Sayfa 77 Toplam 84 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 67 75 76 77 78 79 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2079 adet sonuctan sayfa basi 1,901 ile 1,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: João Pedro da Silva Pereira

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Teşekkür edilip emeklilik teklif edilmeli.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Fiziksel açıdan bitikliğini görmek istemiyor bazıları ama. Doğukan mıydı neydi topla koşu halinde topsuz Pereira'yı 8-10 metrede sprintle fark atıp geçti. Dönemedi pereira. Evet böyle maçlarda hücum ve teknik özellikleri ile kullanabilirsin ama artık git gelli maçlarda maçı çıkarabilecek seviyede değil.
    Bunu zaten Kayseri maçında gördük. Pedro Henrique karşısında oyundan alınmasa atılacaktı muhtemelen. Kendisine söylenecek bir şey yok. İsteği niyeti çok iyi ama fazlasını yapmıyor bedeni artık. Güzel günler için teşekkürler Pereira seviyoruz seni.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yaştaki adama sözleşme verdiler ya ne diyeyim.
    2020 Temmuzda sözleşme imzalandığında da belirtmiştim. Pereiraya katkıları için teşekkür edip,güzelce ayrılmak lazımdı.
    Bu yaştaki bir adamla kaldı ki oynadığı pozisyon gereği fiziksel gücünün yüksek olması gerekiyor sözleşme yenilemek çok yanlıştı. Düşüşü geçen seneden belliydi. Mevcut kadroda Serkandan iyidir ama böyle bir sağbek rotasyonuyla 40 maçlık peritoyata girmek Kul Ahmete yakışırdı.
    Şimdi devre arası sağbek ara.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Ankara

Muhtemelen yollar ayrilacaktir, emeklerin icin tesekkurler Trabzonspor ruhlu insan. Senin gibi takimi/sehri/taraftari benimsemis, kendisini benimsetmis futbolcu pek gelmiyor Trabzonspora. Yolun açik olsun

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

misyonunu tamamladı onore edilerek yollar ayrılmalı,

yerine varsa önereceği iyi bir bek getirsin yerleştirsin takıma
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

TUNCAY HİÇYILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Veda zamanı geldi galiba

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Scout olarak kulübe devam hizmet etmeli..portekizde cok yetenek var

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gitmesinin nasıl bir getirisi olacak bilsem gönderilsin diyeceğim. Maaşını mı vermeyeceksin? Her türlü çıkacak o para. Takımda düşünmüyorsun eyv zaten önümüzdeki sezon da sözleşmesi yenilensin diyen yok belki adam emekli olacak. Kalsın takımda sadece antrenmana çıksa bile bu tarz topçuların takıma verdiği pozitif enerji büyük oluyor.

Burada hocalık bir durum yok. Hoca ben oynatmayı düşünmüyorum fizik olarak bitmiş yerine kaliteli birini alalım demiştir. Yönetim çağıracak Pereira'yı: Bizim için önemli bir oyuncusun, önemli işler yaptın ama ayrılık vakti geldi yeni birini almayı düşünüyoruz, sezon sonuna kadar bu şekidle devam eder misin diye sorsun bitecek olay zaten. Fmde sırf bu iş için adam alıyorum ben takıma. Antrenör + topçu olarak oynuyor, takım toplantısında falan gençler ona bakıp gaza geliyor

Pereira'nın da hayır ben oynayacağım takıma gitmek istiyorum diyeceğini sanmıyorum. Kabul eder muhtemelen. Sene sonu da plaket verir teşekkür eder yolları ayırırız. He hoca antrenmanda bile istemiyorum diyorsa o zaman sorun farklıdır bir şey diyemeyeceğim.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne olursa olsun, Pereira ile ADAM gibi vedalaşmazsak
    bize harbiden YAZIKLAR olsun

!!!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İlk 11'de oynatılmıyor diye huzursuzluk çıkardıysa hatalıdır. Yaşının farkında olması ve sonradan oyuna girmeyi kabullenmesi gerekir ki önünde kendisini destekleyecek bir adam yokken ki uzun zamandır yok sağ bek oynaması da mümkün değil. Çünkü artık kendisini geçen oyunculara yetişemiyor ve hırsına yenik düşüp faul yapıyor kart yiyor. Bu yaşta bu hırsa saygı duyuyorum ama dinlenme zamanının geldiğini de kabul etmesi gerek.

Bunun dışında kendisi tarihimizin bence en değerli oyuncularından biri. Bu takıma kendisi kadar özevlatlar aidiyet beslemiyor ki ben bunu sahada vermedikleri mücadeleden görebiliyorum. Bu yaşta yanlış yöntemlerle de olsa forma peşinde koşan bir adam ile formanın kendisine lütuf olduğunu zanneden adamlar arasında elbet büyük fark vardır ve onlara gösterilecek tepki de farklı olmalıdır. Eğer bu kulüp içerde neler döndüğünü bilmesem de bu adamla da kötü ayrılırsa yazıklar olsun demekten başka bir şey gelmez içimden.

Artık söylemekten dilimizde tüy bitti ama şu yönetim geldiğinden beri iletişim kurma becerisini gösteremedi. Ne konuşmayı ne susmayı zamanında yapamadılar. Gelir gelmez Usta'ya sallayıp diğer başkanları es geçtiler , Ünal hoca ile ayrı burak onur ile ayrı sosa novak ile ayrı hep sorunlu ayrılıklar yaşandı. Hep diğerleri kötü ve ne zaman bir ayrılık yaşanacak olsa abuk subuk olayları da altına halı diye sermeyi adet edindiler. Lütfen artık sizin için emek vermiş insanlara saygı duymayı öğrenin. Şu kibriniz ve egonuz mide bulantısı noktasını geçti çünkü artık
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne olursa olsun, Pereira ile ADAM gibi vedalaşmazsak
    bize harbiden YAZIKLAR olsun

!!!
    Gözümün önüne Yattara geliyor
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

Nereden
    Almanya

Hoca geldiginden bu yana oyuncuya karsi soguk davraniyordu ve serkani oynatmaya gayret gösteriyordu ve anladigim kadariyla oyuncuyla kimyasi uyusmadi. anlasilabilir olan su ki perriera güclü bir karakter ve avcinin da böyle güclü bir oyuncuyu kazanmak yerine onu kaybetmeyi tercih etmesi sectigi yol.

Elinde alternatif olarak da sadece serkan var ve serkan da sagolsun oynadigi her macta yerini bulamayarak, kaybederek demiyorum cün kü adam önce yerini bilmeli onu kaybedebilmesi icin. son macta yedigimiz golde de gördügümüz üzere serkan o bölgeyi doldurabilecek bir oyuncu degil. ileride geride sürekli eksikleri göze batiyor ve en önemlisi de serkanin oyun bilgisi sifir.

Perieranin kurban edilmesi kanimca hocanin ego tatmini. periera hocanin kadrosunda bulunan tüm yardicilarindan daha fazladir ancak türkler böyle bir millet iste.

Yönetimden birilerinin cikip oyuncuya destek vermemesi de üzücü bir durum.

Nereden
    Bursa

Alıntı Sefa Murat Dokuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiziksel açıdan bitikliğini görmek istemiyor bazıları ama. Doğukan mıydı neydi topla koşu halinde topsuz Pereira'yı 8-10 metrede sprintle fark atıp geçti. Dönemedi pereira. Evet böyle maçlarda hücum ve teknik özellikleri ile kullanabilirsin ama artık git gelli maçlarda maçı çıkarabilecek seviyede değil.
    Bunu zaten Kayseri maçında gördük. Pedro Henrique karşısında oyundan alınmasa atılacaktı muhtemelen. Kendisine söylenecek bir şey yok. İsteği niyeti çok iyi ama fazlasını yapmıyor bedeni artık. Güzel günler için teşekkürler Pereira seviyoruz seni.
    Peraire gibi şehri ve takimi bu kadar sahiplenmiş,. neredeyse hicbir sorununu duymadığımız bir oyuncuyla nasil ayrilacagimiz gelecek adına cok önemli.
    Umarim bu konuyu doğru düzgün bir şekilde halledebilirler.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bu adama böyle davranılmaz.

yetersizliği üzerinden hak vermeye kalkanlarda geçsin o ayakları koyarsın yedeğe duruma göre alırsın oyuna ki konya maçında farkı gösterdi ama sen takımın kaptanını dış kapının mandalı yapıyorsun ayıptır.

avcı delisi olanlar bunu bile ifade etmekten kaçıyor harbiden yazık yahu.

şu herifin takıma kattığı çok şey oldu ayrıca şehre bu kadar sempati besleyen az yabancı oyuncu gördük bunun karşılığı bu olmamalı.
    sadece aşk bizimkisi

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anladığım kadarıyla maç kadrosunda yine yedekte olduğunu öğrenince söylendi ve bunun üzerine de Hoca kadroya almadı. Aslında bizim sorunumuz formsuz Pereira'nın oynamamasından ziyade yetersiz Serkan'ın oynuyor olması...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Serkan aski yüzünden hem takimi hem oyuncu kaybettik. bunu gecmiste de yasamistik nerede bir kazma var onu kazanmak icin elindeki iyi oyuncuyu kaybettik. Her trabzonspor kökenli iyi oyuncu olacak degil
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Gobderilecegi soyleniyor. Bu adami gonderen yonetimin ve hocanin agzina aci biber sureyim. Maclarin ikinci yarisinda yorgun rakibe karsi sag acikta degerlendirilmesi gereken adam sagbek icin yetersiz goruluyor. Halen daha pas isabeti, pas oyunu, orta acma konusunda ligin cogu kanat oyuncusundan daha iyi. Bu avci takintili harbiden bi ara bilali her mac ilkonbir oynatiyordu sol acikta. Bilalin yaptigi neyi yapamicak pereira. Pess dogrusu. Hayir en kotu sagbekte serkab yerine oynat her sekilde serkandan iyi oynar. Valla hocanin da kararlarini artik sorgulamaya baslama zamani geldi.

Ömrüm Can SEZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Yeni girdiğinde amilton fark attı hemen kart gördü fizik olarak çok düştü. Yedek olmayi sorun ettiğini düşünüyorum o yüzden kadroya alınmadı sanırım.
    Y cuales deseos me vas a dar?
    Dices tu, “Mi tesoro basta con mirarlo
    Tuyo será, y tuyo será”

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür edilip emeklilik teklif edilmeli.
    emekli etmen icin ondan daha iyi hatta ayni durumda olan oyuncu olmasi gerekir. Elinde ondan 100 gömlek alt da olan bir Serkan faciasi var takimin icine eden
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Eşinin paylaşımı her şeyi özetliyor büyük üzülmüş pereira ailesi. ı dont understand. Vallahi bacım biz de Ünal hoca giderken bir sürü çöp alınırken aynı tepkiyi verdik.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Ömrüm Can SEZER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni girdiğinde amilton fark attı hemen kart gördü fizik olarak çok düştü. Yedek olmayi sorun ettiğini düşünüyorum o yüzden kadroya alınmadı sanırım.
    Amilton gol de attı hem de pereira'nın yerine girdiği oyuncunun üstünden

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hoca açıklıyor,antrönörlüğe katılması istenmiş sanırım.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca'nın söylediklerine göre ligin ikinci yarısında kadroda düşünülmüyor. Antrenörlük düşüneceğini pek sanmıyorum...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence doğrusu yapılmış. Bu saatten sonra üst düzey oynamaz. Daha önemli bir jest yapılamaz hoca tarafindan. Kendini rezil etmektense iyi hatırlanmak daha iyi bence.

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Teklifi kabul etmesi en doğrusu olur. Çok da güzel olur
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)