Sonuç: Bursaspor - Trabzonspor maçı nasıl sonuçlanır

Katılımcı sayısı
104. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kazanırız

44 42.31%
  • Berabere biter

20 19.23%
  • Kaybederiz

40 38.46%
Sayfa 72 Toplam 72 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 62 70 71 72
Toplam 1778 adet sonuctan sayfa basi 1,776 ile 1,778 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 17. Hafta | Bursaspor 1-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    İstanbul

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında Bursa'nın da doğru dürüst top oynadığı yok. Defans çok kötü. Mücadeleyi sert tutunca orta sahaları da düşüyor. Nice maçlarını kaleci Harun Tekin'in insanüstü performansı (5'i penaltı kurtarışı) ve Batalla yaratıcılığı ile aldılar. Aldıkları puana rağmen Hamza Hoca'nın Merter ve Bilal Kısa inadına, oynattığı oyuna taraftarlar isyan ediyor. Hatırlarsanız Hamzaoğlu bir ara istifa etti ve sonrasında geri aldı.

Bursa bu haldeyken bizim durumumuzu tartışmaya gerek yok, daha kötü olduğumuz açık. Zira Bursa'nın iyi kötü bir oyun planı var ama bizimkiler pokerdeki "5 benzemez". Yalnız atak üstünlüğünü Bursa'ya verip orta sahada sert ve presli oynarsak kesin çözülürler.

Maçtan 2 gün önce yazmışım. İlk devre biraz iyi oynayınca, maç bitene kadar mücadele edince kazanıyorsun. İki takımın karşılıklı hataları olsa da maçın ilk yarısı çok zevkliydi. 10 kişi kalıp defansa çekilince Batalla harici kilit açacak adamı olmayan Bursa karşısında 3 kontraatak golü daha atabilirdik ama forvetsizlik ve beceriksizlik bunu engelledi. Bu maçta ilk kez gördüğümüz aynı anda koşu halinde hızlı bir şekilde kaleye doğru paslaşma denemeleri umarım 1 maçlık değildir. Şu işi biraz becersek çok can yakarız.

Yeniler iyiydi, Trabzonspor'a gelen yabancıların ilk haftalar canavar gibi oynayıp sonrasında ipe un serme geleneğinin biteceğini düşünüyorum. (Zira artık paralar yatıyor ) Olcay'daki bu çalışkanlık ve yeteneksizliği ise hemen her maç göreceğiz. Olcay'ın oyunu budur, biraz daha fazlasını görürsünüz ama tek başına takımı taşıyamaz. Yusuf'un ilk 11 oynatılması, bir gol ve bir asisti harika. Yalnız olmayacak yerde yaptığı hatalı pas hem tersten bir asist , hem de Yusuf için kabus olacaktı. Bundan başka çok pas hatası da yaptı. Ancak sürekli deniyor, arıyor, risk almaktan korkmuyor. Maşaallah fiziği de çok iyi. Genç oyuncu için önemli artılar ama daha da üzerine koymalı. Yoksa 19 yaşında hataları için alkışlayan taraftar 22 yaşına geldiğinde tüm alkışları küfre çevirebilir. Bunun dışında gözden kaçsa da ben Okay'ı da beğendim. Az hata yaptı, oyundan düşmedi.

Bu alkışladığımız takım haftaya Kasımpaşa'ya yenilebilir. Tam izlemesem de Ersun'un eski yardımcısı Kemal Özdeş'in dönüşüyle çok puan topladılar. Yalnız bu maçtaki iştah ve mücadele azmi aynı şekilde sürsün, bu sene için daha fazlasını beklemiyorum.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nihat Güneş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alakasi bile yok.
    öleymiş bir daha izleyince farkettim..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı seçuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renktaş cabuk unutulan bişey yok. 2 senedir hiçbir katkısı olmadığı için kendini unutturan bir Mehmet var.

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu takimin acikara en iyi oyuncusu yine Mehmet..MBia bile geldiginde 3 mac beklendigi gibi oynadi, sonra yatti niye?

Sen Oyuncuyu kullanmayi bilmezsen, Adaletli forma dagitmazsan, sonuc budur! Sanal ortamin krali ama gercekte bitmis Yanal ile futbolculara suc giydirin..
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)