Sayfa 78 Toplam 84 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 68 76 77 78 79 80 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2079 adet sonuctan sayfa basi 1,926 ile 1,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: João Pedro da Silva Pereira

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

kaptan hocaya kulak ver kaptan, futbol işi geçti senden kaptan...

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Yedek kulübesinde böyle insanlara ihtiyaç var. Kabul et kaptan
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocanın genel düşüncesine katılmakla beraber teklifin detayı önemli.
    Devre arası bırakması önerildiyse o kadar da değil.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Hocanin pereira kararina katilmiyorum. Hem sag acikta hem sagbekte hem onliberoda hala is yapar. Kendisine bilal kadar sans verilmedigini gorunce insan deliriyor. Merak ediyorum besiltastayken rebocho, douglas, diaby yi devre arasina katar kalabilseydi gondermiyi dusunmuyordu ki bizzat kendisi devre arasinda sadece ortasahaya bir transfer yapilacagini soyledi ve de sergen doneminde aynen de o sekilde oldu sadece boateng alinmisti.

Ben sorunun saha ici performansindan ziyade kisisel sebeplerde goruyorum. Bu olay mourinho real madrid deyken casillas ile takismasina benzedi. Hic kimse kendini saha ici performans yetersiz goruldugunden dolayi gonderilmek isteniyor diye kendini kamdirmasin. Hocalik teklifini de kabul edecegini zannetmem ki hakli da. Ben de olsam kisisel sebeplerden sorun yasadigim birinin yaninda yardimci hoca olmak istemezdim. Avcinin da kendisini hoca olarak cok da istedigi yoktur ve de o da teklifinin kabul gorecegini dusunmuyordur bana gore.

Hadi hayirlisi bakalim. Ilerleyen gunlerde daha neler gorucez. Once teknik ekip ki bunda bazi isimler haricinde hakliydi, sonra takimin sosyal medya ekibi ve simdi de takimin emektar birinci kaptani.

Nereden
    Almanya

Alıntı blues Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca geldiginden bu yana oyuncuya karsi soguk davraniyordu ve serkani oynatmaya gayret gösteriyordu ve anladigim kadariyla oyuncuyla kimyasi uyusmadi. anlasilabilir olan su ki perriera güclü bir karakter ve avcinin da böyle güclü bir oyuncuyu kazanmak yerine onu kaybetmeyi tercih etmesi sectigi yol.

Elinde alternatif olarak da sadece serkan var ve serkan da sagolsun oynadigi her macta yerini bulamayarak, kaybederek demiyorum cün kü adam önce yerini bilmeli onu kaybedebilmesi icin. son macta yedigimiz golde de gördügümüz üzere serkan o bölgeyi doldurabilecek bir oyuncu degil. ileride geride sürekli eksikleri göze batiyor ve en önemlisi de serkanin oyun bilgisi sifir.

Perieranin kurban edilmesi kanimca hocanin ego tatmini. periera hocanin kadrosunda bulunan tüm yardicilarindan daha fazladir ancak türkler böyle bir millet iste.

Yönetimden birilerinin cikip oyuncuya destek vermemesi de üzücü bir durum.
    Hocanin aciklamalarini okuduktan sonra söylediklerimin revize edilmesi gerekliligini görüyorum.
    bu acciklamalariyla avci hocanin kaliteli bir insan ve ayni zamanda da iyi bir yönetici ve insan yöneticisi oldugunu gördüm.
    yukarida da belirttigim üzere hocanin oyun planinda pariera yok ancak hoca onu kaybetmek istemiyor, muhtemelen yönetim de onu kaybetmek istemiyor.
    umarim o da bir adim atar, karsilikli bir cözüm üretilir.
    sahsen böyle bir oyuncunun altyapida ya da A takimda görevlendirilmesini cok isterim.

Nereden
    Almanya

Ben sorunun saha ici performansindan ziyade kisisel sebeplerde goruyorum. Bu olay mourinho real madrid deyken casillas ile takismasina benzedi. Hic kimse kendini saha ici performans yetersiz goruldugunden dolayi gonderilmek isteniyor diye kendini kamdirmasin. Hocalik teklifini de kabul edecegini zannetmem ki hakli da. Ben de olsam kisisel sebeplerden sorun yasadigim birinin yaninda yardimci hoca olmak istemezdim. Avcinin da kendisini hoca olarak cok da istedigi yoktur ve de o da teklifinin kabul gorecegini dusunmuyordur bana gore.

Hadi hayirlisi bakalim. Ilerleyen gunlerde daha neler gorucez. Once teknik ekip ki bunda bazi isimler haricinde hakliydi, sonra takimin sosyal medya ekibi ve simdi de takimin emektar birinci kaptani.[/QUOTE]

Sosyal medya ekibiyle ilgili sorun neydi ?

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocanın genel düşüncesine katılmakla beraber teklifin detayı önemli.
    Devre arası bırakması önerildiyse o kadar da değil.
    Abdullah Hoca sezon başında takımın başına geçmiş olsaydı devre arasında böyle bir karar vermesi pek yakışık olmazdı. Nihayetinde öyle veya böyle takımın kaptanıyla sözleşme imzalanmış ve takım içerisinde bir disiplinsizliği olmamış sadece performansı düşmüş. Şu saatten sonra antrenörlüğü tercih edecek olsa dahi, kalan maçlarda yedek kulübesinde oturamayacak bir yardımcıya 200 bin euro vermenin de hiçbir anlamı yok. Kaldı ki Pereira yerine transfer yapılacağı söyleminin de ligin ikinci yarısı için olduğunu düşünmüyorum...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Pereira yedek kalmayı fazla içselleştirmiş yada konuşmanın içeriği farklı. Hocanın söylediklerine göre kalbini kırmadan aramıza katılması yönünde bir teklif yapılmış fakat eşinin ve kendisinin storylerinden durumu kabullenememe gibi bir görüntü çıkıyor. Pek anlayamadım hayırlısı umarım teknik kadroda devam eder.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada hocalık bir durum yok. Hoca ben oynatmayı düşünmüyorum fizik olarak bitmiş yerine kaliteli birini alalım demiştir. Yönetim çağıracak Pereira'yı: Bizim için önemli bir oyuncusun, önemli işler yaptın ama ayrılık vakti geldi yeni birini almayı düşünüyoruz, sezon sonuna kadar bu şekidle devam eder misin diye sorsun bitecek olay zaten. Fmde sırf bu iş için adam alıyorum ben takıma. Antrenör + topçu olarak oynuyor, takım toplantısında falan gençler ona bakıp gaza geliyor
    Yönetimden beklediğim hamleyi hoca yapmış. Serkan kadar oynar diyordum ama geçen maç girdi bütün maç oynayan adam soldan attı sağdan geçti o an anladım fizik olarak bitti bu adam. Mevkisi farklı olsa idare ederdi belki ama sağ bek oynayan adam rakibin hızlı oyuncusuyla eşleşiyor sürekli. Bence en mantıklısı bu.

Düşünsün taşınsın. Bu saatten sonra hangi seviyede top oynayabilir karar versin. Bırakmak istiyorsa oyuncu+antrenör gibi takılsın. Antrenmanlarda takıma neşe katar, yabancılar arasında uyumu çözer. Antrenör olmak istiyorsa antrenör, gözlemci olmak istiyorsa gözlemci, analist olmak istiyorsa da analist olur. Bu kısa dönemde de onun için hazırlık yapar eğitim alır. Böyle fırsatı kolay bulamaz.

Nereden
    Trabzon

Alıntı blues Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosyal medya ekibiyle ilgili sorun neydi ?
    Alintiyi yapamamissin tesadufen gordum. Haber kaynagi seni yaniltmasin gercekten bu olay yasandi. Hatta twitterda antreman forolari yayinlanirken vay efendim iyi ki degismis baksana nekadar guzel fotolar cekiyorlar diye yorum yazanlar vardi

https://www.karadenizgazete.com.tr/s...e-takti/299351

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırlısı olsun reis...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca'nın teklifine rest çekmiş. Bakalım Hoca'nın tavrı ne olacak. Maç kadrousunda 14, toplamda 16 yabancı sınırı varken ligin bitimine 4 ay kala kadro dışı kalmasının kimseye bir faydası yok. Yeter ki şans bulamadığı için huzuru kaçırmasın. 10 günde bir takımla anlaşır mı pek zannetmiyorum ama belli de olmaz...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Isko6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

gidiysin hemi..

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yolun açık olsun bir şekilde kulüp bünyesinde devam etmeni çok isterdim

Kulübün vedalar konusunda bir standartı olmalı sallıyorum 3+ yıl takıma hizmet eden oyunculara bir veda hatırası verilmesi gibi. Gerçi biz takıma yıllarını veren oyuncuları iteleyerek göndermeyi tercih ediyoruz genelde de

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pereira öyle bir mesaj yazmış ki sene sonunda bile bu teklif önerilse kabul etmeyip başka bir takımda oynamak isteyecek belli ki. Sağlık olsun yolu açık olsun. Umarım güzel bir ayrılık olur.

Nereden
    Trabzon

Pereira konusunda en dogrusunu giray kacar soylemisti. 5. dakikaya kadar pereiradan bahsediyor. Sen de kulubun maasli calisan bir personelisin kim bilir belki de 3-5 ay sonra belki de gorevden ayrilirsin. Sen gidince adam gorevde kalmaya devam mi edicek yoksa senin anlastigin takimda seninle mi calisicak. Sonra pereira ile hoca ne kadar suredir tanışık ki pereira hoca ile calismaya karar versin. Onu da gectim futbol oynamak isteyen ve oynayabilecek durumda olan hic kimse futbolu birakmaz ki normalde olmasi gereken de buydu. Bana gore avcinin bu bocalil teklifi hic de samimi degil.

Ayrica pereiranin performansi da oyle cok kotu bu takimda oynayamayacak duzeyde degil. Antalya macinda 64 de oyuna girdi. Hepimiz gorduk nasil top oynadigini. Giray kacar aynen bu sekilde acikliyordu durumu ve bana gore de cok dogru soyluyor. Yerine oynatilan ozevlat serkan basit siradan kolay maclarin oyuncusu gibi gozukuyor bana. Zorlu, disli rakiplere karsi iyi oyun ortaya koyabilir mi pek bilemedim.

Ayrilmasi bence onun icin dogru karar oldu.
    Konu korkusuzmaraz tarafından (20.01.2021 Saat 19:02 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Pereira konusunda en dogrusunu giray kacar soylemisti. 5. dakikaya kadar pereiradan bahsediyor. Sen de kulubun maasli calisan bir personelisin kim bilir belki de 3-5 ay sonra belki de gorevden ayrilirsin. Sen gidince adam gorevde kalmaya devam mi edicek yoksa senin anlastigin takimda seninle mi calisicak. Sonra pereira ile hoca ne kadar suredir tanışık ki pereira hoca ile calismaya karar versin. Onu da gectim futbol oynamak isteyen ve oynayabilecek durumda olan hic kimse futbolu birakmaz ki normalde olmasi gereken de buydu. Bana gore avcinin bu bocalil teklifi hic de samimi degil.

Ayrica pereiranin performansi da oyle cok kotu bu takimda oynayamayacak duzeyde degil. Antalya macinda 64 de oyuna girdi. Hepimiz gorduk nasil top oynadigini. Giray kacar aynen bu sekilde acikliyordu durumu ve bana gore de cok dogru soyluyor. Yerine oynatilan ozevlat serkan basit siradan kolay maclarin oyuncusu gibi gozukuyor bana. Zorlu, disli rakiplere karsi iyi oyun ortaya koyabilir mi pek bilemedim.

Ayrilmasi bence onun icin dogru karar oldu.
    İlk paragrafa katılabileceğimi söylemekle beraber 2. paragrafın aksine ayakta duracak hali yokmuş gibi duruyordı pereira. Sanki halı sahada hücum aksiyonlarında bulunan -çünkü keyifli- ama geri dönmeye mecali olmayan tip gibi

Umarım bu durum tatsızlıkla sonuçlanmaz düzgün bir şekilde yollar ayrılır

Nereden
    Trabzon

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk paragrafa katılabileceğimi söylemekle beraber 2. paragrafın aksine ayakta duracak hali yokmuş gibi duruyordı pereira. Sanki halı sahada hücum aksiyonlarında bulunan -çünkü keyifli- ama geri dönmeye mecali olmayan tip gibi

Umarım bu durum tatsızlıkla sonuçlanmaz düzgün bir şekilde yollar ayrılır
    Fikrine saygim sonsuz ama adam sahada cok gucsuz oldugu gorusune katilmiyorum. Giray da performansinda bi sroun gormuyordu. Ayagi gayet temizdi ve teknigi ile bulundugu bolgede belli ediyordu kendini. Insallah super ligden bir takimda oynamaya devam eder.

Nereden
    İstanbul

Temposunda, devamlılığında büyük sorun vardı. İlk büyük s.os.'i Kayseri maçında vermişti yanılmıyorsam. Antalya maçında dribligleri, pas kalitesi-ayağı her zamanki klaslığında olsa da arkaya kaçan adam konusunda sorunlarinın devam ettiğini gördük. Pereira sanki bu konuda kompleks yapıyor gibi.

Geçen veda etmiştik ama devam edilmişti. Tekrar yazalım. Büyük takım futbolcusuydu. Hırsından çok tekniğiyle, baskı altında pas istasyonu olabilen, al ver yapabilen yönüyle her zaman iyi hatırlanır.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kendi kendimize kaos yaratmakta yine bir numara olduk hiç şaşırmadım. İyi giderken illa bir nane sokacağız araya sokmazsak çatlarız. Bu adam futbol oynamak istiyor hoca düşünmüyorum diyor 15 gün kalmış nereye gidecek gitmezse yedek kulübesinde oturmaz. Nasıl olacak bilmiyorum.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Adam futbol oynamak istiyor bazı futbolcular gibi 30'unda gizli emekli olmak istemiyor.

Nereden
    Avrupa Diğer

Kendisini severim. Her zaman takımda pereria gibi pislik, piç, hırslı oyunculara ihtiyaç vardır. Yolu açık olsun.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gelmis gecmis en iyi yabanci transferlerimiz arasina rahatlikla girer. Bir tecrubeli oyuncu takima en fazla ne kadar katki verebilirse o kadarini verdi. Oyun akli ve tarzi ornek olacak cinstendi, yolu acik olsun guzel ugurlansin.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gitmeni asla istemem performansın yaşına bağlı düşebilir ama sana bu formayı yakışır yapan duruşuna hayran olduk.Aramızdaki bağ profesyonel bir iş sözleşmesinden öte bence.

"Yabancı değil Trabzonsporlu" olarak saygıyla hatırlayacağım her daim , yolun açık olsun.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)