hepsinden daha önemlidir!

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

bu takimin yikim ekibi bu takim için gayret gösteren basarisi için çalisan fakat yetersiz çalisanlaridir.. kendi kendimizi yikiyoruz o kadar..

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

En kolay suclu buldugumuz medya dir ama icimizdeki olan suclular bence medya dan daha büyük zarar veriyor her yaptiklari kötülük medya ya hemen cikiyor bu kendisini Trabzon taraftari zananlar yüzünden bizler bunlara dur demecikce medya bizi kötülemis cok mu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Basta medya

Sonra kendini bilmez taraftarlar

sonra kendisini yönetici zanneden Trabzonsporda Yönetici oldugunda Çözüm üretmek yerine iyi giden zamanlarda buna engel olmaya çalisan,Trabzonsporun ne kadar büyük kulüp oldugunu kavrayamamis yöneticler.

Futbolcular.Baska takimlardan teklif aldiginda akli karisan,trabzonsporun ne denli büyük oldugunu anlayamayan,Istanbula gidince futbol hayatinin bitecegini göremeyecek kadar küçük düsünen her seye para olarak bakan futbolcular.

Trabzonsporumuza en çok zarar gene bizden geliyor.Medya sadece çanak tuyuyor.2 hafta Sampiyonluk sarkilari söylenen bir takim beceriksiz ve basiretsiz yöneticler sayesinde Bu gün paramaparça bir duruma dopgru sürüklenmekte.

Insanin aklina acaba Trabzonspor basarili olmaya basladiginda elbirligi ile para karsiligi Trabzonsporu satanlarmi var sorusu ister istemez geliyor.bir takim basarili iken birden bire kötü durumlara düsüyor.Insallah öyle bir sey yoktur.Bu sadece benim kuskulu olusumdan kaynaklaniyordur.Edited by: CAFER52

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)